HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Zvonuri Si Barfe Cu Si Despre Vedete Media
AIWA
mesaj 2 Sep 2003, 06:59 AM
Mesaj #1


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Circotasii au parasit Radio 21
"Am avut un contract care a expirat in luna iunie. Dupa ce le-am adus postul pe primul loc, nu au mai avut nevoie de noi. Noi le-am facut o oferta, dar ei nu au mai vrut sa prelungeasca contractul. Oricum, noi pregatim pentru radio un proiect foarte ambitios” a spus HUIDU



--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 2 Sep 2003, 11:09 AM
Mesaj #2


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Mda... multa lume pleaca. Dupa ce au plecat cei doi stiristi de la Pro la Antena, a plecat si Andrei Gheorghe. Am citit un interviu cu el intr-un ziar, in care era intrebat de ce a facut aceasta mutare, avand in vedere ca Sarbu l-a sprijinit cand s-a aflat in aceea situatie grea. Gheorghe a raspuns: "Cand se va afla si el in aceeasi situatie, il voi sprijini si eu" wink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 3 Sep 2003, 12:49 AM
Mesaj #3


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



"Huidu si Gainusa au parasit Radio 21. Motivul acestei decizii au fost neintelegerile financiare ale noului contract. Potrivit circotasilor, locul lor va fi luat de Andrei Gheorghe. La rindul lui, Gheorghe spune: “Am primit propuneri si de la Radio 21. Ramine sa aleg. Inseamna ca ei stiu ceva ce eu nu stiu”. "

"Soso, cistigatorul concursului Big Brother, va face parte din echipa noului reality-show “Star Factory” (Fabrica de stele) difuzat de Prima TV."


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 3 Sep 2003, 12:49 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Petru
mesaj 3 Sep 2003, 01:00 PM
Mesaj #4


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.480
Inscris: 24 March 03
Din: Husi
Forumist Nr.: 120



Noutati incredibile as putea spune... dar este o enorma gresala ca pleaca cei doi de la Radio 21. Dar ce se aude despre ce vor face in continuare?


--------------------
"noi suntem simboluri si traim simboluri!" - Ralph Waldo Emerson
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 8 Sep 2003, 11:36 PM
Mesaj #5


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Nu se stie sigur, ori la Radio Contact (sanse mai mari), ori la ProTV, unde ar putea realiza 13-15 (dupa plecarea lui Andrei Gheroghe).

Interesant de urmarit si unde va ajunge A G in radio: la Romantic, in 'curtea' Intact sau la Radio 21?

O vara cu peripetii... biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menthoru'
mesaj 9 Sep 2003, 12:12 AM
Mesaj #6


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.033
Inscris: 3 September 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 706



Merg pe radio 21. E mai trendy... mai pe gustul lui Gheorghe.


--------------------
I have given it much thought / It seems, disaster must come / At best, only postponed / Shaolin Kung-Fu to survive / Must now be taught to more young men / We must expand, get more pupils / So that the knowledge will spread
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 9 Sep 2003, 01:52 AM
Mesaj #7


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Si Radio Romantic se va transforma intr-un post comercial wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 18 Sep 2003, 07:14 PM
Mesaj #8


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Din presa zilei:
"Cel mai controversat prezentator de televiziune, Andrei Gheorghe, va reveni pe micile ecrane, la inceputul lunii octombrie, cu o noua emisiune, de data aceasta la Antena 1. Emisiunea “Gheorghe.” se va difuza in direct, de luni pina joi, de la ora 23.30.
“Gheorghe.” va incepe cu monologul “Suferintele blindului Gheorghe”, in care prezentatorul de televiziune va lua apararea, cu argumente, tuturor personajelor pe care le va ataca mai tirziu. Invitatii editiei vor fi provocati de Gheorghe, pe parcursul zilei fiind filmate OK-urile sau refuzurile acestora. Invitatiile vor fi facute de “trimisul lu’ Gheorghe”, un reporter usor de identificat, cu imbracaminte, comportament si tinuta deosebite. Daca Gheorghe “are pata pusa” pe un anume personaj, in fiecare editie va fi difuzat refuzul lui, iar reporterul se va duce in fiecare zi la el si il va invita, poate-poate va si accepta sa vina. Emisiunea va fi punctata de jingle-uri audio sau video care vor avea nuanta potrivita cu starea de spirit a lui Gheorghe: suparat, trist, fericit, incintat. Printre rubricile noii emisiuni vor fi: un top inedit, “Cotele”, realizat dupa centimetrul lui Andrei, “Bunele maniere cu Gh” - unde vor fi difuzate materiale inregistrate cu persoane publice cu comportament grobian. Si pentru ca provocarea va fi, se pare, cuvintul de ordine al emisiunii, Gheorghe va arunca manusa colegilor sai, intrind in direct cu concurenta, cu moderatorii de radio sau televiziune care au emisiuni la aceeasi ora. "


Abia astept... smile.gif


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 03:40 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman