HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

 
Reply to this topicStart new topic
> Un Catel Are Nevoie De Stapan - Timisoara
dojo
mesaj 10 Apr 2007, 06:52 PM
Mesaj #1


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 197
Inscris: 27 May 04
Din: Romania, Timisoara
Forumist Nr.: 3.658



Buna seara.

Am inceput astazi o adevarata campanie de "relocare" a unui cutu amarat pe care l-am cules astazi de pe drum. Are in jur de 8 saptamani (va fi de talie mijlocie-mare, dupa cum arata labutele). Este in tratament cam 2 saptamani, dar dupa ce isi revine si il pun pe picioare as dori sa ii gasesc o mamica sau un tatic.

Nu pot sa ma ocup de el pentru ca stau la etajul 2 si am deja un caine.

In acest moment este la o prietena (si vecina), are carnet de sanatate, un vaccin facut deja, deparazitare si in 24 il duc la al doilea vaccin. Pana atunci ma ajuta prietena mea prin faptul ca il tine la ea in casa (sa nu se incaiere cu Junior, cainele meu). Am acoperit toate cheltuielile medicale de pana acum si il voi mai ingriji pana va fi sanatos si OK. Are zgardita si lesa, este foarte cuminte (si speriat; D-zeu stie cate a mai indurat si el). Va fi un caine superb, momentan il punem pe picioare smile.gif

Daca doriti sa ii oferiti un viitor si sunteti din Timisoara, cunoasteti pe cineva, etc. va rog sa ma contactati pe numarul 0744 617176 (de maine incepand). Imi doresc pentru el un stapan care sa il iubeasca si sa il ingrijeasca. Mi-ar placea sa il pastrez eu, asa cum mi-ar placea sa ii ingrijesc pe toti ingerasii acestia, dar din pacate, mai mult decat sa platesc tratamente pentru el si sa ii ofer mancare si (prin prietena mea buna) un acoperis cald deasupra capului (pentru cateva zile) ... nu pot.

Astept eventuale apeluri si va multumesc anticipat wink.gif


--------------------
Wherever you go, go with all your heart.
Medical SEO
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 18 April 2024 - 09:02 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman