HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Psihologie

Va invitam la dezbateri pe teme diverse, avand in centrul lor Omul. Domeniu umanist complex, relativ greu de surprins in ecuatii sau teorii unice, psihologia va fi si un pretext pentru a discuta despre emotii, minte si suflet.

 
Reply to this topicStart new topic
> Ajutor!
atelocin
mesaj 24 Nov 2007, 11:35 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 1
Inscris: 24 November 07
Din: constanta
Forumist Nr.: 10.895



Buna seara!...si eu sunt un mic boboc (anul I) la psihologie in Constanta...ma cam sperie Istoria si NPF...am reusit sa-l aburesc pe profu' deocamdata, dar momentan am o problema cu Psiho Experimentala unsure.gif ...am nevoie urgenta de ceva informatii reale si bune despre Cvasiexperimentul pt un referat obisnuit, dar reusit pt seminar si unul pt sfarsit de semestru! ma poate ajuta cineva??? va rog mult!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
calfa
mesaj 25 Nov 2007, 10:22 AM
Mesaj #2


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.894
Inscris: 7 December 03
Forumist Nr.: 1.410



QUOTE(atelocin @ 24 Nov 2007, 11:35 PM) *
Buna seara!...si eu sunt un mic boboc (anul I) la psihologie in Constanta


Bun venit la Hanu Ancutei, atelocin ! welcome.gif

Bun venit in subforumul asta ! thumb_yello.gif

Iti recomand sa repostezi "strigatul" tau de "ajutor" in Clubul Studentilor La Psihologie (Sfaturi, intrebari&raspunsuri 'n' stuff).

Te "sperie Istoria" (psihologiei, banuiesc) ? Hmm, cred ca ar trebui sa fie cel mai atractiv subiect. Eu am trecut, cu ani in urma, prin The History of Psychology (e-text about the historical and philosophical background of psychology by C. George Boeree) si Classics in the History of Psychology, printre altele, si mi s-au parut foarte interesante. Acum exista History of psychology - Wikipedia, the free encyclopedia si multe altele ...

Despre Cvasiexperiment in romana par a fi putine de gasit ... un DOC: ahatos.rdsor.ro/cursuri/cercetarea%20evaluativa.doc ... si un PDF: www.geocities.com/adrianhatos/cursuri/metodologietot.pdf ...

Multa bafta ! smile.gif


--------------------
... incertitude in certitude ... independence in dependence ... insight in sight ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 09:04 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman