HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

7 Pagini V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Melodii Stupide
georgeones
mesaj 19 Jan 2004, 08:39 PM
Mesaj #106


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 234
Inscris: 17 December 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 1.533



Am vazut zilele trecute un videoclip cu unu din fosta trupa T-short daca nu ma insel (cel putin asa scria acolo ex t short)
si inca 2 tipi ,varza videoclip si o melodie la care iti vine sa versi 50.gif refrenu era ceva in genul " sus .sus ,sus la munte "


--------------------
Nu voi fi un om obisnuit,pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar.

FC Bachus

EU beuuu , putin cate putin
Go to the top of the page
 
+Quote Post
polpot
mesaj 20 Jan 2004, 03:27 PM
Mesaj #107


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 47
Inscris: 27 November 03
Forumist Nr.: 1.311



QUOTE (radun5 @ Jan 19 2004, 03:06 PM)
Salut pe anul 2004!

Sa stii ca si mie imi place piesa aia a lu' O-zone, ca e foarte antrenanta; dar asta nu face versurile mai bune, zau asa! biggrin.gif . S-a stabilit pana la urma ca subiectul se refera in primul rand la texte...

Nu consider ca NUMAI versurile melodiilor romanesti sunt stupide. Incercati sa traduceti ceva hituri internationale siveti fi surprinsi de cretinitatea celor spuse. Parerea este ca o melodie ca sa fie placuta trebuie sa fie placa publicului ... sa aiba acel ceva care te face sa o asculti - de aceea este numita si melodie. Daca e numai vorba de versuri atunci discutam de poezii, nu?


--------------------
CARPE DIEM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 20 Jan 2004, 11:22 PM
Mesaj #108


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (polpot @ Jan 20 2004, 03:29 PM)
QUOTE (radun5 @ Jan 19 2004, 03:06 PM)
Salut pe anul 2004!

Sa stii ca si mie imi place piesa aia a lu' O-zone, ca e foarte antrenanta; dar asta nu face versurile mai bune, zau asa!  biggrin.gif . S-a stabilit pana la urma ca subiectul se refera in primul rand la texte...


Daaaa - klaaar! si mie imi place piesa aia "a lu' O-zone" cum zici tu - mai ales cateodata dimineata cand sunt constipat si nu reusesc nici cum sa.... si daca merge la Atomic sau la MTV fix atunci - pot zice ca incep ziua cu dreptul rofl.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 20 Jan 2004, 11:22 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
radun5
mesaj 26 Jan 2004, 02:09 PM
Mesaj #109


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 42
Inscris: 9 December 03
Forumist Nr.: 1.423



Polpot are dreptate pe de o parte - anume ca versurile muzicii comerciale sunt in general proaste, mai ales ca nimeni nu se chinuie sa lucreze mult la versuri (daca rimeaza un pic, gata versu'! spoton.gif ).
Pe de alta parte, ceea ce ma deranjeaza pe mine (am mai zis-o intr-un post anterior) este multimea versurilor ce promoveaza sisteme dubioase de valori (si nu ma refer numai la manele cu... dusmani si cu ... vin mascatii, ci si la muzica comerciala - exemplu mai vechi: Andre - Noapte de vis cu mosu' tanar care este dragut si BOGAT; astea mi se par mie inacceptabile) 50.gif

Cat despre Yoyo man - intoleranta celor ca tine face orice comentariu de prisos, orice as zice nu am comunica cu adevarat. Daca tie nu iti place, nu iti place si nu o sa asculti pe nimeni care e de parere ca poate dracul nu e chiar asa de negru... devil.gif Sa stii ca uneori mai trebuie sa vezi ce zic si ceilalti. Peace! thumb_yello.gif



--------------------
Sa fim cu totii mai deschisi si mai altruisti, si lucrurile vor merge mai bine!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 26 Jan 2004, 10:30 PM
Mesaj #110


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (radun5 @ Jan 26 2004, 02:11 PM)
Cat despre Yoyo man - intoleranta celor ca tine face orice comentariu de prisos, orice as zice nu am comunica cu adevarat. Daca tie nu iti place, nu iti place si nu o sa asculti pe nimeni care e de parere ca poate dracul nu e chiar asa de negru... devil.gif Sa stii ca uneori mai trebuie sa vezi ce zic si ceilalti. Peace! thumb_yello.gif

Ba nu! Nu face orice comentariu de prisos. Numai cand comentez cu unul caruia ii plac formatii de gen O-Zone - atunci chiar il face de prisos. In rest discut cu oricine are ceva de spus si cu oricine are de "comentat" ceva din ceea ce zic eu - ceea ce nu e si cazul tau ohyeah.gif


PS: Baga si tu niste argumente si nu vorbi in sabloane invatate in fata blocului....


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radun5
mesaj 27 Jan 2004, 12:59 PM
Mesaj #111


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 42
Inscris: 9 December 03
Forumist Nr.: 1.423



Fara atacuri la persoana.
Multumesc pentru intelegere.

Acest topic a fost editat de Mihai: 8 Feb 2004, 12:07 AM


--------------------
Sa fim cu totii mai deschisi si mai altruisti, si lucrurile vor merge mai bine!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rossi
mesaj 28 Jan 2004, 11:10 PM
Mesaj #112


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 539
Inscris: 3 January 04
Din: Ibiza
Forumist Nr.: 1.681



Tot ce a scos Fizz mi se pare anormal si de prost gust...Printre altele, toate formatiile astea de "moment" sunt fara sens.


--------------------
It's All Gone Pete Tong
Go to the top of the page
 
+Quote Post
47462
mesaj 29 Jan 2004, 01:16 AM
Mesaj #113


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 183
Inscris: 4 January 04
Din: Drobeta Turnu Severin
Forumist Nr.: 1.689



Sa va dau eu exemplu de melodii foarte stupide..daca ati ascultat vreodata GENIUS...absolut penibil...nu mai zic de versurile manelelor cu misca-ti fundul..si alte de genu...cred ca la manele gasesti cele mai penibile versuri...


--------------------
E trist sa ajungi sa regreti lucuri pe care ti-ai fi dorit sa le faci, dar ai fost prea comod sau nu ai avut curaj!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cips
mesaj 31 Jan 2004, 02:14 AM
Mesaj #114


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 102
Inscris: 22 January 04
Din: Brasov
Forumist Nr.: 1.935



In afara de versurile anumitor manele, ma mai enerveaza prea multele injuraturi din Hip-hop, care nu au absolut nici un rost!
Versurile fara aparent nici o logica nu ma deranjeaza cu absolut nimic > cum se spunea aici, o-zone!
Ideea e sa le iei asa cum sunt... adica nu in serios. Si totul e mai mult decat OK!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 31 Jan 2004, 10:41 PM
Mesaj #115


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Pai cips - asta incercam sa ii spun si eu lui radun5.... ca nu e cazul sa le iei in serios. Si uite ce face?!
Radun nu trebuie sa iti fie rusine sa recunosti ca iti place O-Zone - asta-i viata - fiecare cu gusturile si cu placerile lui. Mie imi plac mai mult cei care spun clar si raspicat - Mie imi plac manelele dom'le! Ma simt bine cand le ascult! Si nimeni nu-i condamna.

Fara atacuri la persoana te rog! Multumesc pentru intelgere.

Acest topic a fost editat de Mihai: 7 Feb 2004, 02:52 PM


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Black_lady
mesaj 6 Feb 2004, 09:23 AM
Mesaj #116


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 125
Inscris: 5 October 03
Forumist Nr.: 912



De ce nici un moderator nu intervine atunci cand unii sunt judecati si atacati pentru parerile lor? Parca exista un regulament... blink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 7 Feb 2004, 02:50 PM
Mesaj #117


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Sunt si moderatorii oameni si au mici scapari. rolleyes.gif

Multumesc pentru observatie, am editat mesajele. Fara atacuri la persoana si fara offtopicuri va rog!
Multumesc pentru intelegere. smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 7 Feb 2004, 10:25 PM
Mesaj #118


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



QUOTE (radun5 @ Jan 27 2004, 12:59 PM)
Dear YoYo man,


..... - dar tu esti prea incuiat ca sa incerci sa verifici acest lucru - ca daca mie imi place orice de la O-zone, asta ma face ultimul om de pe Terra hh.gif

Pai Mihai - acum nu vreau sa sune asta a "el a-nceput", dar tu ce parere ai despre ce a scris el. Daca nu m-ar fi facut cum m-a facut nu as fi scris nici eu ceea ce am scris si se poate vedea inainte ca nu am scris nimic de rau despre el.... Nu stiu - mie mi se pare ca daca e sa editezi mesaje editeaza-le pe toate nu numai pe ale unora..... fara suparare. cry.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 8 Feb 2004, 12:08 AM
Mesaj #119


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Imi cer scuze; am editat si mesajul respectiv.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Anthrax
mesaj 8 Feb 2004, 01:05 AM
Mesaj #120


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 219
Inscris: 7 February 04
Forumist Nr.: 2.131



In general manelele, melodiile cantate(?) de Andreea B, de Candy, de Bamby si lista poate continua
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 9 Feb 2004, 01:33 PM
Mesaj #121


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Ca tot se vorbea despre O-zone pe aici din greu, acestia au semnat un contract tare gros cu o casa de discuri din Italia... datorita unui scandal - piesa lor "Dragostea din tei", o varianta in italiana, a fost cantata de o tipa si trupa ei in "cizma" si, culmea, a avut mare succes. (sursa: Ev. Zilei)

Mare ti-e gradina, Doamne!


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Carmi
mesaj 14 Feb 2004, 01:14 PM
Mesaj #122


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.677
Inscris: 29 March 03
Forumist Nr.: 141



De ce plang chitarele
Cand rasare soarele
Canta pasarelele
Despre durerea mea.
Pe strazi pluteste doar dragostea
Noaptea-i amara fara ea
Ea cheama cheama pe-altcineva,
Plange chitara mea!


profunzimea acestor silabe este inimaginabila....


--------------------
Am zis!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Black_lady
mesaj 14 Feb 2004, 03:29 PM
Mesaj #123


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 125
Inscris: 5 October 03
Forumist Nr.: 912



Cine canta chestia asta? blink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 14 Feb 2004, 05:17 PM
Mesaj #124


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Versurile postate de Carmi apartin celebrei trupe O-zone, iar piesa se numeste Cand plang chitarele ohyeah.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lukaishere
mesaj 23 Mar 2004, 12:02 AM
Mesaj #125


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 48
Inscris: 14 March 04
Forumist Nr.: 2.580



Sunt multe melodii stupide care sunt difuzate la radio, si care plac multor persoane
doar pt. ca au ritm antrenant, nemaiascultandu-se "versurile". Unele sunt asa de stupide
incat ti se pare ca autorul a insirat acolo cuvinte. Din cauza lor radioul meu a fost agresat
de multe ori... devil.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
fireflower
mesaj 23 Mar 2004, 09:19 PM
Mesaj #126


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 48
Inscris: 23 March 04
Din: baia mare
Forumist Nr.: 2.704



QUOTE (genicon @ 9 Feb 2004, 01:33 PM)
Ca tot se vorbea despre O-zone pe aici din greu, acestia au semnat un contract tare gros cu o casa de discuri din Italia... datorita unui scandal - piesa lor "Dragostea din tei", o varianta in italiana, a fost cantata de o tipa si trupa ei in "cizma" si, culmea, a avut mare succes. (sursa: Ev. Zilei)

Mare ti-e gradina, Doamne!

o fost o colega la o conferinta in germania si o fost si niste tipe din italia...si amu, i-o scris una din gagici mail sa-i trimita versurile de la dragostea din tei...o ramas asta afis si o venit si mi-o zis...am ras de numa...chiar ca e mare gradina domnului...si tare incurcate is cararile p'acolo


--------------------
So you run and you run to catch up with the sun but it's sinking
Racing around to come up behind you again.
The sun is the same in a relative way but you're older,
Shorter of breath and one day closer to death.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FM!
mesaj 19 Apr 2004, 01:22 AM
Mesaj #127


Vataf
***

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 207
Inscris: 18 March 03
Din: On The Air
Forumist Nr.: 94



o-zone nr.1 si in franta acum tongue.gif


--------------------
Deconectat ... Permanent
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 19 Apr 2004, 02:03 AM
Mesaj #128


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



hahaha!! rofl.gif "Suntem fete alintate, pe baieti ii dam pe spate.. etc." Ati auzit-o? Dupa mine reprezinta apogeul stupizeniei.. In general daca dai pe atomic dupa ora 10 seara poti sa te "delectezi" cu melodii de genul asta... thumb_yello.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 19 Apr 2004, 12:04 PM
Mesaj #129


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Serenity han.gif
Oaiii - inca de-alea n-am auzit. Dar o sa fac efortul supraomenesc sa ma uit pe Atomic noaptea ca sa le aud pe inteligente rofl.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 19 Apr 2004, 01:42 PM
Mesaj #130


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Chiar acum ascult o stupizenie atat de misto incat rad in continuu de vreo 10 minute. Mega-interpretul se numeste Fantastick, iar piesa... Huidu si Gainusa laugh.gif

Exemple de versuri: "Haide bebelusho, lasa-ma sa mor / Cu mana la Gainusa si cu Huidu gol" ; "Bebelusa mea, stai nu mai dansa / Ca si-asa nu vede bine Gainusa ta" laugh.gif rofl.gif Genial de stupida piesa!!!!! laugh.gif spoton.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 20 Apr 2004, 04:59 AM
Mesaj #131


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



hahahaha!! rofl.gif rofl.gif rofl.gif Adevarat ai grait! wink.gif Trebuie "pentru ca sa" o vad!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 20 Apr 2004, 03:17 PM
Mesaj #132


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



Am auzit si vazut aseara pe MTV videoclipul formatiei sau unuia pe care il chiama N.E.R.D. Piesa se numeste "She Wants To Move" si rar mi-a fost dat sa vad o piesa asa de prost conceputa si asa de prost interpretata. Daca stau sa ma gandesc bine - e prost interpretata pentru ca piesa in sine e cat se poate de proasta. Apare un tip care zice ceva cu She hopes to last forever si un nergu cu o fatza de neinvidiat care din 5 in 5 secunde zice "She's seeeeexy!" Un jalnic solo de chitara "performat" (aici furculisionul american se potriveste de minune) de un chinez sau japonez si gata piesa. Singurul amanunt fain e o tipa care danseaza si care e superba si danseaza excelent - desi ritmul ei nu prea are a face cu ritmul melodiei care e haotic si nedefinit. Groaznica melodie - m-am oripilat si ma gandeam ca avem noi O-Zone-ul nostru, dar asa cum e, nu se compara cu astia. N.E.R.D. astia sunt de un neprofesionalism ingrozitor hh.gif


--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 20 Apr 2004, 09:48 PM
Mesaj #133


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



"Esti cea mai tare/Esti cea mai sexy/Esti cea mai tare si-ai innebunit baietii (refren repetat de cel putin 10 ori)... NU esti frumoasa/ Dar nici urata/Imi place ca stii sa te faci pacuta" canta un tip care matura pe jos...
E normal sa-ti vina sa faci pe tine de ras si sa ti se intoarca stomacu` pe dos in acelasi timp? blink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ahriman
mesaj 20 Apr 2004, 10:38 PM
Mesaj #134


Serafim al Viselor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.284
Inscris: 1 March 04
Din: Ploiesti
Forumist Nr.: 2.418



Ultima melodie de la Antract (Una dintr-o mie) care-i tot difuzata la televizor... nu-mi place deloc!


--------------------
Violenta este ultimul refugiu al incompetentilor!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nico
mesaj 20 Apr 2004, 11:21 PM
Mesaj #135


Fairy
*****

Grup: Membri
Mesaje: 733
Inscris: 17 March 04
Forumist Nr.: 2.633



DJ Problema s-ar putea sa aiba mai multe probleme decat isi inchipuie el, mai ales de cand i-a intrat in cap (ap) Maria...asa zice el.
Don Baxer, de caracter baiatul asta. Sa va citez din melodia "Din nou"
...Daca ar fuma presedintii, n-ar mai fi razboaie
Suntem pe 4 roti mergem la club
Ca fetele nu poarta chiloti
Ce s-ar intampla acum daca am merge
Sa inregistram inca un fum?...
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
si continua... Cine vine cu mine din nou
Toata lumea stie ca se face show
Toate fetele dau din popou...
La capitolul melodii stupide ne place sa facem concurenta altora...
M-am "bucurat" cand pe site-ul de pe care am luat versurile exacte (ca nu le mai tineam minte pe dinafara) am aflat ca acestea au un "scop educational" 43.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 22 Apr 2004, 02:15 AM
Mesaj #136


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Apropo de melodia o-zone cantata in ?franceza?.. Strainii astia nu prea au gusturi in materie de muzica din cate vad.. ganditi-va la Cheeky Girls.. Fetele alea si melodiile lor sunt de o stupizenie inimaginabila, si in Marea Britanie chiar au succes. Nu pot sa inteleg cum niste fete crescute de la cativa ani in UK sa poceasca engleza in halul ala..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
loredaria
mesaj 23 Apr 2004, 08:37 AM
Mesaj #137


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 180
Inscris: 21 April 04
Din: Petrosani
Forumist Nr.: 3.193



Melodii stupide - MANELELE (TOATE)


--------------------
In fiecare an trecem nepasatori prin ziua mortii noastre...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
YoyoMan
mesaj 23 Apr 2004, 04:05 PM
Mesaj #138


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.930
Inscris: 3 November 03
Forumist Nr.: 1.126



welcome.gif loredaria
Ai dreptate loredaria thumb_yello.gif
Sa stiti ca sunt tot mai putin ingaduitor cu manelele. Unde pana acuma mai aveam rabdare si daca cineva dadea drumul la manele le puteam suporta macar un timp, acum nu mai pot. Cand aud manele pur si simplu ma enervez foarte tare si ies din incapere sau inchid casetofonul. 50.gif



--------------------
"Marile fericiri ie mute...."
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Serenity
mesaj 24 Apr 2004, 03:56 AM
Mesaj #139


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Hai ca acasa te mai poti feri, dar cand pleci pe undeva e jale. Anul trecut cand am plecat la mare speram ca le-a venit alora mintea la cap, ca n-o sa mai aud la tot pasul "Valoarea mea, valoarea mea... " wink.gif Da` de unde.. La intoarcere stiam vreo doua pe de rost.. Invatate fara voia mea, bine-nteles..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
loredaria
mesaj 24 Apr 2004, 11:03 PM
Mesaj #140


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 180
Inscris: 21 April 04
Din: Petrosani
Forumist Nr.: 3.193



Ei, daca si voi sunteti impotriva lor poate imi dati o idee ce sa fac cu niste vecini care scot noaptea boxele pe geam si asculta manele bineinteles. M-am saturat sa le tot trimit politia pe cap. Cred ca am sa ma mut dar pana atunci.... Am ajuns sa cunosc pe de rost tot repertoriul ca n-am incotro.
Multumesc de urare YoyoMan si bine v-am gasit


--------------------
In fiecare an trecem nepasatori prin ziua mortii noastre...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Pagini V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 10 May 2024 - 04:55 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman