HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

9 Pagini V  « < 6 7 8 9 >  
Reply to this topicStart new topic
> Ultima Ora !
Marduk
mesaj 18 Jan 2011, 05:28 PM
Mesaj #246


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



O mare pierdere, a mai pierit un simbol al celor care au crezut in revolta tinerilor. Dumnezeu sa-L odihneasca.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
turbo trabant
mesaj 18 Jan 2011, 06:27 PM
Mesaj #247


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.773
Inscris: 27 December 08
Din: za great milky way
Forumist Nr.: 12.719



Dumnezeu sa il odihneasca.


--------------------
Romanii, ca popor, sunt prosti. Nu va chinuiti sa raspundeti, considerati posturile drept opera unui dusman al poporului.

Ba, ia faceti liniste si ordine, ce dreacu!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 29 Jan 2011, 05:47 PM
Mesaj #248


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Un mason tulbura apele in PD. A declarat ca ar putea candida la presedintia partidului !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 29 Jan 2011, 05:47 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
March
mesaj 29 Jan 2011, 05:54 PM
Mesaj #249


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Regele saudit acuză, WikiLeaks confirmă
Instigatori şi activişti apropiati Washingtonului, la originea protestelor din Egipt
ohmy.gif

Daca e asa, administratia lui Hussein Obama se joaca cu focul ! Atata ar mai trebui ca islamistii sa puna mana pe Canalul de Suez !

Acest topic a fost editat de March: 29 Jan 2011, 05:56 PM


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 29 Jan 2011, 07:03 PM
Mesaj #250


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



"Revoluţiile din Tunisia şi Egipt nu sunt islamiste, sunt civice"


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 29 Jan 2011, 07:38 PM
Mesaj #251


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(abis @ 29 Jan 2011, 09:03 PM) *
"Revoluţiile din Tunisia şi Egipt nu sunt islamiste, sunt civice"

Ei nu mai spune ?! Atunci s-ar putea sa ajunga si prin Europa ! tongue.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 29 Jan 2011, 10:35 PM
Mesaj #252


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(March @ 29 Jan 2011, 07:38 PM) *
Ei nu mai spune ?! Atunci s-ar putea sa ajunga si prin Europa ! tongue.gif

Tetio,sa vina si pe la Romanica,e nevoie!
gigip
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 23 Mar 2011, 12:34 PM
Mesaj #253


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Radiaţiile din Japonia ajung astăzi deasupra Franţei
Deci in curand si deasupra noastra.


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 25 Mar 2011, 01:31 PM
Mesaj #254


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Astazi, vineri, 25 martie 2011, ora 17,30, ne intilnim in Rotonda Muzeului National al Literaturii Romane (Bulevardul Dacia nr. 12), unde se vor inmana premiile "Blog de Blog 2010". In deschidere, Lucia Verona ne anunta ca va face dezvaluiri complete, si probabil cutremuratoare, despre AFACEREA CLONEGATE. Nu stiu la ce sa ma astept, dar ni se spune ca vom afla "adevărul, numai adevărul şi tot adevărul despre această afacere tenebroasă". Sunt asteptati peste 70 de bloggeri la acest eveniment, inclusiv din tara. ( comunicare Lilick)



--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 28 Mar 2011, 05:11 PM
Mesaj #255


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



CE: Maşinile pe benzină şi diesel, interzise īn oraşele europene pānă īn 2050 ?!? unsure.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 15 Apr 2011, 01:08 PM
Mesaj #256


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Agresorul care l-a atacat cu ouă pe preşedintele Germaniei ESTE UN ROMĀN. Acesta a atacat īn trecut alţi doi preşedinţi germani

@Cla, baga urgent niste referinte despre acest roman. laugh.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 7 Jul 2011, 06:50 PM
Mesaj #257


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Ca urmarea unui mare scandal,

A incetat tiparirea celui mai vestit tabloid al lumii News of the World vechi de 168 de ani ! La inchis patronul, nu guvernul sau justitia !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 26 Jul 2011, 12:43 PM
Mesaj #258


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Pentru potolirea conspirationistilor :

Potrivit unui raport guvernamental polonez
Piloţii, vinovaţi pentru tragedia de la Smolensk


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Erwin
mesaj 3 Aug 2011, 10:58 PM
Mesaj #259


Cronicar
******

Grup: Admin
Mesaje: 5.082
Inscris: 26 December 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.531



Cum poţi să pierzi bani cu semnătura electronică


--------------------
pantha rhei
Universul Fractal
The universe appears to be fractal, cyclic and self-regenerating. Implied is that it is eternal and infinite.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 3 Aug 2011, 11:54 PM
Mesaj #260


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



Eppur, si muove! thumb_yello.gif


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 8 Sep 2011, 05:06 PM
Mesaj #261


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Ambasadorul Qatarului gasit mort intr-un apartament din Bucuresti


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 12 Oct 2011, 04:10 PM
Mesaj #262


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



In atentie lui Marduk si nu numai ,

Vintu, intervievat de Cristoiu in aceasta seara, la el acasa
B1TV ora 22:00


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 9 Nov 2011, 01:22 PM
Mesaj #263


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



[quote name='March' date='12 Oct 2011, 04:10 PM' post='718705']
S-A DESCHIS SEZONUL LA VANAT DE PEDELISTI CORUPTI(CAM 90% DIN TOTI POLITICIENII PORTOCALII)! Dupa arestarea vice presedintelui pedelist al Consiliului Judetan,Bica,procurorii perchezitioneaza casa primarului Apostu,omul si finul tandemului Boc-Buda! Puscariile ii asteapta pe devoratorii banului public pedelisti,taietorii de salarii si pensii,spre grabnica lor imbogatire!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Erwin
mesaj 9 Nov 2011, 05:40 PM
Mesaj #264


Cronicar
******

Grup: Admin
Mesaje: 5.082
Inscris: 26 December 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.531



Mă mir că PSD-iştii corupţi īncă sunt liberi după atāţia ani de guvernare portocalie! tongue.gif

De fapt, ce mă mir, că toţi corupţii sunt mānă īn mānă, indiferent de culoare, că doar au trecut dintr-o tabără īn alta după interes, fotoliu şi pile...

Acest topic a fost editat de Erwin: 9 Nov 2011, 05:41 PM


--------------------
pantha rhei
Universul Fractal
The universe appears to be fractal, cyclic and self-regenerating. Implied is that it is eternal and infinite.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 9 Nov 2011, 08:23 PM
Mesaj #265


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(Erwin @ 9 Nov 2011, 05:40 PM) *
Mă mir că PSD-iştii corupţi īncă sunt liberi după atāţia ani de guvernare portocalie!....

Īncă, eu cred ca ar trebuiu sa vedem in zilele urmatoare ceva PSD-isti corupti si nu numai, defiland pe la DNA. E posibil ca itele acestei panze gigantice de paianjen tesuta peste Romania dupa "revolutie" de catre cei mai lacomi dintre gainarii, nomenclaturistii, arivistii, securistii, politistii etc. scapati din stransoarea comunismului, sa inceapa a fi descalcita de procurorii DNA.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Erwin
mesaj 9 Nov 2011, 10:04 PM
Mesaj #266


Cronicar
******

Grup: Admin
Mesaje: 5.082
Inscris: 26 December 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.531



Prietene, aş fi foarte bucuros dacă şi justiţia şi-ar face treaba atāt de bine ca DNA-ul. Problema mare e că rotiţele astea se angrenează cu multe altele din toate structurile statului şi atunci atātea şi atātea procese trenează pānă la prescriere şi īntre timp, deşi audiaţi, confruntaţi cu dovezi, chiar cu sentinţe īn mānă, ei tot scapă basma curată fie din pricina unei proaste instrumentări, fie că se pierd dovezile pe parcurs, fie dosarele cu totul, şi atātea şi atātea hachiţe legale prin care avocaţii īi fac zob pe procurorii DNA.


--------------------
pantha rhei
Universul Fractal
The universe appears to be fractal, cyclic and self-regenerating. Implied is that it is eternal and infinite.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 10 Nov 2011, 08:55 AM
Mesaj #267


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Da, justitia este o mare problema, daca n-o bagi in seama spune ca e discriminata, daca te iei de ea zice ca e independenta. Eu cred ca justitia, este tributara celor care au stiut sa se foloseasca pentru "afacerile" lor de natura umana, mai ales cea a romanilor. Putem spune ca romanii au o astfel de natura, diferita, eu i-as spune emergenta. Din nefericire dupa "revolutie" natura asta specific romaneasca nu s-a indreptat catre o cauza comuna ci catre individualism, egoism, avaritie, lacomie etc. toate aceste trasaturi de caracter se vad peste tot in jurul nostru, in noile cartiere de vile, in masinile romanilor, in barurile de fite, in comportamentul de zi de zi etc.. Comportamentul asta nu putea ocoli justitia, judecatorii.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 10 Nov 2011, 09:11 AM
Mesaj #268


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(Marduk @ 9 Nov 2011, 08:23 PM) *
Īncă, eu cred ca ar trebuiu sa vedem in zilele urmatoare ceva PSD-isti corupti si nu numai, defiland pe la DNA. E posibil ca itele acestei panze gigantice de paianjen tesuta peste Romania dupa "revolutie" de catre cei mai lacomi dintre gainarii, nomenclaturistii, arivistii, securistii, politistii etc. scapati din stransoarea comunismului, sa inceapa a fi descalcita de procurorii DNA.

Ha,ha,ha!Iarasi ai gresit topicul! Si adultii spun lucruri traznite este alt topic! Nu neg faptul ca si in PSD si PNL sunt destui corupti dar,se impun doua constatari:
! daca sunt ,de ce ,dupa aproape 8 ani de regim basist,cu subordonare excesiva ,politica ,a parchetului,politiei,serviciilor secrete,fiscului si tuturor institutiilor statului,in afara de cretinismul cu termopanele lui Nastase(o facatura basista,murdara),niciun alt fruntas pesedist nu a fost macar anchetat(Catalin Voicu e un escroc el,ca individ,nu ca membru de partid!);
2- nu cumva mare parte din fostii pesedisti ori penelisti corupti au trecut acolo unde le era locul,adica in clanul mafiot din PDL ori UNPR(Micky Spaga,Gabriel Oprea si alti spagari aflati la putere)?
Nu exista primar,ministru ,director de regie,de deconcentrate,presedinte de consiliu judetean desemnat de catre PDL ori sef la Anaf,care sa nu fie corupt,sa nu jongleze cu banul public,spre imbogatirea lor rapida si "sponsorizarea"partidului! Elena Udrea,LIviu Negoita,Sorin Blejnar,Apostu,Falca,Bica,Videanu,Popoviciu,Mircea Andrei,clanul Basescu-frati si fiice si multi altii,colcaie de coruptie! De asta tin cu dintii de putere,sa amane,cat pot,cazarea la parnaie!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 10 Nov 2011, 10:34 AM
Mesaj #269


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(gigip @ 10 Nov 2011, 09:11 AM) *
.... Nu neg faptul ca si in PSD si PNL sunt destui corupti dar,se impun doua constatari.....

Prima constatare ar fi ca suntem of topic, iar a doua, daca mai era nevoie, este faptul ca dumneata nu esti obiectiv, cum ar zice romanul nu vezi barna din ochiul PSD-lui ci paiul din ochiul PDL-ului. Doar Nastase & Co pot avea dosare politice, facaturi, dar PDL-isti anchetati nu pot avea si ei dosare politice, facaturi ordinare? Ori poate nu-ti place ca incet dar sigur se strange latul in jurul celor care au furat caimacul timp de 15 ani, lasand doar zerul pentru fraieri.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 10 Nov 2011, 02:02 PM
Mesaj #270


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(Marduk @ 10 Nov 2011, 11:34 AM) *
nu vezi barna din ochiul PSD-lui ci paiul din ochiul PDL-ului.


Ha-ha-ha ! Avocatul diavolului pana la capat ! Paiul ala s-a transformat in palmier ! jamie.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 10 Nov 2011, 02:07 PM
Mesaj #271


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(Marduk @ 10 Nov 2011, 10:34 AM) *
Prima constatare ar fi ca suntem of topic, iar a doua, daca mai era nevoie, este faptul ca dumneata nu esti obiectiv, cum ar zice romanul nu vezi barna din ochiul PSD-lui ci paiul din ochiul PDL-ului. Doar Nastase & Co pot avea dosare politice, facaturi, dar PDL-isti anchetati nu pot avea si ei dosare politice, facaturi ordinare? Ori poate nu-ti place ca incet dar sigur se strange latul in jurul celor care au furat caimacul timp de 15 ani, lasand doar zerul pentru fraieri.

Prefer adresarea simpla,cu tu,nu cu dumneata! Nu voi lauda,vreodata ,lucrurile bune pe care le va face(poate!) PSD-ul ori USL-ul.Nu voi lua apararea niciunui corupt ori banuit de coruptie din cele doua structuri! Nu am facut decat sa constat ca intr-un top al bogatanilor cu averi uriase,facute din contracte cu statul,primele locuri sunt ocupate fara dubii de catre basistii:Liviu Negoita,Adrian Videanu,Udrea-Cocos,Basestii(fratii si fiicele),Flutur,Popoviciu,Andrei Mircea,Stolojan,Apostu,Solomon si alti corupti,fara numar,din clanul puterii! Daca tu nu vrei sa vezi realitatea,e treaba ta! Daca gasesti exemple de corupti din USL,arata-i,nu ma vei vedea vreodata pe mine luandu-le apararea! La puscarie cu ei,DACA SUNT VINOVATI! Problema este ca desi detineti controlulu absolut asupra politiei,parchetului,fiscului,justitiei,serviciilor secrete,nu ati reusit,in frunte cu Intaiul Carmaci sa PROBATI vinovatia macar a unuia singur dintre presupusii corupti din PSD ori PNL! Va chinuiti cu Nastase pentru rahatul de spaga cu termopane si cu Nicolescu de la Pitesti dar nu ati reusit sa dovediti acuzatiile facute! E adevarat ca ati mai incercat cu Mazare,Ponta,Sova si altii dar ,fiind vorba de facaturi politice ordinare,ati luat-o in bot(in termeni populari!)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 10 Nov 2011, 02:22 PM
Mesaj #272


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(gigip @ 10 Nov 2011, 02:07 PM) *
Problema este ca desi detineti controlulu absolut asupra politiei,parchetului,fiscului,justitiei,serviciilor secrete,nu ati reusit,in frunte cu Intaiul Carmaci sa PROBATI vinovatia macar a unuia singur dintre presupusii corupti din PSD ori PNL! Va chinuiti cu Nastase pentru rahatul de spaga cu termopane si cu Nicolescu de la Pitesti dar nu ati reusit sa dovediti acuzatiile facute! E adevarat ca ati mai incercat cu Mazare,Ponta,Sova si altii dar ,fiind vorba de facaturi politice ordinare,ati luat-o in bot

Cu cine vorbesti aici?!

Nici marduk si nici altcineva de pe aici nu detine "control absolut asupra politiei" samd. Noi nu dam ordine nimanui, nu facem anchete, iar in privinta "luatului in bot" ai gresit destinatarul. Aici doar comentam de pe margine fenomenul politic, in afara de tine nu sunt alti membri de partid aici.

Asa ca te rog revizuieste-ti atitudinea fata de colegii de discutie! mad.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 10 Nov 2011, 02:49 PM
Mesaj #273


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(abis @ 10 Nov 2011, 03:22 PM) *
Cu cine vorbesti aici?!


Cu mine biggrin.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 10 Nov 2011, 04:59 PM
Mesaj #274


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



[quote name='abis' date='10 Nov 2011, 02:22 PM' post='720237']
Cu cine vorbesti aici?!

Nici marduk si nici altcineva de pe aici nu detine "control absolut asupra politiei" samd. Noi nu dam ordine nimanui, nu facem anchete, iar in privinta "luatului in bot" ai gresit destinatarul. Aici doar comentam de pe margine fenomenul politic, in afara de tine nu sunt alti membri de partid aici.

Regret ca iar denaturezi spusele mele! Vorbeam cu marduk(care a spus clar ca il iubeste pe matroz,ca e fan pedelist) si altii precum el! Unde te-am nominalizat eu pe tine? Chiar ai sindromul chelului care isi pune mana in cap! Problema e la tine,nu in postarea ta! Daca recunosti ceea ce este evident,iti spun un sincer bravo!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 10 Nov 2011, 05:04 PM
Mesaj #275


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(gigip @ 10 Nov 2011, 04:59 PM) *
Regret ca iar denaturezi spusele mele! Vorbeam cu marduk(care a spus clar ca il iubeste pe matroz,ca e fan pedelist) si altii precum el! Unde te-am nominalizat eu pe tine?

Vorbeai cu marduk folosind pluralul, si il acuzai (vorbeai la persoana a doua plural) ca el controleaza politia, instantele, ca nu stiu ce.

Te rog sa folosesti exclusiv persoana a treia in astfel de discutii, cel putin atat timp cat nu a declarat ca este membru de partid.

Altfel mesajul va fi considerat atac la persoana si va fi tratat ca atare.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 10 Nov 2011, 05:32 PM
Mesaj #276


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(March @ 10 Nov 2011, 02:02 PM) *
Paiul ala s-a transformat in palmier !

Palmier sa fie, dar inainte de a te apuca sa dai cu pietre uite o lista, pe care o recomand si colegului gigip.

QUOTE(gigip @ 10 Nov 2011, 02:07 PM) *
.... Va chinuiti cu Nastase pentru rahatul de spaga cu termopane si cu Nicolescu de la Pitesti dar nu ati reusit sa dovediti acuzatiile facute! E adevarat ca ati mai incercat cu Mazare,Ponta,Sova si altii dar ,fiind vorba de facaturi politice ordinare,ati luat-o in bot(in termeni populari!)

Moncher, referitor la "luatul in bot" nu pot decat sa-ti recomand ca inainte de a te apuca sa folosesti termenii populari sa te uiti cu atentie pe aceasta lista. Acu la cata aritmetica sti matale, cred ca poti sa faci o impartire simpla, pe urma mai vorbim.

QUOTE(gigip @ 10 Nov 2011, 04:59 PM) *
....Vorbeam cu marduk(care a spus clar ca il iubeste pe matroz,ca e fan pedelist) si altii precum el!...

Despre iubirea mea fata de Basescu! sa sti ca eu doar il admir pe presedintele Basescu, omul Basescu inca nu s-a ridicat la nivelul pe care il asteptam.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 10 Nov 2011, 06:19 PM
Mesaj #277


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(Marduk @ 10 Nov 2011, 06:32 PM) *
Palmier sa fie, dar inainte de a te apuca sa dai cu pietre uite o lista, pe care o recomand si colegului gigip.


Hai, maiiii... gazeta de perete cotrocenista n-o sa vorbeasca de Ghita Falca & Co


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 11 Nov 2011, 01:20 PM
Mesaj #278


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Vezi ce inseamna sa-ti dai cu parerea despre o publicatie fara sa o citesti? laugh.gif

Uite


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 11 Nov 2011, 01:24 PM
Mesaj #279


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



QUOTE(abis @ 11 Nov 2011, 02:20 PM) *
Vezi ce inseamna sa-ti dai cu parerea despre o publicatie fara sa o citesti? laugh.gif

Uite


Io vorbeam de link-ul care l-a dat el spre "hotnews" . Asa ca tu daca erai corect trebuia sa sari atunci si sa-i dai si link-ul tau lui . Nu mie. jamie.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 11 Nov 2011, 01:27 PM
Mesaj #280


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Ba tie ti-l dau pentru ca tu ai acuzat (nejustificat) o publicatie de partinire. Si ti-am aratat ca nu e asa


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Pagini V  « < 6 7 8 9 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 April 2024 - 10:53 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman