HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Deseara "vine Teo!", divertisment
Copernic
mesaj 27 Jul 2003, 11:16 AM
Mesaj #1


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 669
Inscris: 13 July 03
Din: Romania, Galatz -anul 6003
Forumist Nr.: 455



Emisiunea pe care mizeaza PRO TV in aceasta vara sta tot pe umerii indragitei Teo Trandafir. De ceva timp, Teo s-a mutat pe litoral, unde se inconjoara de cele mai indragite vedete pentru realizarea saptamanala a unui concurs, spun realizatorii, inedit.

Concursul merge insa pe linia unei emisiuni similare de anul trecut cu ajutorul careia s-au strans fonduri semnificative pentru copiii defavorizati. Scopul este acelasi si in acest an, mijloacele diferind destul de putin. In fiecare vineri, la ora 20,00, vedetele sunt puse la treaba sub ochii telespectatorilor, daca se poate spune asa. Pentru ca telespectatorii voteaza prin SMS concurentul favorit, iar banii acumulati prin transmiterea mesajelor vor fi donati unor familii nevoiase. Spre deosebire de anul trecut, vedetele nu mai au libertate totala in alegerea metodelor prin care sa castige banii. Vara aceasta concurentii au sarcini precise, trasate prin tragere la sorti. Saptamana aceasta nu m-am uitat la emisiune, dar va pot spune ca acum doua saptamani, parca, au fost deja testate farmecul personal, rabdarea si tenacitatea la Pepe, Maria Dragomiroiu, Delia... Vom vedea care vor fi indraznetii din vinerea urmatoare si ce vor fi pusi ei sa faca.

Cat despre Teo, aceasta e mereu cu zambetul pe buze si are o vorba de duh pentru fiecare, ceea ce asigura fara doar si poate audienta emisiunii, indiferent de stangaciile invitatilor ei.


Martorul Ratiunii!
----------
AVE!
----------

Acest topic a fost editat de Copernic: 27 Jul 2003, 11:18 AM


--------------------
Citeste Regulamentul Hanului!
Sprijiniti emanciparea Femeii!
<Iubirea este singurul act rational. Las-o sa intre in tine.>
.'.Animus In Consulendo Liber.'.
.'.Deus Meumque Jus.'.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 6 Aug 2003, 11:00 AM
Mesaj #2





Guests






Pe litoral unde? In fiecare zi alta locatie sau o locatie dinainte stabilita??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 16 Aug 2003, 12:38 PM
Mesaj #3


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Eu inca sper la refacerea "cuplului" Teo & Mircea, care n-avea rival in domeniu. Jumatate din cuplu, adica Mircea, a stat sub ochiul mey vigilent pe cind facea emisiunea de noapte de la Antena 1 (era OK, chiar si in duet cu Oreste). In schimb pe Teo n-am urmarit-o decit in vreo doua-trei editii ale emisiunii ei, care mi s-au parut caznite, umorul oarecum fortat, se vede totusi ca nu mai are acea libertate de dinainte (chiar daca ea sustine contrariul).


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 16 Aug 2003, 12:38 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 29 Sep 2003, 10:47 PM
Mesaj #4


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



================
Simbata, 4 octombrie, PRO TV da o petrecere cu si pentru Nicu, la care sarbatoritul va face cinste cu mici si must. Petrecerea va fi animata de vedetele postului - Florin Calinescu, Cristian Tabara, Catalin Radu Tanase, Cosmina Pasarin, Tanta si Nicoleta Luciu. La sfirsitul zilei, de la ora 20.00, Teo Trandafir va prezenta un show transmis in direct, in care va fi dezvaluit noul format al celei mai importante emisiuni lansate de PRO TV in aceasta toamna. Teo a declarat: “Mi se potriveste emisiunea aceasta pentru ca am inteles care e ideea, pentru ca il cunosc pe Nicu si pentru ca, sincer, cred ca si eu sint Nicu”.
===========================

Citat din Evenimentul Zilei, editia electronica:
http://www.expres.ro/divertisment/?news_id=132946


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 08:12 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman