HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

 
Reply to this topicStart new topic
> Pisoi Superb Cauta O Familie, Gratis
r3m0t3
mesaj 9 Jul 2006, 10:05 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 5
Inscris: 8 January 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 5.403



Am gasit acum cateva zile un pisoi (fetita) tarcat de cam o luna jumate pe strada, vai de capul lui si l-am adus in casa, l-am hranit, l-am deparazitat si acum ii caut o familie de oameni seriosi care sa-l adopte si sa-l creasca deoarece eu am deja un motan tot asa salvat de pe strada si nu mai pot tine inca unul. E foarte activ si jucaus, in cateva ore se adapteaza cu oricine si se joaca toata ziua. I-am dat doar mancare pentru pisici si face la tavita cu nisip. Cine il va adopta, trebui sa-l vaccineze dar cred ca e inca prea mic. Va garantez ca veti avea cel mai bun prieten!

Daca doriti sa-l vedeti, ma puteti contacta la 0740.000.468 sau 0727.931.490 sau pe mail la vladalex@orange-gsm.com
Sunt din Bucuresti, sector 2.

Poze sunt la linkurile de mai jos.
Va multumesc!

Poza 1
Poza 2
Poza 3
Poza 4
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 25 April 2024 - 10:31 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman