HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

 
Reply to this topicStart new topic
> Discutii Referitoare La Superlativele Hanului 2003
Mihai
mesaj 6 Jan 2004, 03:44 PM
Mesaj #1


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



In curand, dupa afisarea rezultatelor, forumul Superlativele Hanului in 2003 va deveni arhiva, nu vor mai putea fi trimise mesaje.

Va invit sa discutati aici nominalizarile si rezultatele de acolo. smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 11 Jan 2004, 06:39 PM
Mesaj #2


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Sorin!!

Nu vad ce e de discutat despre lipsa lui de la Han. Regretata se poate, dar sigur nu mare vedeta tongue.gif

Mai ales ca olteanu e pe baricade din nou thumb_yello.gif

Sorin.

Acest topic a fost editat de SORIN: 11 Jan 2004, 06:40 PM


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 12 Jan 2004, 02:22 PM
Mesaj #3


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Bine ai revenit, oltene, cu siguranta cea mai asteptata revenire! tongue.gif O zic asa, ca de la cel mai activ, la cel mai dorit wink.gif

Pese: Le multumesc celor care m-au votat (peste tot), le multumesc celor care mi-au votat subiectele, va multumesc voua pentru ca existati si ma impingeti sa fiu activ, le multumesc parintilor mei care m-au nascut si mi-au dat educatia necesara, ii multumesc lui Dumnezeu, facultatii la care sunt, profesorilor, ii multumesc idolului meu, Cheloo, Monicai Barladeanu - caci ma tine in viata, christinei Aguilera, ca imi face noptile dulci, prieteni mele care inca nu ma cunoaste si nu stie ca sunt un oPsedat de mare clasa, puiului mason si tuturor celor din neamul lui, le multumesc dacilor si romanilor ca au dat nastere unui asemenea popor, multumesc inventatorului prezervativelor, caci altfel nu mai eram azi printre voi, multumesc berii, vodcii, vinului, whiskey-ului, ginului, tzuicii si tuturor alcoolicelor, le multumesc in egala masura tuturor celor care ma cunosc si in special imi multumesc mie, al dracului sa fiu, ca tare frumos vorbesc! laugh.gif spoton.gif

(edit) Pese1: ii multumesc lui Cain, pentru ca este omul care mi-a deschis ochii in anumite privinte, este primul bucurestean cu care am intrat in contact, primul bucurestean pe care l-am considerat prieten si cel mai simpatic porc burtos si misogin dintre cei care ii cunosc. Sper ca educatia si timpul pe care le investeste in mine (alaturi de berile aferente) sa nu fie inutile, si sa nu il fac de ras. Orice ar fi, SA NE TRAIESTI, COANE!

Acest topic a fost editat de genicon: 12 Jan 2004, 02:25 PM


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 12 Jan 2004, 02:22 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Absolut
mesaj 12 Jan 2004, 03:08 PM
Mesaj #4


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 661
Inscris: 12 October 03
Forumist Nr.: 967



cry.gif u tell`em boy clapping.gif incepe sa`mi placa de voi ... astia de p`aici , in special de premianti . unde sunt coronitzele ? hh.gif aduceti si coronitzeleee
thumb_yello.gif

Acest topic a fost editat de Absolut: 12 Jan 2004, 03:09 PM


--------------------
I art .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 12 Jan 2004, 03:39 PM
Mesaj #5





Guests






Aoleu Genicoane, ai vazut prea multe decernari de premii la MTV mama draga rofl.gif
Sorinee, ma bucur nespus ca ai revenit!!
Absolutule, e imposibil sa nu iti placa de neste trazniti ca noi...Stai sa ne vezi live cum ne manifestam rofl.gif
P.s. Multumesc si io celor ce m-au votat, nu de alta, da' dupa nr de mesaje era evident care fata are cea mai mare limbarnita si degetarnitza la Han rofl.gif rofl.gif
Va pup pe toti, voi sunteti premiantii mei dragi si ma bucur nespus ca v-am gasit!! mwah1.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 12 Jan 2004, 03:48 PM
Mesaj #6





Guests






"Cain: raspunde-i din partea mea, te rog
Cain: smile.gif
Cain: sii asa:
Cain: "je t'aime, sa moara mortu, Genicoane, da berea urmatoare... tu o investesti biggrin.gif " "
Acesta e raspunsul dragului de Cain, la frumoasa declaratie a lu' Geniconu' de mai sus ...Ashea ca , Geni, ti s-a mai pus o bere cu greu la buzunar , pe langa celelalte de care nu am uitat tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 12 Jan 2004, 06:03 PM
Mesaj #7


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



Mie chiar mi-a lipsit Sorin!
welcome.gif BACK!
Si inca imi lipseste Dificila!!!


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 12 Jan 2004, 08:36 PM
Mesaj #8


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Dorul a fost reciproc mwah1.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Antont
mesaj 13 Jan 2004, 01:00 AM
Mesaj #9


© Care este
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.113
Inscris: 4 March 03
Din: Nici o Informatie
Forumist Nr.: 17



QUOTE (genicon @ Jan 12 2004, 02:24 PM)
Bine ai revenit, oltene, cu siguranta cea mai asteptata revenire! tongue.gif O zic asa, ca de la cel mai activ, la cel mai dorit wink.gif

Pese: Le multumesc celor care m-au votat (peste tot), le multumesc celor care mi-au votat subiectele, va multumesc voua pentru ca existati si ma impingeti sa fiu activ, le multumesc parintilor mei care m-au nascut si mi-au dat educatia necesara, ii multumesc lui Dumnezeu, facultatii la care sunt, profesorilor, ii multumesc idolului meu, Cheloo, Monicai Barladeanu - caci ma tine in viata, christinei Aguilera, ca imi face noptile dulci, prieteni mele care inca nu ma cunoaste si nu stie ca sunt un oPsedat de mare clasa, puiului mason si tuturor celor din neamul lui, le multumesc dacilor si romanilor ca au dat nastere unui asemenea popor, multumesc inventatorului prezervativelor, caci altfel nu mai eram azi printre voi, multumesc berii, vodcii, vinului, whiskey-ului, ginului, tzuicii si tuturor alcoolicelor, le multumesc in egala masura tuturor celor care ma cunosc si in special imi multumesc mie, al dracului sa fiu, ca tare frumos vorbesc! laugh.gif spoton.gif

(edit) Pese1: ii multumesc lui Cain, pentru ca este omul care mi-a deschis ochii in anumite privinte, este primul bucurestean cu care am intrat in contact, primul bucurestean pe care l-am considerat prieten si cel mai simpatic porc burtos si misogin dintre cei care ii cunosc. Sper ca educatia si timpul pe care le investeste in mine (alaturi de berile aferente) sa nu fie inutile, si sa nu il fac de ras. Orice ar fi, SA NE TRAIESTI, COANE!

Genicoane, sa nu mai existe masoni de nu m-a dat pe spate discursul tau rofl.gif ...Pe bune...Esti tare coane! spoton.gif ....Daca erai si motociclist, erai atit de aproape de perfectiune pe cit poate fi o fiinta umana tongue.gif rofl.gif mwah1.gif ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 13 Jan 2004, 01:44 PM
Mesaj #10


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Ai auzit Oltene...ia de la Ghostu niste lectii de motor si ai sa ajungi Barbatu Model rofl.gif rofl.gif

Doar sa nu uiti dupa aia cine-ti sunt prietenii..adica alea ce nu-ti plac sau nu- s prea blonde, dale Ghostului si mie ca ne descurcam noi cu ele rofl.gif rofl.gif

Sorin.

ps. pare ca iar am plecat cu sorcova huh.gif

Acest topic a fost editat de SORIN: 13 Jan 2004, 01:45 PM


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 16 Jan 2004, 03:39 PM
Mesaj #11


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Superlativele Hanului in 2003 - Rezultatele (click!).

Multumiri tuturor celor ce au participat si nominalizat! Felicitari castigatorilor! clapping.gif

Daca ati observat ca s-a comis vreo eroare la calcularea rezultatelor, va rog anuntati aici pentru a rezolva aceasta problema.

In general, castigatorilor li s-a setat l-a titlu premiul castigat. Daca nu doriti acest lucru, va rog sa anuntati aici. Deasmenea anuntati aici daca am omis sa setez titlul in cauza, desi aveti un superlativ nominalizat de forumistii Hanului. smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cameron
mesaj 16 Jan 2004, 04:03 PM
Mesaj #12


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.407
Inscris: 4 August 03
Forumist Nr.: 542



Felicitari tuturor!
Si nu in ultimul rand pentru Mihai.. care depune un efort continuu ca Hanul sa fie primitor, curat, atractiv.. si ..minunat!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
secunda
mesaj 17 Jan 2004, 08:26 PM
Mesaj #13


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



eu am ramas uimita cand m-am vazut la propuneri pentru cea mai romantica ohmy.gif
dar ziceam ca nu ies biggrin.gif

ideea e ca romantic inseamna visator ori eu am renuntat la asa ceva, chiar daca poate mai am scapari pe care le regret apoi rolleyes.gif

de aceea ma simt penibil sa scrie asta la mine hh.gif in fine...trebuia sa facem un premiu pentru cea mai sarcastica

te rog Mihai, scoate-ma din penibil mwah1.gif


--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 17 Jan 2004, 08:28 PM
Mesaj #14


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Ok, ai redevenit Dregator. tongue.gif blink.gif spoton.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
secunda
mesaj 17 Jan 2004, 08:32 PM
Mesaj #15


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.034
Inscris: 22 September 03
Din: brasov
Forumist Nr.: 824



asa asa...sa ma vezi mintenas Domnitor blink.gif yikes.gif


--------------------
iubeste timpul si mie lasa-mi dorul
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fis_tic
mesaj 12 May 2006, 02:07 AM
Mesaj #16


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 324
Inscris: 3 December 05
Forumist Nr.: 7.389



rofl.gif cine spune ala e


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 10:03 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman