HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Unde Jucati Baschet In Bucuresti ..., Unde jucati baschet in Bucuresti ...
(cretze)
mesaj 6 May 2003, 09:41 AM
Mesaj #1





Guests






... din pacate in minunatia asta de capitala gasesti cu greu un teren de baschet acceptabil ... de sali de sport nici nu mai vorbesc dry.gif ... ma gandeam poate reusim sa schimbam niste impresii despre terenurile unde mai joaca fiecare ... personal, eu am jucat foarte mult la Faculatatea de Drept ... in ultima vreme instalatiile s-au mai stricat si lumea joaca tot mai mult timp fotbal pe terenul de baschet mad.gif ... terenurile din Politehnica nici ele nu sunt prea bune ... cosurile devin din ce in ce mai proaste sau mai putine, deh, unii se dau mareti ca au o detenta mare 50.gif ...
... voi pe unde jucati?!?


Cretze smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 6 May 2003, 11:10 AM
Mesaj #2


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Ce pot sa spun?
Si eu sunt un fan al marelui sport numit "baschet", insa momentan, avand in vedere ca nu sunt din Bucuresti, nu am avut cum sa joc pe acolo.
Totusi va voi zice de orasul meu, cum se prezinta din punctul asta de vedere: nu mai exista decat 2!!!! terenuri de baschet in tot orasul, pentru ca unul asa-zis teren de baschet are gauri in ciment si cosurile& panourile sunt jalnice. blink.gif
Si mai era unul extraordinar, unde se strangea toata populatia severineana jucatoare de baschet, dar nu stiu ce si cum s-a intamplat, dar a fost construita o cladire in locul lui. mad.gif
Deci au mai ramas doua - unul care are niste inele cat gurile de butoi, si putin strambe si unul acceptabil care insa nu are pic de umbra de nicaieri si cea mai apropiata sursa de apa e undeva departe, printre niste blocuri sad.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marky
mesaj 14 May 2003, 02:48 PM
Mesaj #3


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.146
Inscris: 13 May 03
Din: Bukale
Forumist Nr.: 287



io joc in incinta liceului Caragiale sau in Studentesc
In caragiale e marfa ca sunt niste cosuri unde pot da slam si cei care au detenta mai mica biggrin.gif


--------------------
Life is a sexually transmitted disease.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 14 May 2003, 02:48 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Hamleet
mesaj 26 Sep 2003, 12:27 AM
Mesaj #4


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 209
Inscris: 19 August 03
Din: Bucuresti - Romanica
Forumist Nr.: 636



Am vazut unul mistocutz in Grozavesti...doar am observat - eu NU joc baschet laugh.gif


--------------------
"If i were a king, i could do anything!"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(cretze)
mesaj 26 Sep 2003, 07:39 AM
Mesaj #5





Guests






... unde anume in Grozavesti ?!? ... sper ca nu vorbesti de spre terenurile din Politehnica ...


Cretze ph34r.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 27 Sep 2003, 10:57 AM
Mesaj #6


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Avand in vedere ca de luni in colo imi voi duce existenta prin Bucuresti... poate ne intalnim sa facem un meci, ceva... sa imi aratati si mie pe unde sunt terenuri... ce ziceti? sorry.gif Dau o bere! spoton.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(cretze)
mesaj 29 Sep 2003, 07:58 AM
Mesaj #7





Guests






... pai atunci vino repede pana nu se strica vremea yikes.gif ... by the way, unde o sa stai: in Grozavesti sau in Regie?!?


Cretze ph34r.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 29 Sep 2003, 05:52 PM
Mesaj #8


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



tongue.gif Stau pe Kogalniceanu, chiar in fatza fac de drept... tongue.gif Mai intru zilele astea pe han, cand voi fi ceva mai odihnit... wink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(cretze)
mesaj 30 Sep 2003, 07:51 AM
Mesaj #9





Guests






QUOTE (genicon @ Sep 29 2003, 06:57 PM)
tongue.gif Stau pe Kogalniceanu, chiar in fatza fac de drept... tongue.gif Mai intru zilele astea pe han, cand voi fi ceva mai odihnit... wink.gif

... misto ... acu vreo 3/4 an era un teren dragut acolo ... acu' a devenit privat ...


Cretze ph34r.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 6 Oct 2003, 02:12 PM
Mesaj #10


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Si... daca vremea o sa ne permita? Ce si cum facem sa tragem o partida pe undeva? (probabil o sa ii convingem sa ni se alature si menthoru si valheru) thumb_yello.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(cretze)
mesaj 6 Oct 2003, 02:21 PM
Mesaj #11





Guests






... pai sa se indrepte vremea putin ... by the way, mai intra si tu pe un messenger si putem vorbi mai in detaliu wink.gif ...


Cretze ph34r.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 6 Oct 2003, 02:28 PM
Mesaj #12


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Din pacate nu pot... pentru ca numai ce am venit in buc si intru dintr-un club de la parterul blocului... sad.gif Insa... sper ca putem rezolva cumva... thumb_yello.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(cretze)
mesaj 6 Oct 2003, 02:36 PM
Mesaj #13





Guests






... pai atunci ... ramane pe primu' weekend fara ploaie ?!? ( exceptand pe cel de saptamana asta wink.gif ) ... ar fi bine ca in ziua de joi/vineri inainte de weekend-u' cu pricina sa vorbim macar pe PM ...


Cretze :cya:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 23 Oct 2003, 02:19 PM
Mesaj #14


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Cred ca acum e mai greu sa prindem un week-end fara ploaie... totusi... exista o mica posibilitate ca nou-venita Tyra sa ne poata ajuta si aranja sa primim vreo 3 ore la o sala de sport din Bucuresti (un liceu pe langa Regie, daca nu ma insel.) Asa ca daca va fi sa fie acest lucru, te voi contacta. wink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(cretze)
mesaj 24 Oct 2003, 08:10 AM
Mesaj #15





Guests






QUOTE (genicon @ Oct 23 2003, 03:24 PM)
Cred ca acum e mai greu sa prindem un week-end fara ploaie... totusi... exista o mica posibilitate ca nou-venita Tyra sa ne poata ajuta si aranja sa primim vreo 3 ore la o sala de sport din Bucuresti (un liceu pe langa Regie, daca nu ma insel.) Asa ca daca va fi sa fie acest lucru, te voi contacta. wink.gif

... 10x thumb_yello.gif ... daca consideri necesar, pot sa-ti las un numar de telefon pe PM ... sau poate lasi tu unu' ...


Cretze ph34r.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marky
mesaj 24 Oct 2003, 08:26 AM
Mesaj #16


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.146
Inscris: 13 May 03
Din: Bukale
Forumist Nr.: 287



Sper sa va amintiti si de mine thumb_yello.gif


--------------------
Life is a sexually transmitted disease.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 5 Nov 2003, 12:16 PM
Mesaj #17


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Se pare ca a cazut totul... cry.gif Poate se imbunatateste vremea si... dam un street-ball in adevaratul sens al cuvantului - in aer liber... wink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marky
mesaj 5 Nov 2003, 03:00 PM
Mesaj #18


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.146
Inscris: 13 May 03
Din: Bukale
Forumist Nr.: 287



da .. mai la vara tongue.gif
Ar fi marpha daca am face rost de o sala..


--------------------
Life is a sexually transmitted disease.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 6 Nov 2003, 02:38 PM
Mesaj #19


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Probabil ca daca am fi mai multi pasionati de baschet sau interesati de o intalnire sportiva... am putea inchiria o sala, nu? blink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(cretze)
mesaj 6 Nov 2003, 02:47 PM
Mesaj #20





Guests






... why not wink.gif ... singura mea rugaminte este sa-mi ziceti macar cu vreo 3 zile inainte deoarece imi gasesc timp liber destul de greu ( asta in cel mai bun caz devil.gif ) ...


Cretze yeah.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 3 Feb 2004, 03:34 PM
Mesaj #21


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Probabil ca ati observat-o deja... pe fata care zicea ca ne face rost de sala - Tyra este cea in cauza devil.gif Dar se pare ca nu a putut... oricum, sincer sa fiu, nici eu nu am discutat despre treaba asta.
Dar... avand in vedere ca vine primavara si, o data cu ea, vremea buna (sper) haideti sa incercam sa incropim o intalnire a baschetbalistilor de pe forum - mergem, jucam, ne dam duhul... si poate continuam cu o bere... oricum... important e sa o facem. Asa ca, daca sunt persoane care sa fie de acord, sa dam drumul la brainstorming! biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(cretze)
mesaj 3 Feb 2004, 03:51 PM
Mesaj #22





Guests






... I'm in jamie.gif ... sper sa-mi reusesc sa rup cateva ore libere unsure.gif ...


Cretze ph34r.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 3 Feb 2004, 03:53 PM
Mesaj #23


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Ok... mai asteptam sa vedem cata lume se inscrie si incepem sa facem pregatirile de meci biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
under_net
mesaj 3 Feb 2004, 06:41 PM
Mesaj #24


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 13
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.057



Aici in Constanta se poate inchiria, cel putin asa am auzit , Sala Sporturilor(terenul pe care joaca HCM Constanta-handball si Axiopolis Cernavoda-baschet), tot ziceati voi sa ne unim si oricum vara tota lumea vine pe litoral...ce ziceti?Dup-aia facem si o baie in mare (cine mai poate) !!!

Acest topic a fost editat de under_net: 3 Feb 2004, 06:43 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 4 Feb 2004, 04:34 PM
Mesaj #25


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



\Total de acord, dar pana la vara, eu zic sa isi faca "incalzirea" cei care pot, aici, in Bucuresti. Lista este, deci, in continuare deschisa pana se imbunatateste vremea. thumb_yello.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 1 Mar 2004, 02:59 PM
Mesaj #26


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



A venit primavara. Si, in mod normal, o data cu ea trebuie sa vina si vremea buna. Oricum, un lucru e clar - ne va fi mai usor sa prindem momentul potrivit, asa ca trebuie sa fim pregatiti, mai ales ca am inteles ca omu' nostru Crtetze tre' sa stie din timp. Asa ca voi care mai cunoasteti Bucurestiul bagati propuneri cu locurile prin care ne putem intalni sa facem un meci-doua, sa alegem si sa asteptam momentul potrivit. spoton.gif

Pese: Am jucat cat am fost in Severin O DATA baschet si dupa cinci minute eram cu limba pana-n gat, gafaiam, eram mort. Asa ca... o sa fie nevoie de ceva intalniri pana imi revin cat-de-cat devil.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(cretze)
mesaj 8 Mar 2004, 10:13 AM
Mesaj #27





Guests






... pai nu prea sunt locuri multe: in Politehnica, in Tei ... sau prin curtea unei scoli de cartier ...


Cretze ph34r.gif

Acest topic a fost editat de cretze: 8 Mar 2004, 10:20 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 03:07 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman