HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Vrei si tu un Jurnal?

Daca doriti si dumneavoastra un Jurnal, trimiteti un mesaj in acest sens in cadrul topicului Detalii Forum.
Nou: Autorul unui jurnal are dreptul de a decide ca un mesaj scris in cadrul Jurnalului sau de catre altcineva sa fie sters. Daca doriti acest lucru, trimiteti-mi un PM cu adresa mesajului in cauza si acesta va fi sters (bineinteles, atat timp cat nu se exagereaza).

2 Pagini V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Menestrel... Prin Europa, Jurnalul lui euroha.
Data'q
mesaj 22 May 2011, 08:18 PM
Mesaj #1


Clopotar
******

Grup: Admin
Mesaje: 4.348
Inscris: 17 September 04
Din: Capitala
Forumist Nr.: 4.495



Aici vom putea citi jurnalul lui euroha.

Lectură plăcută!


--------------------
Clopot
Lauda tie, Doamne!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rovaniemi
mesaj 22 May 2011, 09:26 PM
Mesaj #2


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 870
Inscris: 5 May 08
Forumist Nr.: 11.565



test

P.S. Acest post al meu chiar era un test ... în lista de jurnale "Menestrel... Prin Europa" apărea de 2 ori, şi eram curios dacă e un singur thread afişat de 2 ori, sau 2 threaduri distincte. M-am lămurit, sînt 2 threaduri distincte (chiar şi acum).

Pentru cine are posibilitatea: pls. delete this post.

Acest topic a fost editat de Rovaniemi: 23 May 2011, 11:17 AM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 22 May 2011, 10:20 PM
Mesaj #3


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



astazi mi-a murit... laptopul. traiasca laptopurile (am doo in loc de... unu rofl.gif ) . nasol, am de instalat doo zile pe ¨traiasca laptopurile¨

doi ani si ceva... mai tanara vremea... Spania, soare, aproape de Madrid, fara un ¨puto duro¨ in buzunar, mintea ratacita, si... fara note, fara melodiile mele. ce departe totodata ce aproape este aceasta perioada. acum Castilla La Mancha, parca este sortit... sa lupt si eu... cu morile de vant rofl.gif , sa canti prin zona asta este = cu... Don Quixote. mi-am regasit... melodiile, mi-am regasit... notele. ¨aia¨ mica si ¨Aia¨ mare... doo tembele. una se sinucide constient... alta... inconstient. beau o bere... (mai multe) pe... terasa... inchisorii mele si lacrimez privind cioburile scoase din buzunar. de curand am aflat ca... ceea ce am citit... la timpul sau este doar o... ¨prescurtare¨ a lui... Miguel de Cervantes, se pare ca e un metru de citit... ohyeah.gif . saptamana trecuta... am cantat cu (putin) spor, la cateva mese. la vreo... 6. e bine, si rau in acelasi timp. nu mai vine vara aia nici macar aici in Spania. ploaie de doo luni in fiecare zi. urasc timpul... nu pentru ca... ploaie, pentru ca... trece... rolleyes.gif , mi'am adus aminte de un drag prieten care zicea... ¨viata e... grea dar... trece...¨ rofl.gif . saptamana trecuta am cantat de vreo... doo mii de euri. sa vedem daca ii si incasez. teoretic... sunt primii pe care este obligatoriu sa-i incasez. la naiba cu toate tastaturile in Spaniola cand io am Win in Engleza. trebuie sa inchiriez o casa, pe malul marii... pentru aia mica. Aia mare... nu-i place... marea ohyeah.gif . trebuie sa caut o casuta aproape de mare, maximum... 100 de metri. cred ca o sa-i placa sa se trezeasca cu briza pe fata, si vazand valurile care o sa o acopere dupa ce-si va bea... cafeaua. da, clar... cred ca o sa-i placa. pentru asta am de... cantat... aia mica vine in doo saptamani si un pic aici...

m-am trezit....la cruda... realitate... ola... amigo... malo, malo, malo (zice un... ¨amigo¨). cred ca are muuuuuulta ¨ciocolata¨... la bord rofl.gif ma duc sa fac rost de un ¨bocadillo¨. e bine sa mananc ceva... in fiecare zi. asta e bine sa-mi amintesc. sa mananc in fiecare zi.

P.S. va multumesc ca aruncati un ochi pe aici (nu merita... daca este sa-mi spun... parerea). prin zona asta este... monolog. si acum... postez ca se termina... bateria rofl.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 22 May 2011, 10:20 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
euroha
mesaj 23 May 2011, 11:57 PM
Mesaj #4


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



urasc scrisul, chiar si aici. jurnalul acesta are un scop... practic. este un back-up. primul dintre patru back-up-uri ohyeah.gif nu am mai auzit limba Romana de vreo... un an, am inceput sa o uit... (si asa nu o... stiam prea bine) rofl.gif . culmea... in Spania l-am inteles pe Cosbuc. nu total dar cu ¨Moartea caprioarei¨... da. Aia mare, daca arunci un ochi pe ... aici este a doua incercare de a te aduce cu picioarele pe pamant... daca nu ai coborat... inca. huh... iar am cantat. a fost nevoie sa improvizez... azi, luni... cand nici iarba nu creste. 800 euri... , maruntis... urasc improvizatu´. beau o bere, in celula mea... 127... pe aia mare am cunoscut-o in... birt. o blonda cu parul... ¨valvoi¨. ¨Buna dimineata... Soare... Buna dimineata... nu ma enerva, revin-o prin ¨gari¨ circulate mai... des. rabdarea mea este infinita. am doi ani si ceva de ¨manac si plang... mananc¨... cand te prind te ¨mananc¨ cu mana mea... violenta nu ma caracterizeaza... rolleyes.gif anul... trecut... pe vremea asta... aveam produsi in ¨Espana¨ vreo... 17.000 de euri (in sase luni...). in buzunar ¨nada¨. si zic io... in transa... ¨vete a tomar por el culo¨... viata. hai sa vedem... ce si cum... se manaca rahatu asta... (de viata...) si am inceput... sa cant... pe cont propriu, fara sa stiu... o boaba de... Spaniola rofl.gif si e nevoie de ea... cand canti ceea ce cant eu. am mainile praf si alte pulberi... de la cantat. odata, demult... Aia mare... cand aveam mainile praf si alte pulberi... si clar, vedea asta, imi dadea cu ¨cremuri pe ele, maini... si adormeam... ca o broasca... cu degetele rasfirate (urasc cremurile pe maini...) unsure.gif ¨ . ¨gandeste... tinere... este unica ta... speranta¨. pusi Aia mare, pusi frumoasa mica >:D<

pentru azi... atat.

P.S.... valoarea este universala... este parerea unui ... ¨menestrel prin... Europa¨
Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 24 May 2011, 12:10 AM
Mesaj #5


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



pe ¨fast replay¨ merge... huh... legea... compensatiei... ceeea ce ti se ia... ti se da dublu... yeah.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 24 May 2011, 12:27 AM
Mesaj #6


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



si daca tot am posibilitatea... asta... hai sa vedem in acest jurnal un... dialog. si cat se poate de serios si... interactiv.
am avut... (nesperata sansa) sa cumpar acum doi ani... euroha... euroha .com, euroha.org si euroha.net cred... e din 6 si este... ¨destept¨ am avut... tot pe atunci... sansa sa cumpar... kis-s.net si kis-s.org... cred si unu cu .biz... din patru... dar nu vreau sa fac... reclama...

hai sa facem o... afacere... in acest... al doi-lea jurnal... al meu.

euroha... nu este de vanzare. sa sa... facem ¨valoare¨ din el.

va astept... aici... daca nu o sa le sterga... admin.

hai sa punem valoare in... EU...ropa, RO...mani, HA...mangia ; hug.gif


P.S. abia va... astept... euroha = romani destepti prin... europa...

Acest topic a fost editat de euroha: 24 May 2011, 12:54 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 24 May 2011, 05:11 AM
Mesaj #7


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



QUOTE(euroha @ 24 May 2011, 12:57 AM) *
culmea... in Spania l-am inteles pe Cosbuc. nu total dar cu ¨Moartea caprioarei¨... da.

Cum l-ai inteles pe Cosbuc cu Moartea caprioarei? Mie mi-e destul de greu...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Erwin
mesaj 24 May 2011, 10:03 AM
Mesaj #8


Cronicar
******

Grup: Admin
Mesaje: 5.082
Inscris: 26 December 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.531



Bine ai venit, euroha! Nu te supăra, dar prea multe puncte de suspensie strică. jamie.gif


--------------------
pantha rhei
Universul Fractal
The universe appears to be fractal, cyclic and self-regenerating. Implied is that it is eternal and infinite.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tikky
mesaj 25 May 2011, 11:15 AM
Mesaj #9


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.330
Inscris: 16 September 05
Forumist Nr.: 6.952



-

Acest topic a fost editat de tikky: 26 May 2011, 07:52 AM


--------------------
I'm a superbutterfly, and superbutterflies don't cry!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 25 May 2011, 02:40 PM
Mesaj #10


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.489
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



intervin sa contrazic: punctele sunt ale lui si e bine asa cu ele, aici. mie imi plac si nu ma deranjeaza. mie imi place si sarea mai multa. si pe glume si pe mancare. tongue.gif


nu prea cunosc romani destepti prin europa, eu nici atat rolleyes.gif , dar... bafta!


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 26 May 2011, 01:34 AM
Mesaj #11


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



jur ca sunt obosit, de cantat pe gratis si de... bere. un fel de fast... reply...
ieri netul meu a mers cu noduri... cand era sa postez si eu la... 2:30... dimineata... a murit... irevocabil. am salvat scriptul in un notepad. o sa-l pun cand o sa functionez. ieri am dormit trei ore azi o sa dorm tot atat.

Felina... iti multumesc ca existi. esti unica frumoasa dulce si scumpa de pe aici pentru mine, la un moment dat ai facut ceva ceea ce altii... nu au facut. imi face o deosebita placere sa-ti multumesc inca odata pentru ca ai fost... candva... unica cu doo "pareja de cojones... in inimioara". iti multumesc frumos inca odata. va doresc tot binele din lume si... sa cresteti sanatosi, frumosi si mai ales... destepti. pusi voua... Felina.

P.S. acest post ii este dedicat Felinei, multumesc foarte frumos inca odata, tie... Felina. mwah1.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 27 May 2011, 12:39 AM
Mesaj #12


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



jur ca nu am intrat de pe compu' cu scriptu', si nu am cu mine compu' cu scriptu'. dara o sa intru si de pe ala. o mica inversare... cronometrica... smile.gif . ma urasc. este imposibil sa dormi noo ore in patru zile. si maine am "cantare" pe bani... sad.gif nu multi)... dar sper sa-mi depasesc recordu'. si totusi... io, aici, scriind... este posibil... smile.gif) . trebuie sa-mi amintesc ziua asta. e o zi foarte importanta pentru mine. tre' sa-mi tin gura... macar o saptamana... inchisa. cant de trei zile pe... gratis. ma urasc. asa de mult am cantat pe putin incat acum cant sau pe mult... sau pe... nimic. smile.gif) esential este sa... cant (mult este... subiectiv...) . cred ca nu o sa-mi pot tine gura inchisa... astia... nu au injuraturi =)) nu am mai injurat... cu suflet de vreo... doi anisori... si un pic. doamne nu ma lasa... ce injuraturi are poporul roman... huh... doamne nu ma lasa.

conyo... maine e vineri... ai de ales... gandeste tinere... este unica ta... speranta. si ai de ales din... doamne nu ma lasa ce cantari. am inceput sa uit limba Romana. imi este dor de ea. si de una si de alta si de... aialalta sad.gif .

buna dimineata soare... buna dimineata !

aproape doi ani... am fumat... Ducal, praf mi-am facut "pulmoni". dar fumam cu 1.7 euri pe zi. smile.gif .al dreaq daca fumam... un pachet... pe zi. am revenit... la proaste obiceiuri, vechi (pentru mine) dealtfel... 9 euri... sad.gif mananc si plang... mananc... inca nu l-am inteles pe Cosbuc... cu "Moartea caprioarei" smile.gif) sau l-am inteles... doar pentru ca... "manac si... plang... mananc"

astia... au o expresie de genul... maine este o alta zi... si are chiar are aceasta semificatie... maine este o alta zi. o inteleg si interpreteaza exact cum... se scrie. ... maine este o alta... zi. maine este o alta zi... maine... este o alta zi... nasol smile.gif) azi e o alta zi smile.gif) as vrea sa ma imbat, incerc de doi ani si ceva... si nu reusesc. tre sa cumpar vreo cinci litri de... tarie. cu bere nu merge... deh... antrenamenu'...

aici am vrut sa scriu altceva... sa-mi amintesc....

mai am o... bere... si o sa dorm... ultimele trei... ore. dupa care am de... produs... "perras" smile.gif) "m'am... tampit"



barul... e inchis sad.gif

maine este o... alta zi... pentru cine... naiba ?! pentru voi... care cititi tembelismele astea... o zi buna... voua... (nu merita, credeti-ma sa cititi tembelismele astea... dar au fost, sunt si vor fi... spectacol rofl.gif )



Go to the top of the page
 
+Quote Post
Erwin
mesaj 27 May 2011, 08:42 PM
Mesaj #13


Cronicar
******

Grup: Admin
Mesaje: 5.082
Inscris: 26 December 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.531



Noah, dară am auzât cântarea tea! rofl.gif Dau o bere! drunk.gif

Ce? Crezi că io mă uit la o bere?






Da' nici tu n-o vezi!

rofl.gif


--------------------
pantha rhei
Universul Fractal
The universe appears to be fractal, cyclic and self-regenerating. Implied is that it is eternal and infinite.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 27 May 2011, 11:11 PM
Mesaj #14


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



Erwin. este posibil sa fi auzit... o mica parte din cantarea mea... sau poate o mare parte din ea. depinde de altcineva cum va fi. acum... cant alt gen de muzica. promit ca voi fi cuminte. deci... daca privesti prin prisma moderatorului din tine, poti fi linistit... (linistea dinaintea furtunii rofl.gif ) glumesc. chiar promit ca sunt... cuminte.

imi vine in cap o... comparatie... acum un an si acum. acum un an... fara casa... rezolvat = hotel, fara bani de mancare in buzunar... rezolvat = mananc la restaurant... fara masina... rezolvat = inchiriat masina cateva luni dupa care cumparat masina... fara lucru... rezolvat = cant cu o medie de 86 de euri pe ora... si incepe sa intre de cantat din ce in ce mai mult... valoare... rezolvat = valoare.... ce dreaq caut aici ?! rezolvat = nu acelasi lucru.

azi, nasol... pentru mine. "Ma-m tampit complet". astia... Spaniolii... ma omoara. se canta de la... nu importa ce ora la 10:30. 10:30 pauza de... "almuerzo"... un fel de mic dejun... intarziat... ei la mancat... io la inceput ziua... cu ce ?! clar cu una sau doo beri rofl.gif in birtu' unde mananca astia... e o... Romancuta... de prin Caransebes... unde o fi asta... ?! si azi ma intreaba... Romancuta... daca am de ... cantat... ca e rau prin Spania... si ma intreaba in Romana rolleyes.gif . io... ii zic ca da, ca a inceput sezonu' ... in Spaniola rofl.gif . este prima data cand mi se intampla asta... chiar si mie smile.gif) mi se poate intampla...

azi am cantat... pe putin... 300. maine cant... ma urasc... nu cred ca o sa-mi depasesc recordu' 850. e sambata, si e fooooooorte scurta. sunt cu instrumentele in... portbagaj... dar... cred ca nu o sa pot canta. ramane pe luni. si luni este ziua mea rolleyes.gif si daca ii si incasez... mai vorbim... rofl.gif upssss... barul... inchide... nuuuuuu... revin, postez... superstitie... internetul meu de pe stick... mama lui... nici o retea pe aici de... "agatat" mad.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 28 May 2011, 12:06 AM
Mesaj #15


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



7 minute in urma... 7 minute mi-a luat sa fac rost de bere. nu am suficient marunt pentru "cafea" dimineata. pun cafea in ghilimele... pentru ca astia nu au... cafea. au un fel de ceai cu vagine urme de... cafea. pentru astia nu s-a inventat... cafeaua. ati auzit de marca de cafea... "Caballo Blanco" ?! (Calul Alb) rofl.gif ... fabrica este aproape de unde cant eu in... sala rofl.gif . alt... ceai. azi m-am ratacit... rofl.gif si fara sa vreau... am ajuns la un magazin Romanesc smile.gif .nu am putut opri... ca... aici... pentru a putea opri undeva unde nu este parcare proprie... ex: Carf... este o adevarata... aventura. dai 10 "tarcoale" prin zona se, termina motorina sau benzina tarcoalelor si nu esti fericitul posesor a unui loc de parcare. la magazinele Romanesti se gaseste... Iaco... sau Amar... cafea. jamie.gif

si uite asa... pe nevazute se spulbera visele mele... a dormi mai mult de trei ore pe noapte rofl.gif . azi ziceam ca dorm... macar 7. "Iluzii pierdute" de... Mihail Kogălniceanu... ups... sau de... Honore de Balzac... unsure.gif ... dorm... patru thumb_yello.gif .

am rezolvat muuuulte probleme. dar ca un... facut dupa fiecare problema rezolvata... vine alta... si alta... si alta. vreau o casa. de inchiriat. nu am ... timp sa o caut. cum naiba rezolv asta, nu de altceva dar iar ma intalnesc cu... timpu' inamicul meu de o viata. cum dreaq ii invat pe astia pentru care cant mult sa-mi livreze banii "mei"...

daca indraznesti sa ma mai faci sa lupt si cu tine, inca odata, Aia mare... te mananc si dupa aia poate... plang.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 29 May 2011, 12:20 AM
Mesaj #16


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



sunt cabrat, am capul incalzit, am viata complicata... si sunt pus nervos... (traducere din Spaniola...) rofl.gif .

Barca'... campeon del Europa yeah.gif , io dormit 5 ore dupa masa yeah.gif nu stiu pe unde mi-am ratacit cele doo telefoane... rofl.gif

am probleme serioase cu astia cu care cant... (nu sunt singurele... am probleme si cu... capu') imi datoreaza nici mai mult nici mai putin de 3470 de euri. si nu am nici o idee cum sa-i scot de la ei. nasol este ca am de cantat pe saptamana viitoare de alti vreo 4500 de euri... si daca intra tot in contu' libertatii... o sa ma gandesc cum scot de la astia...7970 de euri. imi permit un citat din... Carlos... genial... "malo, malo, malo..."

si chiar am nevoie de banii astia ACUM. de scos o sa-i scot... cu 100 cu 150 cu 200 zilnic dar iar ma intalnesc cu inamicul meu numarul unu... timpul. deci... cum dreaq ii scot repede... ?! buna intrebare. daca ma cert cu ei... ajung fara cantari pe moment ca nu am nici un backup... (ajung sa cant iar pe la metrou, prin gari... necirculate = luat de la capat... nu ma incanta deloc aceasta perspectiva...) de la care sa primesc de cantat. "malo, malo, malo" nu e bine sa ma cert cu ei. sa conditionez cantarile... =. ma chinui de vreo luna sa ii educ... au privirea... inteligenta... dar... (nici unul nu stie sa se exprime...) rofl.gif (bancul cu asemanarea dintre un inginer si un caine...).

ce bine a fost... un an si un pic... fara nici un telefon... flower power... muritor de foame... cantat prin gari... necirculate de nimeni, pe la metrou... urasc telefoanele, sunt "indispensabili" dar eu le urasc din tot sufletul... aaa... am trei... si asta de pe care scriu e tot un fel de... telefon... mad.gif . am numarul de telefon a lu' aia mica... daca o sun... e o... dulce... (cand nu este ocupata cu... sunucisu') raspunde. daca o sa o sun pe aia mare... schimba numarul de telefon... rofl.gif . deci nu o sun pentru ca inseamna cheltuieli inutile...

ma gandesc serios sa ma... tund... adica sa-mi tund barba... astia au inceput sa se uite dubios la mine... incep sa ma confunde cu... Binladen... si io nu vreau... mort... unsure.gif .

saptamana viitoare este o saptamana clar... extrauterina... pentru ca este viitoare. tot ceea ce este viitor este... extrauterin... a se citi... exceptional. aici cred ca intervine... Pandora... as vrea sa scriu... curaj calatorule, caderile s-au terminat. daca scriu asta si caderile mele nu s-au terminat... sunt un om.. mai mult sau mai putin... mort. adica... sunt... istorie. nu ma incanta... perspectiva asta. dar... sa incercam... sinucisu'... ma caracterizeaza, este cel mai bun prieten al meu...

Curaj calatorule, caderile s-au terminat. revin-o prin gari... circulate mai... des. Si asta nu este o rugaminte. Este o porunca. De altcum'fel, ai de a face cu MINE.

trebuie sa-mi organizez... timpul... rofl.gif nu-mi vine sa rad... unsure.gif fac pe mine de ras. sa-mi organizez... timpul... rofl.gif . timpul este... timpul... ce draq sa organizez la el... mai bine il las in seama... dadaismului ... uneori... Allah... rezolva ceea ce noi... muritorii de rand nu putem rezolva... organizarea timpului devil.gif

o seara frumoasa voo. aia mica si Aia mare. sau invers... Aia mare si aia mica... pusi voua.

P.S. vreau in Franta... esti careva de pe aici pe acolo... prin... Franta ?!

Acest topic a fost editat de euroha: 29 May 2011, 12:32 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 29 May 2011, 02:40 PM
Mesaj #17


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



"suma problemelor este intotdeauna... egala" parca zicea... Murphy

mi-am gasit telefoanele... o problema minus... clar asta nu are dreptate... problemele mele se vor rezolva... odata si odata daca in fiecare zi scap de... una... yeah.gif si eu, azi de dimineata... pe la 7 plec la cantat... ca e duminica, zi libera... numai buna de... cantat devil.gif nu de dat o tarcoala pana pe Mediterana... ca e la o ora de mine, femei, bere, muzica buna... altele... nu. duminica este pentru cantat. adjudecat. pana aici toate bune si foarte frumoase. incep eu sa cant... si cant pana pe la 11 cand ma duc la un client cu cantarea invatata sa vad daca ii place sau nu. clientu' la vreo 40 de km de aici. pun motorina in Leu de vreo 10 euri ca... am doar 20 in buzunar (vad io ce mananc azi... ca 10 sunt de tigari... rofl.gif si ieri am sarit peste capitolul mancat... si la naiba am scris pe aici ca e bine sa-mi aduc aminte sa mananc macar odata pe zi)

doamne nu ma lasa... congelatorul astora... este reglat de puta madre... o sticla de bere este cu ghiata / zapada pe dinafara si inauntru cred ca este cu un grad mai sus decat temperatura de congelare a berii... exceptional. daca pune mana unu' pe reglaje il omor.

ajung la client... probez cantarea... ii place... cum dreaq sa nu-i placa cand ... daca e sa cumpere io cantare noo e 3500 de euri si cantata de mine 750... ne strangem mainile si plec spre sala astora cu care cant sa definitivez cantarea asta si alte doo pentru maine. ajung la poarta astora... inchisa. opresc motoru' deschid poarta... pornesc... pornesc pe dracu ca nu mai invarte electromotorul... azi... duminica. lipsa curent, nu incarca alternatorul...

avea dreptate... "suma problemelor este intotdeauna... egala" pleaca una... vine alta... parca ar fi... femei rofl.gif (nu dati...nu sunt misogin). in ritmul acesta... problemele mele nu se vor termina ... niciodata hh.gif ... asta cu masina... pentru ca nu respect ceea ce am jurat... odata... ca io... nu mai cumpar masina second hand niciodata... rofl.gif masina noua si cu asta... basta... dar ati vazut vreun... menestrel cu masina... noo ?! nu ma gandesc la manelisti.

ma apuc de cantat... ca maine... este o alta zi... vad io daca mananc sau nu... azi.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 3 Jun 2011, 01:45 AM
Mesaj #18


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



ii spun unui "companero" (coleg) sa-mi scurteze doozeci de centrimetri din un... "macaron" (... sa zicem furtun). Javi, por favor, corta 20 centimeter de este... macaron... la care el zice... "en Espana... 20 centimetro... es... es... pechenio... |---------------------|" si imi arata cu doo degete... cam atat era intre cele doo degete... rofl.gif rofl.gif rofl.gif vamonos a ver como es... 20 de centimeter ...?! rofl.gif

ii multumesc lui Allah pentru ca l-am intalnit pe Damasco, la fel ii multumesc pentru ca l-am intalnit pe Jose (70), si pentru Jose (fara... 70), ca l-am intalnit pe "pelao (chelul)"... talibanul... pe "Valencianu' pe Carlos... cu genialitatea lui... pe Manolo, pe Enriqe... pe "senior" Cristobal... pe...Morococo... un Marocan... solitar... pe... Bulgaroaica... o sfera de... sunca..." sunt exemple de "un om si jumatate... sunt... "tabu" daca limba romana suporta... (si suporta... multe...)"

Aia mare... in doo zile aia mica (si nu altcineva) iti va intinde o mana... cu "banuti (maruntis... de proba... ca nu am incredere nici in pielea de pe mine...)" altcineva... ti-a intins o mana cu un telefon. la celalalt capat eram eu. aceesi mana... a fost intinsa catre tine de trei ori... cu acelasi... telefon. nu ai fost... inspirata. acum... iti va fi intinsa aceeasi mana (a mea)... de alte trei ori. maximum... de catre aia mica... de o iubeai... candva... si crede-ma ca am ac... de cojocul tau. nu risca. accepta. banii... nu au... miros... chiar ii... muncesc... si nu pun in... ghilimele...

dimineata... este o ... "alta zi"... pentru cine paula mea... oare ?!

"malo, malo malo y peor..." citatul complet din... Carlos...

azi s-au intamplat... chestii... multe. le zic... astora... la sfarsitul zilei am nevoie de doo sute de euri... ii zic lu' unu... ii zic lu' altu... sfarsitu' zilei... unu... zice... uite Marcelo... nu am mai mult de 100 de euri... nu am gasit mai mult... prin incasari rofl.gif dar promit ca maine o sa gasesc restul... altul... am gasit pe bordul masinii mele... doo sute douazeci de euri... tacut... ii lua-se... astalat... smile.gif)

da. maine este o alta zi. am de... cantat... frumoasa mare, mai ai... doua... incercari... dupa aia... nu-ti spun ce se va... intampla. lasa raul sa curga... si bucura-te de limpezimea lui...

pusi voo... aia Mare si aia mica... sau... aia mica si aia Mare...







Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 3 Jun 2011, 01:52 AM
Mesaj #19


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



P.S. ... am uitat... aici este... rahatu' asta de io... ii spun Viata. devil.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
factura
mesaj 3 Jun 2011, 01:57 AM
Mesaj #20


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.281
Inscris: 3 March 06
Forumist Nr.: 7.944




Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 4 Jun 2011, 01:43 AM
Mesaj #21


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



"Meseria mea e riscul" Gil Delamare Domnel... cred (si nu am nervi sa ma dau pe google...). aparuta prin... Meridiane ... cred... prin 197... ceva. la timpu' sau... prin '80 si ceva... am citit-o. e... similitudine... un cascador de o viata... isi rupe piciorul in... propria... baie. io... era sa-mi rup gatu... in baia astora... sunt "vanata" tot pe... stanga rofl.gif

10x, factura, nu am net suficient de bun ca sa o vad... acum... dar... maine este o alta zi (cant de la ... sapte... de dimineata si sper sa nu ma opresc pana noaptea...). acum am net... exact ca si cum utilizez... un... notepad... fara pretentii... smile.gif) cred ca ceea ce ai pus tu... semnifica... "tranquilo"... cred. nu am timp de... tranquilo... adica altii nu au timp de... tranquilo... ca io am tot timpu' din lume... pana se... "corta" timpu', si... da. am o "fixatie..." dara e... fixatia mea... (pot pune... . ?!)

10x... pare un fel de... Bolero...putin... fad (ascult cu intreruperi...) macar la capitolul volum... wink.gif si jur ca nu stiu cine este pictorul... sad.gif m-am uitat pe... aici ma mai uit odata... maine... sau azi daca am timp... si jur ca nu vreau sa am timp.

sa revenim la oitele... noastre... azi Jose 70 a venit cu... branza de oaie proaspata... Romaneasca... si cu... "kaizer" facut in... Timisoara rofl.gif dupa doi anisori si ceva... am mancat... cu ceva... nostalgie... si atat. adevarul este ca ma leaga de tarisoara aia... oameni si atat. nu vreau sa dezbat pe aici... problema... emigrarii. "vida es vida... otra... no ai" citat din... mine

in contul paypal a' lu' aia mica e ceva maruntis. proba. ca daca trimit cu un ordin de marime mai mare si nu accepti... platesc cu... un ordin de marime mai mare... comisionu' paypal... sa te vad... aia mare... sper sa nu ma citesti wink.gif din pacate abia... luni... o sa vad.

nasol sa fi cu mana... intinsa... o sa-mi depasesc cred... recordu'... cred.

pusi aia mare, pusi aia mica... sau pusi aia mica, pusi aia mare. somnic "fluffy" va doresc voua... (stiu ca este pe la... marginea... corectitudinii... sa inchidem... macar un... ochi wink.gif )












Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elena Z
mesaj 4 Jun 2011, 05:53 AM
Mesaj #22


[Ileana]
*****

Grup: Membri
Mesaje: 963
Inscris: 19 November 03
Din: Cuba
Forumist Nr.: 1.242



Nu am scris pana acum aici, ca nu demult am mai avut o cearta prin jurnale si am zis ca imi ajunge, pot sa fac si ceva mai creativ cu timpul meu, dar acu' parca nu mai pot sa ma abtin ca imi sta pe neuroni de mult.

Felina, nu sunt de accord cu tine, cum ai zis ca nu prea cunosti romani despeti prin europa, nici macar tu,... eu sunt de parare ca orice roman care a reusit in europa, intr-o tara straina sa aiba casa lui, munca lui, masina lui, familia lui, cainele lui e un OM destept ! E plin vestu' de cersetori, de hotii si de curve de la noi, si de accea vreau sa cred ca una ca mine, una ca tine si unul ca e. suntem mai despeti decat restul de romani care au ajuns in europa si care dupa 5 ani de zile inca au nevoie sau traiesc din ajutoare de la stat si din mila oamenilor !

E. sincer inca nu am apucat sa te citesc, am intrat numai de 2 ori scurt la tine si am observat din prima ca nu esti un om pe care vreau sa il citesc la tigara de dupa sau la cafeaua de dimineata. Punctele tale imi plac, stii de ce? pt ca pe deoparte sar in ochii ca e ceva nou aici in jurnale, atatea puncte la un loc iar pe alta parte creaza si o anumita aura de mister pt ca cititorul nu stie si nu va stii niciodata exact de ce ai pus tu punctele alea, si curiozitatea asta ori il v-a enerva si il v-a face sa nu te mai citeasca ori il v-a face sa vrea sa te citeasca cat mai mult, ca s-a prin in joc si ii place sa se joace smile.gif

p.s sorry daca am deranjat !


--------------------
Power is the ultimate aphrodisiac ! - Henry Kissinger
Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 5 Jun 2011, 03:23 PM
Mesaj #23


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



dap. "vida es... vida... nada mas... nada menos... otra no ai". saptamana viitoare prevad nu... furtuna... prevad uragan de 5 pe... "scara"... mea. intotdeauna ai ceva de pierdut. altceva in afara de timp care... timp... oricum se petrece... de ce paula mea oare... ?! de ce paula mea nu este suficient... timpul... ?!

Ileana, rar mi-a fost dat sa citesc ce ce am citit de ani buni la tine in jurnal. am senzatia ca esti... barbat. un spirit asa slobod la fapta, degete si daca esti "reala" si la vorba... rar... foarte rar. hug.gif lasa-ma sa te corectez putin la capitolul... euroha. ai uitat ca si... Romania face parte din... Europa. si asta de vreo... doo mii de ani. ca suntem liberi sa... "circulam"... de putin timp... este alta mancare de peste. Romani destepti... prin Europa... sunt si in Romania. personal am avut ocazia... (iertata sa-mi fie lipsa de... modestie) sa fiu destept si in Romania si in afara ei. am putut experimenta... ce-ti ofera Romania si ce-ti ofera... afara din Romania la schimb cu... "desteptaciunea". incomparabil. pe de alta parte... eu... nu pot generaliza... ceea ce este... sa spunem important pentru fiecare persoana... bani, masina, casa, chirie, mancare, catel, purcel... etc. nu pot pentru ca exista oameni pentru care... este importanta de ex... culoarea albastra si nu este importanta... masina... cand euroha va exista... (tre sa pun pe card 100 de euri azi si sa platesc hostingul... sa-mi amintesc... asta)... toata lumea va fi... binevenita... indiferent de... ceea ce este important pentru fiecare individ...

factura... sunt depasit. clar este necesar sa-mi largesc orizontul. citind... de multa vreme scrisul tau... ma straduiesc sa inteleg. si ma voi stradui in continuare... la un moment dat... voi intelege. si asta pentru ca mi-am propus... si daca imi propun ceva... reusesc.

Aia mare... ma duc sa termin trei cantari. a venit timpul sa ne... cunoastem. eu am vagina senzatie ca te cunosc. "manana... mas..." cred ca a venit timpul sa scot... MAC-ul din... uitare... nu de altceva dar de sapte luni... nu l-am mai vazut si am jurat ca ma voi intalni cu el... cand voi avea... bani. acum... am... bani. sa vedem ce am dat la... schimb... pentru ei.

azi sau reusesc sa ma... imbat... dupa ce termin de cantat... coma alcoolica au... incep... sa dansez pe toate patru... picioarele rofl.gif .


Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 5 Jun 2011, 08:26 PM
Mesaj #24


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



am terminat cantatu' am inceput... betivitu'... yeeeeeeeeeeeeeeees. am deja vreo 15 la bord...beri... si sunt in stare sa scriu... nasol... berea costa... euro... in birt... in birtu' inchisorii mele... celula 127. rofl.gif

hai sa... incepem... daca nu ma lasa bateria... (daca ma lasa... norocu' tau sa fie). o mica, miculuta... furtuna...

aia... mica... de o iubeai odata... si ii dadeai banii tai de... farduri sa zicem... marti iti va intinde o mana... cu o... simpla suta de euri. daca ii accepti, vineri aceesi mana iti va intinde 1000 de euri. daca nu ii accepti... o sa fac un cont... paypal si o sa-l pun aici si in jurnalul tau contu' paypal. si toti banutii care sunt indreptati spre tine... o sa-i pun in cateva conturi de paypal. ma limiteaza la 7-800 de euri daca nu este validat contul. clar o sa uit pe unde am pus banii... banii... tai. cand o sa ai chef... o sa trebuiasca sa introduci un card in conturile paypal... pentru a beneficia de ei. daca o sa ai... chef. daca nu... Allah... e mare , bun si... drept.

30%... ma lasa... bateria... postez... ne mai... intalnim. azi... ai castigat la...loto wink.gif

pusi aia mica, pusi Aia mare.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elena Z
mesaj 6 Jun 2011, 05:11 AM
Mesaj #25


[Ileana]
*****

Grup: Membri
Mesaje: 963
Inscris: 19 November 03
Din: Cuba
Forumist Nr.: 1.242



QUOTE(euroha @ 5 Jun 2011, 10:26 PM) *
30%... ma lasa... bateria... postez... ne mai... intalnim. azi... ai castigat la...loto wink.gif

pusi aia mica, pusi Aia mare.


Femeia ideala zici, hmm.... oare??!! pai hai mami sa vedem atunci... eu nu am cum sa catig la loto asa cum zici tu, si stii de ce?! pt ca eu, Ileana daca sunt o invingatoare, atunci sunt si o castigatoare, lojic, nu?! si daca eu sunt o castigatoare, atunci eu nu am nevoie sa te castig pe tine sau pe altul la lotto, pt ca eu oricum am castigat deja.... io am castigat viata si daca io cam castigat viata, atunci voi barbati nu mai insemnati pt mine nici un castig prea valoros pt ca , ca si voi ii plin pamantul... ma intelegi?

Dar in schimb, acel barbat care ma castiga pe mine la lotto... apoi ala da ca o castigat o mie si o suta de dolarii la patrat... pt ca eu chiar sunt femeie perfecta... in 4 ani de maritis, tot asta ii repetam la fostul ex, mai tu nici nu stii pe cine ai langa tine mai prostule, eu sunt aia , chiar eu.... eu sunt femeia pe care daca o trezesti la 3 noaptea din somn sa iti faca cartofi pai ca asa are muschiu tau chef sa mance la ora aia, atunci ea se v-a scula cu zambetul pe buze si dupa ce ai papt bine, te intreaba daca nu ai si chef de o m.,., nu de alta ca ea are... si tot eu sunt aia care atunci cand o sa vii acasa si o sa fii la pamant, am sa te las sa plangi in bratele mele, am sa te las sa plangi pana nu mai poti, si nu am sa fac asta din rautate, ci am sa fac asta pt ca stiu ca numai la mine poti sa faci tu ca barbat mare si puternic chestia asta. Si dupa ce vei termina de plans am sa te iau in brate si am sa .... iti fac o m... rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Dar vezi nu, asa cum nici tu nu crezi ca exista femiea perfecta, asa nu cred nici eu ca exista barbatul perfect... desi il simt ca exista dar.... inca nu l-am cunoscut inca...

Asa ca... ma duc sa mai trag un cui in cinstea noastra rofl.gif

P.s: fa contul wink.gif

Acest topic a fost editat de Ileana: 6 Jun 2011, 05:47 AM


--------------------
Power is the ultimate aphrodisiac ! - Henry Kissinger
Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 6 Jun 2011, 11:07 AM
Mesaj #26


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



rofl.gif de mult nu am mai ras... dimineata... si inca mai rad... nu s-a terminat... dimineata... rofl.gif Ileana... ?!... nu poate fi... asa simplu... cred ca este o micuta... confuzie... tre sa vad... rofl.gif

cred ca m-am... tampit...

P.S. amr o zi... rofl.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elena Z
mesaj 6 Jun 2011, 02:57 PM
Mesaj #27


[Ileana]
*****

Grup: Membri
Mesaje: 963
Inscris: 19 November 03
Din: Cuba
Forumist Nr.: 1.242



amr o zi pana faci contu' ? rofl.gif rofl.gif rofl.gif numai vezi ca io am zis sa faci contul, nu pt mine ca nu am io nevoie de banii tai wink.gif ci pt noi tongue.gif cred ca nu ne-ar strica un concediu bine venit la amandoi... un concediu inceput cu un blind date rofl.gif da, ma duc la mine in jurnal sa aberez cool.gif


--------------------
Power is the ultimate aphrodisiac ! - Henry Kissinger
Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 7 Jun 2011, 12:13 AM
Mesaj #28


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



Doamne nu ma lasa.... astazi a fost o... dimineata eterna. a fost... dimineata... Ileana. Doamne ce spectacol de fata...Ileana... lasa-ma sa rectific. nu ma bucur ca te-am cunoscut... iti multumesc pentru ca te-am cunoscut... si cred ca... dimineata asta este doar o mica parte din ceea ce poate... Ileana... doamne nu ma... lasa... este prima zi dupa doi ani si ceva... cand am ras... toata "dimineata" dimineata = ziua. fata verde... cu fostul... par... padure... esti... "fata spectacol". rar... foarte rar asa ceva. azi am facut cei mai placuti bani din viata mea si cei mai... multi. iti multumesc... Ileana. parerea mea este ca esti un cal salbatic. cine va reusi sa te imblanzeasca... primeste o duzina din asta... https://sites.google.com/site/xeuxvoi/_/rsr...S09%21~~_35.JPG produce orgasm doar daca vorbesti de el... pentru tine Ileana... mailul despre care iti vorbeam...

"Ana Maria Itu către mine.
arată detaliile 25.08.2010
Buna ziua stimate domn,

Va informez pe aceasta cale ca avem Muscat Ottonel din 1975, la pretul de 197.98 lei sticla, iar daca doriti cutie de lemn, pretul ajunge la 212.98 lei pe sticla (15 lei cutia). Daca sunteti interesat, va rog sa-mi dati datele de facturare si adresa de livrare. Plata trebuie facuta in avans, iar transportul va fi suportat de dumneavoastra!

Astept vesti!

Multumesc,


Itu Ana-Maria
Asistent Director General
S.C. MURFATLAR ROMANIA SA
Tel./Fax: 0040 241 706 854
Mobil: 0040 751 092 982
E-mail: ana-maria.itu@murfatlar.com"
produce... orgasm doar daca vorbesti despre el... rofl.gif cu acest prilej... am obtinut primul... orgasm al lui... Ileana... rofl.gif si doamne... daca da accept... la a... detaila... Ileana... va mai pove cate ceva despre ziua de azi... a fost... spectaculoasa... inca odata... iti multumesc ca am inceput sa te... cunosc.

maine este nu o alta zi... maine este "ziua" dupa obicei... nu ma astept la nimic... bun (in afara de... bani...). totusi... am deschisa... in fata nasului... cutia... Pandorei.

pusi Aia mare. pusi aia mica. si nu ma pot... abtine... hug.gif ... Ileana

Acest topic a fost editat de euroha: 7 Jun 2011, 12:21 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elena Z
mesaj 7 Jun 2011, 02:22 AM
Mesaj #29


[Ileana]
*****

Grup: Membri
Mesaje: 963
Inscris: 19 November 03
Din: Cuba
Forumist Nr.: 1.242



Ma bucur sincer si deschis ca ai (re)deschis cutia,... ca stii ca orice cutie,.. nu ii sta bine inchisa,... si ma rog pt tine sa poti sa lasi sa iasa toate rele adunate in cutia aia mica si nesemnicativa pt uni,.. si sper ca totusi si la tine ca si la mine, si la multi alti,. sper ca speranta sa evadeze ultima din cutie,... sau daca se poate si stiu ca se poate, sa iasa ultima,...

Am stat pe mess pana acu,.. dar nu binevoiesti sa raspunzi,.. atunci ma gandesc ca esti prins in viata si ma duc sa ma prind si io mwah1.gif wink.gif

Te-am pupat pe portofel wink.gif)


--------------------
Power is the ultimate aphrodisiac ! - Henry Kissinger
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elena Z
mesaj 7 Jun 2011, 04:47 PM
Mesaj #30


[Ileana]
*****

Grup: Membri
Mesaje: 963
Inscris: 19 November 03
Din: Cuba
Forumist Nr.: 1.242



Auzi,... sa moara ma-ma de nu, daca ma astepti cu o floare de colt pe plaja din M,... sa mor te iau de barbat !!! te iau si cu jeapca daca trebe, m-i se rupe hahahaha rofl.gif ti-ai pus nebuna pe cap hahahaha rofl.gif rofl.gif rofl.gif


--------------------
Power is the ultimate aphrodisiac ! - Henry Kissinger
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 7 Jun 2011, 05:24 PM
Mesaj #31


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.489
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Pfuai ce-am ratat io cat am fost in probleme cu cupilul cel mic... hai sa vedem.


QUOTE(Ileana @ 4 Jun 2011, 04:53 AM) *
Nu am scris pana acum aici, ca nu demult am mai avut o cearta prin jurnale si am zis ca imi ajunge, pot sa fac si ceva mai creativ cu timpul meu, dar acu' parca nu mai pot sa ma abtin ca imi sta pe neuroni de mult.

Felina, nu sunt de accord cu tine, cum ai zis ca nu prea cunosti romani despeti prin europa, nici macar tu,... eu sunt de parare ca orice roman care a reusit in europa, intr-o tara straina sa aiba casa lui, munca lui, masina lui, familia lui, cainele lui e un OM destept ! E plin vestu' de cersetori, de hotii si de curve de la noi, si de accea vreau sa cred ca una ca mine, una ca tine si unul ca e. suntem mai despeti decat restul de romani care au ajuns in europa si care dupa 5 ani de zile inca au nevoie sau traiesc din ajutoare de la stat si din mila oamenilor !

E. sincer inca nu am apucat sa te citesc, am intrat numai de 2 ori scurt la tine si am observat din prima ca nu esti un om pe care vreau sa il citesc la tigara de dupa sau la cafeaua de dimineata. Punctele tale imi plac, stii de ce? pt ca pe deoparte sar in ochii ca e ceva nou aici in jurnale, atatea puncte la un loc iar pe alta parte creaza si o anumita aura de mister pt ca cititorul nu stie si nu va stii niciodata exact de ce ai pus tu punctele alea, si curiozitatea asta ori il v-a enerva si il v-a face sa nu te mai citeasca ori il v-a face sa vrea sa te citeasca cat mai mult, ca s-a prin in joc si ii place sa se joace smile.gif

p.s sorry daca am deranjat !



Floare zic sa te linistesti ca eu am pus tot atata greutate in cuvintele pe care mi le-am ales cat a pus si e. in cuvintele alese in intrebarea lui. Serios o sa vorbim cand o sa avem pe ce sa vorbim serios biggrin.gif . Eu doar am intrat in joc si mai multe nu mai zic. Oricum e fain ca ai intrat si tu. smile.gif

Acest topic a fost editat de Felina: 7 Jun 2011, 05:25 PM


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 8 Jun 2011, 02:07 AM
Mesaj #32


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



QUOTE(Felina @ 7 Jun 2011, 05:24 PM) *
Pfuai ce-am ratat io cat am fost in probleme cu cupilul cel mic... hai sa vedem.
Floare zic sa te linistesti ca eu am pus tot atata greutate in cuvintele pe care mi le-am ales cat a pus si e. in cuvintele alese in intrebarea lui. Serios o sa vorbim cand o sa avem pe ce sa vorbim serios biggrin.gif . Eu doar am intrat in joc si mai multe nu mai zic. Oricum e fain ca ai intrat si tu. smile.gif


cu dedicatie pentru... Felina (azi a venit... mailu')

"We apologize for the inconvenience, but your CREDIT CARD WAS DECLINED when we
attempted to auto-renew one or more of your services.

Affected Services:
+ euroha.net: "Domain Name Registration" for 1 year @ $10.00 ea. (covers 2011-06-08 thru 2012-06-08)
+ euroha.net: "Domain Privacy Protection" for 1 year @ $9.95 ea. (covers 2011-06-08 thru 2012-06-08)
+ euroha.com: "Domain Name Registration" for 1 year @ $10.00 ea. (covers 2011-06-08 thru 2012-06-08)
+ euroha.com: "Domain Privacy Protection" for 1 year @ $9.95 ea. (covers 2011-06-08 thru 2012-06-08)
+ euroha.org: "Domain Name Registration" for 1 year @ $10.00 ea. (covers 2011-06-08 thru 2012-06-08)
+ euroha.org: "Domain Privacy Protection" for 1 year @ $9.95 ea. (covers 2011-06-08 thru 2012-06-08)

To avoid possible loss of data, service or domain name,
please check and make sure that your credit card information is correct
and up to date. You can UPDATE YOUR CREDIT CARD INFORMATION at any time
using the link below:

https://www.hostmonster.com/cgi/renew?ldoma....org

We will continue to attempt to renew your account until your account expires.
To avoid disruption in service, PLEASE TAKE ACTION IMMEDIATELY.
If you have any questions please contact us via phone or email or follow the instructions below:

To renew your account please follow the steps below:
1. Login to your cPanel
2. Locate and click on the icon labeled: "Renew Account" under the preferences box.
3. Follow the prompts. You may select the desired term and it will give a subtotal.
4. Select desired payment method and your account will be renewed when the payment is successful.

OR

To update your billing information please follow the steps below:
1. Login to your cPanel
2. Locate and click on the icon labeled: "Update contact and Billing Information" under the preferences box.
3. Edit the outdated information, make sure the contact email is correct.
4. Save changes.

Thank you,
HostMonster.Com Support
http://www.HostMonster.Com/
For support go to http://helpdesk.hostmonster.com/
Toll-Free: (866) 573-4678"

ce tantalau... sunt... nu mi-am mai citit mailu' de ceva timp... rofl.gif maine dimi sunt la... banca... wink.gif
sper sa poata fi... un... subiect... "serios"... rofl.gif uneori... Allah ordoneaza.. totul...

Acest topic a fost editat de euroha: 8 Jun 2011, 02:13 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
euroha
mesaj 9 Jun 2011, 01:08 AM
Mesaj #33


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 52
Inscris: 25 April 11
Forumist Nr.: 23.506



Iti multumesc foarte frumos ca nu ma faci sa lupt si cu... tine, Aia mare. Iti multumesc foarte frumos.

"THANK YOU FOR YOUR ORDER FROM HOSTMONSTER.COM!

The following purchases were completed:

+ euroha.com: "Domain Name Registration" for 1 year @ $10.00 ea. (covers 2011-06-08 thru 2012-06-08)
+ euroha.net: "Domain Name Registration" for 1 year @ $10.00 ea. (covers 2011-06-08 thru 2012-06-08)
+ euroha.org: "Domain Name Registration" for 1 year @ $10.00 ea. (covers 2011-06-08 thru 2012-06-08)

Subtotal Billed: $30.00

Total Amount Billed: $30.00
Invoice: #4343134
Order Transaction Code: 3KE07509B06019103



We are very glad to have you as a customer. Please, feel free
to provide any feedback that could help us improve the overall
hosting experience.


Thank you,
HostMonster.Com Support
http://www.hostmonster.com
For support go to http://helpdesk.hostmonster.com/
Toll-Free: (866) 573-4678"

Floare de Colt... hug.gif

P.S. am fost tentat sa-l las... sa moara, felina... pentru pura coincidenta... pentru tine... euroha... nu l-am lasat... sa vedem... un alt... an... hug.gif

pe aici sper sa se astearna... picaturile... am obosit sa te caut... incep sa... te astept.

am o fica... geniala... ah... azi avea o... chestie... la... rahatu' ala din yahoo... "E=MC2" rofl.gif geniala... fica-mea, o "pup dulce"

astazi sper sa fie ultima zi petrecuta in... inchisoare... celula... 127... Pandora...

manana... es... otra dia. manana... mas. a tomar por el culo... vida.



Acest topic a fost editat de euroha: 9 Jun 2011, 01:15 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 9 Jun 2011, 12:37 PM
Mesaj #34


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.489
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Oare m-am inselat atat de tare? Si daca m-am inselat, nu pot decat sa ma bucur foarte tare ca oamenii si viata nu-s asa cum cred eu... jocul trebuie sa continue iar eu adaug intrari pe lista de reguli...


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Elena Z
mesaj 9 Jun 2011, 02:57 PM
Mesaj #35


[Ileana]
*****

Grup: Membri
Mesaje: 963
Inscris: 19 November 03
Din: Cuba
Forumist Nr.: 1.242



F., omul cat traieste invata wink.gif omul care vrea sa invete desigur mwah1.gif


--------------------
Power is the ultimate aphrodisiac ! - Henry Kissinger
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 02:45 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman