HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ajutati-l Pe Florin!, Din caruciorul sau, Florin viseaza ca odata o sa poata merge...
punctt
mesaj 15 Apr 2009, 02:59 PM
Mesaj #71


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.499
Inscris: 18 April 04
Din: Romania, Tulcea. (Dar, oare cine sunt si unde ma aflu?)
Forumist Nr.: 3.133



Buna. hiya.gif

I-am dat un PM aici: http://www.elady.ro/forums/index.php?showuser=5, forumistei Diana-Maria.
Astept raspuns.
Vestea buna este ca nu ne-a uitat. cloud9.gif Sper sa poata face ceva, pentru a-l ajuta pe Florin. smile.gif

Sarbatori fericite, tuturor. hug.gif


--------------------
"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci." (La Bruyere)
Voi gasi pestisorul de aur ... Pietre mari, pietricele si nisip ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 15 Apr 2009, 03:57 PM
Mesaj #72


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Si cum azi a fost pe deplin ziua minunilor, vreau sa va anunt ca am mai primit 200 de euro de la forumista anonima care pe 3 aprilie a donat 70 de euro in contul lui Florin! Ii multumesc din suflet si sper sa fie binecuvantata pentru generozitatea ei!

Deci, bilantul la ora aceasta e mai mult decat incurajator :40 milioane 5 sute de mii si 400 de euro.
Mai avem putin de tot, nu-i asa? sorry.gif

Din toata campania asta eu sunt omul cel mai castigat! Am cunoscut oameni de o generozitate aparte, am invatat ca pic cu pic si umar langa umar se pot misca muntii, mi-ati dat posibilitatea sa traiesc sentimente deosebite!

Tuturor binefacatorilor lui Florin, celor ce au dat cate un leu sau mai mult, le multumesc din suflet !
Va multumesc pentru ca mi-ati redat increderea in oameni atunci cand se clatina si va multumeste Florin, cel care tot timpul a sperat si a avut incredere in Dumnezeu si in oameni.


Pe ultima suta de metri ,va rog sorry.gif : Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 15 Apr 2009, 04:07 PM
Mesaj #73


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Pai deja sunt aproape 1400 de euro biggrin.gif Mai e putin...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 15 Apr 2009, 04:07 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Felina
mesaj 15 Apr 2009, 04:07 PM
Mesaj #74


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Uau!! Cu aproximatie suma stransa e de 1400 de euro, este?

Minunat, minunat, n-am cuvinte!


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 15 Apr 2009, 05:04 PM
Mesaj #75


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



QUOTE(dascalita @ 15 Apr 2009, 04:57 PM) *
Si cum azi a fost pe deplin ziua minunilor, vreau sa va anunt ca am mai primit 200 de euro de la forumista anonima care pe 3 aprilie a donat 70 de euro in contul lui Florin! Ii multumesc din suflet si sper sa fie binecuvantata pentru generozitatea ei!


Anonima este o fata care nu mai scrie de mult la Han!! Dar nu prima data cand sare sa ajute thumb_yello.gif Din partea mea are tot respectul mwah1.gif

QUOTE
Din toata campania asta eu sunt omul cel mai castigat! Am cunoscut oameni de o generozitate aparte, am invatat ca pic cu pic si umar langa umar se pot misca muntii, mi-ati dat posibilitatea sa traiesc sentimente deosebite!


Au fost mult mai multi oameni generosi la Han.......din pacate n-am stiut sa le fim adevarati prieteni si i-am pierdut! Dar o parte dintre ei au dat dovada ca acolo unde noi am gresit fata de ei, ei ne-au intors-o cu binele! Deci mai avem de invatat de la ei thumb_yello.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 16 Apr 2009, 04:10 PM
Mesaj #76


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



QUOTE(dascalita @ 6 Apr 2009, 07:15 PM) *
Sorin, baietii de la arme stiu ca cea mai puternica arma dintre toate e prietenia! O mana de prieteni poate scoate si"zer din piatra",asa ca am toata increderea ca acest forum il va duce pe Florin la operatie! thumb_yello.gif


Exact ai grait Dascalita Inca un membru de la vechea garda a Hanului si camarad de cinste thumb_yello.gif m-a anuntat ca v-a contribuii si el! Cum e vorba veche...mai bine un prieten ca un frate decat un frate ca un prieten!

Florine citeste my signature ohyeah.gif ohyeah.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 16 Apr 2009, 10:42 PM
Mesaj #77


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Multumesc mult Sorin pentru implicarea ta, multumesc si prietenilor tai de la arme, care de acum au devenit si ai mei! Stii tu, prietenii prietenilor mei sunt si prietenii mei! sorry.gif Ma onoreaza faptul ca hanul raspunde atat de promt si va sunt recunoscatoare, dragii mei!

Astazi am lipsit de pe forum dar subiectul a ramas in top. Ma bucura succesul in vanzari al Felinei, ( multumesc inca o data pentru implicarea ta!),m-a bucurat tanara noastra Boudicca, care s-a oferit sa doneze o parte din banutii ei pentru Florin. Multumesc din suflet, fata draga si sa ai parte de noroc si sanatate.

Deci suntem aproape de reusita, asa ca va rog inca o data, oameni buni: Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 17 Apr 2009, 09:55 PM
Mesaj #78


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Florin va multumeste tuturor pentru ca i-ati facut usoara calea spre operatie. Se roaga pentru sanatatea binefacatorilor lui si va ureaza Paste fericit alaturi de cei dragi!

Eu va rog sa nu treceti peste sperantele lui si rugamintea mea, faceti ca visul lui sa devina realitate:Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 17 Apr 2009, 10:11 PM
Mesaj #79


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Visul lui o sa fie thumb_yello.gif Si asta datorita celor care inca nu au uitat ca inainte de a fi Roman, suntem oameni!

Impreuna cu Sfanta Inviere, noi cei de aici v-om aduce leacul lui Florin ohyeah.gif

God Bless You mwah1.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 18 Apr 2009, 12:18 AM
Mesaj #80





Guests






Nu Stiu daca realizati ca tocmai am trait cu totii o minune si am fost si partasi la ea: fara noi minunea nu ar fi existat.

Mi se pare extraordinar faptul ca desi multi dintre noi nu ne stim decat din paginile acestea virtuale, am avut incredere, inima si speranta unii in altii si am pus mana de la mana sa ajutam pe-un tanar total necunoscut noua, tuturor (in afara de dascalita, desigur smile.gif ) Nu stiu cat realizati, da' asa ceva e mai rar intalnit - caci nu e vorba aici de filantropi sau vedete ce vor sa multumeasca cerului cumva pentru bafta ce-au avut-o la bani...

Poate vorbesc in dodii, da' sincer sper sa intelegti cat de miscata ma simt de toata minunea asta si cat de bucuroasa sunt ca n-am murit la accident, ci mi s-au dat zile s-o traiesc...

Sper ca tot binele din lume sa va insoteasca oriunde si oricand!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 18 Apr 2009, 02:00 PM
Mesaj #81


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



hug.gif Multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase! Da, aici s-a petrecut o minune, s-au unit suflete de oameni in dorinta de a da o mana de ajutor ! Sunt impresionata si multumita totodata ca sperantele lui Florin nu au fost in van!
Prieteni, sa aveti Paste fericit!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 18 Apr 2009, 03:34 PM
Mesaj #82





Guests






Si tu sa-l ai fericit dascalito smile.gif

Si tine-ne la curent cu cati bani mai are nevoie, vreau sa stiu cand s-a strans toata suma smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necko
mesaj 18 Apr 2009, 08:35 PM
Mesaj #83


Haiduc
**

Grup: Musterii
Mesaje: 53
Inscris: 14 February 05
Forumist Nr.: 5.707



Paste Fericit, Dascalito si multa lumina si bucurie in suflete, impreuna cu toti ai tai dragi, copiii tai frumosi (cei de acasa si cei de la scoala), linga tatal tau drag, linga prietenii de la han si, desigur, linga Florin!


--------------------
"pentru ca existam, trebuie sa stim totul... " - Herman
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 18 Apr 2009, 11:43 PM
Mesaj #84


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Dasca, in ce cont sa depun, in contul lui personal sau in cel al fundatiei? Presupun ca in contul lui, dar astept sa-mi spui.

Felicitari pentru initiativa si pentru tot ceea ce faci, esti o adevarata prietena! mwah1.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 19 Apr 2009, 12:05 AM
Mesaj #85


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Multumim Mara!! Vezi ce-ti trimit pe pm!

Sarbatori fericite iti urez.....

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 19 Apr 2009, 07:54 PM
Mesaj #86


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Multumesc mult Mara, atat in numele meu cat si al lui Florin! mwah1.gif

Nu incetez sa ma minunez de puterea rugaciunii, a cuvantului si a prieteniei. Nu reusesc sa ma iert ca am fost asa sceptica la inceput, ca m-am indoit ca omenia exista inca pe pamant! Nu stiu cum sa va multumesc, dragii mei! sorry.gif

Astazi Florin m-a sunat ne ureze Paste fericit si m-a rugat sa transmit tuturor multumirile lui pentru ajutorul dat si urari de sanatate si viata frumoasa.
Si eu va doresc tuturor numai bine, sarbatorile sa va fi gasit sanatosi si fericiti si lumina sfanta sa va ramana in inimi!

Dupa ce verific conturile, va voi taransmite ultimul bilant. Pana atunci, va rog, pentru putinul care a mai ramas de stans:Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 19 Apr 2009, 08:24 PM
Mesaj #87


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



QUOTE(Afrodita @ 18 Apr 2009, 01:18 AM) *
Nu stiu cat realizati, da' asa ceva e mai rar intalnit - caci nu e vorba aici de filantropi sau vedete ce vor sa multumeasca cerului cumva pentru bafta ce-au avut-o la bani...


Cel mai adevarat, curat si tare text de pe acest topic thumb_yello.gif mwah1.gif

Minuni sau nu, rugaciuni sau nu, nu stiu.....De un lucru sunt sigur....Mai sunt Oameni pe lumea asta ohyeah.gif

God Bless You....

Sorin.



--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 21 Apr 2009, 12:45 PM
Mesaj #88


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Hristos a inviat!

Omenia voastra ne-a adus mare bucurie si speranta. Multumim din suflet!

Vestile bune continua sa vina! Nefertiti, Mara, Marian M si-au anuntat disponibilitatea de a-l ajuta pe Florin.
Un alt forumist din vechea garda ce doreste sa-si pastreze anonimatul a promis 100 euro.
Le multumesc din suflet pentru generozitate si nadajduiesc sa le inmulteasca Dumnezeu darul!


Florin a fost mai harnic decat mine si a ajuns azi la banca si m-a anuntat ca in contul lui personal erau 275 lei noi,acestia fiind bani din vanzarea bijuurilor Felinei (multumim!) si contributia unui forumist( 50 lei).Nu a scos extract de cont si nu stiu exact detaliile.
Bilantul de azi il voi da mai spre seara dupa ce imi verific si eu conturile.

Multumindu-va din suflet pentru tot, va rog si astazi sa-l sprijiniti pe acest tanar sa-si vada visul implinit: Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 21 Apr 2009, 02:29 PM
Mesaj #89


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Astazi mi-am verificat conturile si avem 43 milioane 250 mii lei si 400 euro, cu banutii din contul lui Florin.
In speranta ca vom ajunge sa strangem toata suma, adica 1850 euro, va rog : Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 21 Apr 2009, 02:39 PM
Mesaj #90


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Adevarat a-nviat!


Dasca, m-au emotionat pana la lacrimi ultimele noutati. Poate pentru ca sunt slabita, ieri am zacut toata ziua... cine stie. Nu inteleg cum de au ajuns banii de bijuuri in contul lui Florin. Oamenii probabil au trimis deja banii inainte sa le primeasca. Cred ca asta m-a emotionat f mult, dar si vestea ca alte persoane au ales sa se implice. Acum eu sper ca bijuurile in primul rand sa ajunga, apoi sa ajunga intregi. Daca oamenii au pus banii inainte sa primeasca plicurile si vreun plic nu ajunge, ma fac de rasul lumii hh.gif . Sper sa fie totul ok. Multumesc tuturor celor care au trimis banii de biju in contul lui Florin. Ma duc sa trimit un plic si apoi vin sa revizuiesc situatia comenzilor.

Acest topic a fost editat de Felina: 21 Apr 2009, 03:34 PM


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 21 Apr 2009, 07:39 PM
Mesaj #91


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Felina, eu una am de gand sa ma duc pana la sfarsitul saptamanii si sa pun si banii, chiar daca nu ajung bijuurile. Pentru ca pana ajung s-ar putea sa fie prea tarziu pentru Florin. Am tot asteptat sa-mi vina somajul (trebuia sa vina in 18 dar intarzie cam o saptamana de obicei - mama ei de postarita tongue.gif ), ca sa pun ceva mai mult decat pretul bijuteriilor, dar si daca nu vine, banii pt. Florin sunt pusi de-o parte.

Pana in mai cand e operatia nu a mai ramas asa mult timp si se stie cum e cu posta la noi. De-aia eu, personal, o sa ma duc zilele astea, indiferent daca ajunge sau nu. Fiecare face cum crede...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 21 Apr 2009, 07:44 PM
Mesaj #92


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Felina,nici eu nu stiu sa-ti explic cum...Poate vom intelege dupa ce scoate extrasul de cont!


Astazi Marian M a donat 100 lei! Multumim din suflet pentru generozitate ! Eu si Florin nu mai avem cuvinte sa va multumim tuturor! Ne rugam pentru sanatatea si fericirea voastra, dragi oameni buni!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 21 Apr 2009, 08:30 PM
Mesaj #93





Guests






Eu apuc sa pun banii vineri, ca vineri ii iau smile.gif

mwah1.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 21 Apr 2009, 08:46 PM
Mesaj #94


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



mwah1.gif Multumim inca o data pentru gandul bun!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 21 Apr 2009, 11:19 PM
Mesaj #95





Guests






Adica va mai trebuie 406 euro sa strangeti? unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 22 Apr 2009, 07:12 PM
Mesaj #96


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Cam asta e diferenta de banuti care ne mai trebuie! sorry.gif
O parte din promisiuni s-au materializat, o parte sunt in asteptare...Florin va multumeste din suflet tuturor! Nu-i vine sa creada ca atatia oameni necunoscuti i-au sarit in ajutor. sorry.gif


De la expozitia noastra cu vanzare nu s-au strans decat foarte putini banuti...50 lei! Eu multumesc lui Dumnezeu pentru ei pentru ca am vazut cum pic cu pic se face mult.

Astazi si Nefe a facut o donatie , multumim din suflet pentru generozitate!


Pentru ca ne mai sunt necesari in jur de 400 de euro, inca o data va rog din suflet:Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 23 Apr 2009, 09:08 PM
Mesaj #97


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Astazi am primit vesti minunate! Ileana, a trimis pentru Florin 70 euro, multumim din suflet ! mwah1.gif Alta persoana draga mie, Mara, a depus 100 lei, multumim mult de tot! mwah1.gif

Vreau sa spun ca sunt impresionata de generozitatea voastra, atunci cand trebuie sa ajutam un om, criza nu conteaza!
Stiu ca nimanui nu-i prisosesc banii, sorry.gif dar ma bucur ca intelegeti un om la nevoie!
Florin va multumeste din suflet si de cate ori il anunt ca a mai primit bani, imi spune ca-i vine sa planga deoarece atatia oameni se gandesc sa-l ajute!

Maine imi voi verifica conturile si va anunt bilantul. Pana acum stiu ca avem 46 milioane 250 lei si 470 euro!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 24 Apr 2009, 03:50 PM
Mesaj #98


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Am scos azi extrasele de cont ale lui Florin, unde am gasit 295 lei. Pentru bijuterii, avem de la Boudicca si de la Dragos din Iasi, 20+40 lei. Nu dau numele complete , ca poate oamenii vor sa-si pastreze anonimatul. sorry.gif Mai are o donatie de 100 lei de la Iuliana(specifica in depunere hanuancutei) din 16 aprilie si inca 100 lei din Alba Iulia, anonim, tot in 16 aprilie depusi.Avea din martie 50 lei din Timisoara (pe care-i stiam) si plateste comision de gestionare cont, 14,8 lei.
Tuturor binefacatorilor, cunoscuti si necunoscuti le multumesc din suflet si sper sa le ajute Dumnezeu pentru bunatatea lor!

Eu am gasit la mine in cont 250 lei, pe care ii stiam deja si am incasat cei 70 de euro de la Ileana.

Deci suntem asa cum am spus ieri, aproape de final.
Pentru plecare cineva de la fundatie s-a dus la Bucuresti sa obtina viza de intrare in Chisinau, stiti ca acolo sunt probleme. Sa speram ca o va obtine.
Familia lui Florin va multumeste din suflet pentru ajutor!
Mai avem nevoie de aproximativ 300 de euro...
Va rog inca o data: Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 24 Apr 2009, 07:02 PM
Mesaj #99


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Mai sunt cativa prieteni pe aici care au sa contribuie si ei! thumb_yello.gif Asa, impreuna si cu ajutorul lor o sa reusim! Tocmai ma gandeam sa infintez o echipa de fotbal a Hanului si bazam pe Florin ohyeah.gif

God Bless You prieteni....

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 24 Apr 2009, 08:20 PM
Mesaj #100





Guests






Reply scurt: am pus plicul la posta azi cu 50 lire ca mai mult n-am avut de unde sad.gif Sunt banii stransi de pe bijuurile de la Felina.

Pup si ne auzim curand mwah1.gif

Multa bafta!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 24 Apr 2009, 08:35 PM
Mesaj #101


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



De asta, noi, aia de la clubul de aNdicapati oPsedati va iubim pe voi fetili mwah1.gif

Afrodita....lumina v-a ajunge si la tine thumb_yello.gif Eu am sa ma rog pt. tine! mwah1.gif mwah1.gif

Sorin.

Acest topic a fost editat de SORIN: 25 Apr 2009, 06:19 AM


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 27 Apr 2009, 04:30 PM
Mesaj #102


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Sorin, un suflet de aur si un om dintr-o bucata si-a moblizat toti prietenii sa contribuie la fondul pentru Florin.
Un vechi forumist, prieten al lui Sorin, a pus in cont 50 de euro, multumim din suflet!
Un alt prieten al lui a promis o suma mare, cum se concretizeaza va anunt.

Tuturor binefacatorilor, cunoscuti si necunoscuti le multumesc din suflet si sper sa le ajute Dumnezeu pentru bunatatea lor!
Suntem aproape de final si ma rog pentru sanatatea voastra a tuturor si pentru operatia lui Florin, sa-i fie cu folos si sa-i imbunatateasca viata.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 27 Apr 2009, 04:40 PM
Mesaj #103


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Cam cat s-a strans Dasca pana acum?

Ma gandeam daca nu ar fi mai intelept sa schimbi toti leii in euro pentru ca am impresia ca leul doar scade.


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 27 Apr 2009, 04:45 PM
Mesaj #104


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Multumesc pentru sfat, si eu ma gandeam la asta...Cred ca maine o sa fac si asta...
Deci acum sunt 46 milioane 250 de mii si 520 euro.

Acest topic a fost editat de dascalita: 27 Apr 2009, 04:45 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 27 Apr 2009, 04:52 PM
Mesaj #105


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



La un calcul aproximativ inseamna 1600 de euro. Foarte aproape de tinta. Sper ca lumea sa nu inceapa sa ocoleasca topicul asta, mai e atat de putin! Ii urez lui Florin sa aiba parte de o operatie reusita si de o recuperare rapida si usoara. Eu am incredere ca totul va fi bine!


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pagini V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 19 April 2024 - 10:49 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman