HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Rosport, Un nou site de sport
(RoSport)
mesaj 10 Jan 2004, 09:20 PM
Mesaj #1





Guests






Salut baietzi... n-am sa ma avantur in declaratzii de genul ... "TOCMAI S-A LANSAT CEL MAI TARE SITE DE SPORT" si chestii dastea ... !
Eu vreau doar sa va zik ca tocmai am facut cu catziva prieteni ... un site de sport | RoSport | ... .... daca imi putetzi da si mie niste sfaturi, critici, aprecieri... si toate mia-ti fi de mare folos... si multumesc anticipat !

Nu exista flash sau alte chesti de genu asta pentru ca e informativ site-ul si vrem sa se incarce cat mai repede... !

Si daca o sa va placa ... ... mai intratzi va rog !

RoSport | Sport la cel mai inalt nivel !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 10 Jan 2004, 09:32 PM
Mesaj #2


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Hai sa fiu io primu smile.gif :
M-am uitat pe prima pagina...Motociclism de ce nu este? MotoGp, Superbike, SuperMoto, Enduro,etc...Sa stii ca exista campionate chiar si pe plan intern. Anul asta in Bucuresti a avut loc o etapa din Campionatul Mondial de Supermoto. Baga macar o categorie care sa includa tot ce tine de motociclism sportiv. De asemenea nu am vazut box sau arte martiale de competitie. Prea mult fotbal...
A doua:Am vrut sa intru sa vad forumul, dar era necesar sa creez un user. Parerea mea e ca ar trebui sa poata fi citit de toata lumea, crearea contului sa fie necesara numai pt. a putea posta. Asta daca vreti publicitate si trafic.

In rest mie-mi place, arata bine si va doresc multa bafta spoton.gif !

Acest topic a fost editat de Ghost: 10 Jan 2004, 09:42 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RoSport
mesaj 10 Jan 2004, 11:19 PM
Mesaj #3


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 3
Inscris: 10 January 04
Forumist Nr.: 1.772



Mersi pentru aprecieri si pentru sfaturi !!!
Cu siguranta o sa tinem cont de ele wink.gif !

Cu forumul.... nu prea ma ocup eu.... adik eu lucrez cu baietzii de la fifaromania si ei se ocupa de forum... e mai marfa asa ca avem deja 250 de useri inregistratzi si peste 10.000 de posturi (fatza de site-ul asta e putzin dar ... crestem noi smile.gif ) ... acolo pe forum daca intrii o sa gasesti mai multe... wink.gif nu doar fotbal tongue.gif ! thumb_yello.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 10 Jan 2004, 11:19 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Antont
mesaj 11 Jan 2004, 12:14 AM
Mesaj #4


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Cum crezi...Dar sa stii ca multi inainte sa se inscrie pe un forum prefera sa citeasca sa vada cum e pe acolo. Parerea mea e ca ai avea mai mult trafic, si din aia multi s-ar inscrie.
PS.
Oricum io o sa arunc un ochi zilele astea tongue.gif

Acest topic a fost editat de Ghost: 11 Jan 2004, 12:15 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 11 Jan 2004, 12:15 AM
Mesaj #5


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Imi place situl, mai ales pentru ca informatiile par a fi tinute la zi. O singura observatie (dar grava, zic eu): am deschis doua pagini din linkurile din stinga (cupa UEFA, respectiv hochei) si continutul (zona centrala) era vid, adica se vedeau daoar linkurile in stinga si sondaj, publicitate etc. in dreapta. Centrul era gol-golutz. ohmy.gif


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RoSport
mesaj 11 Jan 2004, 12:21 AM
Mesaj #6


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 3
Inscris: 10 January 04
Forumist Nr.: 1.772



aham... dar te rog sa ma intelegi...ca site-ul cu adevarat a fost lansat acum o saptamana..... !

promit ca se rezolva si asta azi dupa-amiaza.... oricum am facut o noua politica a site-ului care consta in ...... : punem stiri pe prima pagina (doar divizia a si international) iar apoi dupa 2-3 zile ele voi fi mutate in rubricare corespunzatoare ! wink.gif

stirile de la divizile inferioare or sa fie direct puse in rubricile corespunzatoare

ok .. ghost ! incaodata mersi pt. sfaturi ! wink.gif

Acest topic a fost editat de RoSport: 11 Jan 2004, 12:23 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 11 Jan 2004, 12:25 AM
Mesaj #7


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



Cu placere si sa aveti bafta spoton.gif !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 11 Jan 2004, 12:36 AM
Mesaj #8


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



QUOTE (RoSport @ Jan 11 2004, 12:23 AM)
aham... dar te rog sa ma intelegi...ca site-ul cu adevarat a fost lansat acum o saptamana..... !

promit ca se rezolva si asta azi dupa-amiaza.... oricum am facut o noua politica a site-ului care consta in ...... : punem stiri pe prima pagina (doar divizia a si international) iar apoi dupa 2-3 zile ele voi fi mutate in rubricare corespunzatoare ! wink.gif

stirile de la divizile inferioare or sa fie direct puse in rubricile corespunzatoare

ok .. ghost ! incaodata mersi pt. sfaturi ! wink.gif

OK, bafta mai departe, am pus linkul la Favorites, acu' depinde de voi daca ramine sau nu acolo. smile.gif


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RoSport
mesaj 11 Jan 2004, 03:18 PM
Mesaj #9


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 3
Inscris: 10 January 04
Forumist Nr.: 1.772



serios ?

weeepppaaaaa

iti promit ca o sa stea cat mai mult acolo ! thumb_yello.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 02:59 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman