HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Info Forum

Acest forum se adreseaza tuturor iubitorilor de animale. Sunteti liberi sa va exprimati parerile de orice fel atat timp cat se incadreaza in limitele bunului simt.
Scopul forumului... e simplu. Sa aflam mai multe lucruri din lumea necuvântatoarelor si sa ne ajutam reciproc in diversele probleme cu care ne-am putea confrunta la acest capitol. Orice sugestii sunt binevenite. Enjoy!

4 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Nume Pentru Animalute
Mihai
mesaj 26 Mar 2003, 09:33 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Care este numele pisicii/cainelui/.. vostru?
Cum il alintati?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 27 Mar 2003, 03:23 PM
Mesaj #2





Guests






Dupa cum vad, nu se inghesuie nimeni aici, asa ca incep eu: momentan, cum am zis , am vreo 5 pisoi:
-pe unu il cheama Tomita si-l alint Tomi sau puiutul meu.
-pe altu' il cheama Pussy si nu prea il alint ca ma enerveaza smile.gif
-pe altu' il cheama Mitzu( cu tz pt ca nu am diacritice) si il alint in mai multe feluri:Mitilica, motunache, frumuselu, dragalasu', etc. depinde cum imi vine la gura
-numele altuia este Carlitos(nume pus de al meu iubi intr-un moment de plictis existential), uneori il strigam Carlos, dar eu ii zic de cele mai multe ori Carla, frumoasa, dulcetea, scumpetea si tot asa
-si numele motanului cu care stam acum e Billy, de obicei e alintat Biluta, dar la nervi i-am mai zis si Biliboi si Bobita si berbecule(ca e foarte incapatanat si deschide geamurile cu capul laugh.gif )
Cam atat deocamdata.Alte pisici nu mai am momentan, dar vreau sa-mi iau o pisicuta, vazusem una de angora tare frumoasa cand l-am luat pe Carlita, numai ca nu am avut bani si de ea, si noroc ca n-am luat-o atunci...Si mai vreau sa mai iau un samoed, ca-s tare frumosi si destepti, dar asta il iau mai peste vreo catva timp, cand o sa am cat de cat conditii pt el...Insa tre' sa ma grabesc sa iau pisicuta ca se fac motanii prea mari si o sa am probleme dupa aia smile.gif Pe pisicuta cred ca ar s-o cheme Carla sau Bella rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 27 Mar 2003, 06:56 PM
Mesaj #3


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Caine==> NERO si atit

Formula de alint este : "Baietu lu tata" smile.gifsmile.gifsmile.gif

Acest topic a fost editat de AIWA: 27 Mar 2003, 06:58 PM


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 27 Mar 2003, 06:56 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
FM!
mesaj 27 Mar 2003, 09:06 PM
Mesaj #4


Vataf
***

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 207
Inscris: 18 March 03
Din: On The Air
Forumist Nr.: 94



Una bucata motan birmanez care prezinta simptome de asupritor in casa. Cred ca s-a uitat prea mult la televizor de unde banuiesc ca a si preluat stilurile de lupta foarte variate. Il cheama Skippy, si daca ar fi sa se organizeze un concurs in care sa se aleaga cel mai obraznic motan el ar iesi cu siguranta... "castigator" biggrin.gif


--------------------
Deconectat ... Permanent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daphne
mesaj 27 Mar 2003, 09:32 PM
Mesaj #5


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 144
Inscris: 17 March 03
Forumist Nr.: 92



Motanelu' meu oricum nu raspunde cand il strig asa ca nu are un nume stabil. Cel mai des ii zicem Mitisor, Codita sau Tiganu' (pentru ca este negru). Este un pic mai ciudat...din cand in cand sare asa prin casa fara motiv, ai vostri fac asa?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FM!
mesaj 27 Mar 2003, 09:35 PM
Mesaj #6


Vataf
***

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 207
Inscris: 18 March 03
Din: On The Air
Forumist Nr.: 94



Pai cred ca orice pisica simte nevoia sa topaie.. al meu mai ales si-o exprima prin sarituri pe perdele, pe ghivecele cu flori si...mai rau.. pe calculator si cd-urile mele....
E ceva normal, mai ales seara cand instictul de vanator iese la suprafata.E monetul cand simt cel mai mult nevoia sa alerge si sa se joace. Al meu zici ca e turbat seara... : biggrin.gif


--------------------
Deconectat ... Permanent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daphne
mesaj 27 Mar 2003, 09:45 PM
Mesaj #7


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 144
Inscris: 17 March 03
Forumist Nr.: 92



Ma bucur ca e ok. Al meu se ascunde si se poarta ciudat, nu ma lasa sa pun mana pe el, fuge prin casa de parca ar fi vazut o fantoma ( pisiceasca sau nu:) ) si apoi gaseste cate o jucarie pe care o chinuie ( o prinde cu gherutele si o musca ). Credeam ca este al meu mai ciudat pentru ca am mai avut si alte pisici dar nu faceau asa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FM!
mesaj 27 Mar 2003, 09:50 PM
Mesaj #8


Vataf
***

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 207
Inscris: 18 March 03
Din: On The Air
Forumist Nr.: 94



biggrin.gif Se comporta perfect normal. Si al meu se crede in filme daca incerc sa ma apropii de el seara cand il apuca pe el fenomele "paranormale" rolleyes.gif

Asa ca stai fara grija. Atata timp cat are chef de joaca e totul Ok.


--------------------
Deconectat ... Permanent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Daphne
mesaj 27 Mar 2003, 10:04 PM
Mesaj #9


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 144
Inscris: 17 March 03
Forumist Nr.: 92



Merci ca m-ai linistit. Acum sta cuminte langa mine.Tocmai s-a zbenguit in seara asta blink.gif si probabil ca nu o sa ma mai deranjeze pana pe la 5-6 dimineata cand i se face foame.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mimi
mesaj 28 Mar 2003, 01:19 PM
Mesaj #10


Vataf
***

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 116
Inscris: 14 March 03
Din: de doi ani...italia
Forumist Nr.: 85



Eu ,pina acum sase ani am avut pisici(prima pisica am luat-o in casa cind aveam vreo' sapte ani).Ultimi doi ,erau motani,unul era o corcitura de birmanez cu european si se chema Sebi(asa l-am primit,cu numele asta),era superb...Iar celalalt era o corcitura de european cu persian,se numea Cleo(mi l-a dat o doamna in virsta cind era ff mic si am crezut la inceput ca e de sex feminin si i-am pus numele Cleopatra tongue.gif ).
Dupa aceea mi-am luat boxerul ,care se numeste Chack(Chuck).
Cind Chack avea cam un an am cumparat o broasca testoasa de la unu' care vroia sa o fiarba sa faca scrumiera din carapace 50.gif (un idiot...).Se numeste Fifi.A stat la mine cam doi ani ,dar dupa ce a muscat-o Chack de coada (era gelos doar cind o luam eu in brate ),i-am dat-o unui baietel care isi dorea foarte mult o broasca testoasa(i-am facut citeva vizite dupa aceea ,sa vad daca o ingrijeste bine).Am subliniat cuvintul "doar" ptr ca atunci cind ieseam cu amindoi afara ,Chack nu lasa nici un caine(prieten sau nu) sa se apropie de Fifi.A protejat-o , odata , si impotriva unui caine ,de care ,el , inainte, avea frica.Sau alta data ,eram intr-un parc,iar eu , cum vorbeam cu niste prieteni nu mai am fost atenta la Fifi.Ea s-a indepartat prin iarba si nu o mai gaseam ..L-am pus pe Chack sa o caute ...A gasit-o in citeva minute...
...Scuzati...m-am indepartat de la subiect...
Acum am mai primit cadou un ciobanesc german caruia i-am pus numele de Carlos.(in pedigri are numele de Ringo)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 31 Mar 2003, 03:59 PM
Mesaj #11


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Hai ca ma bag si eu. Am doua pisici si o catelusa. Pe catelusa o cheama Mili (bunica-mea i-a dat numele, ca s-a nascut in jur de 31 dec. 2000 si cica numele ii vine de la "Milenia" blink.gif )
Asa - pisicile eu le-am botezat (hehehe) - baiat si fata. Dutzu si Dutza. Totul a fost facut foarte logic... ia vedeti si voi ce iese cand le strig: "pis nume" biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 1 Apr 2003, 02:46 AM
Mesaj #12





Guests






Hahaha, bine ca pe mascul nu-l cheama Doiu, ca atunci sa fi vazut comicarie laugh.gif Uhh, ar fi mai bine sa nu mai trec pe aici, ca ma apuca rau de tot dorul de motanasii mei sad.gif ((((((
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 1 Apr 2003, 12:53 PM
Mesaj #13


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



loooooooooooooooooooooooooooooooooool
Buna idee, afrodita, o sa iau in calcul ceea ce mi-ai zis si urmatorul pisic o sa poarte numele dugerat de tine... ca sa fie familia completa smile.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 3 Apr 2003, 09:18 AM
Mesaj #14


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Bai, mai lasati pis-dutzele deoparte.. Mi se pare aiurea sa-ti bati joc de matzul ala asa...
Pe domnu cotoi il cheama Sasha. Bine ca are un nume ambigen, ca atunci cand era mic, am zis ca-i fata; abia mai tarziu a inceput sa-i creasca catai "conopida" sub coada.. laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 10 Apr 2003, 02:10 PM
Mesaj #15


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



Cainele meu :

Soramea i-a pus numele lucky.

Eu il strig lucky,lacky,leky,javra,puricosu.. smile.gif biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SYD
mesaj 12 Apr 2003, 03:48 PM
Mesaj #16


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 53
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 42



Pe motanul meu il cheama Bait si il strig "A Bait!"
Motanul de la tzara: Gulutza
Cainele de la tzara:Azorel
Cateaua de la tzara:Dita
unul dintre xiphorii mei masculi din acvariu: Violatorul

GingerBell nu e nick, ci tot un nume de pisica dry.gif


--------------------
Si ce daca?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vegas2002
mesaj 15 Aug 2003, 03:05 AM
Mesaj #17


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Pe cateii sorei mele,adica "nepoteii" mei,ai cheama Rex(pe baiat)si Sunny pe fetita.
Vreau sa pun o poza cu ei si nu stiu cum sa fac huh.gif
Ma ajuta si pe mine cineva???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 15 Aug 2003, 10:56 AM
Mesaj #18


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Imi pare rau, dar in cadrul forumului 'Animale de Companie' nu este paermisa atasarea de fisiere.
Insa, daca doresti, iti poti crea un jurnal, unde poti atasa orice fotografii doresti. smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vegas2002
mesaj 15 Aug 2003, 05:36 PM
Mesaj #19


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 776
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 241



Mihai,iti multumesc pt. raspuns,asa am sa fac!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fani
mesaj 18 Aug 2003, 02:47 PM
Mesaj #20


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 109
Inscris: 14 May 03
Forumist Nr.: 300



Pe catelusa mea o chema ALMA. In spaniola inseamna "suflet". Mama ii spunea Miti, sormea - Puiu. La inceput am numit-o Arma, ca a luat-o tata de la o unitate militara, dar cum ne incurcam in "r", l-am schimbat in "l" si a iesit Alma.


--------------------
" Adesea cuvantul spune mai putin decat tacerea"- Ovidiu
" Inspaimantator este doar faptul de a-ti vedea gandurile reflectate intr-o oglinda care le deformeaza si le saraceste. Nu trebuie sa spui nimic celorlalti din ceea ce faci, mai inainte de a fi facut: fara aceasta, nu ai mai avea curajul de a merge pana la capat; caci nu ar mai fi ideea ta, ci netrebnica idee a altora, pe care ai vedea-o in tine" - "Jean Christophe"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
medit
mesaj 19 Aug 2003, 07:01 AM
Mesaj #21


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 13
Inscris: 17 August 03
Forumist Nr.: 624



pe Suzi o cheama asa pentru ca in noaptea in care am primit-o tocmai ma scosese din sarite fosta mea vecina, Suzana, zisa si Suzi...de cate ori catzica iesea afara, o strigam de mai multe ori pe nume, incat vecinica mea ajunsese sa se isterizeze nitel...
Boni e poreclit si Prostul Satului sau Craisorul Muntilor, depinde de cate pisici alearga si de cate floricele aduce in casa (pe par).
Puica e ceva mai rasarita de un an, are ochi albastri si-i o greseala genetica, in cuget si-n simtiri.
Sassy e o persana atat de frumoasa in uratenia ei incat de multe ori ne uitam la ea ca la ecranul televizorului sau ca la un afis, atat de plata ii este mecla.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hamleet
mesaj 20 Aug 2003, 11:01 AM
Mesaj #22


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 209
Inscris: 19 August 03
Din: Bucuresti - Romanica
Forumist Nr.: 636



Eu am o pisicuta birmaneza de 2 anisori si este asa de frumoasa incat nu am reusit sa-i gasesc un nume potrivit asa ca ii spun simplu PISICA sau PISICO.
A fost tare cand i-am facut buletin si am fost intrebat de nume. Cum nu avea, i-am zis doctorului sa treaca acolo ce vrea el...si a trecut PUFI. Bine ca i-am spus sa nu vorbeasca tare ca altfel auzea Pisica si poate tinea minte biggrin.gif


--------------------
"If i were a king, i could do anything!"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cynthia`
mesaj 22 Aug 2003, 01:16 AM
Mesaj #23


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 57
Inscris: 11 April 03
Forumist Nr.: 182



Pe catelusa (cateaua, ca are aproape 5 ani) mea o cheama Roxy. Dar foarte rar ii zic simplu "Roxy". Imi place s-o strig Roxyshor, negreso (e cocker spaniol negru), catel, frumoaso, miau.. (dah, stiu.. asta e pt pisici dar ei ii place! tongue.gif ), chiar animal (cand ma mai apuca... wink.gif ) . Tata ii zice des Roxana... de parca ar fi fata.. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cynthia`
mesaj 22 Aug 2003, 01:20 AM
Mesaj #24


Haiduc
**

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 57
Inscris: 11 April 03
Forumist Nr.: 182



Am uitat! Bunica mea (sta peste strada de mine) are o pisica pe care o cheama Mitzura si pe care io n-o suport. Si asta fiindca nici ea nu ma suporta pe mine. (pe cuvant, ea a inceput! ) Ce e f curios e ca se intelege f bine cu cateaua lu' buni, Bubulina pe care eu o alint des cu Bulina sau Bubu. Ciudate's si animalele astea... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mirela
mesaj 23 Aug 2003, 09:27 PM
Mesaj #25


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 2
Inscris: 11 August 03
Forumist Nr.: 589



Pe catelusul meu il cheama Silver. Este plin de viata si nu sta o clipa locului. Ce mai...este un adevarat argint viu...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 24 Aug 2003, 06:28 PM
Mesaj #26





Guests






Nu stiu daca am mai zis, dar mai zic o data laugh.gif
Am doi catei , doi pui de American Standforshire Terrier, pe scurt: am.staff...Pe al meu il cheama Athos, iar pe cel al unchiului il cheama Rex..Sunt 2 minunatii de catei..Rex e mai linistit si sta in brate la iubit ca o statuie:nemiscat, nu ar mai pleca de-acolo...Athos, in schimb, nu sta locului nici 2 minute...Si tot timpul bin dupa mine, se pierd in picioarele mele si ma ling si ma musca(Athos) si se alinta si mor de dorul meu peste noapte...De dorul tuturor , de fapt, caci dimineata ne intampina pe fiecare in parte cu coditele scuturate energic si cu okii plini de drag...Ii iubesc la nebunie!! 30.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 24 Aug 2003, 08:05 PM
Mesaj #27


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



...De-a lungul timpului au fost....Azorel,Dolly, Karina.Pripasel...apoi a venit JUDI- (Judicuta, Copilutul, Fetele-fetele , Prinkipisa, Koukla mou, Judicut-un spaniel tibetan cafeniu-auriu ,cu "fusta" )...si acum am ramas doar cu Boni-Bonita-Bonicel-Oita...un cup-tea -poodle(caniche de buzunar apricot)...care in momentl de fata doarme cu pipi-ul in sis si cu o labutele spre cele patru zari...


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sagitarius
mesaj 18 Sep 2003, 07:23 PM
Mesaj #28


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 212
Inscris: 16 September 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 782



Dupa cum am mai spus...am un pechinez de 6 ani si jumatate si numele lui este...BOBITA wink.gif


--------------------
La vita e bella!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kristina
mesaj 21 Sep 2003, 01:42 PM
Mesaj #29


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 428
Inscris: 12 September 03
Forumist Nr.: 759



Pisicuta este si o cheama Bijou.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oaspetele
mesaj 21 Sep 2003, 04:43 PM
Mesaj #30


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 266
Inscris: 12 May 03
Din: Bistrita
Forumist Nr.: 284



numele labradorului meu este Gambler, dar il strigam Big.
pentru ca este ......Big !!!

in plus , si aratos, deci d-l BIG !

19.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tinutac
mesaj 22 Sep 2003, 12:55 PM
Mesaj #31


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 36
Inscris: 18 September 03
Forumist Nr.: 792



Cainii nostri sunt:
Pathole (maidanez) aka Paturica, Patolica,
Alma (cocker) careia i se mai zice si Maimuta, Malma, Baba (are 15 ani)
Mishi ("corcar"). Misi mai raspunde la: Șoarece, Țighiluca, Țițirica, Putpicioare iar cand vrem sa vorbim de el fara sa se prinda ii zicem Gica.
Am mai avut in familie un iepure: Verdeață, un caine: Bițu, pisici: Miți, Bobița, Piticul...


--------------------
Zambeste, maine va fi mai rau!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flu
mesaj 29 Oct 2003, 12:01 PM
Mesaj #32


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 537
Inscris: 5 October 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 914



Abia dupa ce i-am pus fiecare cate un nume am descoperit ca pisoiul apartamentului e de fapt pisicuta.
Asa ca acum o cheama pe saraca: Stalin Pitush Churchill al III-lea jr. zisa tzontzo. sad.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
srazvi
mesaj 14 Nov 2003, 09:47 PM
Mesaj #33


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 346
Inscris: 13 November 03
Din: aici
Forumist Nr.: 1.193



rolleyes.gif am un Tekel pe care-l cheama Misu


--------------------
Razvi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RamonaV
mesaj 17 Nov 2003, 10:11 AM
Mesaj #34


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 186
Inscris: 15 May 03
Forumist Nr.: 307



Imi plac pisicile maidaneze, le dau si nume.

Scorpi - o pisica multicolora care batea pe oricine se spropia de ea sau de puii ei, apoi, cand i-a intarcat, isi batea si puii. Cam dupa doi ani s0-a lasat mangaiata de mine, dupa ce nu m-a vazut vreo luna wink.gif . A disparut dupa o nastere. Presupun ca cineva i-a omorat puii si a plecat spre locuri mai bune
Griztii - doi pui motani ai lui Scorpi, Gritzu si Gritzoiu (cel mare). Astia s-au imprietenit repede cu mine - dupa ce i-a intarcat mama lor. Gritzu era gelos pe oricine si refuza sa mai manance daca vedea ca mangai pe altcineva.
Rosu - un alt pui al lui Scorpi. La fel de gelos ca si Gritzu , pofticios la lapte, mieuna jalnic-jalnic daca nu ii duceam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
halcyon_lll
mesaj 21 Nov 2003, 06:59 PM
Mesaj #35


Hypnotic
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.145
Inscris: 21 November 03
Forumist Nr.: 1.263



QUOTE (Mihai @ Mar 26 2003, 09:43 PM)
Care este numele pisicii/cainelui/.. vostru?
Cum il alintati?

Am doi pui de pisica...ambele fetite. Pe una, alba cu pete negre, o cheama Mascara (are ambii ochi dati cu rimel de la natura smile.gif ) si pe cealalta, alba cu pete portocalii, o cheama Orange (un pic lipsit de inspiratie). Si nu le prea alint. Si am si un caine pe care il cheama Billy, e de statura mica si mama il alinta Baby. Eu nu ma am cu alinturile! smile.gif


--------------------
When we are forgotten, we cease to exist.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 10:07 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman