HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Vrei si tu un Jurnal?

Daca doriti si dumneavoastra un Jurnal, trimiteti un mesaj in acest sens in cadrul topicului Detalii Forum.
Nou: Autorul unui jurnal are dreptul de a decide ca un mesaj scris in cadrul Jurnalului sau de catre altcineva sa fie sters. Daca doriti acest lucru, trimiteti-mi un PM cu adresa mesajului in cauza si acesta va fi sters (bineinteles, atat timp cat nu se exagereaza).

4 Pagini V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Moreover The World, Aplauze
aplauze
mesaj 4 Nov 2008, 12:07 AM
Mesaj #106


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 176
Inscris: 2 March 07
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 9.518



Bun gasit! smile.gif Incerc sa ma acomodez. Nici de scris n-am scris de mult, nici n-am mai intrat. Parca miroase ciudat, asa pe-aici smile.gif miroase a... lumanarele. Ich si simt si miros de caine. Si-a luat careva din voi caine? smile.gif

Eu mi-am luat pesti. Initial, mi-am cumparat 1 peste molly - 2 ron si o planta de apa - 12 ron. smile.gif ce afacerista sunt, nu?
Acum am 5 pesti, 1 negru si 4 rosii. Niste amarati, vai de capul lor, flamanzi mereu.. cred ca le este si frig. Dar le-am promis ca din toata saracia o sa le iau un incalzitor de apa ; )). Pompa de aer au -- doar ca sunt prea puternici curentii - si se invart ca intr-o masina de spalat. Amaratii. M-am gandit ca macar nume sa le pun. Astept sugestii. Macar pentru pestisorul ala negru [eu m-am gandit Schwarzenegger sau Godzilla dar sunt cam greoaie]. ; ))


In rest, trebuie sa fac cumva sa invat germana la nivel upper intermediate. eu sunt un fel de.. lower beginner sorry.gif Din noou, pretty pliz help!

Am condus azi - si am trecut cu roata peste un bolovan de cca 40 cm. biggrin.gif sper ca a fost ok. Parca am auzit ceva curgand dupa aceea "pic pic", dar nu sunt sigura. Tata stie, da, daca va intrebati! A urlat putin la mine, mai mult de disperare blink.gif

In concluzie, ca de obicei, fac bine ohyeah.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aplauze
mesaj 4 Nov 2008, 10:54 PM
Mesaj #107


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 176
Inscris: 2 March 07
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 9.518



Buna dimineata!

Astazi avem ceata iminenta, bruma deasa si nori. Nu ploua, ci sta.. inca. Asfaltul va fi umed spre ud, iar temperatura vaporilor de apa din asfalt nu va depasi 2 grade, decat poate in orele de varf. Aveti grija, deci, sa va incaltati inainte de a pleca de acasa.
In saptamana ce urmeaza, va asteapta atat fronturi de aer cald cat si fronturi de aer rece - sa va luati fulare [negre cu patratele albe] pentru a evita inhalarea aerului rece. In privinta aerului cald, nu va faceti griji.
Puteti primi asistenta non-stop de la noi - suntem pretutindeni.

mwah1.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tikky
mesaj 4 Nov 2008, 11:29 PM
Mesaj #108


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.330
Inscris: 16 September 05
Forumist Nr.: 6.952



QUOTE(aplauze @ 5 Nov 2008, 12:54 AM) *
sa va luati fulare [negre cu patratele albe] pentru a evita inhalarea aerului rece. In privinta aerului cald, nu va faceti griji.
mwah1.gif


nu e bine... fularele trebuie sa fie negre in totalitate, patratele albe permit de cand lumea trecerea aerului rece.

Acest topic a fost editat de tikky: 4 Nov 2008, 11:30 PM


--------------------
I'm a superbutterfly, and superbutterflies don't cry!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 4 Nov 2008, 11:29 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
aplauze
mesaj 5 Nov 2008, 12:11 AM
Mesaj #109


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 176
Inscris: 2 March 07
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 9.518



asa este, but shhhhhhhhhhhhh...

Acest topic a fost editat de aplauze: 5 Nov 2008, 12:14 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aplauze
mesaj 27 Nov 2008, 10:59 AM
Mesaj #110


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 176
Inscris: 2 March 07
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 9.518



Buna dimineata!

N-am mai scris nimic zilele astea. Sunt ocupata, draga, imi fac oras.

http://gobackhome.myminicity.com/


:-D Este frumos! de fapt, va fi frumos atunci cand va mai locui acolo altcineva in afara de mine.
E interesanta ideea. Daca vrei intr-o zi sa iti faci orasul tau propriu, oare cati oameni or sa vina cu tine?.. si care?..

Intrati pe link-ul meu, cat va mai ganditi! ----@ smile.gif

Acest topic a fost editat de aplauze: 27 Nov 2008, 11:00 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aplauze
mesaj 24 Dec 2008, 07:52 PM
Mesaj #111


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 176
Inscris: 2 March 07
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 9.518



Craciun fericit!!! smile.gif

Ho ho ho thumb_yello.gif

Sa fiti cumiti, tocmai incepe competitia pentru cel mai cuminte copil de anul viitor.. evident incepe in seara asta la 00:00!
Deja au fost premiati castigatorii de anul asta [lista nu e publica, evident... dar ma bazez pe scurgeri de informatii de la castigatori]

Eu personal, am primit un cadou mic si frumos frumos.. si unul mare si frumos..., dar sa nu credeti ca sunt pe podiumul... cuminteniei... m-am cam destrabalat anul asta mwah1.gif

Daca e cineva, totusi, care stie ca a fost cuminte dar nu a primit inca nimic, spuneti-mi mie si discut eu cu Mos Craciun.


jamie.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tikky
mesaj 25 Dec 2008, 03:18 PM
Mesaj #112


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.330
Inscris: 16 September 05
Forumist Nr.: 6.952



Craciun fericit, aplauze!!!


--------------------
I'm a superbutterfly, and superbutterflies don't cry!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aplauze
mesaj 26 Dec 2008, 05:40 PM
Mesaj #113


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 176
Inscris: 2 March 07
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 9.518



QUOTE(tikky @ 25 Dec 2008, 03:18 PM) *
Craciun fericit, aplauze!!!

mulţumesc, smile.gif şi ţie crăciun foarte fericit!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pagini V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 5 May 2024 - 05:48 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman