HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

13 Pagini V  « < 5 6 7 8 9 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Parerea Ta Despre Forumisti
Fausta
mesaj 11 Jul 2004, 06:12 PM
Mesaj #211


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 688
Inscris: 18 May 04
Forumist Nr.: 3.544



YOo, ai fost dragut cu toata lumea... iar Serenity are dreptate... meritam wink.gif
un mwah1.gif de la mine hh.gif


--------------------
' Murim câte putin în fiecare zi, trebuie sa ne obisnuim cu asta. '

Emile Zola
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 11 Jul 2004, 09:10 PM
Mesaj #212


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



YOo, mwah1.gif si hug.gif si de la mine.


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YOo
mesaj 12 Jul 2004, 02:25 PM
Mesaj #213


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 696
Inscris: 5 May 04
Forumist Nr.: 3.376



laugh.gif ... fetelor. N-ar strica acum un group-hug tongue.gif

Va multumesc pentru pupici si imbratisari fetelor (chiar daca sunt virtuale biggrin.gif) ... sunteti niste scumpe! mwah1.gif

A, da ... Serenity, merci pentru increderea acordata, de a-mi impartasi un secret feminin ... Stiu ca este greu laugh.gif Apreciez mwah1.gif


--------------------
"Ce te-ai face, da, ce ai face tu? Ce te-ai face tu, daca ai fi ca mine? Ce ai face, da, ce ai face tu? Ce ai face tu?"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 12 Jul 2004, 02:25 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Vornicum
mesaj 13 Jul 2004, 07:45 AM
Mesaj #214


Provocat la Conversatie
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.117
Inscris: 11 March 04
Din: China
Forumist Nr.: 2.548



QUOTE (YOo @ 5 Jul 2004, 06:32 PM)
2.Baietii : Clarence (deosebit si cu un spirit tanar ... bravo Cla), Arktu (frumos stil man!), BlackIce, Genicon (si daca ar posta ca anonim l-ai recunoaste tongue.gif), Vornicum (cat seamana cu Geni )....

Si cat nu seaman cu Geni , nu-ti mai plac ? huh.gif

Buey , eu nu seaman cu masonu' asta ! tongue.gif +harhar.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcus
mesaj 13 Jul 2004, 12:48 PM
Mesaj #215


forumistul sahist - cel mai pasionat forumist
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.308
Inscris: 26 January 04
Din: Bucuresti / Braila
Forumist Nr.: 1.995



In cele sase luni de cand ma numar printre membrii hanului, am avut timp sa-mi fac o parere nu numai despre cei cu care am intrat in contact, dar si despre cei cu care n-am vorbit aproape deloc, dar le-am citit cu interes posturile. Pentru unii am numai admiratie, pentru altii mai putin, dar pe absolut nici unul nu-l antipatizez. Recunosc cu satisfactie ca imi face o deosebita placere sa citesc mesajele anumitor persoane de pe forum, pe care am inceput acum multa vreme sa le indragesc. Asa ca voi scrie ce parere am despre cei carora le-am citit in buna parte mesajele postate la han, dar lista mea ramane deschisa si astept cu nerabdare ca pe viitor sa mai descopar persoane interesante pe forum.

Fete:
Aramis - o fata foarte populara pe forum si indragita nu numai de mine, dar si de toata lumea. Cafelele ei sunt secretul unei zile de succes, care incep intotdeauna cu un zambet larg inca de la primele ore. In mesajele ei se imbina umorul, maturitatea, inteligenta.
Denise_d - o femeie remarcabila, pe care am indragit-o din primele momente in care i-am citit posturile. Imi face multa placere sa citesc mesajele ei in care gasesc multa sinceritate si bunatate.
Diana-maria - o femeie cu un suflet mare, pe care o indragesc la fel de mult. Daca as fi avut in jur de 30 de ani, ea este genul de femeie cu care as vrea sa ma insor. Sper ca afirmatia sa nu fie interpretata gresit… Am spus : "GENUL de femeie"!
Dee-Dee - Cred ca, in multe privinte, ea e reprezentantiva pentru mentalitatea fetelor de varsta ei. Imi place stilul tineresc si crud pe care-l gasesc in posturile ei.
Afrodita - una din cele mai populare fete de pe forum. Am observat ca rade mult, se distreaza, dar mai are si toane proaste uneori. Starea ei de spirit se reflecta ca intr-o oglinda in posturile ei.
Mistinguett - in mesajele ei gasesc maturitate, claritate, echilibru si siguranta. E intotdeauna la obiect si puncteaza lucruri importante. Interventiile ei pe forum sunt, in mare parte, in mod constructiv. E un motiv in plus de mandrie pentru Mihai.
Secunda - mi se pare o fata rece, uneori insensibila. Nu se incurca cu nimicuri si cand posteaza, are intr-adevar ceva de spus, nu vorbeste degeaba. Este sincera si nu se ascunde dupa deget.
^mami^6 - imi place foarte mult stilul ei placut de a scrie. S-a adaptat usor printre noi si a devenit una din forumistele mele preferate.

Am citit o parte din mesajele lor, dar inca nu am mi-am facut o parere concreta despre: Nefertiti, Colectionara, Carmi, LigiaB, Tyra, Mara, Serenity, Fausta, Cameron, Rikita. Mara imi placea intr-un timp, dar nu am mai intalnit-o de cateva luni incoace.

Baieti:
OMU'BUN - un tip matur caruia ii place sa afle mereu lucruri noi si care vorbeste foarte mult din experienta. Desi o stie si el, repet si eu: are talent la scris si ar face bine sa scoata manuscrisele prafuite din sertar si sa le faca cunoscute si publicului. Nu lasa cerneala sa se usuce in stilou! Desi posteaza destul de rar, o face cu folos de cele mai multe ori. Il admir si incerc sa invat cat mai mult din experienta lui.
Tudy - un tanar foarte inteligent. Este genial! Are un potential urias de a intelege ce se intampla in jurul lui si este totodata un tip de treaba. Parerea mea e ca are perspective foarte bune pentru viitor. Mesajele sale denota inteligenta si maturitate.
Vermeer - un tip care in proportie de 75% este rup de realitate… sau asa pare. De multe ori, limbajul lui este greoi si dificil… nu inteleg mare lucru. Cert este ca, daca ar deveni scriitor, ar impune un nou curent artistic. Nimeni nu mai scrie ca el. Va veti convinge lecturandu-i jurnalul.
Vornicum - un tip reactionar care are multe de spus. Dupa parerea mea, el e exemplul ideal de offtopicar. Vorbeste ce vrea, chiar si pe langa subiect. Cred ca se simte foarte constrans de regulamentul hanului. Pare ca ia lucrurile in gluma si se distreaza mai mereu.
Farga - un tip la locul lui, care imi este simpatic. Pare genul care isi vede de treaba lui si este la obiect.
Genicon si Ghost - tipii astia sunt ca fratii. Mereu pusi pe glume, sociabili, placuti si foarte populari pe forum.
mutulica - foarte haios si popular de asemenea, gaseste din toate prilej de a face haz de necaz. Poate ca in realitate nu e asa, dar pe forum intotdeauna e bine dispus si pus pe glume.
Bdl - tilul de "Cel mai amuzant forumist in 2003" spune cam totul despre el. Asta e cam tot ce gasiti in mesajele lui. Uneori e mai serios, dar cand face glume pare ca se afla in elementul lui.
Catalin - uff… un tip foarte complex. Sau asa mi se pare. I-am citit multe din mesaje, chiar si dinainte sa ma inscriu la han, si am gasit la el un semn de Evolutie in comparatie cu cel care era anul trecut. Probabil e cel mai activ utilizator de pe forum. Afirmatiile lui sunt amplu argumentate, as spune chiar cu o nota de incapatanare. Are o minte iscoditoare si realista. Lupta cu inversunare pentru punctele lui de vedere si, daca va puneti cu el, veti avea serios de lucru ca sa-l convingeti altfel decat stie el. Il gasiti zilnic la "Dezbateri, cultura, etc" mereu pregatit cu argumente.
Minerval = Mechanical intelligence neohuman for rational violence and accurate learning. Un tip 100% profil real, dotat cu inteligenta si potential. Mesajele lui sunt parca ale unui tip robotic, sau venit dintr-o lume virtuala… oricum, e ceva care da batai de cap daca vrei sa intelegi tot ce spune. Imi place la el ordinea din ganduri, dar parca e prea sumbru.
E.B.E. - de asemena un tip realist, dar, spre deosebire de minerval, e mai uman. De cand a fost facut moderator la "Enigme si ghicitori", nu prea l-am mai intalnit pe alte subforumuri. Cert este ca acolo unde e moderator, isi face bine treaba. Parerea mea.
1,618033 - matur, inteligent, dar uneori cred ca exagereaza atunci cand intervine in calitate de moderator. Mi-ar fi placut sa o lase mai moale un pic cu moderarea, desi eu nu prea postez la "Universul credintei"… Cred ca e cel mai solicitat moderator. Subforumul ala a creat si va crea multe flame-uri.
Petru - un tip echilibrat care isi merita din plin functia de moderator. E inteligent si dornic sa invete mereu mai mult, sa evolueze. Chiar daca pana acum pe forum nu m-a invins (inca) la sah, va marturisesc ca m-a invins de mai multe ori in particular.
Sorin - e un tip formidabil , n-am cuvinte. Are o experienta de invidiat si e foarte practic. Interventiile sale sunt intotdeauna constructive si folositoare. Mi-as dori sa calatoresc si eu in cel putin atatea locuri in care a calatorit si el. Din nou un motiv de mandrie pentru Mihai, ca si multi altii.
Amenophis (nu pot sa-i retin noul nickname) - imi place mult cum gandeste si mi se pare ca suntem cam pe aceeasi lungime de unda, in sensul ca cele mai multe din punctele lui de vedere le impartasesc si eu. Ii citesc cu interes posturile.
Nicodim - imi place ca e intotdeauna direct si nu se fereste sa spuna ce are de spus, chiar daca de multe ori da dovada de nonconformism.
Rebel - el e varianta masculina pentru Dee-Dee. E reprezentativ pentru adolescenti. Mesajele lui denota uneori inconstanta, probabil cauza unei stari de moment.
Dead-cat - unul din cele mai inteligente persoane de pe aici. Are cunostinte bogate in anumite domenii, de la care as putea invata foarte mult.

Am citit o parte din mesajele lor, dar inca nu am mi-am facut o parere concreta despre:
Menthoru, Calfa, Ypsilonalpha, Ahriman, Mentosana in corpore sano, Carpatic, Ares, Actionmedia, Absinth, Yronick, Failure, BlackIce, Ross|46, Figaro, Morfeus. Pe Figaro si BlackIce ii stiu mai mult din postarile de anul trecut… anul asta nu prea i-am vazut.


--------------------
* * * Nu lăsa visele să piară, pentru că dacă visele mor, viața nu este decât o pasăre cu aripi rupte care nu mai poate să zboare! (Langston Hughes) * * *

Turneul de Sah HanuAncutei 2012
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YOo
mesaj 13 Jul 2004, 06:38 PM
Mesaj #216


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 696
Inscris: 5 May 04
Forumist Nr.: 3.376



QUOTE (Vornicum @ 13 Jul 2004, 08:47 AM)
Si cat nu seaman cu Geni , nu-ti mai plac ? huh.gif

Buey , eu nu seaman cu masonu' asta ! tongue.gif +harhar.gif

Buey Vornice ... eu am vrut sa spun ceva de genu': Vornicu' se aseamna cu Geni ... acu' intelegi? Nu am vrut sa sune asa cum ai inteles tu ...
Oricum vad ca nici asa nu-ti place laugh.gif ...

In fine, intelegi tu rofl.gif


--------------------
"Ce te-ai face, da, ce ai face tu? Ce te-ai face tu, daca ai fi ca mine? Ce ai face, da, ce ai face tu? Ce ai face tu?"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
denise
mesaj 13 Jul 2004, 06:49 PM
Mesaj #217


Domnitor
******

Grup: MembriOffBoard
Mesaje: 2.426
Inscris: 7 December 03
Forumist Nr.: 1.412



mwah1.gif Marcus, as vrea eu sa fiu asa cum ma descrii tu... Dar de indragit stiu sigur ca si eu te-am indragit de la inceput. hug.gif

Acest topic a fost editat de denise_d: 13 Jul 2004, 06:50 PM


--------------------
__________
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 13 Jul 2004, 09:47 PM
Mesaj #218


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



mwah1.gif Marcus, saru-mana pentru aprecierile pozitive smile.gif Cred ca stii ca eu te indragesc mult de tot si-ti multumesc pentru interventiile pline de bun-simt si de inteligenta de pe un anumit topic al meu, de suflet.


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 13 Jul 2004, 09:53 PM
Mesaj #219


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



thumb_yello.gif Marcus!!

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 19 Jul 2004, 09:50 PM
Mesaj #220


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



unsure.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 19 Jul 2004, 09:53 PM
Mesaj #221


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



Ce-i cu tine Yoyo? mwah1.gif


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jubi
mesaj 19 Jul 2004, 10:36 PM
Mesaj #222


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 453
Inscris: 27 December 03
Din: Constanta
Forumist Nr.: 1.628



unsure.gif


(Probabil se simtea lasat pe dinafara, ca si mine biggrin.gif ).


--------------------
"Treat the other man's faith gently; it is all he has to believe with. His mind was created for his own thoughts, not yours or mine." Henry S. Haskins
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 19 Jul 2004, 10:46 PM
Mesaj #223


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



_Jubilee_, dar zau ca nu ai motiv sa te simti asa hug.gif, flowers.gif


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 19 Jul 2004, 10:55 PM
Mesaj #224


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Uff.. mwah1.gif mwah1.gif hug.gif

_Jubilee_ be careful what you wish for.. s-ar putea sa devin stresanta rau evil.gif

Edit: Am uitat ceva..

unsure.gif laugh.gif

Acest topic a fost editat de Serenity: 19 Jul 2004, 10:56 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nico
mesaj 19 Jul 2004, 11:57 PM
Mesaj #225


Fairy
*****

Grup: Membri
Mesaje: 733
Inscris: 17 March 04
Forumist Nr.: 2.633



Halcy si Farga (alias delfinas biggrin.gif ) sunt cei la care tin cel mai mult pentru ca au stiut sa fie prietenosi cu mine, m-au ajutat mult si sunt persoane demne de toata increderea.
Diana-Maria - nu am mai vazut un asemenea spirit de sacrificiu si daruire pentru cei care au nevoie de ajutor.
Ahriman - de multe ori m-au impresionat posturile lui.
Dead-cat si dsrk3r - echilibru si seriozitate dublate de inteligenta si nu in ultimul rand simtul umorului.
Fausta - pentru ca o percep ca pe o persoana activa si dedicata si avem preferinte in comun.
Serenity - simpatica si comunicativa smile.gif

@Yoyoman ,nu e cazul sa-ti faci griji, oricum esti unul dintre cei mai draguti forumisti.

Vai, era sa uit de Puss In Boots laugh.gif O persoana calda, prietenenoasa si cu un simt al umorului extraordinar.
....................................................................................

Nu mai scriu ca ar insemna sa nu mai termin lista asta rolleyes.gif .

Acest topic a fost editat de Nico: 19 Jul 2004, 11:58 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 20 Jul 2004, 12:08 AM
Mesaj #226


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Esti o scumpa Nico hug.gif O tipa de nota 10 si una din forumistele mele favorite.. sorry.gif mwah1.gif Asa e, Yoyo e simpatic rau si cred ca toata lumea e de acord cu mine tongue.gif Daca chiar se gaseste cineva sa ma contrazica apelez la PIB.. Are el ac (sau mai bine zis gherutza) de cojocul fiecaruia laugh.gif

Pe unde o umbla motanu` asta? unsure.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 20 Jul 2004, 10:32 AM
Mesaj #227


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



jamie.gif

Nico mwah1.gif
Serenity sorry.gif

Toti imi sunteti foarte dragi si imi place enorm sa stau cu voi in povesti.

Nu o sa numesc pe nimeni pentru ca sa nu uit pe nimeni wink.gif

Oricum - trebuie sa ne adunam la o intalnire forumistica si sa ne vedem - asa se cimenteaza (sau betoneaza hmm.gif) orice relatie - si cum aici e relatie de grup rofl.gif o sa se betoneze betoooon rofl.gif Ma refer aici in primul rand la cei care nu s-au vazut inca - si ma gandesc ca si cei care s-au vazut deja de mai multe ori nu vor avea nimic impotriva.
Ideal ar fi sa ne intalnim la Brasov - in mijlocul tarii sa fie pentru toata lumea cat de cat ok sa vina. Mie mi-e cam peste mana sa merg in Bucuresti si cred ca toti vor fi de acord cu mine ca ar fi o idee super sa ne intalnim pe teren neutru "la mijloc de codru des" tongue.gif - mai putin neutru pentru Secunda (apropo - pe unde e Secunda - nu am mai vazut-o demult sad.gif)
Asa ca ete ca lansez o propunere. Ce ziceti de luna august? Cum stati cu concediile si cu vacantele in luna august?
Ar fi bestial. Ce ziceti? thumb_yello.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 20 Jul 2004, 02:04 PM
Mesaj #228


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



Yoyo... gand la gand, adica tocmai ma gandeam la Brasov, pe motiv ca imi voi petrece acolo prima sau a doua saptamana din septembrie biggrin.gif (parca era a doua totusi)


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YOo
mesaj 21 Jul 2004, 10:19 AM
Mesaj #229


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 696
Inscris: 5 May 04
Forumist Nr.: 3.376



yikes.gif yikes.gif

Aramis si Yoyo ... asta a fost reactia mea cand v-am citit posturile ... In sfarsit este pe cale sa se materializeze o dorinta de-a mea ... Respectiv sa reusesc sa ajung si yo la o intalnire forumistica ...
Din partea mea, Yoyo, este perfect daca ne intalnim in Brasov ... Puteti conta pe mine ca vin (nu de alta, dar aici stau biggrin.gif )Dar cred ca ar fi trebuit sa postezi propunerea la Intalniri forumistice ... Ce spui Yoyo? Facem? tongue.gif


--------------------
"Ce te-ai face, da, ce ai face tu? Ce te-ai face tu, daca ai fi ca mine? Ce ai face, da, ce ai face tu? Ce ai face tu?"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Diana-Maria
mesaj 21 Jul 2004, 06:13 PM
Mesaj #230


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.796
Inscris: 22 August 03
Forumist Nr.: 654



Eu va iubesc pe toti, v-am spus acest lucru deja. Dar caracterizarea pe care mi-au facut-o Marcus si Nico, m-au facut sa ma fac ca un ou de Paste. sorry.gif
Si nu e chiar asa...
Sint si eu un om obisnuit... cry.gif

Acest topic a fost editat de Diana-Maria: 21 Jul 2004, 10:07 PM


--------------------

NIHIL SINE DEO!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jubi
mesaj 21 Jul 2004, 06:42 PM
Mesaj #231


Vornic
****

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 453
Inscris: 27 December 03
Din: Constanta
Forumist Nr.: 1.628





Ce sapuneala meritati voi cu modestia asta! Ntz ntz ntz... mwah1.gif


--------------------
"Treat the other man's faith gently; it is all he has to believe with. His mind was created for his own thoughts, not yours or mine." Henry S. Haskins
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Minerval
mesaj 21 Jul 2004, 07:02 PM
Mesaj #232


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.238
Inscris: 3 January 04
Din: Romania
Forumist Nr.: 1.683



QUOTE (Marcus @ 13 Jul 2004, 01:01 PM)
Minerval = Mechanical intelligence neohuman for rational violence and accurate learning.(...)Imi place la el ordinea din ganduri, dar parca e prea sumbru.

Salut membrii hanului!
Va multumesc pentru aprecieri si va imbratisez, draga domnule Marcus. Am sa incerc sa fiu mai "uman" pe viitor si poate sa largesc limitele tolerantei astfel incat sa fiu acceptat si de alte persoane cu care, in trecut, am avut cateva divergente gratuite. De obicei ascult cu mare placere Barry White si sunt in cautarea fericirii reale prin muzica si ratiunea ce deriva din aceasta. Este oarecum greu sa imaginez un traseu, deoarece viitorul are secretele sale dar sper in conditia umana si rolul acesteia pe marea scena a universului. Uneori imi pare ca sunt prea uman si parca ceva ma trage inapoi pentru a nu cade in derizoriul puerilului ori al banalului. Viata domnule Marcus este un veritabil test de umanitate, pe care nu multi il parcurg cu demnitate si onoare pana la final. Exista sanse mari sa vin la o urmatoare intalnire dintre membrii Hanului. Pana atunci, toate cele bune. thumb_yello.gif

Dreptate si Fratie!
F.'.


--------------------
NON NOBIS DOMINE, NON NOBIS, SED NOMINI TUO DA GLORIAM!
PATRONATUL ROMAN GALATI - federatie patronala galateana membra Consiliul de Dialog Economic si Social (Prefectura Galati)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 22 Jul 2004, 10:48 AM
Mesaj #233


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (YOo @ 21 Jul 2004, 12:32 PM)
Dar cred ca ar fi trebuit sa postezi propunerea la Intalniri forumistice ... Ce spui Yoyo? Facem? tongue.gif

Evident ca facem. Ideea mi-a venit in timp ce scriam si am zis ca o scriu aici ca un preambul - si apoi o putem pune la Intalniri. Eu VREAU chestia asta fara doar si poate. Asteptam reactii din public si daca tu esti de acord si mai strangem doritori facem treaba asta in luna August - ar fi demential. Brasovul e orasul meu preferat si nu am mai fost demult si am o poftaaaaaa thumb_yello.gif - si daca ne-am intalni acolo ar fi perfect. Asa ca - hai sa-i dam drumu YOo wink.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YOo
mesaj 22 Jul 2004, 11:05 AM
Mesaj #234


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 696
Inscris: 5 May 04
Forumist Nr.: 3.376



Gata Yoyo ... sa-i dam drumu' thumb_yello.gif


--------------------
"Ce te-ai face, da, ce ai face tu? Ce te-ai face tu, daca ai fi ca mine? Ce ai face, da, ce ai face tu? Ce ai face tu?"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Iriss
mesaj 22 Jul 2004, 02:00 PM
Mesaj #235


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 1
Inscris: 21 July 04
Forumist Nr.: 4.116



im so new here..im just testing this..sorry e pe romana,nu?lol
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 22 Jul 2004, 03:13 PM
Mesaj #236


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Bine ai venit la Han, Iriss! han.gif

Pe viitor te invit sa testezi facilitatile forumului in cadrul subforumului Testari. smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 22 Jul 2004, 07:30 PM
Mesaj #237


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



han.gif Iriss biggrin.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aurasupacurasu
mesaj 29 Jul 2004, 09:25 PM
Mesaj #238


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 177
Inscris: 8 July 04
Forumist Nr.: 4.036



Toti forumisti sint de treaba si haiosi "este viata la han" nu-i asa?


--------------------
"Daca dragoste nu e nimic nu e"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Georgia
mesaj 30 Jul 2004, 12:41 AM
Mesaj #239


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 312
Inscris: 9 July 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 4.040



Am o parere foarte buna despre forumisti "hanul ancutei"
Si ce pot spune se vorbesc multe chesti interesante si amuzante thumb_yello.gif


--------------------
Traieste clipa!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 15 Sep 2004, 02:15 AM
Mesaj #240


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



Va rog terminati cu pupacelile si complimentele. Topicul asta e pt altceva jamie.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 15 Sep 2004, 11:17 AM
Mesaj #241


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Pai daca are omul parere buna... Ce vrei sa spuna? Ca ne uraste pe toti? laugh.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aramis
mesaj 18 Sep 2004, 11:20 PM
Mesaj #242


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.948
Inscris: 23 January 04
Din: Luna
Forumist Nr.: 1.955



Am un anunt de facut si cred ca acesta este cel mai bun topic pentru asa ceva: voi lua o pauza de han, dat fiind ca am impresia ca unele persoane de aici sunt suparate pe mine, asa ca cel mai bine ar fi sa ma retrag un timp...


--------------------
humanity is overrated
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gio19ro
mesaj 18 Sep 2004, 11:49 PM
Mesaj #243


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.656
Inscris: 6 March 03
Forumist Nr.: 21



Vai Alexandra, se poate? cry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Catalin
mesaj 18 Sep 2004, 11:52 PM
Mesaj #244


Filosof boem
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.222
Inscris: 10 July 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 445



Cine te-a suparat? zi-mi ca il bat!! 23.gif


--------------------
A nation cannot prosper for long when it favors only the prosperous - Obama
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janine
mesaj 19 Sep 2004, 12:26 AM
Mesaj #245


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 318
Inscris: 3 July 04
Forumist Nr.: 3.997



Ma bag si eu in seama dar Aramis, de ce renunti??? Sa nu faci prostie sa te retragi... din ce am vazut eu is mai multi cei care apreciaza prezenta ta aici decat contrariul wub.gif mwah1.gif ... pe aia pe care cika ii deranjezi zi-le sa se joace cu otrava ohyeah.gif si tu ramai aici mwah1.gif


--------------------
user posted image
!!retupmoc eht ni deppart m'I !pleH

When The Power of Love overcomes The Love of Power the World will know Peace.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Pagini V  « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 3 May 2024 - 08:40 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman