HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Comentarii, la cartile citite
(Afrodita)
mesaj 11 Feb 2004, 04:26 PM
Mesaj #1





Guests






Am deschis acest topic pt a comenta, cu impresii si pareri proprii wink.gif cartile citite de noi.Mihai, te rog sa alipesti si mesajele de la "Ce carte cititi acum?" aici...
Si ca sa continui discutia de unde a ramas dincolo: Rose si Blaky zicea cam acelasi lucru: ca cei doi, avand un copil, deci un "reprezentant" al dragostei lor, au fost cel mai aproape de "a fi impreuna mereu"...Insa eu ma asteptam ceva gen:"au trait fericiti pana la adanci batraneti" ..Si apoi o descriere a mortii lor si a sufletelor lor de dupa moarte biggrin.gif Deh, visez si eu biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rose
mesaj 11 Feb 2004, 04:41 PM
Mesaj #2


child in time
*****

Grup: Membri
Mesaje: 551
Inscris: 12 August 03
Forumist Nr.: 590



Hm...o mica intrebare: cei doi au avut un copil? unsure.gif Sunt sanse mari sa-mi joace memoria feste, dar chiar nu mai tin minte asta...
Cred ca daca povestea ar fi avut un sfarsit fericit si poate chiar s-ar fi continuat, s-ar fi pierdut mult din incarcatura ei emotionala, ar fi putut chiar intra in cotidian... pentru mine cartea a fost speciala tocmai pentru ca nu s-a incheiat fericit in sensul clasic al cuvantului, mi-a lasat o impresie mai puternica prin asta smile.gif


--------------------
"In fapta, lumea-i visul sufletului nostru..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 06:35 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman