HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Forum Arhiva

Forum Read-Only. NU pot fi trimise mesaje noi.

 
Reply to this topicStart new topic
> Stenograma sedintei Delegatiei Permanente a PSD
gio19ro
mesaj 24 Nov 2004, 02:00 AM
Mesaj #1


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.656
Inscris: 6 March 03
Forumist Nr.: 21



STENOGRAMA CU CE AU DISCUT FRANCMASONII DIN GUVERNUL PSD REFERITOR LA MISA SI DOVADA FAPTULUI CA NASTASE SCATIU, TIGANUL HOMOSEXUAL, AJUNS PRIM MINISTRUL ROMANIEI E UN PREAPLEACAT SERVITOR A UNEI ANUMITE GRUPARI DIN FRANCMASONERIE

Stenograma sedintei Delegatiei Permanente a PSD din 27 martie 2004


Francmasonul Ioan Rus il informeaza pe francmasonul Nastase Scatiu:

Ioan Rus

Numai ca toata lumea sa cunoasca cele doua cazuri cu care este scandal in presa acuma, Bivolarii. Cu primul Bivolar (Gabriel) am transmis ca el trebuie urmarit peste tot, am transmis tuturor prietenilor lui si transmit si acuma, daca nu se duce singur acolo nu mai poate beneficia niciodata de gratiere, de drept la pachet, de reducerea pedepsei. El, daca azi nu se duce singur acolo a ratat toate aceste chestiuni prin lege. Il urmarim, sper sa-l gasim azi. Cel mai bine ar fi sa se duca singur. Este in Romania. Stim de la prietenii lui ca e in Romania si i-am comunicat toate aceste lucruri, ca se pune el singur intr-o situatie. El asteapta sa fie salvat de catre cei de aici, din aceasta sala. Asta spune el, nu, ca ma salveaza cutare.

Si celalalt Bivolaru se indreapta spre o condamnare. Sunt deja suficiente dovezi pentru a fi incriminat.(...)


Mai departe cei de la Ziua n-au vrut sa prezinte discutia despre MISA. De ce ? Din perversitate, ca doar au scris si ei atatea minciuni care n-au putut sa le dovedeasca si perversul Razavan Savaliuc a fost chiar la un pas de condamnare daca nu si-ar fi cerut cu lacrimi de crocodil iertare , plangand ca nu are atatia bani cat a pretins de la el Eugen Martz, fost instructor MISA. Martz la iertata atunci si n-a facut bine. Sper ca a doua oara infectul Savaliuc sa nu mai beneficieze de clementza celor pe care-i calomniaza si sa primeasca exact ceea ce merita.

Mai nou, patatul asta infect si-a dat din nou in petec si nu-i convine sa se vada ca totul a fost o regie la ordinul francmasonului Nastase Scatiu, tiganul homosexual si francmason ajuns prim ministru al Romaniei, asa ca cei de la Ziua au cenzurat acea parte de stenograma.

http://www.ziua.net/display.php?id=32746&d...6f22f7584040fab
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 04:33 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman