HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

5 Pagini V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ajutati-l Pe Florin!, Din caruciorul sau, Florin viseaza ca odata o sa poata merge...
LigiaB
mesaj 3 Apr 2009, 05:51 PM
Mesaj #36


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.037
Inscris: 3 January 04
Forumist Nr.: 1.685



Salut Dascalita,

Scriu aici ca m-a abordat Sorin prin email, am citit topicul sa vad despre ce e vorba si m-a impresionat bunatatea ta,

Interesant e ca si eu am crescut mare parte din copilaria mea in Galati, in Micro 17, asa ca trebuie neaparat sa-l ajut si eu pe Florin. smile.gif

Da-mi vreo 2 zile sa vorbesc cu citiva prieteni sa le cer si lor si apoi o sa-ti zic cit am strins. Nu promit marea cu sarea dar o sa imi dau toate silintele.

numai bine,
ligiab


--------------------
Prayer is the bridge between panic and peace.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 3 Apr 2009, 06:03 PM
Mesaj #37


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Just mwah1.gif mwah1.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 3 Apr 2009, 08:48 PM
Mesaj #38


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Multumesc, Ligia! Ma bucur sa te avem alaturi de noi,sunt incantata ca mai am o galateanca alaturi si daca suntem o echipa acum , stiu ca vom reusi!
Multumesc, Sorin ! Implicarea ta a dat roade si...da, ai dreptate!A salva un om e ca si cum ai fi salvat intreaga omenire!

Fara voi, oameni generosi, n-as fi reusit sa ajung la jumatatea drumului. Va multumesc tuturor !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 3 Apr 2009, 08:48 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
SORIN
mesaj 4 Apr 2009, 07:14 PM
Mesaj #39


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



L-am anuntat si pe The Dude ohyeah.gif A promis ca sare si el in caruta thumb_yello.gif thumb_yello.gif

Sorin.

Acest topic a fost editat de SORIN: 4 Apr 2009, 07:16 PM


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 4 Apr 2009, 07:55 PM
Mesaj #40


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Multumesc mult ca incerci sa ne ajuti strangand randurile vechii garzi! thumb_yello.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 4 Apr 2009, 08:40 PM
Mesaj #41


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Vechea garda a Hanul e baza acestui site...fara ea nu ajungea unde a ajuns! Din pacate vad ca si in cazul lui Florin, doar veteranii Hanului dau dovada de suflet si nu pt. prima data!

Ai sa vezi draga Dascalita ( btw si eu sunt ) ca o sa reusim!! thumb_yello.gif thumb_yello.gif

Sorin.



--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 4 Apr 2009, 09:12 PM
Mesaj #42


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Felicitari tuturor, bravo celor care s-au implicat si felicitari inca o data lui Sorin pentru ca mediatizeaza atat cazul! thumb_yello.gif

Singura chestie care nu-mi place e:
QUOTE
Din pacate vad ca si in cazul lui Florin, doar veteranii Hanului dau dovada de suflet si nu pt. prima data!
Jos palaria in fata celor care au sarit in ajutorul lui Florin cu banuti, dar nu uita Sorine ca suntem in plina criza economica si poate unii efectiv nu au de unde. Nu trebuie judecati si acuzati ca nu au suflet, etc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 4 Apr 2009, 09:37 PM
Mesaj #43


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Draga mea Sere mwah1.gif

Criza economica ne atinge pe toti! Mai ales pe mine cand acum o luna am pierdut un loc de munca care ma aducea la plutire!

Si cand n-a fost criza de crizantema, tot aceasi forumisti au fost baza jamie.gif Nu acuz pe nimeni...deocamdata toti prietenii mei la care am apelat au sarit sa ajute...si au fost alti prieteni care au sarit inainte de apelul meu!! thumb_yello.gif

Daca copii sunt de acord sa renunte la maruntisul lor de buzunar, nu vad cum un matur ce lucreaza nu ar putea da cat de cat.....suma nu are importanta! Cazul lui Florin are......

Eu personal merg cu copiii odata pe saptamana la Mc'......si banii de portia mea pe o luna jumate i-am trimis lui Florin! Daca fiecare ar renunta la juma de portie de tigari, bautura si al de astea, ar fi mai putin daunator pt. ei si mult mai sanatos pt. Florin.

Nu-mi face morala.....daca ai inmultii numarul forumistilor cu un Euro pe luna ( asa taxa de participare ) stii cati copii am fi ajutat?????????

Am spus si sper sa nu mai fiu antrenat sa continui!! Aici e important sa-l ajutam pe Florin si dupa aia puteti sa-mi reprosati ce vreti!! blink.gif

O super Duminica tuturor!!

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 4 Apr 2009, 10:23 PM
Mesaj #44


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Asa-i Sorine... unii chiar au dar nu vor, altii vor dar nu au, pe altii pur si simplu nu-i intereseaza...
Nu-ti reproseaza tie nimeni nimic, doamne fereste, tu esti unul din oamenii care s-au implicat cel mai mult si nu putem decat sa-ti multumim.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 5 Apr 2009, 11:06 AM
Mesaj #45


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Dragii mei! mwah1.gif Daca tineti topicul viu mai vede lumea ce se intampla aici! ohyeah.gif

In urma cu cateva minute o alta forumista, ce doreste sa-si pastreze anonimatul ,si-a anuntat disponibilitatea sa ne ajute. Ii multumesc din suflet!


In privinta a cine si cat da...va rog sa ma intelegeti, eu vreau sa pastrez o anume transparenta a sumelor ce vin de la oameni generosi , nu vreau sa fac un top , o intrecere. Orice suma e binevenita, repet ca eu am strans leu cu leu la propriu!
Respect anonimatul celor ce mi-o cer desi as vrea sa le multumesc public pentru aportul pe care si-l aduc la realizarea visului unui tanar!

Inca o data , va rog: Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 5 Apr 2009, 11:41 AM
Mesaj #46


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Ce am gasit azi pe of-line...

chiriac florin (4/5/2009 8:52:57 AM): buna dimineata doamna ****vreau sa va multumesc din suflet si dumnea voastra si la toata lumia care ma ajutat sa le dea domnul multa sanatate si bucuri vreau sa va spun ca nu mai am cuvintele sa ii ajute dumnezeu pe toata lumia va multumesc si le multumesc din inima va rog trasmitetei la toata lumia care ma putut ajuta si va doresc multa sanatate si dumnea voastra si la ceilanti .nu mai am cuvinte:(sad.gif:sad.gifsad.gif(:sad.gif(:sad.gif(sad.gif:sad.gif imi vine sa plng




Go to the top of the page
 
+Quote Post
The Dude
mesaj 6 Apr 2009, 06:49 AM
Mesaj #47


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 9.057
Inscris: 24 August 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.595



Deci in care cont e cel mai bine de expediat, in cel al fundatiei sau in cel al baiatului ???


--------------------
"Te iubesc, Richard Parker. Vei fi mereu cu mine. Fie ca Dumnezeu să te aibă in grijă !"
<arraink@yahoo.com>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 6 Apr 2009, 01:59 PM
Mesaj #48


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Dude thumb_yello.gif thumb_yello.gif

Dascalita.....ai vazut ca baietii de la arme, la nevoie stiu sa deschida inima si buzunarul??

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 6 Apr 2009, 06:15 PM
Mesaj #49


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Ma bucur ori de cate ori isi mai anunta cineva intentia de a-l ajuta pe Florin!
The Dude, multumesc din suflet pentru ca ni te-ai alaturat, ai MP.

Sorin, baietii de la arme stiu ca cea mai puternica arma dintre toate e prietenia! O mana de prieteni poate scoate si"zer din piatra",asa ca am toata increderea ca acest forum il va duce pe Florin la operatie! thumb_yello.gif

Astazi am mai primit 2 milioane vechi de la scoala, de la cateva clase de gimnaziu. Colegele mele au facut tot ce s-a putut, si au facut mare lucru, le multumesc din inima.
Joi avem programata o expozitie cu vanzare in scop umanitar la Gradina Botanica din Galati. Colegele educatoare au facut cu prescolarii felicitari, iepurasi, cosulete ornamentale. Noi, cei mai maricei am facut oua din ceara si oua incondeiate, tablouase,icoane, si alte chestii de astea cu specific pascal.
Sper ca vremea frumoasa sa deschida si inima celor ce vor vizita Gradina, apropierea sarbatorilor sa le aduca lumina in suflet si sa cumpere lucrarile noastre pentru a-si impodobi casa de Paste, poate mai strangem ceva banuti.
Multumesc din inima celor ce au sarit in ajutorul acestui tanar si, inca o data va rog: Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 8 Apr 2009, 07:55 PM
Mesaj #50


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



S-a cam lasat linistea pe topicul acesta! mad.gif Maine am de organizat expozitia aceea si nu mai am nicio idee ce-as mai putea face...Sper ca la aceasta actiune, popularizata in media locala ,se va mai face ceva pentru el...Sper si eu, ca doar speranta mi-a ramas.
Speranta mea a ramas la voi, oameni inimosi care ma sustin.Astept in continuare sa nu treceti peste strigatul de ajutor al unui tanar ! Nu-l lasati sa i se naruie sperantele pe care eu i le-am sadit in suflet! Avem deja jumatate de suma, ce-a fost mai greu a trecut! Inca o data va rog: Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 9 Apr 2009, 04:32 PM
Mesaj #51


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Liniste, e adevarat...dar ai sa vezi ca o sa fie bine!! thumb_yello.gif

QUOTE
Speranta mea a ramas la voi, oameni inimosi care ma sustin.
Sustinem pe Florin...el o sa mearga pe picioare si tu ai sa fi binecuvantata!!

QUOTE
Nu-l lasati sa i se naruie sperantele pe care eu i le-am sadit in suflet!
Nu lasam...dar data viitoare sa nu mai sadesti! Nu o sa mai ai cum sa te uiti in oglinda in caz de eshec!

Acum si eu ma adresez tuturor prietenilor mei de la Han.....Un mic Gest, Un viitor Mare!!

Am zis.....

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 9 Apr 2009, 04:55 PM
Mesaj #52


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Am deschis astazi expozitia cu vanzare de obiecte in scop umanitar la Gradina Botanica. Copiii au lucrat frumos si cu migala, lucruri frumoase in care au pus suflet si speranta. Am vrut sa pun poze in jurnalul meu dar nu merge, nu stiu de ce.
Am expus acolo felicitari, cosulete cu iepurasi, puisori si oua desenate (muncite cu limba intre dinti cum numai niste pici pot s-o faca in mod absolut dragalas!), am pus afise cu conturile lui Florin, am facut tot ce am crezut ca e mai bine. Alaturi de obiectele expuse este o urna in care vor fi pusi banii stransi cu aceasta ocazie. O sa va tin la curent cu tot ce am mai strans.

Sper din tot sufletul sa nu uitati rugamintea mea: Ajutati-l pe Florin!

Acest topic a fost editat de dascalita: 9 Apr 2009, 04:56 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 9 Apr 2009, 07:24 PM
Mesaj #53


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Astazi am 3100 lei si 200 euro.Nu am mai avansat in ultimul timp dar sper din tot sufletul ca in Saptamana Patimilor faptele bune se vor inmulti! sorry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 9 Apr 2009, 08:45 PM
Mesaj #54


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Sa dea Domnul, va tin pumnii! mwah1.gif

Pozele de la expozitia de care zicea dasca mai devreme aici.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 10 Apr 2009, 06:15 PM
Mesaj #55


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233




Azi am fost la preotul parohiei care mi-a promis 100 de euro in nume propriu, nimic din partea bisericii deoarece acolo fondurile sunt directionate catre asistatii bisericii. E bine si asa, pe 4 mai ma suna sa-mi dea banii. Am mai primit 60 lei de la parintii unui elev, dupa actiunea de ieri si cam atat. La muzeu voi face bilantul dupa Paste.

In continuare va adrezez rugamintea mea: Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 10 Apr 2009, 09:15 PM
Mesaj #56


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Cu bucurie il trec si pe Erwin in randurile binefacatorilor lui Florin! Multumim din suflet pentru donatie si-i dorim tot binele din lume! thumb_yello.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Erwin
mesaj 10 Apr 2009, 09:54 PM
Mesaj #57


Cronicar
******

Grup: Admin
Mesaje: 5.082
Inscris: 26 December 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.531



Dacă am putut fi de folos, cu dragă inimă! Să ajutăm cu toţii, bucuria lui Florin e răsplata noastră. Succes mai departe! spoton.gif


--------------------
pantha rhei
Universul Fractal
The universe appears to be fractal, cyclic and self-regenerating. Implied is that it is eternal and infinite.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 10 Apr 2009, 10:07 PM
Mesaj #58


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Jos palaria coane Erwin thumb_yello.gif thumb_yello.gif

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 11 Apr 2009, 07:28 PM
Mesaj #59


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Maine e ziua onomastica a lui Florin...Va rog, haideti sa-i facem o bucurie ! sorry.gif Sper ca nu veti trece peste rugamintea mea, aceeasi de atata timp:Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bdl
mesaj 12 Apr 2009, 04:53 PM
Mesaj #60


Cel Mai Amuzant Forumist
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.642
Inscris: 15 March 03
Din: Unde e cald si bine
Forumist Nr.: 86



Dacalito,
Marti ajung in tara, nu cred ca ajung prin galati dar te sun si vorbim...asa cum am promis, o sa-l mai ajut pe florin cu ceva-ceva.....dupa buget.....apreciez eforturile tale si sper ca lumea sa nu treaca nepasatoare peste astfel de cazuri...


--------------------
user posted image
-
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 12 Apr 2009, 05:35 PM
Mesaj #61


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Dane !!

La Galati nu ai sa ajungi...dar ai sa ajungi acolo unde se afla "celebra" Diana care s-a "ajuns" pe site-ul ei!!

Sa-i aduci aminte de unde a fost si cum tot noi am fost aia care cand a rugat, am sarit pe baricade! Spune-i ca acum Florin are nevoie de ajutor si sa-si bage nasul pe la gagicile alea sa faca si ele ceva!!

Dane....fata de tine....all best regard's thumb_yello.gif

Sorin.

Acest topic a fost editat de SORIN: 13 Apr 2009, 03:01 AM


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 12 Apr 2009, 09:09 PM
Mesaj #62


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



bdl, multumesc mult! Tinem legatura .

Florin va multumeste tuturor pentru ajutor si se roaga pentru sanatatea tuturor.
Azi a fost la cros, la Festivalul Scrumbiei la Galati si era mandru tare ca a iesit pe locul 4 din 20 participanti (toti i carucioare, ca el).A castigat dulciuri, un tricou si o diploma. In rest n-a mai primit niciun ajutor de nicaieri. Doar ce au contribuit hagii generosi pana acum si elevii de la scoala.N-am fost sa-l vad pentru ca-i cunosc si pe ceilalti si ma doare sufletul sa-i vad asa si stiu ca sunt 7 care voiau sa mearga anul acesta la operatie...

Iata ce veste mi-a dat acum pe mess:

chiriac florin: doamna si vreau sa va zic ca am dat cei 100 euro pentru rezervarea locului pentru 12 mai si nea dat si chitanta din banuti aia care miati dat dumnea voastra
*******: foarte bine ca ti-ai rezervat locul.
chiriac florin: si mai avem si promisiuni de la unchiul meu din italia
chiriac florin: ok io vam zis ca sa sititi
******: ce bine, poate mai completeaza suma
******: ca mie mi-e tare frica
******: ca nu reusesc sa-i strang pe toti
******: si pierzi programarea
chiriac florin: acolo lasati doamna ca totusi e bine ca sa mai strns ceva o sa facem intrun fel sa ii avem pe toti
chiriac florin: doamna
chiriac florin: cu
chiriac florin: bunul dumnezeu
chiriac florin: o sa ii adunam
chiriac florin: pe toti
chiriac florin: si io asta presimnt ca o sa fie bine
chiriac florin: doamna
******: sa te auda Dumnezeu, Florine!
chiriac florin: DA o sa vedeti ca o sa fie Bine

El este tare increzator si eu ma hranesc din sperantele lui.
Da , Doamne sa reusim!

Asa ca, eu iar va rog oameni buni: Ajutati-l pe Florin!

Acest topic a fost editat de dascalita: 13 Apr 2009, 05:21 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 13 Apr 2009, 07:43 PM
Mesaj #63


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Semnele bune presimtite de Florin se arata! Astazi a primit o generoasa donatie de la Cucu Mucu, forumist vechi si hangiu de nadejde.
Multumim mult, Marius!

Repet indemnul meu obsesiv de acuma, nu lasati visul unui tanar sa se naruie :Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 14 Apr 2009, 06:05 PM
Mesaj #64


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.489
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Am pus un anunt pe han in legatura cu bijuteriile pe care le vand pentru a mai strange bani pentru Florin.

Anuntul se afla aici.


Vand bijuterii facute de manuta mea iar banii stransi ii donez Dascalitei pentru campania Ajutati-l pe Florin.

O parte din bijuterii pot fi vazute pe mariasjewelry.wordpress.com.

M-am hotarat sa suport si costul de transport.

Asadar cine doreste sa cumpere o bijuterie facuta de mana si sa faca si un bine in acelasi timp, acum e momentul!

Bijuteriile costa 10 lei fiecare, transportul va fi suportat de catre mine.
Cine doreste sa ofere mai mult pe o bijuterie, e mai mult decat binevenit. Cine doreste sa ofere mai putin, iarasi e binevenit.

Va astept!


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 14 Apr 2009, 08:44 PM
Mesaj #65


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Felina, multumesc din suflet pentru gestul pe care l-ai facut. mwah1.gif Esti deosebit de generoasa si sper sa se vanda bijuteriile deoarece sunt deosebit de frumoase!

Inca o persoana draga a raspuns apelului meu.
Multumesc din suflet, punctt si sa va inmulteasca Dumnezeu darul!


Dupa cum vedeti, Florin s-a programat pentru operatie si este foarte optimist, optimism ce mi l-a transmis si mie!
Ieri l-am vizitat si m-a rugat sa va transmit tuturor multumirile lui!
Va rog iar si iar sorry.gif , nu lasati sa se destrame visul unui tanar: Ajutati-l pe Florin!

Acest topic a fost editat de dascalita: 14 Apr 2009, 08:45 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 14 Apr 2009, 11:30 PM
Mesaj #66


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.489
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Am pus niste poze cu bijuuri aici pentru cine e interesat.


Dasca, mai fa-ne din cand in cand cate un update la suma stransa, e motivant pentru cititori sa vada cum creste.


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 15 Apr 2009, 06:47 AM
Mesaj #67


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Bilantul de azi este : 33 milioane vechi si 200 euro. Mai sunt de materializat niste promisiuni, o sa merg sa-mi verific contul.
Mai avem de vandut niste produse care vor aduce si ele bani si dupa Paste sa vedem ce s-a strans la Gradina Botanica.
O sa va tin la curent cu toate informatiile.
Nu uitati, in Saptamana Patimilor ,sa faceti un gest de mare generozitate: Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 15 Apr 2009, 11:01 AM
Mesaj #68


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.489
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Asta inseamna aproximativ 1000 de euro, nu? Deci am trecut bine de jumatate.

Mai avem cca 26 de zile sa mai strangem restul sumei.


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 15 Apr 2009, 01:56 PM
Mesaj #69


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Am depasit bine jumatatea, oameni buni! Astazi am primit de la preotul parohiei 450 lei noi, deci avem 37milioane 5 sute de lei!
Privesc cu incredere acum viitorul, sunt convinsa ca nu ne veti lasa si vom reusi sa completam suma!
Florin va multumeste neincetat si se roaga pentru toti binefacatorii lui!

Inca o data va rog, sorry.gif faceti un bine unui tanar ce si-a pus sperantele in oamenii buni: Ajutati-l pe Florin!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 15 Apr 2009, 02:35 PM
Mesaj #70


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.371
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Vestile bune curg astazi! De la forumista punctt am primit acum vestea ca mi-a depus in cont 300 lei! thumb_yello.gif Multumim din suflet pentru generozitate si nadajduiesc sa-i inmulteasca Dumnezeu darul!
Florin a fost fericit pana la lacrimi cand i-am dat vestile minunate de azi!

Acest topic a fost editat de dascalita: 15 Apr 2009, 02:36 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pagini V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 10:49 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman