HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

2 Pagini V   1 2 >  
Closed TopicStart new topic
> Big Brother - Cine Sa Ramana?
Cine credeti ca va castiga concursul?
Cine credeti ca va castiga concursul?
Andreea [ 1 ] ** [7.69%]
Alida [ 1 ] ** [7.69%]
Iulia [ 0 ] ** [0.00%]
Izabela [ 2 ] ** [15.38%]
Violeta [ 1 ] ** [7.69%]
Costel [ 0 ] ** [0.00%]
Soso [ 4 ] ** [30.77%]
Mumu [ 2 ] ** [15.38%]
Florin [ 1 ] ** [7.69%]
Ernest [ 1 ] ** [7.69%]
Nr. Voturi: 14
  
genicon
mesaj 6 Apr 2003, 03:54 PM
Mesaj #1


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Hai sa ne dam aici cu parerea, ca oamenii, cine va castiga concursul Big Brother. Si, mai ales, zi de zi, sa spunem cine credem noi ca va parasi concursul (cred ca stiti deja ca la 2 saptamani un concurent pleaca...)
Avand in vedere ca nu pot pune decat 10 variante de raspouns la sondaj, l-am exclus pe Adi care, chiar daca este oltean, ca si mine smile.gif cred ca va fi cel care "ne va parasi"
Deci - cine credeti ca va pleca, de ce credeti ca va pleca si... cine credeti ca va castiga? 7.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 6 Apr 2003, 05:08 PM
Mesaj #2


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Asa cum am spus si pe forumul BB, cred ca Violeta va castiga.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BarManRap
mesaj 6 Apr 2003, 07:34 PM
Mesaj #3


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 60
Inscris: 5 April 03
Forumist Nr.: 164



Genicoame, vad ca tu ai intrebat cine credem ca va iesi? Uite, la mine aici, mai sunt vo' 5 minutzele si incepe bigbrotheru'. Da pan' sa-nceapa, zic si yo ca am o banuiala - vor fi nominalizatzi Adi si Alinda aia (n-o suport smile.gif) Dar, cred ca va iesi Aditza, care, chiar daca e oltean cum zice u , nu prea s-a integrat. Sau mai sti. poate il lasa aia, ca nu-i deranjeaza. Hehehe. biggrin.gif


--------------------
Niciodata nu e prea tarziu / Toate tre' sa le incerci, inearca-le pe viu / Cand totzi prefacutzii se prefac ca stiu / Ridica doar degetul mijlociu!
PARAZITII RULZ! IREFUTABIL!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 6 Apr 2003, 07:34 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
genicon
mesaj 7 Apr 2003, 12:37 PM
Mesaj #4


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Sondajul va fi modificat dupa ce aflam cine va parasi concursul (presupunerea mea legata de Adi a fost falsa biggrin.gif )
Dintre cei doi, urmarind si voturile publicului de duminica, din pacate, cred ca va parasi concursul Mumu.... pacat... (parerea mea)


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BarManRap
mesaj 7 Apr 2003, 07:46 PM
Mesaj #5


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 60
Inscris: 5 April 03
Forumist Nr.: 164



Deja au inceput sa se certe pe acolo, deja devin chiar ei enervantzi. Sper sa le treaca, ca daca nu eu nu ma mai uit biggrin.gif
Pana atunci, insa, eu cred ca cel care va parasi concursul va fi Mumu, pentru ca e prea suparacios si irascibil. Nu potzi sa-i zici nika pentru ca el si sare cu gura. Urat din partea lui si pacat, ca dupa parerea mea umila rolleyes.gif era un tip cu potentzial. Dar cand l-am vazut c-a facut-o pe Violeta sa planga, m-am enervat rau de tot!


--------------------
Niciodata nu e prea tarziu / Toate tre' sa le incerci, inearca-le pe viu / Cand totzi prefacutzii se prefac ca stiu / Ridica doar degetul mijlociu!
PARAZITII RULZ! IREFUTABIL!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 11 Apr 2003, 12:50 PM
Mesaj #6


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



In statistici vad ca mumu are cele mai multe coturi ! laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Si acum este pe lista de plecare si eu cred ca duminica ..gata cu distractia lui .. BB will send him Home !


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 11 Apr 2003, 03:00 PM
Mesaj #7


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Da, asa se pare... ca mumu va fi cel care pleaca. Oricum, din comportamentul lui, el mi se pare deja sigur ca pleaca. Am dedus asta dupa felul in care vorbeste.
Insa, in ultimul timp, a inceput sa imi placa si de Ernest, tip pe care nu il suportam pana acum. Pare, cel putin momentan, cel mai interesant dintre concurenti. Dar, asa cum mi-am schimbat radical parerea o data, exista sansa sa se mai intample si alta data... smile.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 13 Apr 2003, 10:31 PM
Mesaj #8


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



A plecat Mumu. sad.gif
Sincer, imi pare rau...preferam sa plece Iulia.
Oricum, Mumu ramane in casa prin cainele adus (care de fapt e o catea - Muma). wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 14 Apr 2003, 05:41 AM
Mesaj #9


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Da ...a plecat MUMU...si s-a vazut si reactia celor ramasi...foarte concludenta a fost reactia IZABELLEI...la sfarsit...cind toti se bucurau de acel catel...ea plingea frate...de rupea noriii! smile.gif
Sincer Mumu era favoritul meu dupa Ernest si Costel


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 22 Apr 2003, 12:07 AM
Mesaj #10


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Cine credeti ca pleaca - Izabela sau Iulia?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 22 Apr 2003, 04:35 AM
Mesaj #11


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Chiar daca Iza ...e asa cum este...daca pleca din casa...eu cred ca se cam duce toata distractia...asa ar fi si daca ar pleca Ernest! Personal doresc sa plece IULIA...e superstresanta cu sefia ei....


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 22 Apr 2003, 10:00 AM
Mesaj #12


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Exact; dupa cum spunea cineva la TV, daca pleaca IZA, le scade dramatic ratingul (care, sa fim sinceri, este sub asteptari...pana acum nimic spectaculos).


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 1 May 2003, 04:37 PM
Mesaj #13


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Cine credeti ca va fi nominalizat saptamana aceasta?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 2 May 2003, 10:31 AM
Mesaj #14


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Exista posibilitatea ca fetele sa faca un fel de alianta in fata lui Soso, care a furat pelerina, si sa fie nominalizat. Zic doar ca s-ar putea.
A doua nominalizare va fi probabil ori eterna Izabela, ori, show-entertainerul Ernest... Si rau va fi
Am observat ca cei mai linistiti si nespectaculosi - Adrian in special sunt lasati deoparte, cand tocmai ei ar trebui dati afara... ciudata mentalitate...


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 10 May 2003, 02:32 PM
Mesaj #15


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Izabela a devenit o mica recordmana, cu trei nominalizari din patru - da' punetzi pariu ca nici acuma nu iese din joc? Pentru ca "parerea publicului" (a se citi "parerea producatorilor") conteaza si ea. Era mai interesant la "Supravietuitorul" (parca tot Prima l-a transmis acu' un an sau doi) unde concurentii se votau intre ei, fara ingerinte din afara.



--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 10 May 2003, 02:34 PM
Mesaj #16


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Sa speram la un 'Supravietuitorul' produs in Romania.
Daca pleaca Izabella scade ratingul la jumatate...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 10 May 2003, 03:11 PM
Mesaj #17


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Care este problema cu Big Brotherul?
Am citit acest lucru intr-un ziar... nu mai stiu care... si era chiar parerea producatoarei sau oricum, o persoana foarte importanta in realizarea acestui show...
Se zicea cam asa: BB este un reality-show, dar in special un concurs de supravietuire. De exemplu, in nu stiu ce tara le-au ars toate hainele, prin alte locuri ii lasa sa doarma pe jos, fara paturi, prin alte locuri primesc foarte putina mancare (unii traiau doar din mancarea provenita din gradina proprie). Deci, un adevarat spectacol prin alte parti - cu situatii de-a dreptul limita si dramatice....
La noi care este faza? Le-au taiat o data apa calda si au facut scandal. Le-au dat bocanci la curatat, au facut gura... ce mai... vor sa stea in puf si sa nu faca nimic... Plus ca ei au semnat ca sunt de acord sa fie filmati nud... si acum fac mutre si in privinta asta... Foarte urat. Probabil si asta e unul dintre mmotivele pt care nu atinge audientele scontate...
In plus, ca o bomboana de pe tort - la BB din Italia cei din casa au intretinut prima relatie sexuala dupa... numai 3 !!!! ore de la intrare blink.gif Si media pe celelate tari este de 3 zile... Iar la noi au trecut peste 50... biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 10 May 2003, 09:29 PM
Mesaj #18


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



E dreptul lor sa faca git, vorba ceea, nu e prost cine cere, e prost cine da. Daca fraierul de Big Brother mioritic ii lasa in voia lor, asta e. Si poate ca e si un pic de perversitate in treaba asta, daca ar exista dificultati reale atunci locatarii casei ar face front comun, pe cind acuma se cearta si se incaiera intre ei de mai mare dragul (pentru rating desigur).


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 11 May 2003, 10:31 PM
Mesaj #19


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Izabela a invins din nou...data viitoare cred ca va pleca Adi.
Si cum cea pe care o nominalizasem pentru marele premiu a pierdut sad.gif, cred ca marea batalie va fi acum intre Ernest si Izabela. Desi e posibil ca si Soso sa ne faca o surpriza. rolleyes.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 12 May 2003, 12:32 PM
Mesaj #20


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



DA, a invins, dar cu ceva mai mari emotii de pana acum. Intr-adevar, cred ca i se poate zice Izei, pe buna dreptate "Supravietuitoarea" wink.gif Oricum, sincer sa fiu, ma asteptam sa iasa Violeta, la cata campanie s-a facut impotriva ei... cel putin mie asa mi s-a parut...

In ceea ce priveste urmatorul plecat... e greu de zis. S-au mai schimbat lucrurile. Cred totusi, pentru echilibrul showului, ca va pleca un baiat. Probabil Adi... dar si Andreea a inceput sa aiba multa lume impotriva... blink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 18 May 2003, 07:27 PM
Mesaj #21


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Saptamana aceasta cred ca vor fi votati Izabela si Adrian. Va pleca Adrian.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 18 May 2003, 11:43 PM
Mesaj #22


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



smile.gif Sint 4 nominalizati smile.gif
Toti sint baieti!
Soso
Adrian
Florin
Ernest


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 19 May 2003, 12:08 PM
Mesaj #23


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Eu as prefera sa plece Adrian... De fapt, mai mult cred ca el o sa plece, avand in vedere reactia lui (intr-un fel normala) de saptamana trecuta...
Oricum, parerea mea - dintre toti baietii nu prea ma intereseaza cine iese, atata timp cat nu e Ernest biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 26 May 2003, 05:02 AM
Mesaj #24


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



GENICON...se pare ca....ai fost pocit biggrin.gif
A plecat Adrian...asta cu toate ca si Ernest era cu un picior in groapa! sad.gif
Am bagat cu gasca la greu voturi conta...numai sa ramana...sper sa fi meritat efortul


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 26 May 2003, 08:11 PM
Mesaj #25


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Vorba aia, votati voi, ca de iesit iese cine trebuie. Ca la faimoasele scrutinuri de alegeri electorale biggrin.gif



--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 31 May 2003, 10:48 AM
Mesaj #26


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Prevad ca votul publicului va merge spre Costel, care va si parasi casa saptamana viitoare...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 1 Jun 2003, 10:04 PM
Mesaj #27


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Well...pana acum am avut dreptate biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 2 Jun 2003, 09:20 AM
Mesaj #28


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Da Mihai, se pare ca asa e - campaniile purtate de Prima dau roade. Au inceput cu campania impotriva Violetei - a dat roade. A urmat Adrian - a dat roade, dar tipul s-a descurcat exceptional (ma refer la ultima zi, iesire si dupa iesire) Duminica viitoare cica va canta cu Parazitii. Super! 19.gif
Acum, probabil pentru a echilibra taberele sau cine stie de ce - este campania anti-Costel si sunt convins ca orice mutare gresita de-a lui va fi prezentata pe post... Ma rog, pe mine nu ma prea deranjeaza acest lucru, deoarece eu tin cu Ernest! biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 2 Jun 2003, 12:19 PM
Mesaj #29


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Se pare ca si cei de la Prima tin cu el!
Referitor la Costel, cred ca s-au enervat de la cate injuraturi le-au fost adresate biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 8 Jun 2003, 09:44 PM
Mesaj #30


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Ernest a parasit casa BB... unsure.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 9 Jun 2003, 11:48 AM
Mesaj #31


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Da, ciudata decizie, dupa parerea mea. Oare nu le mai ies celor de la Prima pasentele? Pt ca, daca ati urmarit emisiunea de duminica, prezentarea lui Costel incepea cu ragaieli si sforaituri... ceea ce mie nu mi se pare impartialitate. Oricum, mie imi pare foarte rau ca a iesit Ernest, pt ca, asa cum am mai zis, el era favoritul meu din casa. Cred ca de acum incolo se va mai duce din farmecul spectacolului... Sau, mai stiti? blink.gif

In alta ordine de idei, cred ca pt saptamana viitoare, ca rezultat al aliantei celor "4 puteri" care pana acum a dat roade, vor fi nominalizati Soso si Andreea, iesind cea din urma ca a cam picat in dizgratiile publicului si ale BB. wink.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 9 Jun 2003, 11:55 AM
Mesaj #32


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Nu stiu...in mod sigur rezultatele nu prea tin cont de public, ci mai mult de parerea producatorului; probabil Ernest a fost eliminat pentru ca devenise intr-un fel ceva obisnuit, fara nimic interesant: 'cat te iubesc Andreea, esti viata mea etc'
La nominalizarile de saptamana asta nu ma pronunt inca, in mod sigur publicul va avea decizia (la nominalizari, nu la eliminare wink.gif), depinde cum vor decurge lucrurile in casa... blink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 10 Jun 2003, 02:52 PM
Mesaj #33


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Ba sa sti, ca nu e chiar asa... Aseasa la "Salut BB" a fost invitata si o pers care are legatura cu BB-ul (nu stiu care smile.gif ) Dar ea era total impotriva lui Costel. Si, hai sa recunoastem, Prima a cam facut in ultimele 2 sapt. o campanie anti-Costel. Dar nu le-a iesit...

Totusi, dupa ce am vazut ieri - cum se bucurau ca a iesit Ernest, Izabela sarea si exclama "Exista Dumnezeu!", cum au inceput apoi sa ii barfreasca in ultimul hal pe cei doi ramasi si chiar pe Ernest, pt ca mai apoi la masa, in timp ce se stergea de fatza de masa 50.gif Costel ii zicea lui Flo ca o sa afle ei ce barfiti au fost abia cand vor iesi... pai avand in vedere ceea ce tocmai facusera, mai bine taceau! 50.gif Oricum, dupa fazele astea, pot zice ca nu mai suport pe nici unul dintre ei (mai putin Alida, care nu prea a luat parte) si din partea mea poa' sa castige si Andreea, numai unul dintre cei patru nu! blush.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 10 Jun 2003, 05:09 PM
Mesaj #34


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Mai nou imi doresc sa castige Soso. In momentul de fata este singurul care nu e prefacut in casa aia...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 10 Jun 2003, 05:22 PM
Mesaj #35


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Mai, e o ceata totala in capul meu. Citi oameni au mai ramas in casa de fapt, 5 sau 6? Ca parca una din fete se ceruse singura afara, sau ceva de genul asta.


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pagini V   1 2 >
Closed TopicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 18 April 2024 - 03:57 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman