HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Regulament

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

 
Reply to this topicStart new topic
> Battle Net, jocuri on-line
side_story
mesaj 6 Apr 2004, 07:56 PM
Mesaj #1


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 267
Inscris: 10 March 04
Forumist Nr.: 2.527



Eram numai curios, sunt multi printre voi care joaca on-line? Sunt multe servere de jocuri pe internet, printre care Batlle Net, intretinut de Blizzard Entertainment, este cam cel mai cunoscut (si gratis!). Eu unul mi-am cumparat Diablo II si Warcraft III numai ca sa pot juca "pe net". Cam scump totusi pentru tara noastra, dar, totusi, mai sunt printre voi alti impatimiti ca mine?


--------------------
Asculta adevarul din adancul inimii tale. Daca tu nu il poti auzi, nimeni nu ti-l va putea spune.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dead-cat
mesaj 6 Apr 2004, 09:04 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.203
Inscris: 6 April 04
Din: On the Rhine
Forumist Nr.: 2.942



acu vreo 3 ani jucam "Cossacks" online.
dupa aceea putin "Operation Flashpoint"
iar mai nou Unreal, Unreal Tournament si Battlefield 1942 si Il2 Sturmovik din cind in cind.

in general nu prea-mi plac jocurile de la blizzard, deci despre battle net nu pot zice mare lucru.


--------------------
Black holes are where God divided by zero.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
songoku'
mesaj 7 Apr 2004, 09:29 AM
Mesaj #3


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 4
Inscris: 6 April 04
Forumist Nr.: 2.929



Nu trebuia sa iti cumperi jocurile ca sa joci online, exista versiunea ronameasca de Battlenet, care merge shi pt cei cu joace kracuite spoton.gif Nush daca mai merge, dar anul trecut exista server de DII shi de starcraft.


--------------------
[FONT=Geneva] Bafta la norok pt toata lumea!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 7 Apr 2004, 09:29 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
side_story
mesaj 11 Apr 2004, 08:19 PM
Mesaj #4


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 267
Inscris: 10 March 04
Forumist Nr.: 2.527



Nu mai exista servere de Diablo II si StarCraft. Si oricum, erau putini cei care se jucau. Nu gaseai o provocare ca lumea. Iar de Warcraft III nu am auzit si nu cred sa existe vreun server. Poate ne ajuta bulgarii rofl.gif.


--------------------
Asculta adevarul din adancul inimii tale. Daca tu nu il poti auzi, nimeni nu ti-l va putea spune.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eon
mesaj 20 Apr 2004, 11:25 PM
Mesaj #5


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 8
Inscris: 17 April 04
Forumist Nr.: 3.120



uhm... jocurile nu sunt prea scumpe pentru Romania( ma refer la Warcraft si alte jocuri produse de Blizzard) deoarece in pretul jocului intra si un cd-key yikes.gif cu care te poti juca pe B.net... D e c i B.netu N U e gratis iti trebuie cd-key sa joci si de acel cd-key nu poate sa-ti faca rost devnull, razor sau mai stiu eo ce alt cracker de jocuri decat daca cumpara jocu si iti da un cd-key; Bravo celor de la Blizzard pentru jocul facut si ma bucur ca nu intra toti bulangii care au un crack pe net sa-l joace... thumb_yello.gif
cool.gif


--------------------
May the wings of freedom never loose a feather.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Esu
mesaj 24 Apr 2004, 05:37 AM
Mesaj #6


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 45
Inscris: 19 April 04
Forumist Nr.: 3.147



Zise eon cu un zambet macabru pe fata smile.gif (eu tot astept turnamentu ala)


Da side eu mai intru din cand in cand , in general pe wc3 mai rar starcraft cu Stoopid.Santa smile.gif


--------------------
Seasons change, friends move away, and life goes on from day to day. Flowers fade and streams go dry and many times we wonder why
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Eon
mesaj 25 Apr 2004, 12:14 AM
Mesaj #7


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 8
Inscris: 17 April 04
Forumist Nr.: 3.120



ohmy.gif thumb_yello.gif rofl.gif era sa cad jos de pe scaun cand am vazut Stoopid Santa... rofl.gif nu mai pot de ras.. Las' k dau eo de tine maine la un poker.... ohyeah.gif
cool.gif


--------------------
May the wings of freedom never loose a feather.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dreamcatcher
mesaj 5 May 2004, 01:21 PM
Mesaj #8


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 22
Inscris: 11 January 04
Forumist Nr.: 1.778



Destul de mare dezamagirea cu Final Fantasy XI care se poate juca numai online.
In rest...si Sacred e distractiv on-line.


--------------------
"Not even a man of colosal power can change the sorry state of the world."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Esu
mesaj 7 May 2004, 04:24 AM
Mesaj #9


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 45
Inscris: 19 April 04
Forumist Nr.: 3.147



Call of duty , super in multiplayer
Halo , tot multi , desi pare un pic prea incarcat , dar totusi plin de viata in general biggrin.gif
Wow ? ..
etc


--------------------
Seasons change, friends move away, and life goes on from day to day. Flowers fade and streams go dry and many times we wonder why
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tossmaster
mesaj 12 May 2004, 02:54 PM
Mesaj #10


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 17
Inscris: 12 May 04
Din: Oradea, Rusia
Forumist Nr.: 3.469



Incercati, oameni buni, un Painkiller online.
E masacru, nu altceva.
Iar pentru cei mai "ardeleneste" de lenesi si molcomi, Un Heroes 3 este excelent... spoton.gif


--------------------
Tosser Allmighty
user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
side_story
mesaj 17 May 2004, 06:14 PM
Mesaj #11


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 267
Inscris: 10 March 04
Forumist Nr.: 2.527



Tot la Blizzard raman....
Recent, Blizzard a lansat versiunea beta la World of Warcraft. Marile reviste de specialitate l-au apreciat ca fiind un joc cu adevarat bun inca din faza aceasta, ceea ce inseamna ca o sa fie crima cand o sa apara.
In caz ca nu stiti, este vorba de un MMORPG (massive multiplayer online role playing game).
www.worldofwar.net


--------------------
Asculta adevarul din adancul inimii tale. Daca tu nu il poti auzi, nimeni nu ti-l va putea spune.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
EvonAlien
mesaj 1 Jun 2004, 01:29 PM
Mesaj #12


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 22
Inscris: 28 May 04
Din: Drobeta Turnu Severin
Forumist Nr.: 3.666



Si eu mi-am cumparat Diablo II si Warcraft III pentru a juca pe internet, problema este ca conexiunea mea la internet este cam proaste si ma deconectezi din cinci in cinci minute!!! Cu toate ca ma deconectez, am o amazoana de lvl 85 si o sorcerita de 83 cu care ma mandresc!!! cool.gif
Contul meu este : EvonAlien-An ... daca ii trabuie lui careva ajutor sau are sa-mi dea un zaka gratis!!! wink.gif

Pana la urma tot Battle.net este cel mai tare!!! thumb_yello.gif


--------------------
Happy endings exist only in the books I read!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
morfeus
mesaj 18 Jun 2004, 09:53 PM
Mesaj #13


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 330
Inscris: 29 March 04
Din: Piatra lui Craciun
Forumist Nr.: 2.807



mai tot rupeti cu cd-key ma multi de pe forum sunt studenti si de unde bani pt el (si daca e cazul ?)
de la lansarea a variantei beta de warcraft a existat cum juca online fara serial adik joc crakuit
deci nu mai faceti grargara cu bnet ca daca stai in camin nu e nevoie ca exista cel putin unul pt campus fie
el de worcraft ,starcraft,Far Cry, etc
==Si voi uitati un lucru :
--dai si rupe cu bnet (worcraft e jocul meu de suflet) da uitati de jocul cu cel mai mare impact la public ,
cite servere sunt in fiecare oras de worcraft quaqe,unreal ???????
--dar de CS ?
Counter strike deocamdata conduce detasat si nu se intrevad schimbari de acu 5 ani decind a aparut a schimbat lumea jocurilor ,cum sunt privite si definitia de echipa si joc de echipa -daca nu stiati cs e pt2 echipe organizate nu varza de pe servere !si oricum asa te antrenezi

deci topicul asta e irelevant deoarece nu era nici o mentiune despre jocul cu cea mai mare popularitate acum si
unde pomenesti in rominia sa cumperi serial ;pare neadevarat pt mine ,o gluma pt prosti ,unde cu economia asta cu banii in rindul jucatorilor (majoritatea studenti ,elevi) Oricum aceasta e categoria care stiie sa joace nu ceilalti !!!!


--------------------
"Fii romān verde şi rupe mīţa īn două" (C. Negruzzi);

-----------------------------------------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 12:05 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman