HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

 
Reply to this topicStart new topic
> Despre Mine, ...si despre voi
medit
mesaj 18 Aug 2003, 07:44 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 13
Inscris: 17 August 03
Forumist Nr.: 624



Hi! numele meu este Suzi si sunt o blonda cu ochi caprui, genele imi sunt negre pentru a-mi accentua senzualitatea...
I'm too sexy for my love, ham-ham, hmmmmm! am uitat versurile, cred c-am inceput sa ma senilizeeeeeez.
am mers de regina si par luuung, pe care-l iubesc foarte mult.
prost este ca Scumpea ma tunde vara si ma tunde rau de tot, aproape de numarul unu si dupa aceea intru in depresie! dar nu prea mult, ca Scumpea ma alinta si ma scarpina pe burtica (asta-i, am recunoscut, am burtica) si-mi curata ochii in fiecare zi...
Ahhhh! cat sunt de frumoasa si de desteapta, dau clasa la toti, cunoscuti si anonimi, imi place sa fiu bagata in seama, asa ca ma stropsesc de dimineata, de la jogging, si pana seara, la plimbarea scurta de stricta necesitate... si daca ies pe balcon ma fac remarcata de toti vecinii, asa sa stiti!
cateodata Scumpea imi spune ca-s catza, dar eu stiu ca de fapt sunt raul ei necesar, eu impreuna cu Boni, Puica si Sassy!
(asta din urma e o paracioasa si-o nesuferita, o paraste pe aia mica, pe Puica, miorlaie ca apucata atunci cand asta face cate-o mica balticica in casa, de emotie , nu de altceva, in plus ma zgarie -din joaca, zice ea...cand o sa cazi de la fereastra, increzuta si nesuferita ce esti!)
eu am inceput, vorbiti si voi...eu am multe de povestit!
mi-ar placea sa-mi fac noi prieteni!

Acest topic a fost editat de medit: 18 Aug 2003, 08:27 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
medit
mesaj 19 Aug 2003, 07:17 AM
Mesaj #2


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 13
Inscris: 17 August 03
Forumist Nr.: 624



mare laudaroasa esti Suzi...dupa ce ca iesi seara la plimbare si te apuci de latrat ca apucata, fara sa fie nimeni pe strada, te dai mare cu apucaturile tale de caine isteric...ai uitat c-ai fost de trei ori la inchisoare? Asta nu povestesti?
eu cel putin sunt o pisicuta atat de fina si de delicata...astazi, de exemplu, dupa ce am sarit pe picioarele Scumpei si-am muscat-o in joaca, sa-i dau "buna dimineata!", m-am dus cu ea la dus si m-am udat groaznic, cred c-a facut-o intentionat, mi-a spus :uite, na! buna dimineata! am picioarele pline de zgarieturi din cauza ta! dar m-am scuturat demna si m-am si spalat singura, aproape jumatate de ora, sa va arat si voua, neam de caine, ce-nseamna sa fii curat!
Tembela de Puica a facut o saritura spectaculoasa peste mine de-am ramas cu gura cascata de cat e de vioaie de dimineata!
oricum, pentru ca e o noua si minunata zi va urez la toti toate cele bune!
si eu sunt pentru noi prieteni, mai ales motani...:_)))))
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cynthia`
mesaj 22 Aug 2003, 01:28 AM
Mesaj #3


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 57
Inscris: 11 April 03
Forumist Nr.: 182



Mmmm... cateii (catelele) pot intra in "poveste"..? blush.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 22 Aug 2003, 01:28 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
medit
mesaj 23 Aug 2003, 02:25 PM
Mesaj #4


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 13
Inscris: 17 August 03
Forumist Nr.: 624



Suzi e Terrier. Isi doreste mult prieteni si prietene.
Sassy e o pisica persana...sta printre caini, se pare ca a luat ceva din limbajul lor, dar nu va lasati pacaliti...si ea vrea alte cateva pisicute barfitoare pe forum.
Va asteptam!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cynthia`
mesaj 25 Aug 2003, 01:34 AM
Mesaj #5


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 57
Inscris: 11 April 03
Forumist Nr.: 182



Salut Suzi! "Eu" sunt Roxy ! tongue.gif Sunt o cockeritza spaniola neagra si sunt foarte frumoasa. In fiecare zi cand ies pe strada la plimbare vin toti cateii sa ma cunoasca si mi-am facet deja o gramada de prieteni. biggrin.gif Am 5 anishori neimpliniti si sper sa devenim bune prietene. Mi-ar place din cand in cand sa "iesim" la o barfa . tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
medit
mesaj 26 Aug 2003, 05:31 AM
Mesaj #6


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 13
Inscris: 17 August 03
Forumist Nr.: 624



Incantata de cunostinta! eu sunt Puica, fiica Suzanei, m-am nascut ultima din 12 catelusi pufosi si absolut adorabili.
Imi amintesc ca eram atat de mica incat intram in buzunarul hainei si auzeam intotdeauna rasete in preajma mea, cica-mi tineam coada printre picioare, atat de inghesuita eram...acum am crescut dar tot cea mai mica sunt din casa...cateodata o aud pe Scumpea cum rade si-mi spune ca mi-a gresit numele, in loc de Puica mai bine mi-ar fi spus Schija sau Alica, ca Alice e nume de fetita dintr-un basm, stiu eu de la Scumpici cea mica.
Adevarul este ca atunci cand ni se pune mancare la toti ...eu nu mananc, eu ma tin ca umbra de Scumpea si astept sa-mi aduca farfuria alaturi de piciorul ei...sau sa-mi dea in gura. Oricum, sa ai silueta e un lucru minunat!

Roxy, tu cum ai ajuns la Cynthia? de mica?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cynthia`
mesaj 1 Sep 2003, 11:14 PM
Mesaj #7


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 57
Inscris: 11 April 03
Forumist Nr.: 182



smile.gif Eu... sunt "fetitza" Cynthiei de la 1 an si 3 luni. Inainte am stat la niste stapani care nu prea aveau grija de mine si... nu-mi placea deloc. La 9 luni m-au dus la tara si cum eram micutza si naiva m-am indragostit de un bagabont care m-a lasat insarcinata. Am avut probleme mari, ca eram micutza si n-am putut sa-i nasc si doctorul a trebuit sa-mi faca cezariana. Cand am ajuns la Cynthia deja eram trecuta prin multe... Dar acum sunt fericita.. Ea ma iubeste enorm si ma simt f bine la ea acasa. Are o curte mare si ma rasfata des cu "bomboane" si imi place mult, mai ales vara, cand pot sa zac la soare si la caldura. biggrin.gif
Uneori... mai mergem la iarba verde si pot sa alerg pe campii intinse si prin iarba si uneori imi bag labutele si in apa... (atunci Cynthia se sperie si ma striga dar io n-o ascult, sar, topai si ma fac fleasca!) Cand ajung acasa, imediat ma duc in baie si ma pun sub chiuveta si Cynthia intelege ca trebuie sa ma spele pe labute si pe urechi (am un par... numai bucle! tongue.gif ) si vine imediat si ma da cu sampon si face clabuci care e chiar bun la gust (miam!) si dupa-aia sunt curata!
Puica... tie iti place sa faci baie? Si daca da, cat de des?
blush.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 18 April 2024 - 04:47 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman