HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Informatii SubForum

Acest Subforum este dedicat discutiilor avānd ca temă principală Politica Interna. Vă invităm să folositi un limbaj decent. Dacă este cazul, contraziceti argumentat idei, nu atacati forumisti. Totodată, vă rugăm să nu citati mesajul imediat precedent, iar, in cazul articolelor din ziare, redati numai paragrafele importante, nu intreg articolul si mentionati sursa. Vă invităm la un dialog care să promoveze Arta de a conversa!

 
Reply to this topicStart new topic
> Mai E Nevoie De Alegeri In Romania, Apusul democratiei
turbo trabant
mesaj 4 Jul 2012, 05:34 PM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



Poporul e prost, o stim bine.

Ce rost are sa mai cheltuim niste bani pe alegeri inutile in care hotii isi aleg pe cei mai buni dintre hoti?

Banii pot fi folositi mult mai bine pentru niste plase de ulei sau pungi cu faina.

Acest topic a fost editat de turbo trabant: 4 Jul 2012, 05:36 PM


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cristiana M
mesaj 4 Jul 2012, 06:32 PM
Mesaj #2


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 11
Inscris: 17 May 12
Din: peste tot si nicaieri
Forumist Nr.: 37.976



Da, eu sunt intru totul de acord cu tine, poporul e prost, atat de prost ca in urma cu cativa ani in prostia lui tot pentru o plasa de ulei si o punga de faina a votat....crezi tu ca s-a gandit vreunu` din popor atunci ca o sa i se ia si painea de la gura? frusty.gif n-am gasit un ciocan cu care sa-mi dau peste degete, m-am jurat ca nu ating tastatura la astfel de subiecte, no ce sa-i faci sunt si eu om si tipa amaraciunea in mine:ooh:


--------------------
You can't control what's happening in your life,
but you can control what you think and feel about it.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 April 2024 - 04:44 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman