HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Recomandari

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

3 Pagini V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Steaua In Liga Campionilor
John B
mesaj 25 Aug 2006, 01:53 PM
Mesaj #36


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



QUOTE
Un jucator care-mi place mult este Bostina si pe care nu inteleg de ce Olaroiu nu-l baga in primii 11. Bostina este un jucator cu experienta si aduce un plus de siguranta echipei.


Bostina a calcat in strachini impreuna cu Carlos iar Becali nu suporta treaba asta. Carlos costa totusi prea mult ca sa fie tinut in afara terenului.


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 12 Sep 2006, 08:09 AM
Mesaj #37


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



asa ma scoate din sarite becali asta cu toate prostiile lui...
acuma se da in petec pe toate posturile de tv ca scoate 9 puncte in 3 meciuri...

vai de fundul lui de-o ia in freza


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 12 Sep 2006, 08:20 AM
Mesaj #38


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



auzeam o provocare ieri la Radio 21, cum ca Basescu il mai lasa pe Becali de capul lui doar pana iese Steaua din grupe. Ce ziceti, asa sa fie?


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 12 Sep 2006, 08:20 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
mutulica
mesaj 13 Sep 2006, 08:21 AM
Mesaj #39


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



ar fi o chestie, chiar ma gindeam ca base ar trebui sa isi faca probleme de ascensiunea lui becali...
sunt curios ce o sa ii scoata astia... dosarul cu armata, dosar de coruptie, de informator, de ... frauda ...

la fel sunt curios sa vad cum o sa joace steaua... fctie de rezultatele lor, becali s-ar putea sa mai urce in sondaje putin


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Titus Herbert
mesaj 13 Sep 2006, 09:15 PM
Mesaj #40


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 847
Inscris: 3 February 06
Forumist Nr.: 7.784



2 goluri! uau!

edit: nu cred ca aici trebuia sa scriu rofl.gif
edit iar: 4 goluri ohyeah.gif

Acest topic a fost editat de Titus Herbert: 13 Sep 2006, 10:39 PM


--------------------
"I just saw the ugliest horse I've ever seen."
tourist, after seeing a moose at Isle Royale National Park
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jkd
mesaj 14 Sep 2006, 12:51 AM
Mesaj #41


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 280
Inscris: 30 March 04
Forumist Nr.: 2.832



QUOTE
fctie de rezultatele lor, becali s-ar putea sa mai urce in sondaje putin

a si urcat i-a devansat pe multi ... gigi e cel mai puternic roman cf ultimului sondaj iar PNG are 6%...
steaua a jucat excelent...


--------------------
Timpu' trece greu, pe langa timp alerg. Nu mai am directie, important e ca mai merg.

Venereaza-i pe Buddha-si si pe zei, dar nu depinde de ei.
Miyamoto Musashi (1584-1645)
http://www.escape.uv.ro
my blog: www.mcgogoo.ro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 14 Sep 2006, 07:43 AM
Mesaj #42


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



au inceput bestial, dar asta ma sperie cel mai tare. romanii au prostul obicei sa plece la drum cu entuziasm si sa se fasaie pe parcurs
mai mult, dupa meciul de aseara, o sa stea toti cu ochii pe steaua ca hotii pe butelie, de acum meciurile lor vor fi si mai grele, pentru ca ceilalti se vor pregati mai bine pentru intilnire


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
actionmedia
mesaj 14 Sep 2006, 11:39 AM
Mesaj #43


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 5.298
Inscris: 9 June 04
Forumist Nr.: 3.787



Tot ce trebuie e sa castige toate meciurile de acasa. Daca face chestia asta are sanse sa mearga mai departe.


--------------------
viata e simpla si misto!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 14 Sep 2006, 12:40 PM
Mesaj #44


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



cred ca le-ar iesi si daca nu ar pierde nici nu meci


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcus
mesaj 16 Sep 2006, 09:16 PM
Mesaj #45


forumistul sahist - cel mai pasionat forumist
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.308
Inscris: 26 January 04
Din: Bucuresti / Braila
Forumist Nr.: 1.995



Steaua a luat o optiune serioasa pentru a-si continua parcursul european si la primavara. Fie ca vorbim de Liga Campionilor, sau mai curand de Cupa UEFA. smile.gif Aceasta din urma ramane o perspectiva mai apropiata.
Meciul cu favoritii grupei, Olympique Lyon, nu este decisiv... sperantele francezilor pentru castigarea Ligii Campionilor, in mod evident sunt puse in special in veteranul Juninho, omul decisiv la fazele fixe. Sunt sigur ca Steaua va gasi o solutie sa contraatace jocul francezilor si in special sa nu le ofere multe lovituri din preajma careului.

Avantajul Stelei este ca e o echipa necunoscuta in Liga Campionilor, iar adversarii nu stiu aproape nimic despre noi in comparatie cu ce stim noi despre ei.

Un alt avantaj este acela ca Steaua nu are un singur jucator in care stau sperantele echipei, asa cum e Juninho la Lyon, ci este o echipa omogena cu toti jucatorii de valori apropiate in care oricine poate inscrie, de la cel din urma fundas pana la varful de atac. Asta aduce un plus in legarea relatiilor de joc, pentru ca una e cand ai in echipa un "Mutu" care atrage ca un magnet toate pasele si este cel mai pus in valoare din echipa, si alta e cand jucatorii se pun in valoare reciproc, fara deosebire.

Oricum, pentru Steaua urmeaza doua meciuri cruciale in campionat cu Rapid si Dinamo, partide care, vom afla abia la sfarsit, daca vor fi fost sau nu decisive pentru cine va infrunta granzii din Champions League sezonul viitor.


--------------------
* * * Nu lăsa visele să piară, pentru că dacă visele mor, viaţa nu este decât o pasăre cu aripi rupte care nu mai poate să zboare! (Langston Hughes) * * *

Turneul de Sah HanuAncutei 2012
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 17 Sep 2006, 05:30 AM
Mesaj #46


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



Bun meciu' cu Kievu'.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 17 Sep 2006, 07:59 PM
Mesaj #47


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Bine ca nu-i doar tur-retur (inca). N-o sa uit prea repede supararea lui Dica atunci cand a luat galben in returul cu Boro, ceea ce insemna ca nu va juca "finala". Poate asta e problema la echipele romanesti de fotbal - sunt inca prea mici si neajutorate si si-o iau in cap mult prea usor. Eu nu pot decat sa sper ca Steaua, care are o oarecare experienta europeana in spate si unitate in echipa, sa nu clacheze, sa nu si-o ia in cap si sa joace fotbal.


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 26 Sep 2006, 11:06 AM
Mesaj #48


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



Mult succes Stelei diseara, desi sincer nu ii dau mari sanse in fata francezilor.


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 26 Sep 2006, 02:35 PM
Mesaj #49


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



Hai bai stelistilor, nici o incurajare, nici un pronostic nimic?! Ma trezesc eu un "caine pana la moarte" sa va fac galerie!

Steaua - Olympique Lyon 1-3
Da Banel la scorul de 0-3


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 26 Sep 2006, 03:29 PM
Mesaj #50


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



Ar fi frumos un egal...

Ca pronostic, 1-0 pentru ei, în ultimele minute.


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decât o zi fadă, mai bine obscuritatea decât o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 26 Sep 2006, 05:31 PM
Mesaj #51


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



John - esti un dragut. eu sper totusi la un 2-1


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 26 Sep 2006, 07:38 PM
Mesaj #52


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Mie, sincer, nu=mi place de Lyon, asa cum nu-mi place de nici o echipa franceza. biggrin.gif Asa ca daca nu va fi egal, atunci cu siguranta va fi o victorie a Stelei la 2 goluri diferenta... chit ca se termina 7-5 tongue.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tyra
mesaj 26 Sep 2006, 11:40 PM
Mesaj #53


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.951
Inscris: 19 October 03
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 1.018



Ei, asta e... Steaua si-a luat-o cu capul sus, galeria a fost de exceptie, brazilienii au jucat prea bine. Echipa franceza... numai cu numele.

Frumos joc. Steaua a incercat insa adversarii chiar au meritat sa castige, au fost prea buni. Arbitraj ok, cu exceptia loviturii libere din care ne-am luat primul gol.

S-a vazut valoarea si Steaua a aratat ca poate mult mai mult decat arata in campionatul intern.

Stadionul de exceptie, nu ma asteptam sa fie atat de bun.

Bravo Steaua, Doamne ajuta cu putin noroc si ceva mai multa tehnica poate ajungem mai sus.


--------------------
Welcome to the jungle
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 27 Sep 2006, 08:07 AM
Mesaj #54


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



Cred ca puteau incerca mai mult. S-a vazut ca le-a fost frica de acest meci. "Francezii" sunt totusi cu doua clase peste noi, insa cred ca puteam da si noi gol.
Mi-a placut Nesu nu mi-a placut Olaroiu. Trebuia consolidat mijlocul, trebuia jucat mai mult acolo. Dar oricum, din meciuri d-astea se capata experienta.
Real Madrid a spulberat aseara cu 5-1 pe Dinamo Kiev, confirmand ca ucrainienii sunt varza.


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Superunknown
mesaj 27 Sep 2006, 10:41 AM
Mesaj #55


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 911
Inscris: 15 February 04
Forumist Nr.: 2.236



Merci Carlos, merci Lyon wink.gif


--------------------
"Screw you guys, I'm going home" (E. Cartman)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 27 Sep 2006, 10:54 AM
Mesaj #56


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



QUOTE (Superunknown @ 27 Sep 2006, 11:41 AM)
Merci Carlos, merci Lyon wink.gif

Incepe sa imi fie sila de trasatura asta nationala. Luati-va, fratilor, si voi capra, nu asteptati sa moara a vecinului.


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 27 Sep 2006, 11:28 AM
Mesaj #57


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Parerea mea este ca, daca Steaua ar fi jucat fotbal tot meciul, rezultatul ar fi putut fi altul. Francezii nu au jucat neaparat mai bine (desi asta s-a vazut pe teren - stiu ca suna oarecum a contradictie) ci Steaua a jucat cu frica. Prima repriza mi-a adus aminte de fotbalul romanesc de acum 3-4 ani, in care, cand intalneai o echipa mai titrata faceai zid in fata portii si te rugai sa nu iei gol. Nu stiu aici daca e vina lui Olaroiu sau a jucatorilor, insa tinand cont ca au incercat ceva-ceva in repriza a doua, tind sa cred ca Oli ar fi vinovatul. Dupa parerea mea, meciul nu a fost deloc unul frumos, singura faza intr-adevar de champions league fiind ultimul gol al partidei (urmat de o surpriza pentru mine - aplauzele galeriei). Din pacate, insa, la cum a jucat Steaua ieri scorul mi s-a parut unul corect. Da' las ca-i bat ei pe Real laugh.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 27 Sep 2006, 11:33 AM
Mesaj #58


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



In afara de frica, Steaua nu a jucat bine pentru ca Lyon nu i-a lasat. Steaua nu a avut mijloc aseara. Paraschiv mediocru, Lovin foarte defensiv, Dica tinut la sange n-a miscat, iar Bostina absent. Cu cine sa mai creezi?!


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 27 Sep 2006, 12:04 PM
Mesaj #59


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



Lyon sunt buni...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 28 Sep 2006, 12:20 PM
Mesaj #60


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



din punct de vedere tactic lyon au fost cu mult peste steaua - poate a invata si oli din experienta asta ceva
din punct de vedere al indivualitatilor lyon au fost deasurpa din nou - o experienta si pentru fotbalisti, care ... nu pprea au miscat in fata francezilor
din punct de vedere al publicului - ma mir sincer ca au fost in stare sa fie atit de fair play

poate ca vor invata ceva din asta, si poate ca isi vor da mai mutla silinta, decit sa se complaca cu ideea de locul 3 si cupa uefa... pe care o cam arata...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcus
mesaj 6 Nov 2006, 11:23 PM
Mesaj #61


forumistul sahist - cel mai pasionat forumist
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.308
Inscris: 26 January 04
Din: Bucuresti / Braila
Forumist Nr.: 1.995



In seara asta am primit un mesaj haios prin mail. Referitor la infrangerea suferita de Steaua la Madrid, romanul mai gaseste resurse sa glumeasca. smile.gif

Nea Gigi (Becali) se roaga la Dumnezeu ca in meciul de pe santiago "derbedeu" sa nu primeasca nici un gol de la Real Madrid. Seara meciului.Rezultat 1-0 pentru Real. Pleca Nea Gigi suparat in maibahul sau si il treaba pe Dumnezeu: -Mai Doamne nu m-am rugat eu din suflet la tine? -Ba da mai Gigi. -Nu am facut eu donatii? -Ba da, ai facut. -Nu am fost la Muntele Atos? -Da, ai fost. -Nu sunt eu Razboinicul Luminii? -Ba da esti. -Si atunci de ce Doamne nu mai ajuta sa castig meciul cu Real Madrid? -Pai mai Gigi cum sa iti spun eu... Tu te-ai rugat sa nu primesti gol de la real madrid nu? -Da Domane.’ -Pai si Nicolita Joaca la real? spoton.gif


--------------------
* * * Nu lăsa visele să piară, pentru că dacă visele mor, viaţa nu este decât o pasăre cu aripi rupte care nu mai poate să zboare! (Langston Hughes) * * *

Turneul de Sah HanuAncutei 2012
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kyklos
mesaj 6 Nov 2006, 11:25 PM
Mesaj #62


Ex-Colimator
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.439
Inscris: 25 November 05
Din: Cosmos , Cetatean al Cosmosului
Forumist Nr.: 7.332



Săracu Bălănel..subiect de banc...se scrie Athos ....NU ATOS


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 7 Nov 2006, 08:49 AM
Mesaj #63


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



QUOTE (Colimator @ 7 Nov 2006, 12:25 AM)
se scrie Athos ....NU ATOS

ou, boi, am trait sa o citesc si p-asta! roflmao.gif


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 7 Nov 2006, 08:59 AM
Mesaj #64


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



moi sunt si jucatorii si antrenorul, si probabil moale o sa fie si finantatorul (peste una an -doi).
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andra_v
mesaj 23 Nov 2006, 12:31 PM
Mesaj #65


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



Quantum, au fost intimidati de starurile Ligii Campionilor.
Cu toate aspectele sale, Gigi Becali a construit cu rabdare echipa asta care, asa moale cum o vezi, a fost prima echipa romaneasca virgula care a jucat in Primavara Europeana. In timp ce Dinamo si Rapid faceau industrie din fotbal, Gigi investea bani frumosi in Steaua. Ati vazut ce performante a avut anii trecuti, acum au patruns in Grupe, la anu poate vor trece de Grupe. Desigur, daca nu pierd locul 2 in campionat.


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 23 Nov 2006, 01:48 PM
Mesaj #66


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



parerea mea e ca acum au o problema de leadership... cine sa fie ce in echipa aia...
e bine ca s-a deschis un drum, ca virgula Becali a facut o treaba buna pentru fotbal, de altfel copiata cu succes si de altii, dar...
- se da prea mult credit lui Radoi; echipa tre sa fie a antrenorului mai degraba
- Oli a demonstrat ca are probleme tactice... nu stie sa ii puna pe teren inca
- nu au back-up, in caz de accidentare a titularului, oameniii din esalonul doi nu fac fata, mai ales pentru ca nu au destule jocuri in picioare


ca si concluzie, bine ca s-au calificat, dar ... daca nu isi fac ordine in ograda, nu ii vad prea departe


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andra_v
mesaj 28 Nov 2006, 07:51 PM
Mesaj #67


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



De acord cu tine, cu precizarea ca Oli a castogat batalia tactica la Kiev. Si cu Standard, si in n meciuri grele din Cupa UEFA, anul trecut. + campionatul trecut tongue.gif.
Steaua manifesta o suficienta, Becali a investit intr-o echipa de top, a adus-o unde a adus-o si a intervenit plafonarea. Fotbalul evolueaza de la luna la luna, celelalte echipe s-au intarit, n-au stat cu mainile in san. Pe cand Steaua traieste tot in 2005-2006.


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 29 Nov 2006, 09:24 AM
Mesaj #68


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



se pare ca iese putin circ din prestatia arbitrilor... zice presa la ucraina ceva de 200 mii de parai pentru cele doua goluri anulate
putin probabil, dar nu imposibil si ce e mai rau, e daunator la imagine

probabil ca pina la urma ar fi bine ca antrenorul sa faca echipa si nu capitanul


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
John B
mesaj 29 Nov 2006, 10:28 AM
Mesaj #69


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 886
Inscris: 18 November 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.294



Inteleg ca e un ziar de scandal. Putem sa spunem si noi toate tampeniile din lume, nu vad de ce ne-ar lau cineva in seama.

Problema este, ca de obicei, cum prezinta mass-media romaneasca
Toate striga: "Steaua a cumparat arbitrii la meciul cu Dinamo Kiev - spune cotidianul Gazeta de Ucraina"
Normal ar fi fost: "Intr-un ziar de scandal a aparut informatia potrivit careia Steaua ar fi cumparat arbitri." Nici nu merita comentat mai mult.


--------------------
I wish I can fly
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 29 Nov 2006, 03:05 PM
Mesaj #70


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



tot ce inteleg din asta e ca nu iti castigi existenta din afacerile cu ziare...

lasand gluma la o parte, pare un subiect chiar mai interesant decit calificarile astea de juma' de palmares, la care ne bucuram mai mult decit se bucura aia care au cupele in vitrina
dar nu cred ca ai nostri o sa inteleaga prea curand cum e cu sarbatoritul victoriei dupa razboi si traitul de pe urma unor batalii


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pagini V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 28 March 2024 - 01:11 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman