HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

6 Pagini V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Cine / Ce Va Enerveaza La Tv ?, Moderatori, Prezentatori, Show-uri, etc
gigip
mesaj 4 Feb 2011, 12:19 PM
Mesaj #176


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(abis @ 3 Feb 2011, 05:36 PM) *
Ca in toata lumea civilizata, exista niste pasi legali pe care ii poti urma si strigi ce vrei si unde vrei.

Aia care au strigat la iasi ori la Focsani au fost amendati?

Abisule,dupa ce ai inceput sa postezi lucruri (multe) pertinente si bine gandite,dai ,din nou cu batul in balta!Daca cei ce au iesit in strada in 1989 faceau pasii legali,cantam si azi maretele realizari ale comunismului triumfator! Fata de cei care incalca toate prevederile legale ,toate principiile de drept,inclusiv pe cele de bun simt,NU ESTE VALABIL PRINCIPIUL LEGALITATII,PENTRU CA OAMENII MOR CU DREPTATEA DE GAT.LA RAZBOI,CA LA RAZBOI,LA VIOLENTA,RASPUNZI CU VIOLENTA,LA ABUZURILE FARA NUMAR,CU ABUZURI!
Raspunde-mi te rog unei intrebari simple:daca domnul Traian Basescu,Emil Boc si ceilalti guvernanti se plang ca e greu,ca nu sunt bani,
ca nu au ce sa mai faca pentru iesirea din criza,DE CE NU DEMISIONEAZA GUVERNUL SA SE DECLANSEZE ALEGERI ANTICIPATE,SA
HOTARASCA POPORUL CINE MERITA SA CONDUCA TARA?
Guvernantii au facut cele mai penibile concesii(prin acordarea de bani,functii si grade "independentilor"din UNPR-fosti pesedisti "sefi ai mafiei personale a lui Bombonel-gen Oprea,Ontanu,Niculicea) si ungurilor(legea educatiei in limba maghiara-urmeaza legea minoritatii maghiare!!!)
Guvernarea BUBA,PRIN MASURILE ILEGALE SI ANTISOCIALE LUATE A AJUNS SUB 10% din increderea populatiei(e posibil sa-i intreaca si partidul televizor,DDD).Daca nici acum nu realizeaza ca singura solutie este sa demisioneze ori sa fie demis Emil Boc,CEL MAI INCOMPETENT PREMIER DIN ISTORIA ROMANIEI,VOR AVEA SOARTA PNTCD,RAMANAND IN AFARA PARLAMENTULUI.ANALISTII POLITICI
INDEPENDENTI APRECIAZA CA ,IN SCURT TIMP,PDL-UL VA INTRA IN DISOLUTIE,DACA NU IESE DE LA GUVERNARE!
gigip
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 17 Feb 2011, 11:35 AM
Mesaj #177


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(March @ 18 Jan 2011, 07:54 PM) *
Finantata din bani publici , TVR 1 a devenit televiziune de partid si de stat ! devil.gif

TVR 1 a transmis în direct o reuniune PDL la care a participat Traian Băsescu

Nici în cele mai negre perioade ale TVR nu s-a întâmplat ca o reuniune a unui ONG asumat de partidul aflat la guvernare să fie transmisă în direct pe primul canal al postului public naţional

Pentru ca Oana Stancu,singurul jurnalist de la Realitatea ,necontaminat de portocalita acuta,a prezentat cu probe,spaga de 4 milioane de euro primita de Nutica,de la Alrom Slatina,pe care a impartito cu multiubitul ei presedinte,noul actionar al postului,Ghita,fost prieten al fetitei matrozului,a dat-o afara de la emisiunea Ora de foc!
Dupa Razvan Dumitrescu,cel care a prezentat probe ca matrozul l-a lovit pe copil,un alt jurnalist independent,neincolonoat in gasca laudatorilor portocalii,este dat afara.
Sa va fie rusine,guzganilor portocalii!
Romanii asteapta ca la congresul UDMR sa le vina mintea romanului de pe urma,maghiarilor,sa iasa de la guvernare si sa ne vindecam de BUBA portocalie!
gigip
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Michelle
mesaj 17 Feb 2011, 11:47 AM
Mesaj #178


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.750
Inscris: 8 January 05
Din: ???
Forumist Nr.: 5.402



Andreea Cretulescu- o tzatza suprema!


--------------------
Life is about having the mixture of the curiosity of an older person and the imagination of a child
Daphne Guiness

Mai bine sa fii urat pentru ceea ce esti, decit iubit pentru ceea ce nu esti!
Anatole France
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 17 Feb 2011, 11:47 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
mutulica
mesaj 16 Mar 2011, 07:43 AM
Mesaj #179


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



pe mine au inceput sa ma irite aia de la zu


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 16 Mar 2011, 08:17 AM
Mesaj #180


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



Da, par foarte neprofesionisti, parca e o emisiune facuta de liceeni.

Mie Alessandra Stoicescu imi pare a deborda de prostie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 28 Mar 2011, 05:20 PM
Mesaj #181


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Mihaescu-GARCEA , ajuns pe scaunul de presedinte al Partidului Verzilor ! Isi da cu parerea frecvent la RTv.
Un fel de Vanghele cu ceva mai multi neuroni in ale politicii !


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 29 Apr 2011, 10:22 AM
Mesaj #182


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Toate televiziunile azi. Parca au innebunit cu nunta asta regala !

Asa ca :

Cum să "scapi" de marele eveniment thumb_yello.gif

Acest topic a fost editat de March: 29 Apr 2011, 10:23 AM


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 29 Apr 2011, 11:53 AM
Mesaj #183


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(March @ 28 Mar 2011, 06:20 PM) *
Mihaescu-GARCEA , ajuns pe scaunul de presedinte al Partidului Verzilor ! Isi da cu parerea frecvent la RTv.
Un fel de Vanghele cu ceva mai multi neuroni in ale politicii !

Haoleo,tetio!Marean,pe persoana fizica ii da clase chelului.Ala e mai enervant decat Fooorrriiiiiinnnn Calinescuuuuuuuuuuuuu!
Marean imi e simpatic,mai ales la "In puii mei"!
gigip
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nefertiti
mesaj 29 Apr 2011, 12:46 PM
Mesaj #184


[Vera]
******

Grup: Moderator
Mesaje: 4.054
Inscris: 25 October 06
Din: pe plaja
Forumist Nr.: 8.842



Nu doar la teve, peste tot: nunta lu' peşte.


--------------------
passionate about latin america

Cafeneaua
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 10 May 2011, 04:19 PM
Mesaj #185


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Mona si Virinel au luat locul Elodiei ! devil.gif devil.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 11 May 2011, 10:33 AM
Mesaj #186


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



si nu la DD in direct ci la faimoasa televiziune B1, de tot rasul, cati bani o fi platit Irinel pentru masina asta de spalat rufe, B1TV.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 17 Oct 2011, 04:34 PM
Mesaj #187


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Isterie totala.... din zori si pana in noapte ... Huidu si iar Huidu ! devil.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
gigip
mesaj 17 Oct 2011, 05:07 PM
Mesaj #188


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.873
Inscris: 30 March 10
Din: bucuresti
Forumist Nr.: 16.402



QUOTE(March @ 17 Oct 2011, 05:34 PM) *
Isterie totala.... din zori si pana in noapte ... Huidu si iar Huidu ! devil.gif

Asa este! O sa ne imbolnavim de...huiduiala!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 12 Feb 2012, 03:28 PM
Mesaj #189


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Cel putin din cauza zapezilor astea si situatia dramatica din tara am scapat de trancaneala aia cu privire la porcaria importata de la americani : Sf. Valentin ! devil.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 5 Mar 2012, 01:03 PM
Mesaj #190


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Ma scoate pur si simplu din sarite reclama ai prin care Oreste il prezinta pe Badea.


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 6 Mar 2012, 08:26 PM
Mesaj #191


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Au innebunit toate canalele. De dimineata pana seara ii trag cu criminalul de la frizerie, pistolul folosit, permis de port arma si nebuneala, responsabilitatea politistilor si tot asa devil.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 27 Jun 2013, 08:58 AM
Mesaj #192


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Nu l-am auzit in direct pe Robert Turcescu, cand a scos din putul gandirii sale, prostia cu margarina la adresa Nadiei Comanici. Nu stiu daca lui Robert Turcescu ii place margarina, dar din modul in care a reactionat banuiesc ca nu-i place, poate ca-i place untul. De fapt chiar n-am inteles ce l-a deranjat la reclama pe care Nadia Comanici o face la margarina! faptul ca Nadia a ajuns sa faca reclama la margarina! poate ca din cauza crizei isi rotunjeste veniturile facand reclame, nu vad ce-i rau in asta. Poate ca Nadia Comanici chiar crede in beneficiile aduse organismului prin consumul de margarina! Poate Robert Turcescu considera ca Nadia Comanici s-a injosit, ajungand sa faca reclama la margarina, ca merita sa ramana acolo pe un piedestal mental construit de admiratorii sai! O intrebare ma framanta totusi. Pana la urma ce-i pasa lui Robert Turcescu de margarina Nadiei Comanici? ce treaba are el cu reclama asta, ce stindard poarta moderatorul Turcescu in acest razboi al margarinei? Eu cred ca Nadia Comanici este un cetatean ca toti ceilalti cetateni, chiar daca la un moment dat, prin activitatea ei sportiva extraordinara, a oferit celorlalti cetateni momente de exaltare, nu inseamna ca este o zeita care se hraneste cu nectarul oferit de muritori. Este o persoana care are dreptul sa faca ce doreste cu viata, cu personalitatea sa. Poate sa cedeze o parte din personalitatea sa pentru un bun material, bani etc. cu care poate sa plateasca scoala pentru copilul sau. Robert Turcescu face acelasi lucru, isi ofera personalitatea pe micul ecran, unii o fac in slujba margarinei, altii in slujba politicului, intre cele doua exista o mare diferenta, in timp ce margarina are un gust destul de placut, politica are un gust de c...t, asa ca nu ma mira ca domnul Turcescu este din cand in cand iritat de mirosul din jurul sau, de unde si invidia asta impotriva celor care fac reclama la margarina.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 27 Jun 2013, 11:42 AM
Mesaj #193


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(Marduk @ 27 Jun 2013, 09:58 AM) *
Pana la urma ce-i pasa lui Robert Turcescu de margarina Nadiei Comanici?

Margarina este un produs care dauneaza sanatatii

Nadia isi foloseste imaginea pentru a promova un produs care face rau celor care il consuma.

Asta e tot. Nu stiu de ce trebuie sa te enerveze Turcescu sau altcineva care semnaleaza acest lucru. Nadia a fost o gimnasta exceptionala, asta nu inseamna ca tot ce face trebuie laudat.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 27 Jun 2013, 12:23 PM
Mesaj #194


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(abis @ 27 Jun 2013, 12:42 PM) *
QUOTE
Margarina este un produs care dauneaza sanatatii

Mit sau adevar? Cine poate spune exact?
QUOTE
Nadia isi foloseste imaginea pentru a promova un produs care face rau celor care il consuma.

Ce sa faca? sa fure la colt de strada? sa cerseasca la Roma sau Paris? sa se prostitueze?
QUOTE
...Nadia a fost o gimnasta exceptionala, asta nu inseamna ca tot ce face trebuie laudat.

N-am sustinut asta, dar ca individ poate sa faca tot ceea doreste, cata vreme nu incalca legea. S-a dat o lege impotriva reclamei la margarina? Doar pentru ca este Nadia Comanici trebuie infierat tot ce face, nepotrivit, in opinia unora?



--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 27 Jun 2013, 01:37 PM
Mesaj #195


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(Marduk @ 27 Jun 2013, 01:23 PM) *
Mit sau adevar? Cine poate spune exact?

Cercetatorii, nu eu
QUOTE
Ce sa faca? sa fure la colt de strada? sa cerseasca la Roma sau Paris? sa se prostitueze?

Nadia merge intr-o campanie agresiva prin scoli, si se adreseaza personal copiilor, promovand practic o otrava… Daca tie ti se pare normal, mie nu. Oricare dintre variantele prezentate de tine mi se pare mai onorabila...

Copiii stiu ca Nadia e o campioana, ca e un model demn de urmat, deci, daca ea recomanda otrava la ei in scoala, ei sa creada ca e buna. ca individ
QUOTE
poate sa faca tot ceea doreste, cata vreme nu incalca legea

Nu i-a interzis nimeni, din cate stiu, sa promoveze porcaria aia de margarina. Asa cum este ea libera sa faca ceea ce doreste, sunt si altii liberi sa spuna ceea ce cred despre produsul ala si despre modul agresiv de a face campanie targetata pe copii, in scoli.
QUOTE
Doar pentru ca este Nadia Comanici trebuie infierat tot ce face, nepotrivit, in opinia unora?

Daca ar fi facut reclama la rosii ori castraveti nu cred ca o critica Turcescu. Nu trebuie "infierat" tot ce face ci doar ceea ce face daunator


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 27 Jun 2013, 02:09 PM
Mesaj #196


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(abis @ 27 Jun 2013, 02:37 PM) *
QUOTE
Cercetatorii, nu eu

Unii cercetatori. thumb_yello.gif
QUOTE
... promovand practic o otrava…

Nu s-a demonstrat ca este o otrava, iar daca cineva a demonstrat ca margarina este o otrava de ce nu se opreste comercializarea ei?
QUOTE
....Oricare dintre variantele prezentate de tine mi se pare mai onorabila...

Ti-ar placea nu? devil.gif s-o vezi pe Nadia intr-o vitrina la Amsterdam, sau cersind prin Paris.
QUOTE
Copiii stiu ca Nadia e o campioana...

PUNCT. Orice alta legatura cu "otrava" trebuie explicata copiilor de parinti grijulii ca tine.
QUOTE
...si altii liberi sa spuna ceea ce cred despre produsul ala...

Corect, pana la atacul la persoana, au toate drepturile sa-si spuna parerea.
QUOTE
Daca ar fi facut reclama la rosii ori castraveti nu cred ca o critica Turcescu.

Inca nu s-a descoperit ca rosiile si castravetii ar fi daunatori, dar cu siguranta in anumite conditii sunt mai nocivi decat margarina.
QUOTE
Nu trebuie "infierat" tot ce face ci doar ceea ce face daunator

Nu, nu trebuie "infierat" nimic din ceea ce face cata vreme nu incalca legea, ci doar niste "mituri" ce nu sunt pe deplin confirmate. Daca domnul Robert Turcescu, pe care de altfel il urmaresc, lua atitudine si fata de alte "vedete" care promoveaza fel de fel de prostii, as fi inteles ca avea un scop dar asa, direct la tinta, Nadia Comanici, deplorabil pentru un moderator de nivelul domniei sale, un bufeu de margarina.



--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 27 Jun 2013, 02:21 PM
Mesaj #197


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



QUOTE(Marduk @ 27 Jun 2013, 03:09 PM) *
Unii cercetatori.

Bineinteles. Nu toti cercetatorii din lume studiaza margarina. Unii studiaza stelele, altii genomul uman, altul bosonii samd
QUOTE
daca cineva a demonstrat ca margarina este o otrava de ce nu se opreste comercializarea ei?

Din acelasi motiv pentru care nu se opreste comercializarea tutunului si a altor substante daunatoare
QUOTE
Ti-ar placea nu? s-o vezi pe Nadia intr-o vitrina la Amsterdam, sau cersind prin Paris.

Nu planific in viitorul apropiat vizite in niciunul dintre aceste orase. Mi se pare insa mai onorabil sa faci orice altceva decat reclama unor otravuri, in fata unor copii
QUOTE
nu trebuie "infierat" nimic din ceea ce face cata vreme nu incalca legea

Daca spui ca oricine poate sa faca orice doreste atat timp cat nu incalca legea, de aici rezulta si ca oricine poate critica pe oricine, atat timp cat prin aceasta critica nu incalci legea. smile.gif
QUOTE
Daca domnul Robert Turcescu, pe care de altfel il urmaresc, lua atitudine si fata de alte "vedete" care promoveaza fel de fel de prostii,
QUOTE
as fi inteles ca avea un scop
dar asa, direct la tinta, Nadia Comanici, deplorabil pentru un moderator de nivelul domniei sale

Deci, asa intelegi ca nu are niciun scop
Bun... smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 27 Jun 2013, 02:34 PM
Mesaj #198


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



QUOTE(abis @ 27 Jun 2013, 03:21 PM) *
QUOTE
...Nu toti cercetatorii din lume studiaza margarina....

smile.gif era vorba despre unii cercetatori care studiaza margarina, nu stelele.
QUOTE
Din acelasi motiv pentru care nu se opreste comercializarea tutunului si a altor substante daunatoare

Asa si? de ce nu se leaga domnul Robert Turcescu de motivele respective?
QUOTE
..Mi se pare insa mai onorabil sa faci orice altceva decat reclama unor otravuri...

Deci mai bine c**va decat promoter de margarina, interesant, etic, mod de a privi si educa pe cineva in legatura cu viitorul sau.
QUOTE
...de aici rezulta si ca oricine poate critica pe oricine, atat timp cat prin aceasta critica nu incalci legea

Corect, atata vreme cat critica respectiva nu constitue un atac la persoana, cum spusei.
QUOTE
Deci, asa intelegi ca nu are niciun scop

Moncher sa sti ca daca din cand in cand fac pe prostul nu inseamna ca sunt prost. mwah1.gif



--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt întotdeauna așa de siguri pe ei, în timp ce oamenii înțelepți sunt atât de plini de îndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
abis
mesaj 10 Jul 2013, 08:24 AM
Mesaj #199


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 22.306
Inscris: 8 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.507



Studiu de caz - cat de jos este nivelul la care se face presa, la TV


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Pagini V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 16 April 2024 - 09:50 PM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman