HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

 
Reply to this topicStart new topic
> Pisoi Tarcat De Adoptat, Faceti o fapta buna...
r3m0t3
mesaj 19 Oct 2006, 07:18 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 5
Inscris: 8 January 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 5.403



Dau spre adoptie doar unor oameni seriosi, iubitori de pisici si responsabili un motanel tarcat de cel mult 3 luni, gasit in fata blocului vai de capul lui. L-am ingrasat, l-am curatat si il tin in casa de 5 zile. Mi-e foarte mila sa-l las pe drumuri dupa ce s-a invatat cu binele si e ca la el acasa. Eu mai am un motan care acum nu e acasa si trebuie sa-l aduc. Asa ca nu mai pot tine pe asta mic. Va rog frumos sa faceti un gest de bunavointa si sa adoptati aceasta bijuterie de pisic. Atasez poze! Sunt din Bucuresti si ma ofer sa-l vaccinez, deparazitez si sa-i fac carnet de sanatate pe cheltuiala mea. Vreau chiar sa-l mai vad din cand in cand si sa-i aduc mancare daca se poate. Fac orice numai sa-i gasesc o casa.

Multumesc pentru ajutor!
Ma gasiti la 0740000468 / 0729150006

user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
contraste
mesaj 19 Oct 2006, 08:28 PM
Mesaj #2


Forumista Poeta
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.500
Inscris: 20 April 04
Forumist Nr.: 3.171



Eu am trei....
Cred ca ma vor da ei afara pe mine....


--------------------
Traieste ca si cum ai muri maine.
Invata ca si cum ai trai vesnic.

Indira Gandhi
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 07:29 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman