HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info

Subiectele de discutie dedicate cartilor vor fi mutate in cadrul subforumului Universul Cartilor

 
Reply to this topicStart new topic
> Prison Break - Sezonul 4
rebel
mesaj 31 Mar 2007, 09:50 AM
Mesaj #1


Don Juan Cronicar
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.524
Inscris: 14 February 04
Din: Aproape în aproape
Forumist Nr.: 2.225



În grupul meu de prieteni acesta este cel mai pronunţat nume de la apariţie şi până în prezent. Un serial care se întinde momentan pe două serii, urmând să se filmeze a treia. Eu am văzut pe sărite câte un episod, două, trei şi mi-a lăsat o impresie destul de bună, chiar dacă în general nu mă omor pentru SF (sclipitoarea minte a lui Michael Scofield şi planurile sale geniale, inventate într-o secundă).

Voi ce gânduri aveţi în privinţa acestui serial?


--------------------
Dragostea, precum un râu, îşi va găsi un nou curs de fiecare dată când va întâlni în cale un obstacol.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kristina
mesaj 24 Jul 2007, 08:39 PM
Mesaj #2


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 428
Inscris: 12 September 03
Forumist Nr.: 759



Am de gand sa ...reusesc sa-l urmaresc. Am vazut jumatate din primul episod acum cateva luni. As vrea sa gasesc timp sa-l vad pe tot.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 24 Jul 2007, 11:32 PM
Mesaj #3


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



Colegii mei de birou au vazut toate episoadele aparute pana in momentul de fata si sunt fani declarati. Eu nu am reusit sa vad nimic, dar sper ca vara asta sa ma uit la serial, avand in vedere cata reclama pozitiva i se face smile.gif


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 24 Jul 2007, 11:32 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
andra_v
mesaj 1 Aug 2007, 05:07 PM
Mesaj #4


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



La pomul laudat sa nu te duci cu sacul.


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kristina
mesaj 3 Aug 2007, 03:08 PM
Mesaj #5


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 428
Inscris: 12 September 03
Forumist Nr.: 759



Am vazut prima serie, si acum la sfarsitul celei de-a doua serii. Ce sa spun.... Acum ii inteleg pe cei care si-au luat cateva zile de concediu ca sa urmareasca filmul.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 19 Dec 2007, 11:33 PM
Mesaj #6


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Ce ganduri am? ..... Prison, give me a break!! tongue.gif

Nu am vazut decat primul episod, dar deja sunt satula de el sorry.gif Atat de mult se vorbeste despre el, atat de mult il ridica in slavi toata lumea incat, eu, una, am dezvoltat o aversiune.

Sa nu ma intelegeti gresit... e ok serialul, din cate mi-am dat seama in urma vizionarii "pilotului", dar enaugh is enaugh! Ca deja o dam in patologie... Unde ma invart citesc despre el (serial), despre el (tip) sau mi se cere cu disperare episodul 20 din al doilea sezon, de catre persoane la care nu m-as fi asteptat sa aiba apucaturi din astea.... laugh.gif

In clasa a 5-a eram frustrata ca nu aveam cosuri ca toata lumea "buna"... Acum sunt frustrata ca nu m-am molipsit cu virusul Prison Break. Ce sfaturi imi dati? tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 21 Dec 2007, 03:27 AM
Mesaj #7





Guests






Eu zic sa mai urmaresti neste episoade, ca filmul ca filmul - e bun - da' actorii principali, fratii, ei bine fraaaatiii drool.gif licklips.gif drool.gif Eu de aia ma uitam la el si acum ma oftic ca nu poci sa vaz, ca seria a doua e data pe un canal special TV care costa bani in plus ca sa-l ai si evident ca nimeni n-are de gand sa plateasca, asa ca astept sa-mi cumpar DVD-urile biggrin.gif (sa balesc in liniste rofl.gif )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 26 Mar 2008, 11:39 AM
Mesaj #8


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Pentru cei interesati: filmarile pentru sezonul 4 incep vara asta, primul episod din noul sezon urmand sa fie difuzat la inceputul lui septembrie.

Detalii pe blogul producatorului


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 10:33 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman