HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Evenimente
ADeziv
mesaj 17 Apr 2004, 03:36 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 20
Inscris: 8 April 04
Forumist Nr.: 2.988



salutare la toata lumea!
Eu sunt mai nou, de fapt foarte nou pe aici. M-am gandit foarte mult unde as putea sa postez mesajul asta. Daca il considerati intr-un loc nu prea potrivit am sa rog moderatorii sa ii schimbe locatia.

Ok, eu vreau sa anunt doua evenimente importante care se vor desfasura in curand si care sper ca va vor interesa.
Avand in vedere ca majoritatea dintre voi sunteti din Bucuresti cred ca aici e locul cel mai bun sa anunt.

In primul rand ar fi vorba despre Festivalul de Muzica clasica Shumsky MusicFest 2004 si in al doilea rand este vorba despre programul "Manager pentru o zi". Cele doua evenimente au in comun participarea interactiva. Ceea ce presupune, in cazul festivalului de muzica se fac inscrieri gratuite pentru cursuri de muzica clasica tinute de unul dintre cei mai mari muzicieni ai timpului Eric Shumsky iar, in cazul evenimentului "Manager pentru o zi", posibilitatea de a va inscrie si participa la unul dintre cele mai importante evenimente din cadul organizatiei "Junior Achievement" si, in acelasi timp, posibilitatea de a invata arta manageriala de la cei mai buni manageri ai timpului.

Dar, pentru a afla mai multe despre aceste doua evenimente, conditii de inscriere si inscriere propriu-zisa am sa postez link-uri care sper sa va ajute:

Shumsky MusicFest 2004
"Manager pentru o zi"

Succes!


Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 15 May 2024 - 05:40 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman