HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Parola Pierduta, cum o recuperez?
black ice
mesaj 9 Sep 2004, 09:19 PM
Mesaj #1


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



Titlul spune totul. Am un cont de dialup la Artelecom. La conectare ei mi-au dat o parola formata din 6 cifre. In fereastra de conectare - standard de la xp - in casuta cu parola nu-mi apare asa cum e de obicei niste bulinute in locul cifrelor ci un text cu font italic ("if u want to change the password click here") pe care din greseala am apasat. Desigur, parola n-o mai stiu astfel ca nu ma pot conecta pe acel cont. Parola o aveam scrisa in memoria telefonului insa acum observ ca nu mai exista. In alta parte n-o aveam scrisa. Optiunea cu sunatul la ei si intreb de parola nu cred ca merge avand in vedere ca in momentul de fata nu prea am cum sa dovedesc ca sunt proprietarul de drept al acelui cont biggrin.gif
Asadar, cum as putea sa-mi recuperez parola? Ma gandesc ca trebuie sa fie stocata in vreun cookie or shmt insa habar nu am cum sa ajung la ea. I could use a little help.... smile.gif


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decāt o zi fadă, mai bine obscuritatea decāt o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mememe
mesaj 10 Sep 2004, 01:45 PM
Mesaj #2


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 588
Inscris: 8 June 04
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 3.777



daca vrei intra pe yahoo msg si iti dau niste tool's sa o gasesti
Sa vedem daca o sa mearga


--------------------
Mai bine ma duc in padure
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mememe
mesaj 10 Sep 2004, 03:54 PM
Mesaj #3


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 588
Inscris: 8 June 04
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 3.777



fii antena ... ai toate sansele sa o gasesti daca nu ai scris nimic in casuta aia
daca ai scris deja nu mai ai cum sa faci nimic ( binenteles daca ai si salvat cu ceea ce ai scris apoi chiar nu mai ai nici o sansa )am programelul care iti trebe smile.gif

de aci il download-ezi

Acest topic a fost editat de mememe: 10 Sep 2004, 06:00 PM


--------------------
Mai bine ma duc in padure
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 23 April 2024 - 10:59 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman