HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

3 Pagini V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Teo Pleaca De La Protv
ilie
mesaj 9 Sep 2006, 10:49 AM
Mesaj #36


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



Teo, are un anume succes la un anume public, ca urmare e OK pentru o televiziune. Isi pregateste emisiunile bine, ca urmare unii chiar cred ca e ceva spontan ce se intampla acolo...Dar nu asta-i problema. E bine ca face rating (cu siguranta nu conteaza ce fel de oameni se uita, si la ce se uita; e normal asa, ca asa e televiziunea).

E buna si din alte puncte de vedere: daca vrei sa apari la ea in emisiune, nicio problema, dai banu' ca spaga (nu ei direct, se fereste un pic!) si apari acolo, te vede lume multa, te promovezi. Am auzit ca un manelist a aparut de 10-20 de ori in emisiunile ei. Sau poate el nu a spaguit, ci a aparut pentru ca e interesant, placut si il cere publicul...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 11 Sep 2006, 08:12 AM
Mesaj #37


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



probabil ca Teo isi va cara o parte din public dupa ea, dar ... in timp acest public va fi tot mai putin...
natura e guvernata de managementul schimbarii


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 15 Sep 2006, 10:29 AM
Mesaj #38


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Teo, vedeta la Vintu
Din primavara, Teo Trandafir va fi star la TV Romantica, post al imperiului media inchipuit de Sorin Ovidiu Vintu.

Intrebarile ziaristilor in ceea ce priveste viitoarea mutare in cariera a lui Teo Trandafir si-au gasit raspuns la Grupul Realitatea. Nu turcii de la trustul media Dogan au castigat lupta pentru „mana” vedetei de televiziune, ci echipa de la Romantica, post cu care surse bine informate sustin ca Teo urmeaza sa semneze contractul in cel mai scurt timp.

Termenii in care s-a parafat intelegerea dintre vedeta TV si conducerea postului Romantica, a carui campanie de relansare si repozitionare pe piata a fost castigata de compania patronata de Sorin Ovidiu Vintu, nu sunt deocamdata cunoscuti. Daca va primi sau nu Teo milionul de dolari care a pus media romaneasca pe jar nu se stie, dar intelegerea financiara este in mod cert generoasa.

Surse din Realitatea TV precizeaza ca Teo va intra pe post la inceputul anului viitor, dar, pana atunci, ea va putea fi vazuta la Realitatea, in postura de invitat la diverse evenimente sau emisiuni ale canalului de stiri. Teo era asteptata duminica la o editie speciala care sa marcheze lansarea noii grile Realitatea TV, emisiune prezentata de Mihai Tatulici si Sanda Nicola, dar vedeta a anuntat in cele din urma ca nu mai participa.

Din Evenimentul Zilei


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 15 Sep 2006, 10:29 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Tyra
mesaj 16 Sep 2006, 02:33 AM
Mesaj #39


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



Mi-e sila... de presa romaneasca si de tot ce se intampla, de la stiri, la talk-show si divertisment, de la presa scrisa pana la radio si tv.



Acest topic a fost editat de Tyra: 16 Sep 2006, 02:34 AM


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 16 Sep 2006, 05:31 AM
Mesaj #40


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



de ce sa-ti fie sila?! asa sunt ei...
la fel si cangurul sare si nu ti-e sila de el, sau ti-e? sorry.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 16 Sep 2006, 04:29 PM
Mesaj #41


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



Nu e vorba de sarit... Iar daca tie iti place o presa controlata de SOV si de altii ca el... Teo le aduce bani, la fel si ceilalti. Ar trebui sa mi placa?


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 17 Sep 2006, 05:33 AM
Mesaj #42


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



ziaristii sunt ziaristi...
similar cangurii sunt canguri smile.gif.
soferii soferi
si
taximetristii...etc

ziaristii sunt o specie ... iac!

dar trebuie sa-i iei asa cum sunt (nu cum ai dori tu), la asta ma refeream.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 17 Sep 2006, 12:45 PM
Mesaj #43


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



Avand in vedere ca sunt o viitoare jurnalista cu diploma, imi rezerv dreptul sa doresc mai mult si mi permit sa nu i iau asa cum sunt, dorind sa vad totusi o schimbare, sau injurandu i printre dinti cu foamea lor de bani cu tot.

Refuz deocamdata sa lucrez in presa romaneasca! Mi e sila de ea!

Plus ca Teo este un om de televiziune cu foarte multa experienta. Ea are posibilitatea sa aleaga si sa faca ceva bun. Alege mereu banii multi, sa fie sclava pt ei si nu o intereseaza prea tare altceva, sau daca o intereseaza, e prea comoda.

Am zis tongue.gif Genicoaneeeeeeeee


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 17 Sep 2006, 07:26 PM
Mesaj #44


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Genicon ce sa zica? Bine ca a plecat Teo de la Pro, acum cand (sper) ca termin si eu facultatea... si cum in contractul semnat cu aceasta se zice ca mi se ofera un an de munca in trust la absolvire... inseamna ca am si cui sa-i iau locul.

PeSe: Oare tanti Luciu pe unde o fi? O aduc la Calin rofl.gif

Am zis tongue.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 18 Sep 2006, 10:00 AM
Mesaj #45


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



@Geni - umbla vorba-n targ ca Luciu ar fi cam pe negre cu zsolt.. ca s-ar fi plictisit ala de ea... asa ca da-i bataie

@Tyra - banii n-au miros. daca s-au vandut catavencii, care emanau un aer de incoruptibil... Teo, care avea aer de taraba a fost mult mai usor negociata



--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 19 Sep 2006, 11:45 AM
Mesaj #46


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Mda, Teo şi-a spus aseară ofurile la emisiunea lui Robert Turcescu.

Niţeluş cabotină, îndrăznesc să zic, dar aparent sinceră ... aparent, pentru că autocritica pe care şi-o face e marcă înregistrată încă de pe vremea lui Teo and Mircea show, gen Stimat telespectator, sînt un bou!

Aia e. S-o credem, să n-o credem?!?


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 19 Sep 2006, 12:49 PM
Mesaj #47


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



Am urmarit si eu putin din emisiune. Desi nu-mi place de ea (ce urat suna), recunosc ca Teo Trandafir este o persoana foarte inteligenta. O stimam un pic mai mult daca nu se maimutarea atata aseara. Nu era in atributia ei, era invitat la o emisiune serioasa.

A recunoscut ca a negociat cu multe televiziuni si prin raspunsurile ei clar si-a lasat o portita deschisa peste tot. Ceea ce e foarte bine pentru cariera sa.

Da, banii nu au miros... dar sa nu sustii ca esti cel mai tare si mai bun om cand tu stii ca ei put si te prefaci sa nu simti.



--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 19 Sep 2006, 04:55 PM
Mesaj #48


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



Teo face acum ceea ce a facut Lucescu jr cind a negociat cu Timisoara... l-a lasat pe Iancu sa creada ca totul e aranjat si apoi l-a lasat cu fundul in balta, negociind astfel un salar mai bun la Rapid
intre timp ... patronul Copos se plinge din ce in ce mai mult de rezultatele si jocul echipei, pt ca nu ii place nici sa ii fie fortata mina si nici sa plateasca mai mult decit crede el de cuviinta...
e o chestiune de timp, pina cind Razvanel o ia in freza...

urmand firul parantezei mele... teo se va fuduli si caciuli pe la toti, probabil ca va ramine la Realitatea asa cum suna zvonurile, si ... va avea un show, oricare va fi acesta...
apoi, seful va dori sa vada pe ce a dat banii....

asta este care este


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ypsilonalpha
mesaj 19 Sep 2006, 05:13 PM
Mesaj #49


Cel Mai Bun Moderator :: Premiul 'ARTA de a conversa'
******

Grup: Moderator Global
Mesaje: 2.573
Inscris: 3 March 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7



Teo zice că o să fie manager la Romantica, şi că eventuala emisiune va fi prin februarie anul viitor.

Acest topic a fost editat de ypsilonalpha: 19 Sep 2006, 05:13 PM


--------------------
This is my last act as your King. Do not be afraid. All things change. I am Arthur of Camelot and I command you now...to fight! Fight like you never fought before! Never Surrender! Never Surrender!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wasp
mesaj 19 Sep 2006, 09:25 PM
Mesaj #50


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 681
Inscris: 29 November 05
Forumist Nr.: 7.367



Ceea ce m-a mirat a fost ca a facut apologia PRO TV-ului, punandu-si tarana in cap, de parca astepta ca dupa iesirea din emisie sa o sune Sarbu si sa-i propuna sa se intoarca. In plus, chestia aia cu "nimeni nu bate pro-ul, asta e numai in capul unora", hai sa fim seriosi..... Exista niste cifre si alea nu sunt tot timpul in avantajul pro-ului. Poate a uitat dna Teo cand o cam smintea cu bataia insipidul de la 9595. In plus, am constatat ca permanent si-a declarat neputinta de a fi manager al unui post de televiziune si nici macar nu a incercat sa mimeze un pic de entuziasm pentru proiectul care i se ofera plocon in bratele grasulii. Nimic de tipul: "Stiu cat de cat ce vor femeile din Romania si de aici o sa incerc sa construiesc ceva. Poate cine stie, chiar o sa reusim sa batem posturile concurente de profil". Nimic, frate, de parca fusese chemata sa discute despre cat de destept e Sarbu, ce rapid ia decizii Vantu, cat de bine ii mergea la PRO, unde citea scripturile pe buda..... Iar cireasa de pe tort a fost cand a recunoscut ca ii sufla externa ei producatoare in casca ce politician ii mai place. Si treaba cu "mi s-a urcat la cap si de aia" a fost cam ca scuza lui Mutu, dupa ce a fost prins cu nasul prafuit.


--------------------
Sa ai incredere doar in umbra ta, dar numai atunci cand iti cade in fata !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
axel
mesaj 19 Sep 2006, 11:58 PM
Mesaj #51


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 6.255
Inscris: 3 October 03
Forumist Nr.: 899



QUOTE (Tyra @ 19 Sep 2006, 02:49 PM)
Da, banii nu au miros... dar sa nu sustii ca esti cel mai tare si mai bun om cand tu stii ca ei put si te prefaci sa nu simti.

Dar oamenii da smile.gif


--------------------
Azi avem.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 20 Sep 2006, 05:45 PM
Mesaj #52


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



I-auzi, ia !

(...)potrivit cotidianului Atac, în urmă cu câteva luni, Teo a făcut pasul cel mare, măritându-se cu iubitul său, Mihai Calangiu, cel cu care îşi împarte viaţa personală, dar şi profesională de câţiva ani încoace.


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 21 Sep 2006, 12:33 PM
Mesaj #53


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



pina la urma toti vor sa fie sefi.. asa ca si teo vrea sa vada cum e cu managementul
saracuta


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 21 Sep 2006, 03:44 PM
Mesaj #54


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



o sa vada cum e ca manager (iami-iami, ce simplu si placut! ), si se muta apoi pe unde o gasi, sau isi deschide restaurant la sosea, ca toate vedetele care au pus ceva la cec.

hai la pariu ca nu o prinde iulie unde s-a mutat acum?
Astept estimarile voastre de cat o sa reziste acolo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ducoro
mesaj 22 Sep 2006, 03:55 PM
Mesaj #55


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 304
Inscris: 18 November 05
Forumist Nr.: 7.292



in Romania, carte multa nu se cere, sa fii prost sa ai putere !!!
ce dracu, toata lumea in tara asta sufera de sefie, si nu mai stie nimeni sa munceasca asa cum are capacitatea !
desi citeam undeva ca daca cine nu stie sa faca ceva atunci pune-l sa controleze !!!
asa suntem noi ca atunci cind ne este bine cautam ceva care sa ne faca sa ne doara sau ne legam la cap !
laugh.gif

Acest topic a fost editat de ducoro: 22 Sep 2006, 03:56 PM


--------------------
Fiecare om este nebun in felul lui, iar cel care spune ca nu este nebun, este CEL MAI NEBUN.
HOTULUI II ESTE FRICA SA NU FIE FURAT!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 23 Sep 2006, 10:22 AM
Mesaj #56


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



QUOTE (ducoro @ 22 Sep 2006, 04:55 PM)
in Romania, carte multa nu se cere, sa fii prost sa ai putere !!!

Bingo!


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 24 Sep 2006, 12:12 AM
Mesaj #57


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



Cum sa ai putere daca esti prost ?!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 24 Sep 2006, 05:46 PM
Mesaj #58


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



QUOTE (Quantum @ 24 Sep 2006, 01:12 AM)
Cum sa ai putere daca esti prost ?!!!

Glumesti, nu?

Uita-te putin la televizor si vei intelege. Si cati prosti puternici sunt! Nu e nevoie decat de bani... o mostenire, bani facuti din greseala etc. Si uite asa s-a nascut vorba prost sa fii, noroc sa ai.

Suntem offtopic tongue.gif


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 25 Sep 2006, 06:51 AM
Mesaj #59


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



Tyra, niciun prost nu poate tine puterea prea mult (chiar presupunand ca ii pica din cer). Mai ai de invatat multe...

Nu confnda prostia cu faptul ca unul sau altul e agramat, sau cum il vezi tu la tv..., iar daca ei sunt acolo, insemna ca ei au acum puterea cu ADEVARAT (lasa la o parte povesti cu "eu sunt destept, dar nu ma bag"; sau "eu nu vreau putere, ca ma scarbeste politica"etc).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 25 Sep 2006, 09:11 AM
Mesaj #60


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



hai mai... Teo e orice dar nu proasta, se pricepe prea bine sa prosteasca pe altii
dar... avem noi o vorba, ca orice nash isi are nashul


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 25 Sep 2006, 09:17 PM
Mesaj #61


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



QUOTE (Quantum @ 25 Sep 2006, 07:51 AM)
Tyra, niciun prost nu poate tine puterea prea mult

Te contrazic. Nu m-am gandit la agramatisme sau sa zic... agramaticalitati. Daca ai suficienti bani, ai suficienta putere si nu trebuie sa gandesti prea mult pt a fi sus. Gandesc altii pt tine.

mutulica:
QUOTE
Teo e orice dar nu proasta


Asa e! Ba eu zic ca e chiar foarte inteligenta. Zici tu ca orice nash isi are nashul, dar nu stiu daca ea si-l va gasi prea curand, iar daca-l va gasi oare vom afla si "noi telespectatorii de rand"? (Ce clisee dezgustatoare)


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 26 Sep 2006, 08:13 AM
Mesaj #62


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



Tyra - e o vorba la noi.. cand nici nu te astepti devil.gif

si asta pentru ca oamenii ori se plictisesc de clisee, ori de prea multa schimbare. o sa apara si pentru teo concurenta, si atunci o sa cam dispara

la protv a intrat sigur in clenciuri cu sefii pt ca probabil i s-a cerut cost reduction. echipa ei era deja enorma, si ma gindesc ca avea costuri de productie destul de mari, ori toate corps care se respecta ajung inevitabil la numaratul banilor


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 23 Nov 2006, 01:03 PM
Mesaj #63


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



Citeam intr-un articol de ieri din evz ca Teo a plecat de fapt la noul post Romantica al lui SOV. Articolul in cauza trateaza achizitiile si migratiile din mass-media autohtona


Magnatii magneti din presa romaneasca


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andra_v
mesaj 23 Nov 2006, 02:13 PM
Mesaj #64


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



Poate era si cazul sa plece. Se banalizase, plictisea rau de tot publicul.


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 23 Nov 2006, 11:54 PM
Mesaj #65


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



Genul de inteligenta pe care ti-o cere meseria de moderator de emisiuni TV, mai mult sau mai putin de divertisment pe care Teo a practicat-o pina acum,este una ,as putea zice de suprafata,ca sa nu zic superficiala wink.gif , care tine mai mult de spontaneitate si viteza de reactie,glumite usurele -sa priceapa tot boborul-, limbarita cit cuprinde,abilitate de a iesi din situatii penibile -din abundenta intr-un show in direct cu invitati care mai de care -, ceva-ceva umor de la caz la caz si nu in toate cazurile si in rest traiasca machieuza si gagica de face costumele.Practic nu stiu daca i se poate spune inteligenta,mai curind tine de un anume talent nativ de comunicare.Sigur acest talent ti-l poti cultiva in timp,dar macar un sambure ceva acolo e necesar.Parerea mea este insa ca nici macar Teo nu poate fi banuita de inteligenta,ca de celelalte vedete mioritice nici nu e cazul sa mai vorbim hh.gif Dar de aici si pina la bun management...ehehehe,e cale lunga!


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 24 Nov 2006, 05:57 AM
Mesaj #66


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



Inca o demonstratie ca strugurii sunt acri ....

De unde atata pizma pe norocul acestei femei care n-a facut nimanui nici un rau ? Ne batem in IQ-uri , ca telecomenzile le-am stricat deja .
Sa o ajute Dumnezeu ca a infiat un copil pe care il iubeste si i-a schimbat destinul wub.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 24 Nov 2006, 12:54 PM
Mesaj #67


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



de gustibus...
aici nu comentam calitatea umana si motivele care au facut-o sa infieze copilu' ci motivele pentru care pleaca de la protv...

fie vorba, pe mine ma cam plictisea, dar avea si momente cu invitati ok.
ca e mai ok decit mircea badea, cel cu care se facuse remarcata la antena e o kestie, dar fara formatul de emisiune gindit in protv... nu prea se alegea mare lucru de ea


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 24 Nov 2006, 01:46 PM
Mesaj #68


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



Evident ca nu trebuie sa-ti placa o vedeta doar pt ca a facut o fapta foarte buna, dar daca scrii 7 randuri acre despre cum profesia respectivei nu necesita inteligenta ( cooolmea biggrin.gif ) , asta spune ceva...

Acest topic a fost editat de toxic: 24 Nov 2006, 03:01 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 24 Nov 2006, 06:07 PM
Mesaj #69


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



ma uit in jurul ei si ... nu prea vad inteligenta...
vad craci si tzitze la greu, sau bascalie ieftina

poate ca sunt eu pretentios, sau mai snob, dar nu mi se pare super umor ceea ce facea ea in emisiune, ca baga din top comentarii de genul "vai ce ne mai prostim noi in emisiunea asta, sa vezi ce o sa ne zica sefii" si " ce emisiune nenormala facem , ha ha, ce smecheri suntem"
sorry, dar in emisiunea ei se strinsese o gashka din ce in ce mai mare, fiecare cu punctul lui de audienta (ma refer la Luciu care aparea despuiata si se facea ca face pe proasta), tantzica grasunica care era luata la tzinta de toata lumea, sau berbecul dansator cu freza ciudata

acelasi pilaf in fiecare zi...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mrs. Rogers
mesaj 24 Nov 2006, 06:49 PM
Mesaj #70


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.267
Inscris: 1 February 04
Forumist Nr.: 2.054



Poate ar trebui sa te uiti la seratele lui Iosiv Sava daca nu vrei sa vezi craci si tzate biggrin.gif

Acest topic a fost editat de toxic: 24 Nov 2006, 06:53 PM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 25 April 2024 - 09:23 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman