HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Psihologie

Va invitam la dezbateri pe teme diverse, avand in centrul lor Omul. Domeniu umanist complex, relativ greu de surprins in ecuatii sau teorii unice, psihologia va fi si un pretext pentru a discuta despre emotii, minte si suflet.

 
Reply to this topicStart new topic
> Cercetare
crispsi
mesaj 4 May 2006, 10:19 AM
Mesaj #1





Grup: Musterii
Mesaje: 0
Inscris: 2 May 06
Forumist Nr.: 8.186



Buna tuturor! Ma numesc Cristina, sunt studenta la psihologie in Timisoara si fac o cercetare pe tema avortului. Pentru aceasta am intocmit un chestionar care se poate completa on-line, la adresa http://www.seo-for-you.com/chestionar.html si am nevoie de putin ajutor, daca aveti buna vointa. M-as bucura in mod special de colaborarea femeilor casatorite care au trait experianta unui avort provocat (sau a mai multora); chestionarul este conceput pentru astfel de femei. De asemenea, pot fi contactata si la adresa de mail hristm@yahoo.com, in eventualitatea ca preferati sa primiti chestionarul in format electronic (prin mail) si sa-l retrimiteti completat. Chestionarul este anonim, iar pentru cele interesate, pot oferi la sfarsit un rezumat asupra concluziilor cercetarii. Va multumesc!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mothman
mesaj 5 May 2006, 12:10 AM
Mesaj #2


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 783
Inscris: 30 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.160



han.gif

P.S. Cred ca topicul asta ar sta mult mai bine pe subforumul de psihologie. thumb_yello.gif


--------------------
The decision to build artilects or not, will be the toughest decision that humanity will ever have to make.
Personally, I'm glad to be alive now
- Hugo de Garis
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 23 April 2024 - 09:09 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman