HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Avioane!
Vegas2002
mesaj 14 Sep 2003, 10:13 AM
Mesaj #1


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Este cineva din voi pasionat (a) de avioane?Mie imi plac f. mult,imi place sa si zbor,imi plac aeroporturile mari si aglomerate,lumea care calatoreste dintr-o parte in alta a globului......De fiecare data cind vad un avion pe cer,ma intreb oare unde se duce,care-i este destinatia finala,de unde vine......
Am sa postez citeva poze cu "avioane",pe care le-am fotografiat in Manhattan(cind am fost recent la New York),sint defapt niste prototipuri de avioane,pe care am inteles ca le-au aratat si in tara,pe Discovery Channel.Din pacate nu le stiu numele exact si pt. ce scop anume au fost construite.... unsure.gif
Sper sa va placa smile.gif
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  Avion_Manhattan.JPG ( 39.87K ) Numar descarcari: 36
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vegas2002
mesaj 14 Sep 2003, 10:14 AM
Mesaj #2


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Urmatorul avion smile.gif
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  Avionul_in_centru_Manhattan.JPG ( 45.96K ) Numar descarcari: 21
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vegas2002
mesaj 14 Sep 2003, 10:17 AM
Mesaj #3


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Alta poza si ultima.M-am gindit sa va arat si voua aceste poze si de aceea am deschis acest topic nou,sper ca nu v-ati suparat pe mine smile.gif
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  Prototip_avion.JPG ( 40.09K ) Numar descarcari: 21
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 14 Sep 2003, 10:17 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Vegas2002
mesaj 14 Sep 2003, 10:39 AM
Mesaj #4


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Poza asta am facut-o acum doua zile,cind toate avioanele treceau pe deasupra "noastra" laugh.gif
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  Avion.JPG ( 10.88K ) Numar descarcari: 32
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fani
mesaj 15 Sep 2003, 04:31 PM
Mesaj #5


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 109
Inscris: 14 May 03
Forumist Nr.: 300



Frumos Vegas. Eu una nu m-am suparat smile.gif , asa ca poti sa mai atasezi ceva. Cand eram mica am vrut sa ma fac aviatoare. Normal, era doar un vis de copil. Nu am zburat decat o singura data cu avionul si urmeaza sa zbor din nou acuma, cand merg acasa. Cum eram cam ametita de plecarea din tara, nu prea am simtit zborul. Stiu ca am trecut peste Fagarasi si ca s-au vazut superbi. Iti dadea impresia ca este o macheta. Nu pot spune ca sunt pasionata de zboruri, dar avioanele imi plac si cred ca mi-ar placea si mai mult daca as urca in cabina, ca pilot. As vrea sa vad ce simti ca pilot, cand in fata ta nu este decat...cerul...


--------------------
" Adesea cuvantul spune mai putin decat tacerea"- Ovidiu
" Inspaimantator este doar faptul de a-ti vedea gandurile reflectate intr-o oglinda care le deformeaza si le saraceste. Nu trebuie sa spui nimic celorlalti din ceea ce faci, mai inainte de a fi facut: fara aceasta, nu ai mai avea curajul de a merge pana la capat; caci nu ar mai fi ideea ta, ci netrebnica idee a altora, pe care ai vedea-o in tine" - "Jean Christophe"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 05:54 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman