HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Informatii SubForum

Acest Subforum este dedicat discutiilor avānd ca temă principală Politica Interna. Vă invităm să folositi un limbaj decent. Dacă este cazul, contraziceti argumentat idei, nu atacati forumisti. Totodată, vă rugăm să nu citati mesajul imediat precedent, iar, in cazul articolelor din ziare, redati numai paragrafele importante, nu intreg articolul si mentionati sursa. Vă invităm la un dialog care să promoveze Arta de a conversa!

2 Pagini V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Programul Partidului Romanilor Dezamagiti
turbo trabant
mesaj 1 Feb 2012, 11:06 AM
Mesaj #36


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



QUOTE(gigip @ 1 Feb 2012, 11:56 AM) *
Pentru politrucii basisti(nu cred ca e cazul tau,ori poate ma insel?),adeziunile.se depun direct.in Piata Universitatii ,ori in locurile publice,din toata tara,unde au loc mitinguri de "slava si mandrie"fata de Intaiul Carmaci!

Gigip ca politruc basist iti pot aduce cateva organizatii de partid nemultumite de dictatura si de arestari.

M-am intors cu fata la popor si tu asa ma primesti? Dictatorul ne-a taiat pensiile si salariile noastre nmuncite de bugetari. II tine in brate pe escrocii care lucreaza in privat care nu fac decat sa fure statul roman si sa se imbogateasca. Auzi cica fac exporturi mafiotii dracului.



--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 1 Feb 2012, 11:19 AM
Mesaj #37


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(turbo trabant @ 1 Feb 2012, 11:06 AM) *
Gigip ca politruc basist iti pot aduce cateva organizatii de partid nemultumite de dictatura si de arestari.

M-am intors cu fata la popor si tu asa ma primesti? Dictatorul ne-a taiat pensiile si salariile noastre nmuncite de bugetari. II tine in brate pe escrocii care lucreaza in privat care nu fac decat sa fure statul roman si sa se imbogateasca. Auzi cica fac exporturi mafiotii dracului.

Chiar daca spui asta la sto',iti dau un sfat! Mergi la PP,la DDD si in reluare! Te va desemna candidatul lor la functia de premier al poporului! Daca nu incetezi cu atacurile mizerabile,pe care le faci la adresa mea,permanent si nejustificat,nu voi mai raspunde elucubratiilor tale! Sunt alti postanti,de tipul tau,carora le place sa se joace cu postarile tale ridicole!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 1 Feb 2012, 12:00 PM
Mesaj #38


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(Marduk @ 1 Feb 2012, 11:05 AM) *
Ar trebui sa introduceti o prevedere in programul vostru ca in cazul in care guvernantii si presedintele nu va asculta, sa aveti dreptul sa mergeti la Moscowa, la Ankara sau Bruxelles sa va plangeti in fata strainilor sa ia masuri in locul vostru, pentru salvarea poporului.

Acolo sa mearga Baseputinescu ori Basekashenco! Romanii neportocalii,cetateni europeni,merg in singurul parlament democrat,din care fac parte,Parlamentul European! In parlamentul basist,cel de la Bucuresti,nu au ce sa caute! E parlamentul hotilor(Roberta +Cotoi Voinescu),prostilor(Emil Boc,Niculicea,),tradatorilor de tara ori alegatori(UNPR si UDMR) si incompetentilor(intreaga coalitie de guvernare!).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 1 Feb 2012, 12:10 PM
Mesaj #39


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(gigip @ 1 Feb 2012, 12:00 PM) *
... Romanii neportocalii,cetateni europeni,merg in singurul parlament democrat,din care fac parte,Parlamentul European! In parlamentul basist,cel de la Bucuresti,nu au ce sa caute! E parlamentul hotilor,prostilor,tradatorilor de tara ori....incompetentilor....

Curat murdar domnule general, cum sti dumneata sa le zugravesti pe toate-n gri de te-asculta pana si orataniile din ograda. Dar nu poci sa nu fiu de acord cu dumneata, asa este parlamentul este plin de hoti, prosti, tradatori, incompetenti etc. fie de stanga fie de dreapta. Nu cred ca este nevoie sa va mai spun ca si eu sunt un roman dezamagit si abia astept ca partidul dvs. sa castige alegerile sa construim o tara noua cu oamenii noi, ca noi.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 1 Feb 2012, 12:10 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pagini V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 April 2024 - 10:51 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman