HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Informatii SubForum

Acest Subforum este dedicat discutiilor avānd ca temă principală Politica Interna. Vă invităm să folositi un limbaj decent. Dacă este cazul, contraziceti argumentat idei, nu atacati forumisti. Totodată, vă rugăm să nu citati mesajul imediat precedent, iar, in cazul articolelor din ziare, redati numai paragrafele importante, nu intreg articolul si mentionati sursa. Vă invităm la un dialog care să promoveze Arta de a conversa!

10 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Pnl, Sa fie noul PNL solutia Romaniei?
Marduk
mesaj 1 Feb 2012, 04:01 PM
Mesaj #141


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(March @ 1 Feb 2012, 03:57 PM) *
... te-a curpins un fior hitlerist !

Nu, intodeauna cand l-am urmarit pe acest personaj am avut impresia ca mintea sa, gandurile sale sunt salajul perfect al urii, al razbunarii neamplinite, trasaturile fizionomiei sale exprima neampacarea cu realitatea, credinta intr-o lume perfecta pe care personajul n-o poate atinge, ce mai tura vura, un demiurg coborat intr-o turma de trogloditi.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
goguta
mesaj 1 Feb 2012, 04:08 PM
Mesaj #142


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.116
Inscris: 24 December 08
Forumist Nr.: 12.676



QUOTE(Marduk @ 1 Feb 2012, 04:01 PM) *
Nu, intodeauna cand l-am urmarit pe acest personaj am avut impresia ca mintea sa, gandurile sale sunt salajul perfect al urii, al razbunarii neamplinite, trasaturile fizionomiei sale exprima neampacarea cu realitatea, credinta intr-o lume perfecta pe care personajul n-o poate atinge, ce mai tura vura, un demiurg coborat intr-o turma de trogloditi.

Una din problemele mele vis-a-vis de CTP e faptul ca a fost o carpa cand a murit Dumitru Tinu, cel care l-a facut mare.


--------------------
Analiza stiri
"Stiu ca sunt prost. Dar cand ma uit in jur, prind curaj"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 1 Feb 2012, 04:43 PM
Mesaj #143


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Hai sa revenim totusi la PNL. smile.gif

In mod curios, inca pierde parlamentari in favoarea puterii.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 1 Feb 2012, 04:43 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
goguta
mesaj 1 Feb 2012, 04:46 PM
Mesaj #144


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.116
Inscris: 24 December 08
Forumist Nr.: 12.676



Puterea corupe biggrin.gif.


--------------------
Analiza stiri
"Stiu ca sunt prost. Dar cand ma uit in jur, prind curaj"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 1 Feb 2012, 05:30 PM
Mesaj #145


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Pe cine?


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 1 Feb 2012, 05:37 PM
Mesaj #146


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(abis @ 1 Feb 2012, 06:43 PM) *
Hai sa revenim totusi la PNL. smile.gif

In mod curios, inca pierde parlamentari in favoarea puterii.


Da. Banias a demisionat si a trecut la PC iar Morega a demisionat de la tradatorii uneperisti. Stai cu ochii pe debandada care urmeaza in PDL !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 1 Feb 2012, 06:08 PM
Mesaj #147


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Ok, ce urmeaza? puterea pierde majoritatea in parlament, deci va fi obligata sa colaboreze mai mult cu opozitia, asta in cazul in care si opozitia vrea acest lucru. Eu cred ca aceasta situatie convine romanilor, sa speram ca politicienii vor realiza in al 12-lea ceas ca de asta ii platim, sa gaseasca solutii pentru problemele noastre.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 2 Feb 2012, 08:50 AM
Mesaj #148


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



QUOTE(goguta @ 1 Feb 2012, 01:15 PM) *
Fiecare cu gusturile lui, daca vrei putem discuta separat despre astia 3 care-mi plac mie, ok?
Te tine?


Nu ma tine! Evit din rasputeri jegul din presa, mai ales cea televizata. ohyeah.gif



--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 2 Feb 2012, 10:38 AM
Mesaj #149


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(Marduk @ 1 Feb 2012, 08:08 PM) *
Ok, ce urmeaza? puterea pierde majoritatea in parlament, deci va fi obligata sa colaboreze mai mult cu opozitia,

Iar bati campii ! Nu va exista nicio colaborare. Alegeri anticipate e formula !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 2 Feb 2012, 11:44 AM
Mesaj #150


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Am mai spus, daca azi hotaram (parlamentul, guvernul, opozitia) alegeri anticipate acestea pot avea loc undeva la sfarsitul lunii Mai, or localele ar trebui sa se tina in Iunie. Intreb si eu de ce vor unii anticipate cu orice pret, sa fie cum vor ei, anticipate cu orice pret sau vor anticipate si pentru locale si pentru parlamentare?


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 2 Feb 2012, 12:11 PM
Mesaj #151


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(March @ 1 Feb 2012, 05:37 PM) *
Da. Banias a demisionat si a trecut la PC iar Morega a demisionat de la tradatorii uneperisti.

Banias? Asta e ala anchetat de DNA pentru afaceri necurate in port si care a trecut de la PDL la USL nemultumit ca PDL-ul nu-i asigura protectie?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 2 Feb 2012, 12:36 PM
Mesaj #152


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(abis @ 2 Feb 2012, 12:11 PM) *
Banias? Asta e ala anchetat de DNA pentru afaceri necurate in port si care a trecut de la PDL la USL nemultumit ca PDL-ul nu-i asigura protectie?

Nu,e ala caruia i s-a intocmit dosar penal pentru a o acoperi pe Elena Udrea si pe Anca Boagiu si pe mafiotii din portul ,fost Constanta,devenit portul Traian si Mircea Basescu! Ei sunt mafiotii care conduc uriasa evaziune fiscala de la vama Constanta! De asta a plecat,pentru ca vroiau sa-l faca pe el ,tapul ispasitor,acarul Paun,pentru furacinile lor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 2 Feb 2012, 01:01 PM
Mesaj #153


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Ce misto! Daca ramanea in PDL era un corupt, daca vine la voi e curat ca lacrima! rofl.gif

Imi place obiectivitatea voastra. Continuati asa. mwah1.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 2 Feb 2012, 01:29 PM
Mesaj #154


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(abis @ 2 Feb 2012, 03:01 PM) *
Ce misto! Daca ramanea in PDL era un corupt, daca vine la voi e curat ca lacrima! rofl.gif

Imi place obiectivitatea voastra. Continuati asa. mwah1.gif


Pentru fraieri : Banias a plecat din PD ca sa-l inhate mai bine Basea ? Noooo. Omu' stie multe si daca se ating de el pre multi ii va da pe goarna ! tongue.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 2 Feb 2012, 02:36 PM
Mesaj #155


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(abis @ 2 Feb 2012, 01:01 PM) *
Ce misto! Daca ramanea in PDL era un corupt, daca vine la voi e curat ca lacrima! rofl.gif

Imi place obiectivitatea voastra. Continuati asa. mwah1.gif

S-a inscis marck ori goguta in PC(pentru ca eu ,sigur ,nu!)? Banias nu a venit la "noi",s-a inscris in PC,deci la EL,la Voiculescu! Fiind un om inteligent,a parasit corabia marinerului care,se scufunda in groapa cu mizerii a Romaniei!! Precum el,si putinii oameni cinstiti care mai sunt prin PDL,vor parasi Corabia Nebun(ului!)ilor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 2 Feb 2012, 02:43 PM
Mesaj #156


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



QUOTE(March @ 1 Feb 2012, 01:28 PM) *
unsure.gif

Tristoiu ?
Tuciurescu ?

Moraru ?

Turturica ?

Dan Tabalaba ?

Culcer ?
mai vrei ?


Ii citezi pe aia catre mine ca sa ce? Sunt tot niste tonomate, numai ca mulg euroii din alta parte.


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
goguta
mesaj 2 Feb 2012, 03:43 PM
Mesaj #157


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.116
Inscris: 24 December 08
Forumist Nr.: 12.676



Interesant nenea: Claudiu Doltu - ministru de Finanţe īn Guvernul din umbră al PNL

Acest topic a fost editat de goguta: 2 Feb 2012, 03:43 PM


--------------------
Analiza stiri
"Stiu ca sunt prost. Dar cand ma uit in jur, prind curaj"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 2 Feb 2012, 03:45 PM
Mesaj #158


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(gigip @ 2 Feb 2012, 02:36 PM) *
Banias nu a venit la "noi",s-a inscris in PC,deci la EL,la Voiculescu!

La voi adica la usele.

QUOTE
Precum el,si putinii oameni cinstiti care mai sunt prin PDL

Ce ziceam mai sus: Daca ramanea in PDL era un corupt, daca vine la voi e curat ca lacrima!


Cucu Mucu, exista tonomate bune si tonomate rele, ce nu e clar? smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
goguta
mesaj 2 Feb 2012, 04:02 PM
Mesaj #159


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.116
Inscris: 24 December 08
Forumist Nr.: 12.676



QUOTE(abis @ 2 Feb 2012, 03:45 PM) *
Cucu Mucu, exista tonomate bune si tonomate rele, ce nu e clar? smile.gif

E clar ca tonomatele lui Voiculescu: Badea, Ciutacu si Gadea II ADUC BANI lui Felix, pe cand tonomatele lui Base papa din banii de la Buget, ca bani din Publicitate nu papa decat Felix si PRO TV wink.gif.


--------------------
Analiza stiri
"Stiu ca sunt prost. Dar cand ma uit in jur, prind curaj"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 2 Feb 2012, 04:09 PM
Mesaj #160


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(goguta @ 2 Feb 2012, 04:02 PM) *
tonomatele lui Base papa din banii de la Buget

Mai, dintre cei enumerati de March eu doar pe Tapalaga il mai citesc. Si mi se pare echilibrat - il critica pe Basescu pentru ceea ce greseste si mentioneaza chestiile bune pe care le face. In ultima vreme mai mult in critica si pe drept cuvant. Ca tot omul mai da si Tapalaga cu bata in balta uneori, insa nu imi este clar ce bani de la buget castiga ca sa scrie de bine despre putere?!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
goguta
mesaj 2 Feb 2012, 04:17 PM
Mesaj #161


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.116
Inscris: 24 December 08
Forumist Nr.: 12.676



QUOTE(abis @ 2 Feb 2012, 04:09 PM) *
Mai, dintre cei enumerati de March eu doar pe Tapalaga il mai citesc. Si mi se pare echilibrat - il critica pe Basescu pentru ceea ce greseste si mentioneaza chestiile bune pe care le face. In ultima vreme mai mult in critica si pe drept cuvant. Ca tot omul mai da si Tapalaga cu bata in balta uneori, insa nu imi este clar ce bani de la buget castiga ca sa scrie de bine despre putere?!

Nu stiu frate, ca nu-i platesc eu, dar bani din piata de publicitate e clar ca nu primesc suficient.
Eu ii citesc pe toti, ca sa pot sa-mi fac o idee cat mai exacta, dupa cum ai vazut si majoritatea link-urilor mele sunt hotnews.ro - am recunoscut ca sunt probabil cei mai buni ca profesionisti.
Badea, unul din cei preferati de mine, doar in emisiunea de aseara de ex. i-am "trimis" vreo 4-5 de "mars mah papagalule" la diverse idei pe care le sustinea. Nimeni nu-i perfect, cu exceptia lui Base biggrin.gif.

P.S. Miron Damian - Doc, e pt. mine omul cu cele mai putine greseli in retorica din tot ce am vazut eu in ultimii 10 ani in presa. Ca-l consider basist, asta e alata treaba, dar mi se pare cel mai bun si mai ales cel mai bine documentat in ceea ce scrie.


--------------------
Analiza stiri
"Stiu ca sunt prost. Dar cand ma uit in jur, prind curaj"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 2 Feb 2012, 04:28 PM
Mesaj #162


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(goguta @ 2 Feb 2012, 04:17 PM) *
Nu stiu frate, ca nu-i platesc eu, dar bani din piata de publicitate e clar ca nu primesc suficient.

Nu stiu care sunt tarifele la publicitate pe hotnews. Asa ca nu pot face o astfel de apreciere

QUOTE
Nimeni nu-i perfect, cu exceptia lui Base

Cine spune asta? A facut si face o multime de greseli. Care ne costa pe toti, din pacate.
Nu este perfect nici pe departe.

Insa nu este nici dictatorul pe care il prezinta unii dintre colegii nostri de aici. E un om cu bune si cu rele, ca toti ceilalti. Eu unul l-am votat cu speranta in 2004, l-am confirmat la referendumul de dupa suspendare pentru ca mi s-a parut un abuz suspendarea, l-am votat din nou in 2009 dar numai din scarba pe care mi-o provoca oponentul lui, fara sa imi mai fac mari sperante ca va schimba mare lucru.

Din partea mea are o serie de "bile albe" - adica niste chestiuni unde sunt de acord cu initiativele lui (de ex. parlament unicameral, regionalizare, reducerea deficitului, legea sanatatii, ideea de "Statele Unite ale Europei" - sunt doar cateva exemple) - si o serie de "bile negre" (cum a fost axa Washington-Londra-Bucuresti, cum este sprijinul masiv pe care il acorda BOR, cum a fost marlania cu are l-a tratat pe Arafat samd). Dar - asa cum i-am zis si lui March de multe ori in trecut - atacurile dezlanate si exagerate pe care le practica ciutacii din presa si nu numai de genul "dictatura", "e mai rau ca pe timpul lui Ceusescu" si altele de genul asta nu prea lasa loc pentru dezbaterea greselilor lui reale.

QUOTE
Miron Damian - Doc, e pt. mine omul cu cele mai putine greseli in retorica din tot ce am vazut eu in ultimii 10 ani in presa

Si eu il apreciez, mi se pare cel mai bun comentator de politica pe care l-am citit - insa el nu era pe lista lui March. Probabil ca pe el nu-l considera tonomat. smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 29 Feb 2012, 07:26 PM
Mesaj #163


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



De ceva timp primesc prin email informanri de la "Romania Liberala", nu stiu cine sunt acesti liberali, dar imi place cum gandesc si mai ales cum pun problema liberalismului romanesc.

"Consecința acestei greșeli de analiză a fost un soi de euforie a abandonului și autarhiei care a dus la:
1. promisiunea demisiei din Parlament, care a eșuat sub presiunea PSD,
2. mitingul paralel al USL care a creat mai curānd o separare īntre Piața Universității și PNL, partid care ar fi putut să aspire legitim la statutul de membru co-fondator al consacrării Pieții ca arenă a protestului democratic romānesc,
3. incapacitatea de a schimba discursul anti-Boc ca răspuns la numirea īn fruntea executivului a lui MRU,
4. prejudicierea percepției asupra primatului domnului Crin Antonescu ca lider matur și interlocutor/conducător al negocierii politice a USL,
5. inutilul și rușinosul moment Capatos,
6. incapacitatea valorizării și pentru PNL, de către domnul Crin Antonescu, a numirii domnului Teodor Meleșcanu la conducerea SIE."


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 1 Mar 2012, 03:43 PM
Mesaj #164


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Azi l-am ascultat putin pe domnul Crin Antonescu, viitorul candidat la presedentia Romaniei. Mi s-a parut mai argoant decat Adrian Nastase, mai inganfat si mai infatuat decat multi alti politicieni, mandri de persoana lor. De unde vine aceasta inganfare a lui Antonescu? Cine este domnul Crin Antonescu si prin ce s-a remarcat domnia sa in randul liberalilor?


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 1 Mar 2012, 03:45 PM
Mesaj #165


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



QUOTE(Marduk @ 1 Mar 2012, 04:43 PM) *
Azi l-am ascultat putin pe domnul Crin Antonescu, viitorul candidat la presedentia Romaniei. Mi s-a parut mai argoant decat Adrian Nastase, mai inganfat si mai infatuat decat multi alti politicieni, mandri de persoana lor. De unde vine aceasta inganfare a lui Antonescu? Cine este domnul Crin Antonescu si prin ce s-a remarcat domnia sa in randul liberalilor?

Tu nu stii vechea boala a romanului? Cum se vede in functie, deja e ruda de gradul 1 cu avatarul meu.


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 1 Mar 2012, 03:49 PM
Mesaj #166


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



QUOTE(Marduk @ 1 Mar 2012, 03:43 PM) *
Cine este domnul Crin Antonescu si prin ce s-a remarcat domnia sa in randul liberalilor?


Avea un discurs fain, ce inspira echilibru si onestitate. Asta cum vreo 5 ani. Le-o fi pierdut pe drum intre timp sau era un actor bun!


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 1 Mar 2012, 03:51 PM
Mesaj #167


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



Bre Cucule panglici nu discursuri. Cacaracterul a ramas acelasi de pe vremea cand era o tanara speranta ca ministrul al sportului.


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 1 Mar 2012, 04:22 PM
Mesaj #168


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(Marduk @ 1 Mar 2012, 05:43 PM) *
De unde vine aceasta inganfare a lui Antonescu?

De la Basea ! laugh.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 1 Mar 2012, 05:07 PM
Mesaj #169


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



QUOTE(Marduk @ 1 Mar 2012, 01:43 PM) *
De unde vine aceasta inganfare a lui Antonescu?



cocaina


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 1 Mar 2012, 05:13 PM
Mesaj #170


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(Felina @ 1 Mar 2012, 07:07 PM) *
cocaina

Ai tras de stii ? unsure.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 1 Mar 2012, 05:26 PM
Mesaj #171


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



cocaina aduce cultul personalitatii

p.s. poate am tras, poate n-am tras. ce relevanta are?


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 1 Mar 2012, 05:37 PM
Mesaj #172


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(Felina @ 1 Mar 2012, 07:26 PM) *
cocaina aduce cultul personalitatii

Printre cocalari da

QUOTE(Felina @ 1 Mar 2012, 07:26 PM) *
p.s. poate am tras, poate n-am tras. ce relevanta are?

ca sa-ti raspund, fii precisa, nu poate...poate.


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 1 Mar 2012, 05:49 PM
Mesaj #173


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



QUOTE(March @ 1 Mar 2012, 03:37 PM) *
Printre cocalari da


nope, la toata lumea


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 2 Mar 2012, 10:43 AM
Mesaj #174


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



http://www.hotnews.ro/stiri-opinii-1164588...ita-noastra.htm


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 2 Mar 2012, 11:59 AM
Mesaj #175


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(turbo trabant @ 2 Mar 2012, 12:43 PM) *


Coada asta de topor bolsevic ! devil.gif Dupa ce i-a inaltat osanale lui Iliescu , acum il pupa in khur pe Basescu !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post

10 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 4 May 2024 - 06:52 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman