HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Informatii SubForum

Acest Subforum este dedicat discutiilor având ca temă principală Politica Interna. Vă invităm să folositi un limbaj decent. Dacă este cazul, contraziceti argumentat idei, nu atacati forumisti. Totodată, vă rugăm să nu citati mesajul imediat precedent, iar, in cazul articolelor din ziare, redati numai paragrafele importante, nu intreg articolul si mentionati sursa. Vă invităm la un dialog care să promoveze Arta de a conversa!

 
Reply to this topicStart new topic
> Adio,hanu' Ancutei, Revenire cu ultimul meu mesaj din 19 noiembrie 2015
gigip
mesaj 2 Oct 2016, 08:09 AM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



Dupa ani de zile in care am incercat sa fac din Han ,asa cum se spune in prezentare ,un mijloc de dialog,de arta a conversatiei,fara regrete,ma despart,definitiv de el. Am incercat permanent sa-mi exprim punctele de vedere personale,gandurile,trairile,sentimentele ca un roman liber ,independent politic. Din pacate,datorita politizarii dincolo de orice urma de bun simt a syte-ului,transformarii sale intr-un fel de Cantarea Romaniei prin care toate postarile celor care nu inaltau osanale Intaiului Carmaci al tarii si tovarasei de munca(si nu numai,Elena Udrea!) au fost sterse,autorii lor fiind suspendati luni intregi ,jigniti si insultati de politrucii basisti,parasesc,definitiv Hanul!
Toate cele postate de catre mine cu privire la clanul mafiot condus de catre Basescu(si locotenenta sa,Udrea!) s-au confirmat(inclusiv cu privire la spaga primita de clanul Basescu de la clanul Bercea!!!) si cei doi fac partie la DNA! Rand pe rand,doi politruci basisti(daca au probleme psihice,retrag afirmatiile la adresa lor-afectiunea fiind singura explicatie a comportamentului lor deviant,gretos,nesimtit!) au indepartat de la Han pe cei care il aratau pe Basescu asa cum este,un mare mafiot.
Nu am de ce sa mai intru pe syte deoarece,cu una -doua exceptii,cei doi posteaza tone de ineptii,de minciuni,de zoaie!
Va las in plata Domnului,cu speranta ca,daca urmati tratamentul scapati de boala evidenta!
Am intrat,azi,02 octombrie 2016,la Han,urmare a unei notificari primite .Deoarece tot ce am postat atunci se mentine,fara nicio speranta de democratizare a syte-ului(ba chiar cu o inrautatire,inclusiv prin inchiderea acestui topic!),va las in plata Domnului,in dorinta sinucigasa de a lichida,definitiv,un proiect ce a demarat sub auspiciile unui dialog deschis si nu a unui pasrtizanat politic gretos,dezonorant.
Din nou va zic ,adio Hanu' Ancutei!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 4 Oct 2016, 02:32 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



E! nu mor caii cand vor cainii, da nici cainii cand vor caii, asta pentru ca lupii ii mananca atat caini cat si cai ... concluzia te las s-o tragi singur.

Da unde ai mai vazut pe han postari pro Basescu sau Udrea? ca io n-am cu cine sa mai discut pe tema asta asta aici pe han. Clanurile mafiote se lupta intre ele acum inainte de alegerile democratice, care vor aduce din nou la putere o minoritate din cauza unei majoritati disciplinate care voteaza cu aceasta coalitie monstruoasa nascuta dupa evenimentul din decembrie '89, care vrea cu orice pret sa conduca Romania. Pe masura ce ne apropiem de alegeri observ o crestere a nationalismului, ca da bine la alegatori, dar exista riscul ca din aceasta cauza Romania sa ramana in fundul gol atat in fata partenerilor cat si in fata inamicilor.

Acest topic a fost editat de Marduk: 4 Oct 2016, 02:33 PM


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 4 Oct 2016, 06:30 PM
Mesaj #3


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



România întotdeauna a ajuns cu fundul gol, fiind aliata cu "care-i mai tare". Asa a fost si cu turcii.
Pe moment îi linge-n cur pe americani si alora le convine sa-si întareasca bazele "de aparare" împotriva Rusiei.

Nu m-ar mira daca 2030+ ar întoarce armele dupa ce îi merge curu si se va sarbatori al doilea 23 August. URAAA. URAAA !!

Sau va fi prin Martie, ca suna fain: 23.03.30 wow !!

CNN 23.03.30 Breaking News:

Romania turns weapons against US.... tic tic tic... NASA arrived at Mars. Fuel to refly at Earth too expensive... tic tic tic... Romanian gipsies ask for horrendes prices for gasoline... tic tic tic... American Express doesn't works... tic tic tic... please send answer through racing pigeon, our battery packs from the Sm.earthphones are used up... help, HEEEL... !!

Antemiorita


Ce sens are ? Nu stiu, îmi place smile.gif

Acest topic a fost editat de Cla: 4 Oct 2016, 08:01 PM


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 4 Oct 2016, 06:30 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
gigip
mesaj 8 Oct 2016, 12:54 PM
Mesaj #4


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(Marduk @ 4 Oct 2016, 02:32 PM) *
Da unde ai mai vazut pe han postari pro Basescu sau Udrea? ca io n-am cu cine sa mai discut pe tema asta asta aici pe han. Clanurile mafiote se lupta intre ele acum inainte de alegerile democratice, care vor aduce din nou la putere o minoritate din cauza unei majoritati disciplinate care voteaza cu aceasta coalitie monstruoasa nascuta dupa evenimentul din decembrie '89, care vrea cu orice pret sa conduca Romania. Pe masura ce ne apropiem de alegeri observ o crestere a nationalismului, ca da bine la alegatori, dar exista riscul ca din aceasta cauza Romania sa ramana in fundul gol atat in fata partenerilor cat si in fata inamicilor.

Din pacate,ca de fiecare data,nu intelegi nimic! Nu ma refer la postarile voastre de ACUM. E vorba despre cretinismele pe care le-ati adresat Intaiului Carmaci ,mafiotul national,Traian Basescu cand era in functie. Faptul ca tu si abis va deziceti de ce ati postat,jegos,cretinoid,nesimtit atunci este mai mocirlos decat daca ati continua proslavirea iubitului vostru. asta dovedeste ca sunteti niste politruci prosti si mincinosi. Daca ati face macar 1000 de postari din zecile de mii de pupincurism basist,prin care ati recunoaste ca ati fost dobitoci,cretini,mincinosi,retardati cand l-ati pupat in bas pe mafiot si banda lui,mai ar fi fost posibil de dialogat cu voi. Asa ramaneti niste pigmei,niste sociopati cu grave tare de comportament,de perceptie a realitatii. Cereti-va scuze,pigmeilor,sutelor de musafiri ai Hanului pe care i-ati jignit,injurat,barat,suspendat DOAR pentru ca nu erau prosti si slugi basiste ,ca voi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 18 Oct 2016, 08:54 AM
Mesaj #5


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Nu ma dezic de nimic din ce am postat. Traian Basescu va plati, pentru tot ce-a facut in momentul in care DNA-ul va avea dovezi, o sa fie judecat si daca este vinovat va fi condamnat, la fel ca Voiculescu, Mitrea, Hrebenciuc & Co, Ontanu, Oprescu etc. Pentru ce sa-mi cer scuze? pentru o parere personala!! e clar ca inca mai crezi ca democratia comunista e mai buna decat "democratia originala", sau poate esti nostalgic dupa vremurile in care ai fi putut sa ne chemi la sectie si sa ne dai o mama de bataie, asa sa ne bagam mintile-n cap. Apropo de Traian Basescu, ce zici de revenirea sa in politica? crezi ca are sanse sa-si puna macar un ministru? sau sa influenteze formarea guvernului! dar de alianta cu UNPR? ca doar esti ofiter de cariera iar generalul Oprea pentru cei ca tine a creat partidul.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 18 Oct 2016, 09:38 AM
Mesaj #6


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Chiar, atâti rablagii aveti în politica? rofl.gif

* edit: Oare cine-i de vina ? Lupii sau oile ? Cine-si alege macelarul ?

Acest topic a fost editat de Cla: 18 Oct 2016, 09:41 AM


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 18 Oct 2016, 02:42 PM
Mesaj #7


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Imagine that!




--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 23 April 2024 - 09:48 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman