HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

 
Reply to this topicStart new topic
> Probleme De Sanatate, ... la cateii/pisicile/pasarelele/purceii/soriceii nostri.
Serenity
mesaj 6 May 2008, 01:36 PM
Mesaj #1


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Am decis sa deschid acest topic datorita numarului mare de subiecte deschise pentru a cere sfatul in legatura cu o problema de sanatate a catelului/pisicii/papagalului/etc. Consider ca nu are rost sa incarcam forumul cu thread-uri care dezbat o singura problema si care, de cele mai multe ori, nu depasesc 4-5 posturi.

Asadar, daca animalutul tau e bolnavior si vrei sa ceri sfatul forumistilor sau doar sa impartasesti acest lucru cu noi, te voi ruga sa o faci aici. Multumesc pentru intelegere! tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 6 May 2008, 03:12 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Sa Traiti doamna moderatoare thumb_yello.gif Nu cred ca ar fi bine sa amestecam problemele rinocerilor bolnavi de gripa aviara in acelasi topic cu gainile turbate. ohyeah.gif ohyeah.gif

Mai bine ca orice forumist sa se poata adresa exact la topicul de care e interesat.

Doar o pararere.......

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 6 May 2008, 03:38 PM
Mesaj #3


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Pai cat timp nu exista decat o sectiune "Animale de companie".... whistling.gif Problema e, dupa cum ai vazut, ca fiecare forumist deschide un nou topic. Oricum, exista un numar limitat de specii pe care le detin forumistii. In plus, nu apar chiar atat de des persoane care sa aiba animalute cu probleme de sanatate incat sa iasa ghiveci. Cred eu...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 6 May 2008, 03:38 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
SORIN
mesaj 6 May 2008, 03:48 PM
Mesaj #4


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Sere...mi-am luat un rinocer aNdicapat....ai idee de ceva psihologi de rinoceri?? rofl.gif rofl.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 06:22 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman