HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Regulament

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

 
Closed TopicStart new topic
> Call Of Duty 2, a jucat cineva?
vitalic sprincea...
mesaj 5 Apr 2006, 06:43 AM
Mesaj #1


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 181
Inscris: 4 August 04
Din: chisinau
Forumist Nr.: 4.185



am dat-o gata in doua nopti..e probabil cel mai bun joc din seria shouterelor consacrate celui de-al doilea razboi national..mi-i chiar rusine sa-mi amintesc si de Medal of Honnor, stramosul lor comun.
de data asta nemtii nu mor secerati dupa prima impuscatura si sunt ai naibii de inteligenti..daca faci reload weapon intr-o aglomerare de inamici, astia vin si-ti crapa capul cu patul armei..
cea mai brutala chestie se intampla atunci cand, dupa ce ai descarcat jumatate de incarcator intr-un individ cu casca germana si il lasi in pace usurat, te trezesti ca asta sta intr-o rina si trage in tine cu pistolul sau...schiop, orb, ranit -neamtul nu se preda asa de lesne...
foarte multe impuscaturi, uneori totul se transforma intr-un iad de comenzi si sunete..eu am jucat fara casca ca ma dureau urechile deja...in general gradul de complexitate e mai mare, inamicii sunt mai organizati si ataca in valuri...adevarate valuri..uneori nu ai unde sa te ascunzi de focul lor nimicitor, mai ales cand se scapa cate unul la mitraliera iar tu esti pe camp deschis...grafica este la inaltime, ca de obicei...harta atacului cotei 400 e geniala, atata naturalete si aer curat...
intercatiunea dintre jucator si elementele jocului (decor, case, drumuri) e slaba...ca de obicei ai o misiune stricta si trebuie s-o indeplinesti, altfel nu treci nivelul... caile laturalnice de obicei duc...spre campuri minate - asa ca, nu va sfatui...
a mai jucat cineva?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 5 Apr 2006, 08:17 AM
Mesaj #2


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



http://www.hanuancutei.com/forum/show.php/act/ST/t/6755

Topic closed.


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 16 April 2024 - 02:58 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman