HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> 10tv
March
mesaj 7 Dec 2010, 04:24 PM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Slugoiul basescian de la B1TV incepe noua tamaiere din 10 decembrie pe noul post 10TV al RDS.
Si-a luat-o alaturi pe Liliana Patras ex-RTV. Care ori da cate ori pronunta numele lui Basea aproape cade pe spate.


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 7 Dec 2010, 06:06 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Hai sa-ti incalzesc si eu ciorba asta de marote prajite. Pai moncher Radu Moraru a facut un business din B1TV daca merge, merge, trebuia sa fie cineva care sa-i ia apararea presedintelui. Faptul ca tie ti se pare ca este un slugoi nu inseamna ca pentru altii trebuie sa fie la fel. Dupa cum ai observat Turcescu care ramane la B1TV continua cam pe aceiasi linie. Sa vedem ce o sa faca si la 10TV, mie nu-mi place numele, puteau sa gaseasca altceva.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 7 Dec 2010, 07:02 PM
Mesaj #3


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(Marduk @ 7 Dec 2010, 08:06 PM) *
Hai sa-ti incalzesc si eu ciorba asta de marote prajite. Pai moncher Radu Moraru a facut un business din B1TV daca merge, merge, trebuia sa fie cineva care sa-i ia apararea presedintelui. Faptul ca tie ti se pare ca este un slugoi nu inseamna ca pentru altii trebuie sa fie la fel. Dupa cum ai observat Turcescu care ramane la B1TV continua cam pe aceiasi linie. Sa vedem ce o sa faca si la 10TV, mie nu-mi place numele, puteau sa gaseasca altceva.


Ai aflat ca exista un rating al emisiunilor de acest fel ? Pe slugoi nici nu merita sa-l pomenesc dar pe frustratul Tuciurescu da . La pretentiile lui e pe loc 30 !! tongue.gif
Asa ca abtine-te . Ca strice ciorba numai !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 7 Dec 2010, 07:02 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
gigip
mesaj 7 Dec 2010, 10:33 PM
Mesaj #4


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(March @ 7 Dec 2010, 07:02 PM) *
Ai aflat ca exista un rating al emisiunilor de acest fel ? Pe slugoi nici nu merita sa-l pomenesc dar pe frustratul Tuciurescu da . La pretentiile lui e pe loc 30 !! tongue.gif
Asa ca abtine-te . Ca strice ciorba numai !

Incredibil,chiar nu inteleg cum le-a spalat creierele virusul portocaliu! Daca Pora ,Moraru,Turcescu ori alti "deontologi"il pupa in base pe matroz fiind platiti gras pentru asta,ceilalti lustruitori de tur pres, fac acelasi lucru fara a primi macar un cent!
gigip
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 23 Jan 2011, 08:47 PM
Mesaj #5


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Se pare ca slugoiul cotrocenist a dat-o in bara ! Nici nu a inceput bine si televiziunea RDS e la ananghie !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 24 Jan 2011, 08:09 AM
Mesaj #6


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(March @ 23 Jan 2011, 08:47 PM) *
Se pare ca slugoiul cotrocenist a dat-o in bara ! Nici nu a inceput bine si televiziunea RDS e la ananghie !

Nu sunt probleme,sunt finantati din greu,cu bani negri(a se citi portocalii)
gigip
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 6 Oct 2011, 07:25 AM
Mesaj #7


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(March @ 7 Dec 2010, 08:02 PM) *
Ai aflat ca exista un rating al emisiunilor de acest fel ? Pe slugoi nici nu merita sa-l pomenesc dar pe frustratul Tuciurescu da . La pretentiile lui e pe loc 30 !! tongue.gif
Asa ca abtine-te . Ca strice ciorba numai !

Postul basist 10 tv,nasit de Basescu pentru a-l proslavi,cu o audienta de 0,00001%(prietenii stiu de ce!) a fost respins de catre romanii umiliti de regimul portocaliu si a "decedat" putin! Sa-i fie tarana usoara!Cat timp a fost platit din bugetul de stat(prin acordarea de reclame platite) a fost,alaturi de EV.Zilei,un focar de pupincurism in mass-media romaneasca!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 9 Oct 2011, 05:05 PM
Mesaj #8


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Aoileuuu ! Slugoiul da faliment ? hh.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 9 Oct 2011, 06:24 PM
Mesaj #9


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



Pai nu mai are "subventii" basiste! Da numai re,re,reluari din emisiunile NasuL,de acum 100 de ani!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 10 Oct 2011, 10:28 AM
Mesaj #10


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(March @ 9 Oct 2011, 06:05 PM) *
Aoileuuu ! Slugoiul da faliment ?

Mai corect, este falimentat. Si-a luat o teapa, c-asa e-n tenis. Nu m-ar mira ca eliminarea lui Radu Moraru sa fi fost hotarata acasa la Voiculescu intr-o intalnire cu Paunescu, pe filiera ungara, dar asta este doar ceea ce cred eu, ramane sa auzim din gura sa ce sa intamplat de fapt sau mai corect ce crede el ca i s-a intamplat. Cu acest prilej am constatat ca Radu Moraru chiar este un naiv, un Don Quijote al mediei din Romania.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 10 Oct 2011, 10:32 AM
Mesaj #11


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(Marduk @ 10 Oct 2011, 11:28 AM) *
Mai corect, este falimentat. Si-a luat o teapa, c-asa e-n tenis. Nu m-ar mira ca eliminarea lui Radu Moraru sa fi fost hotarata acasa la Voiculescu intr-o intalnire cu Paunescu, pe filiera ungara, dar asta este doar ceea ce cred eu, ramane sa auzim din gura sa ce sa intamplat de fapt sau mai corect ce crede el ca i s-a intamplat. Cu acest prilej am constatat ca Radu Moraru chiar este un naiv, un Don Quijote al mediei din Romania.

Si serviciile lui Basea au inchis ochii tongue.gif Probabil ca si el este de acord cu complotul. Nu de alta dar tace chitic. Si nu infiereaza complotul mogulilor.
Pentru mai multa savoare te rog continua la topicul " Conspiratii" tongue.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 10 Oct 2011, 10:35 AM
Mesaj #12


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



De ce? acest topic nu ti se pare a fi din domeniul conspirativ?


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 10 Oct 2011, 10:38 AM
Mesaj #13


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(Marduk @ 10 Oct 2011, 11:35 AM) *
De ce? acest topic nu ti se pare a fi din domeniul conspirativ?

Nu. este vorba de ceva real. Falimentul unui tzutzar basescian ! Acum cred ca o sa-l angajeze Patriciu la noua lui tv .


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 10 Oct 2011, 11:00 AM
Mesaj #14


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Eu nu inteleg de ce se vorbeste de falimentul lui Radu Moraru, pentru ca suntem in criza? e la moda, prinde la public titulatura asta. Pana la urma Radu Moraru este un prezentator, un realizator de talk show a spus-o de nenumarate ori, nu stiu daca a investit in srl-ul asta 10TV, poate ca este doar parte a unui contract de management si atunci se schimba treaba. Eu sunt curios sa vedem daca afla de unde i se trage.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 10 Oct 2011, 02:39 PM
Mesaj #15


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



[quote name='Marduk' date='10 Oct 2011, 12:00 PM' post='718544']
I se trage de la osanalele adresate Intaiului Carmaci al tarii! I-a facut rani grave in dos(fie el si prezidential),singurul lui merit fiind acela ca a fost,este si va ramane un propagandist(de joasa speta) a maretelor "realizari" basiste! Prostul,nu realizeaza nici acum ca singurul care i-a facut rau este comportamentul sau de servitor,de umil pupinbasist,fara a avea macar ceva farmec personal!
PS:Nici Voiculescu,nici Mircea Badea ori Tanta de la casa de bilete din Gara de Nord,nu au de-a face cu ejectarea limbricului portocaliu din randul jurnalistilor! George Paunescu,dupa ce a papat bnii primiti de la bugetul public pentru preamarirea matrozului,l-a dat afara (ca incompetent) de la B1 iar acum l-a indepartat si de la avortonul 10 tv(adica un zero tv)!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 10:52 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman