HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Unde Mergeti In Concediu?
Mihai
mesaj 8 Jun 2003, 12:45 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Pentru multi se apropie perioada de 'liber', fie vacanta scolara, fie concediu.
Unde planuiti sa va petreceti acest timp liber? In tara/in strainatate? La mare/la munte?
Eu voi merge pe Valea Prahovei, dupa care pe Dunare, dupa care la Cluj. Daca nu uit, fac poze, le scanez si le pun aici biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 8 Jun 2003, 01:17 PM
Mesaj #2


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Distractie placuta tuturor!
Eu in aceasta vara imi voi petrece vacanta dupa cum urmeaza: 25 iunie -7 iulie - bancile liceului/ examen de bacalaureat. 20 august - 8 septembrie - inscriere facultate / admitere.
In perioada ramasa, mai mult ca sigur voi ramane in prea-frumosul meu oras, pentru ca, dupa cum zic iubitii mei parinti, nu se termina cu invatatul dupa BAC - trebuie sa invat pt faculta. Deci... nu imi ramane sa va zic decat "Distractie placuta si... beti un pahar de ceva in cinstea mea!" smile.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 8 Jun 2003, 01:41 PM
Mesaj #3


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Fratele meu, pe mine intreaba-ma intii daca o sa am concediu ... blink.gif ca nici anul trecut n-am avut aceasta sansa, cred ca ar fi mai bine sa fac un copil si p-orma cer 2 ani concediu postnatal, ca e voie si la barbati, cica...

In fine, daca totusi pup o saptamina de concediu, cred ca ori ramin in Bucuresti (70%) sa zac si sa dorm dupre pofta inimii, ori ma duc la mare cu cazare la vreun particular (30%).


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 8 Jun 2003, 01:41 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
david
mesaj 9 Jun 2003, 09:35 PM
Mesaj #4


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 74
Inscris: 21 April 03
Din: Athens, Greece
Forumist Nr.: 212



Eu insula Siros pentru 3 saptamani cu familia


Aici o sa stam.

http://www.manos-studios.gr/


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 12 Jun 2003, 10:34 AM
Mesaj #5


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



Unde iti permite buzunaru` acolo mergi.
Anu asta nu stiu unde , dar sper sa ma distrez cat mai bine.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bubu
mesaj 12 Jun 2003, 11:30 AM
Mesaj #6


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 993
Inscris: 30 March 03
Din: BUCURESTI
Forumist Nr.: 144



QUOTE (david @ Jun 9 2003, 10:10 PM)
Eu insula Siros pentru 3 saptamani cu familia


Aici o sa stam.

http://www.manos-studios.gr/

David e superb...dar daca iti uiti aparatul de foto acasa cred ca este cel mai urit concediul al tau. biggrin.gif
Sau dormi cu el la git laugh.gif

...sper sa ai simtul umorului...


--------------------
"Frica de Dumnezeu este inceputul intelepciunii"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
david
mesaj 14 Jun 2003, 07:36 PM
Mesaj #7


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 74
Inscris: 21 April 03
Din: Athens, Greece
Forumist Nr.: 212



He he he, cum sa uit aparat(ele) acasa?

Sant niste plaje cu singuratece acolo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o sa-mi i-au si un teleobiectiv... dar mai multe o sa va spun dupa august.
As dormi cu ele la gat dar mie mila de ele... biggrin.gif biggrin.gif

David


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vegas2002
mesaj 16 Jun 2003, 02:21 AM
Mesaj #8


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Eu nu stiu unde voi merge in vacanta vara aceasta,deoarece inca mai astept sa-mi ajunga noul pasaport sad.gif...., care am inteles ca v-a fi gata in 2 luni cel "putin", si abia a trecut o luna de zile, asa ca nu am nici un plan precis.
Cind il voi avea in "buzunar", atunci voi decide unde... 5.gif 5.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
adi
mesaj 19 Jun 2003, 05:09 PM
Mesaj #9


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 10
Inscris: 12 June 03
Forumist Nr.: 374



David, de curiozitate, imi dai si mie mai multe date despre excursia asta a ta (durata, preturi, facilitai, transport, etc) Si noi ne gandeam sa mergem vara asta in Grecia, dar nu prea stim exact xare sunt preturile...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 20 Jun 2003, 09:09 AM
Mesaj #10





Guests






Heh, care concediu? Ca io abia m-am apucat de munca si lucrez toata ziua...Noroc ca mai am o zi libera pe saptamana, zi pe care de obicei o petrec cu al meu si cu prietenii nostri pe plaja biggrin.gif As fi vrut sa merg prin Sinaia sau undeva la munte, dar cred ca ramane pt la iarna biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 24 Jun 2003, 11:27 PM
Mesaj #11


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41




In concediu ma duc la munca. 24.gif Ca in fiecare vara si acest an voi lucra ca instructor la faza finala de alegere a echipei Marlboro Adventure Team. 2003'.

Plata, Merita efortul depus cat si zilele libere pierdute. In plus sper sa am timp sa fac si niste poze pt. prietenii mei de pe aici.

Iar celor care cu adevarat pleaca in concediu ( si nu conteaza unde si cum ) va urez sa "goliti capul" si sa aveti cat mai multa placere de el. De asemenea va invit la intoarcere sa " asterne-ti impresiile " pe coalele Hanului.

Un concediu placut!!

Sorin.




--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 25 Jun 2003, 09:35 AM
Mesaj #12





Guests






Huh, am avut un microconcediu ieri, (nici macar mini concediu nu pot sa-i zic) in urma caruia mi-am incarcat bateriile ceva de necrezut.Mi-am luat o zi libera si am petrecut-o doar cu al meu..La dush, pe plaja, prin oras, acasa...Peste tot numai noi doi...Nu ne-am certat nici macar un minut, doar ne-am contrazis foarte putin si am primit si promisiunea solemna ca la iarna vom pleca 2 saptamani undeva in creierii muntilor, numai noi 2, dar si ca pana atunci, in ziua mea libera vom fi doar noi doi sau cel putin acea zi va fi petrecuta cum vreau eu biggrin.gif Asa ca, ma simt super acum si ma bucur nespus ca vom avea mai mult timp pt noi, ca parca prea ne lasasem coplesiti de probleme!!!
P.S.: Ma scuzati ca v-am zis asta aici si nu la "spune ce-ai in cap", dar daca tot ne-a invitat Sorin sa povestim, nu m-am putut abtine biggrin.gif
Va urez si voua un concediu cat mai placut.Sau macar un microconcediu superb!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vegas2002
mesaj 3 Sep 2003, 08:31 PM
Mesaj #13


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Eu,adica noi,am fost pt. 3 zile la New York unde am cunoscut o persoana EXTRAORDINARA!!!Deci asta a fost mica noastra vacanta,avind in vedere ca eu inca imi astept noul pasaport si au trecut deja 3 luni de zile.Anul viitor insa promit sa-mi fac o vacanta mai mare,si eventual sa vin si in tara.Am de cunoscut pe cineva drag mie de pe Han biggrin.gif biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 3 Sep 2003, 09:06 PM
Mesaj #14


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



QUOTE (Vegas2002 @ Sep 3 2003, 08:31 PM)
Am de cunoscut pe cineva drag mie de pe Han biggrin.gif biggrin.gif


Ferice de el 40.gif

Sorin.

ps. sa moara ciudosii tongue.gif


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vegas2002
mesaj 3 Sep 2003, 10:06 PM
Mesaj #15


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Daca vei fii si tu in tara in perioada cind voi fii si eu,ne putem cunoaste si noi doi,ca si tu imi esti drag pt. ca esti o persoana adevarata,loiala prietenilor si corecta wink.gif
Si atunci chiar ca ar "murii" destui de ciuda,ce zici?Pina atunci o sa ne tinem in contact via e-mail smile.gif
40.gif 40.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cynthia`
mesaj 4 Sep 2003, 02:05 AM
Mesaj #16


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 57
Inscris: 11 April 03
Forumist Nr.: 182



Pentru mine concediu = vacanta, iar anul acesta a fost ultima vacanta fara griji (la anu' o sa-mi fie mai greu sa ma gandesc la vacanta/distractie cu toate examenele pe cap) si mi-am petrecut-o la mare. Cam banal si obisnuit, stiu, dar mie imi place mult litoralul romanesc si ma simt f bine alaturi de prietenii dragi pe o plaja din Costinesti sa spunem... biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
menthoru'
mesaj 4 Sep 2003, 02:08 AM
Mesaj #17


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.033
Inscris: 3 September 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 706



50.gif
Am avut super mult de lucru toata vara, sunt alb ca varul, n-am vazut soarele de-o luna, dorm pe noapte-atatea ore cate degete-am la o mana ( na un vers smile.gif )
Vreau mare ... si sa fiu al naibii de nu ma duc ... chiar si de craciun dar tot ma duc biggrin.gif
Ca de revelion o sa fiu pe Clabucet cu placa biggrin.gif

Distrativa cat mai e vacanta. DO NOT WORK. tongue.gif


--------------------
I have given it much thought / It seems, disaster must come / At best, only postponed / Shaolin Kung-Fu to survive / Must now be taught to more young men / We must expand, get more pupils / So that the knowledge will spread
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 11:02 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman