HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Scrisoarea Unui Prieten Din Liceu
undone
mesaj 16 Nov 2006, 06:31 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 27
Inscris: 26 January 04
Forumist Nr.: 1.989



Ti s-a intamplat vreodata sa te trezesti intr-o noapte tarzie sau, daca vrei, intr-o dimineata devreme, cu imaginea unui hamac in minte? Un hamac intre doi pruni, parca. Si in hamac multa lume. Deh, niste ciudati am impresia. Auzi tu, cica-si ziceau prieteni . Patetic. Oameni second hand in devenire,ce sa mai. Si totusi aveau ceva in comun. Unii sustin ca lucrul asta in comun ar fi fost hamacul in care stateau toti si vedeau stelele si se mirau si ascultau muzica la nu-s` ce radio. Aiurea! Altii sustin ca ar fi vazut niste snurulete albastre sau negre sau roz(cine mai stie?) , pe care le purtau la maini. Penibil! Nu cred...Trebuie sa fi fost altceva, altfel nu-mi explic. In fine, asta nu-i problema mea. E a lor. Problema mea-i ca imi mai apar asa, din vreme in vreme, noaptea, in fata ochilor, si mie nu imi place sa fiu deranjat noaptea. Nici macar de morti.




Nu am scris niciodata pe hartie, sau mai bine zis nu am reusit, desi am incercat. Nu-mi iese. Am doar cateva...ganduri pe`o pagina de word, nu foarte reusite, dupa cum puteti vedea si voi...wink.gif


--------------------
I've found the rarest thing in the world
A strange fascinating light
It doesn't shine
But it perfumes like a flower
Growing everywhere and somewhere

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 26 April 2024 - 07:08 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman