HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvāntatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

 
Reply to this topicStart new topic
> Ofer Motanel Negru Cu Alb
cristivet
mesaj 28 Sep 2004, 11:10 AM
Mesaj #1


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 2
Inscris: 28 September 04
Forumist Nr.: 4.577



Oferim un motanel negru cu putin alb in varsta de 4 luni, iubitorilor de animale. Este deparazitat intern, extern si vaccinat. Este foarte curat si educat. A fost luat de afara in urma cu cateva luni, iar acum isi cauta un stapan care sa-l iubeasca . Noi nu-l mai putem tine intrucat plecam din tara si mai avem o catelusa pe care o vom lua cu noi. Catelusa nu-l suporta, tocmai din aceasta cauza ii cautam un stapan... Pe cineva care intr-adevar isi doreste un pisoi...

Asteptam eventualele mesaje pe privat...
Multumim

user posted image
Go to the top of the page
 
+Quote Post
contraste
mesaj 28 Sep 2004, 12:21 PM
Mesaj #2


Forumista Poeta
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.500
Inscris: 20 April 04
Forumist Nr.: 3.171



Bine ai venit la Han ! CRISTIVET !!:flower: welcome.gif



Acest topic a fost editat de contraste: 28 Sep 2004, 12:26 PM


--------------------
Traieste ca si cum ai muri maine.
Invata ca si cum ai trai vesnic.

Indira Gandhi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cristivet
mesaj 28 Sep 2004, 12:38 PM
Mesaj #3


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 2
Inscris: 28 September 04
Forumist Nr.: 4.577



Multumesc si bine v-am gasit !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 28 Sep 2004, 12:38 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Tear
mesaj 19 Oct 2004, 10:08 AM
Mesaj #4


Dregator
*****

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 571
Inscris: 12 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 1.791



Si eu ofer, da' nu pisoi, ci doi porcusori de Guineea, mama si fiu, de 2 si 1/2 ani, respectiv 1 si 1/2 ani, mancaciosi (mai ales ea !), sanatosi. El s-a nascut in acvariul meu, nu cunoaste alt loc, e bland, cuminte, nu tipa dupa mancare, dar e sperios, ea e agitata, galagiaoasa si mancacioasa. Cand ii este foame, chitaie atat de puternic, incat face ca o pasare cantatoare ! De aceea ii spun cateodata "Privighetoarea" ! El e alb, cu pete maro si bej pe cap si corp, ea e complet alba, cu ochii rubinii. I-as da pe amandoi, sa nu fie singuri ! Fiecare are acvariul lui, se vad prin el si comunica. Mananca tot ce se poate roade : morcovi, telina, varza, castraveti (mai ales !), graunte de grau si porumb, salata verde, patrunjel, marar, frunze de zmeura, iarba verde proaspata (din aceea cu firul lung si un pic aspru). Rumegusul poate fi luat de la atelierele de tamplarie si se schimba saptamanal, mai putin vara, cand e foarte cald si trebuie schimbat de 2 ori pe saptamana .
De ce ii dau ? Copiii mei nu mai au timp de ei si m-au rugat sa gasesc un suflet bun sa-i dau.


--------------------
Nimic nu e intamplator
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 08:46 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman