HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

7 Pagini V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> Arta Conversatiei?, unde,cum...aici??
flori
mesaj 9 Jul 2007, 09:05 PM
Mesaj #211


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.024
Inscris: 6 September 04
Din: somewhere over the rainbow...
Forumist Nr.: 4.413



Mai bine termina aici ca sa nu termini si tu ca prietenul tau...eu nu am injurat pe nimeni si nici nu-mi sta in caracter, nici in vocabular sa injur dar daca-i vorba sa ma apar stiu s-o fac singura si nu am nevoie de avocati!...asa ca termina si te rog si pe tine ca si pe prietenul tau sa ma lasi in pace! hh.gif
Din fericire Mihai este un om de onoare si judecata lui este dreapta...desi nu i-am cerut sa-l baneze pe eclectic a facut-o pentru ca a judecat drept! Mihai ai din partea mea tot respectul...Multumesc!


--------------------
Nu anii din viata mea sint importanti ci viata din anii mei...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cla
mesaj 14 Jul 2007, 12:38 PM
Mesaj #212


Cla
******

Grup: Membri
Mesaje: 16.098
Inscris: 7 May 04
Din: Noris Rock City
Forumist Nr.: 3.415



Ce misto e sa fii moderator, ce nu-ti convine, dispare ... (@nefe tongue.gif )
Sunt curios cand imi dispar mie avertismentele tongue.gif


--------------------
Cea mai buna inventie e dormitul, de c�nd au fost obositii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cocosel
mesaj 22 Aug 2007, 12:09 PM
Mesaj #213


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.933
Inscris: 20 December 06
Din: London/Bucharest
Forumist Nr.: 9.114



Intr-adevar multa patima pentru nimik...
O incercare simpla de a repune discutia pe fagasul normal a declansat atacuri succesive ale utilizatorilor fara nici o noima.Pacat pentru ca se presupune ca aici s-ar promova o arta... unsure.gif .Care o fi aceea??
Am citit ultima rabufnire a unui utilizator vechi care a incercat sa strapunga un baraj format ca in orice comunitate de cei care au in mana ciocanul si sceptrul puterii.
Se invoca respectarea regulamentului..(nimeni nu la contestat) insa ar trebui sa fie acelasi pentru toata lumea presupun. rofl.gif Cum societatea in care convietuim are pacatele sale cu privire la respectarea unor principii si in general a legilor nu inteleg cum multi spera la respectarea unui simple reguli aceea de a raspunde provocarii din mesaj si al continutului sau si nu atacul salbatic al celui care l-a postat.(motivele fiind de obicei subiective)
Arta este intotdeauna un subiect greu de patruns....cu atat mai mult in conversatie.Unde totul se face de la doi la plus infinit.

See ya... rolleyes.gif

Acest topic a fost editat de cocosel: 22 Aug 2007, 12:10 PM


--------------------
"Mă simt ca într-o barcă, singur, pe un lac necunoscut, dus de curenti din ce în ce mai departe de mal. Chiar dacă as striga "ajutor" nu m-ar auzi nimeni. Asa că prefer să tac si să cred că alunec printr-un vis. Spre ce? Habar n-am..."
Octavian Paler

" Truth may seen, but cannot be : / beauty brag, but'tis not she; / truth and beauty buried be."
W. S.
"GIVE me women, wine, and snuff / Untill I cry out "hold, enough!" / To No. 7, just beyond the circus day / A winding-sheet, ah ME! I must be away!"
John K.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rehael
mesaj 22 Aug 2007, 12:16 PM
Mesaj #214


Ex-Merlina
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.045
Inscris: 2 December 05
Din: Iasi
Forumist Nr.: 7.384



Cocosel, de data asta esti prost informat. Crede-ma!...
Ma bucur sa vad ca mai dai pe aici. smile.gif


--------------------
Specimene de semnatura: 1 2 3
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 22 Aug 2007, 12:16 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post

7 Pagini V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 05:50 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman