HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Ericsson T65, Pareri despre Ericsson T65
Care este parerea ta despre Ericsson T65?
Nu puteti vizualiza rezultatele sondajului inainte de a vota. Va invitam sa va logati si sa votati pentru vizualizarea rezultatelor.
Nr. Voturi: 2
Musafirii nu pot vota. Va invitam sa va logati / inregistrati. 
Ciubex
mesaj 3 Feb 2005, 11:46 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 11
Inscris: 1 February 05
Din: Romania
Forumist Nr.: 5.614



Salut!
Pun aceasta intrebare, in primul rand pentru ca de mult mi-am dorit sa-mi iau unul, acum nu este asa de scump, avand in vedere ca acum la moda sunt cele cu ecran color si alte briz-brizuri.
Unul dintre motivele pentru care as lua unul este faptul ca am o tastatura pentru modelele Ericsson si un hands-free si as vrea sa le folosesc in continuare.
Am auzit la unii spunand ca nu are semnal puternic in zone cu multe constructii din beton, altul l-am auzit ca mergea al lui bine, de aceea am pus aceste intrebari (sondaj) aici, eventual daca mai sunt si alte completari puteti lasa un mesaj, chiar va rog sa o faceti!
smile.gif Multumesc mult si va doresc tuturor o zi cat mai placuta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Endgegner
mesaj 3 Feb 2005, 07:08 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.352
Inscris: 16 January 05
Din: Saint Augustine /FLA
Forumist Nr.: 5.455



Buna Ciubex si bine ai venit la Han! han.gif
Ericsson T65 este un handy bun dar cu o technologie "veche" de aproape 4 ani (mobilul a aparut pe piata in Germania in septembrie 2001). La inceput au fost ceva probleme cu semnalul (neavand antena ai un semnal mai slab decat cu una care iese din celular) dar cred ca s-au remediat intre timp. Stand-by de 300 ore este doar in regim de laborator (la testare) - fara cautare de retea sau vorbit la telefon.
Fiind dual band si avand GPRS esti totusi "la nivel" cu celelalte mobile cu briz-brizuri (cu exceptia camerei si a displayului color). Nu stiu la ce pret de achizitionare l-ai gasit, sper sa nu fi dat prea mult pe el.

Distractie cu noul mobil!

P.






--------------------
user posted imageuser posted imageuser posted image

Die for your government
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ciubex
mesaj 4 Feb 2005, 12:03 PM
Mesaj #3


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 11
Inscris: 1 February 05
Din: Romania
Forumist Nr.: 5.614



Inca nu am achizitionat un asemenea telefon, doar doream inainte sa aflu parerea celor ce l-au folosit, daca se merita sa-mi iau unul.
L-am gasit prin magazine in regim second hand cam pe la 1,5 - 1,7 milioane.
Gasisem printr-un anunt o persoana care il dadea cu 1,5 milioane sau la schimb cu un Siemens A50.
Deocamdata folosesc un Ericsson A2628s, insa merge uneori foarte incet, mai ales cand acceseaza memoria SIM-ului, de exemplu cand citeste ce SMS-uri au fost salvate pentru Inbox sau Send Items, sau cand scriu un SMS, la un moment dat daca scriu mai repede, eu deja termin o propozitie, iar in editor inca este pe la jumatatea propozitiei si tot scrie pana ajunge la sfarsit, asadar timpul de reactie este cam mic.
Pe mine ma intereseaza modele Ericsson sau Sony Ericsson pentru ca sa-i pot atasa tastatura "chatboard"-ul specific modelelor astea.
Apoi sa aiba vibratii, pentru ca nu-mi las telefonul sa-mi sune.
Cam astea sunt "mofturile" mele, iar T65 mi-a placut si pentru ca pot avea acces direct la cartela SIM, fara a scoate acumulatorul si mi-a mai atras atentia faptul ca display-ul este in 4 nuante de gri, nu numai al/negru si de asemenea se pot pune imagini proprii, cate, nu stiu, de aceea doream sa aflu cat mai multe de la cei ce-l folosesc!

Inca o data multumesc! smile.gif O zi faina tuturor!


--------------------
There is no spoon.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 4 Feb 2005, 12:03 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Ciubex
mesaj 16 Mar 2005, 12:35 AM
Mesaj #4


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 11
Inscris: 1 February 05
Din: Romania
Forumist Nr.: 5.614



Mi-am luat pana la urma un Siemens C60 cu 1,8 milioane plus 300.000 pe camera, am postat mai multe la adresa:Telefonie fixa si mobila / Ce Mobil Folositi?


--------------------
There is no spoon.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 12:24 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman