HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Cel Mai Prost Restaurant In Care Ati Mancat
Mihai
mesaj 23 Mar 2003, 02:58 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Care este? Reclamati-l aici! biggrin.gif Pentru ca in viitor ceilalti sa se fereasca!
Ce experienta neplacuta ati avut acolo care v-a facut sa ocoliti pentru totdeauna restaurantul in cauza?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 24 Mar 2003, 05:15 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Cel mai prost... De fapt cred ca nu e vorba de prost ca mancare... trebuie sa gateasca aia cu adevarat picioare de scaune ca sa spui asta; mai degraba este vorba de SERVIREA care s-a facut, de conditiile din respectivul restaurant, si de MUZICA din fundal, sau, doamne fereste, din apropierea timpanului..

Cred ca cel mai ordinar a fost unul in care am mancat in deplasare, pe undeva in drum spre Ploiesti (de fapt in retur, in drum spre casa)... dar nu mai stiu care. Un popas cu ospatari javre, hoti, si cu o buda infecta...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 25 Apr 2004, 05:12 AM
Mesaj #3


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



La mare acum vreo 2 ani. Am mancat o pizza dupa care am facut toxi infectie alimentara.


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 25 Apr 2004, 05:12 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Jazz
mesaj 1 May 2004, 01:11 AM
Mesaj #4


Haiduc
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.002
Inscris: 17 January 04
Din: Ann Arbor
Forumist Nr.: 1.865



Daca ajungeti in Braila sa nu intrati la Mr. Pizza!!! Servirea este extraordinar de proasta mad.gif , pizza se micsoareaza sau se mareste dupa pofta celor de la bucatarie...

Langa Mr. Pizza, e restaurantul Continental (acum s-ar putea sa aiba un alt nume) cu gandaci in mancare. Astia sunt gandaci cu clasa, ca restaurantul se vrea a fi unul mai pretentios.

In Galati, e o pizzerie cu etaj pe strada principala, acolo nimic nu are nici un gust si mancarea iti vine dupa cel putin o ora.

Acest topic a fost editat de Jasmine: 1 May 2004, 01:15 AM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 1 May 2004, 01:38 PM
Mesaj #5


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



Eu am o lista cit China... dar de departe cea mai proasta mincare & servire a fost in "MODO" in Budapesta


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sucub
mesaj 9 May 2004, 04:54 AM
Mesaj #6


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 13
Inscris: 5 May 04
Forumist Nr.: 3.379



Am fost la restaurantul "Pasha", care dupa nume ziceam ca e turcesc, ceea ce imi si doream la momentul respectiv. Stupoare, doar patronul era turc, crashma era cu specific italian. Cea mai proasta mancare italiana pe care am mancat-o. Si mai erau si portiile de peste 200.000 lei. Bleah. Pacat de vila in care era restaurantul. Superba, din perioada interbelica.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
47462
mesaj 9 May 2004, 10:15 PM
Mesaj #7


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 183
Inscris: 4 January 04
Din: Drobeta Turnu Severin
Forumist Nr.: 1.689



Am mancat acum un an la mare in Costinesti la un restaurant de la Pizzeria Alberto in stanga daca esti cu fata spre plaja. On seara respectiva faceam ture hotel-centru...doar pentru ca aveam niste crampe ingrozitoare.


--------------------
E trist sa ajungi sa regreti lucuri pe care ti-ai fi dorit sa le faci, dar ai fost prea comod sau nu ai avut curaj!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
victor1
mesaj 9 May 2004, 10:49 PM
Mesaj #8


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 15
Inscris: 3 April 04
Forumist Nr.: 2.882



am mancat acum cateva saptamani la Sf. Gheorghe,nu mai stiu cum se numea restaurantul,mancarea era proasta rau de tot. de fapt nici nu am putut sa mancam. bine ca nu am platit noi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 9 May 2004, 11:27 PM
Mesaj #9


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



QUOTE (47462 @ 10 May 2004, 12:17 AM)
Am mancat acum un an la mare in Costinesti la un restaurant de la Pizzeria Alberto in stanga daca esti cu fata spre plaja. On seara respectiva faceam ture hotel-centru...doar pentru ca aveam niste crampe ingrozitoare.

Mie mi-a placut mancarea de acolo, servirea a fost de nota 10 (si nota de plata la fel wink.gif ) si n-am avut nici un fel de probleme. Aveau chiar si niste chelnerite de nu prea mai conta mancarea... laugh.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
47462
mesaj 9 May 2004, 11:44 PM
Mesaj #10


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 183
Inscris: 4 January 04
Din: Drobeta Turnu Severin
Forumist Nr.: 1.689



Eu am prins mancare proasta...daca ar fi fost chelneri nu m-ar fi interesat prea mult mancarea..dar au fost chelnerite..uf...


--------------------
E trist sa ajungi sa regreti lucuri pe care ti-ai fi dorit sa le faci, dar ai fost prea comod sau nu ai avut curaj!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 18 April 2024 - 12:10 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman