HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Lucruri Personalizate!
elias_3
mesaj 5 Jan 2004, 02:15 PM
Mesaj #1


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 96
Inscris: 8 December 03
Din: pitesti
Forumist Nr.: 1.414





de curand a aparut si la noi moda aceasta cu lucruri personalizate!! fie tricouri ....benzi desenate....pixuri ...etc...se pricepe cineva la asa ceva?! ph34r.gif as dori un ticou personalizat...cum pot face rost!? MA AJUTA CINEVA?!


--------------------
Intr-o lume absurda de "rinoceri" trebuie sa ramai om ,chiar cu riscul de a deveni tu insuti absurd ca nu esti "rinocer"..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MikeEL
mesaj 6 Jan 2004, 08:40 AM
Mesaj #2


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 287
Inscris: 24 December 03
Din: DreamLand
Forumist Nr.: 1.600



daca esti bucurestean, te duci la universitate, la metrou, in pasaj, shi te uitzi bine prin magazinele alea mititele shi o sa vezi ca e unu' care face asha ceva...

wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Absolut
mesaj 6 Jan 2004, 10:14 AM
Mesaj #3


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



elias 3 depinde ce intelegi prin lucruri personalizate . eu am avut un tricou fara maneci , maieu , alb pe care mi`am scris cu vopsea rosie "fuck off" , dupa aia mi`am bagat toata mana in vopsea si am tras niste dare ca si cum cineva plin de sange s`ar fi agatzat de mine . reactia oamenilor a fost : oooaa ! ai vazut ce are ala pe tricou , ooaaa , ai vazut ce scrie ! etc .


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 6 Jan 2004, 10:14 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
elias_3
mesaj 9 Jan 2004, 02:14 PM
Mesaj #4


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 96
Inscris: 8 December 03
Din: pitesti
Forumist Nr.: 1.414



[COLOR=blue] smile.gif din punctul meu de vedere acel tricou ..misto este sa zicem un rezultat al imaginatiei tale sau a ingeniozitatii smile.gif cat despre ceea ce cred ca s-ar putea numi un lucru personalizat ...este simplu...aici ma refer la acele ticouri sau pantaloni care au mesaje proprii..."lipite" in asa fel inacat atunci cand te uiti la asa ceva sa ai senzatia ca este cumparat din magazin....cat despre bucuresti...stau in pitesti asa ca .... ph34r.gif or5icum merci! spoton.gif


--------------------
Intr-o lume absurda de "rinoceri" trebuie sa ramai om ,chiar cu riscul de a deveni tu insuti absurd ca nu esti "rinocer"..
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 29 March 2024 - 02:26 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman