HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

 
Reply to this topicStart new topic
> Printesa, the bestia
gabriela36
mesaj 4 Jan 2006, 07:45 PM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 7
Inscris: 4 January 06
Forumist Nr.: 7.587



Salutare lume. Acum cateva zile am primit o nimfa dupa o pauza de un an. Am avut un baietel inainte pe nume Cipy insa a murit dupa 2 luni din cauza unei viroze respiratorie cu toate astea am trecut peste suferinta si acum am o fetita pe nume Printesa frumoasa foc e o scumpa mwah1.gif wub.gif Deocamdata e putin salbatica insa cu dragostea mea o sa imblanzesc bestia. Tipa dar sper intr-o zi sa si vb Am citit mesajele voastre si am fost fericita sa aflu ca toate nimfele sunt asa la "pubertate" si ca nu sunt singura care se confrunta cu o astfel de perioada. thumb_yello.gif Cipy din prima zi a venit pe deget si ii placea sa-l mangai si chiar ne pupa.Printesa se comporta ca o printesa rasfatata. Ciupeste ,tipa dar ii place la nebunie sa fie fotografiata e deja model. 90-60-90.Astept sfataturi - sugestii ptr imblanzirea scorpiei devil.gif Are 2 luni.l[COLOR=blue]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabriela36
mesaj 4 Jan 2006, 07:47 PM
Mesaj #2


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 7
Inscris: 4 January 06
Forumist Nr.: 7.587



Salutare lume. Acum cateva zile am primit o nimfa dupa o pauza de un an. Am avut un baietel inainte pe nume Cipy insa a murit dupa 2 luni din cauza unei viroze respiratorie cu toate astea am trecut peste suferinta si acum am o fetita pe nume Printesa frumoasa foc e o scumpa mwah1.gif wub.gif Deocamdata e putin salbatica insa cu dragostea mea o sa imblanzesc bestia. Tipa dar sper intr-o zi sa si vb Am citit mesajele voastre si am fost fericita sa aflu ca toate nimfele sunt asa la "pubertate" si ca nu sunt singura care se confrunta cu o astfel de perioada. thumb_yello.gif Cipy din prima zi a venit pe deget si ii placea sa-l mangai si chiar ne pupa.Printesa se comporta ca o printesa rasfatata. Ciupeste ,tipa dar ii place la nebunie sa fie fotografiata e deja model. 90-60-90.Astept sfataturi - sugestii ptr imblanzirea scorpiei devil.gif Are 2 luni.l[COLOR=blue]
Descarca fisierul/ele
Fisier atasat  Imag026.jpg ( 24.69K ) Numar descarcari: 49
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kyklos
mesaj 4 Jan 2006, 08:25 PM
Mesaj #3


Ex-Colimator
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.439
Inscris: 25 November 05
Din: Cosmos , Cetatean al Cosmosului
Forumist Nr.: 7.332



Ne-ai zapacit cu papagalul NIMFA ,printesa...te rog tare mult ......sa dai add reply....nu NEW TOPIC ........gazda hanului ....Mihai sterge ...topicurile cu papagalul nimfa...


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 4 Jan 2006, 08:25 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
gabriela36
mesaj 5 Jan 2006, 09:54 AM
Mesaj #4


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 7
Inscris: 4 January 06
Forumist Nr.: 7.587



Nu am vrut sa zapacesc pe nimeni biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gabriela36
mesaj 5 Jan 2006, 09:56 AM
Mesaj #5


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 7
Inscris: 4 January 06
Forumist Nr.: 7.587



Am crezut ca nu o sa vada lumea mesajul de aceea am scris de 2 ori nu am fost sigura va pupa si Printesa thumb_yello.gif woot_jump.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 16 April 2024 - 03:26 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman