HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Siteul Romaniei De Speedcubing: Www.speedcubing.ro, Rezolvarea rapida a cubului Rubik
speedcubingro
mesaj 21 Jul 2009, 11:50 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 2
Inscris: 19 July 09
Forumist Nr.: 14.459



Salut,

am lansat de ceva vreme Siteul de speedcubing din Romania - cubul Rubik si rezolvarea rapida a cubului Rubik, dar abia acum l-am updatat mai serios si incepe promovarea. Daca sunteti interesati de acest hobby puteti veni acolo pe forum pentru a discuta cu alti membrii.

www.speedcubing.ro


Pentru Metoda de rezolvare a cubului Rubik, click pe link.
Tutorial pentru Rezolvarea cubului Rubik 2x2x2, click pe link.
Am adaugat si un Cronometru pentru cubul Rubik, care va mai fi imbunatati, dar pentru cei care vor sa se cronometreze este destul de bun momentan.
Regulamentul WCA international a fost de asemenea tradus si adaugat.
Pentru orice informatii legate de acest hobby, evenimente, concursuri si intrebari, nu ezitati sa ma contactati la:

Radu Faciu
contact@speedcubing.ro

Daca sunteti interesati de produse Rubik pentru concursuri si competitii acestea nu se vor vinde pe forumuri si pe okazii, ci de acum incolo pe primul Magazin online din Romania dedicat jocurilor de inteligenta si jocurilor educationale: www.genios.ro.

Va astept!


Acest topic a fost editat de speedcubingro: 21 Jul 2009, 11:51 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
speedcubingro
mesaj 5 Dec 2009, 05:19 PM
Mesaj #2


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 2
Inscris: 19 July 09
Forumist Nr.: 14.459



Un mic bump pt cei care inca nu au vazut siteul. Si o sugestie ca tot vine Craciunul...un cub Rubik cadou este oricand binevenit. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 25 April 2024 - 10:48 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman