HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Important:

Pentru propunerea spre dezbatere (pareri, critici, comentarii) asupra unui anume site (personal sau nu) va rugam sa vizitati forumul Design si Programare Web

 
Reply to this topicStart new topic
> Internet Prin Catv
black ice
mesaj 7 Jul 2003, 12:29 AM
Mesaj #1


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



Mai exact: de curand timpul petrecut de mine pe net a crescut considerabil asadar factura de telefon a actionat in consecinta. Am ajuns la 1 milion/luna. In asemenea conditii ma intreb daca n-ar fi mai bine sa trec pe cablu, la Astral. Din cate am inteles eu pretul e mai bun (dupa ce iti instaleaza modemul si toate celelalte) si viteza la fel. Abonamentul pe care am pus eu ochii e cel Hobby de 24$.

Mai e cineva pe CaTV de pe aici? M-ar interesa sa stiu daca ce am auzit e adevarat, daca se merita sa trec la CaTv in conditiile date.
Pareri?


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decāt o zi fadă, mai bine obscuritatea decāt o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 7 Jul 2003, 02:02 PM
Mesaj #2


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



24 $ pe luna? huh.gif

Am mai zis eu o data, pacat ca oferta e valabila doar in orasul meu... sad.gif 300 euro (sau 200, nu mai retin) instalarea, 9 euro/luna abonamentul (obligat sa platesti 2 ani) dupa care... echipamentul ramane la tine... Foarte tare oferta si merge chiar bine...


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 12 Jul 2003, 09:00 PM
Mesaj #3


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Depinde de zona in care te afli, depinde de cati utilizatori sunt on-line la un moment dat; intr-adevar, daca factura depaseste 1 milion este mai economic sa treci pe Catv.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 02:07 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman