HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

4 Pagini V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Ce V-a Determinat Sa Ramaneti Pe Acest Forum ?
necromanc
mesaj 19 May 2003, 12:54 PM
Mesaj #1


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



Ce v-a determinat sa ramaneti pe acest forum oameni buni ! ?

In Romania forumurile incep sa fie tot mai dese, dar nu toate au si succes.
In Romania parca este o moda cu fiecare chestie. De exemplu acum ceva timp toata lumea punea pe pagina chestii ca:
Poza, psybnc,root, sms, poze cu femei dezbracate, bancuri .. etc.
De la un moment dat lumea a inceput sa se plictiseasca de aceleasi si aceleasi subiecte si a cam inceput sa evite aceste siteuri, sau doar aruncau o privire ( 10 secunde ) , dupa care inchideau fereastra cu siteul respectiv.

In ultima vreme moda s-a schimbat putin si toata lumea vrea sa aiba un forum pe pagina, si nu asa ci un forum foarte populat. Desi este greu sa obtii asa ceva si iti trebuie mult timp pentru a face un forum de calitate toata lumea isi face forum, fara sa se gandeasca cat timp sa ia ca sa il populeze. In scurt timp aceste forumuri o sa moara ( ma refer la cele de care nu se ocupa persoanele respective ).

Forumul este , cred eu o noua etapa a comunicarii , pe care uni o fac cand trec de la mirc la forum.

Si acum in final sa mai repet inca odata intrebarea care rasuna in titlul acestui subiect:

Ce v-a determinat sa ramaneti pe acest forum & argumente ? - deoarece sunt o gramada de forumuri care pot fi vizitate , de ce tocmai HanuAncutei ? smile.gif

Eu am ramas aici pentru ca observ ca este o comunitate in plina dezvoltare si pentru a-mi face prieteni. Mentionez ca nu este singurul forum pe care activez, aici stau mai mult pentru a ajuta forumul sa se dezvolte si sa prinda o forma. Ajut si eu cum pot smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 19 May 2003, 01:01 PM
Mesaj #2


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Necromanc, nu cred ca este vorba de 'ce este la moda'. Si in mod sigur nu forumurile sunt la moda in momentul de fata.
Doar ca un proiect in care pui suflet (si, daca e posibil, si bani) va avea intotdeauna un succes mult mai mare decat niste pseudo-site-uri create din dorinta de a fi la moda. wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 19 May 2003, 09:49 PM
Mesaj #3


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



Eu am ramas in principal datorita plictiselii care s-a instalat pe celelalte forumuri vizitate de mine.
Dar la fel de bine, sau chiar mai bine, as putea spune ca am ramas pe acest forum datorita izului de nou, a varietatii discutiilor si oameniilor interesanti si deschisi la minte. In general acestea sunt motivele care ma determina sa raman sau nu pe un forum.


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decāt o zi fadă, mai bine obscuritatea decāt o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 19 May 2003, 09:49 PM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Mistinguett
mesaj 19 May 2003, 10:11 PM
Mesaj #4


Cea Mai Impaciuitoare Forumista din 2003
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.395
Inscris: 25 April 03
Forumist Nr.: 240



Iar mi-a luat black ice cuvintele din gura... E bine, ca scriu eu mai putin. wink.gif


--------------------
Life is what happens to you while you're busy making other plans.
"An eye for an eye makes a blind world" - Ghandi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 19 May 2003, 10:24 PM
Mesaj #5


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



Ce m-a determinat ???

Faptul ca aici nu sant cel mai "destept", dar nici cel mai prost....doar unul ca ceilalti !!

Faptul ca aici nimeni nu se ia de gramatica mea cand nu are un reply !!

Si faptul ca in curand Misti, Genicon si eu, dam gata toti mititeii si berea oltenilor ( daca Mihai nu ma zboara de pe forum il luam si pe el biggrin.gif biggrin.gif ).

Dar cel mai bun raspuns l-am dat la publicitate (reclama) ieri.

Sorin.

Acest topic a fost editat de SORIN: 19 May 2003, 10:29 PM


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 20 May 2003, 10:58 AM
Mesaj #6


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



A si eu cand am aflat de forum scria pe undeva , arta de a conversa si m-am gandit ca ar fi bine sa imi imbogatesc vocabularul daca se poate pe acest forum. smile.gif



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 20 May 2003, 03:26 PM
Mesaj #7


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



Uh, cam greu sa spun ca-mi plac userii... desi asta este purul adevar. Adica pana in momentul de fata nu am reusit sa vad aici multi (mai precis doar unul) indivizi care sa sara peste cal. Si atmosfera este ok. Practic nu sint tentat sa stau la taclale pe alte site-uri, in afara de unul tehnic, pe domeniul meu, unde am nevoie ca de aer de informatii. Acum sa nu v-o luati in cap.. biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tirpitz
mesaj 20 May 2003, 05:23 PM
Mesaj #8


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 20
Inscris: 14 May 03
Forumist Nr.: 297



Raspunsul este simplu: calitatea interlocutorilor si restrictiile aplicate limbajului.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 21 May 2003, 01:03 PM
Mesaj #9


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



Mi-ar place mai mult daca ar fi mai multa lume activa si ca sa fie mai multe pareri smile.gif

Restul de ce ati ramas pe forum ?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 21 May 2003, 01:53 PM
Mesaj #10


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



Stai ca mai vin ele, parerile.

Eu am ramas in primul rand pentru ca este un forum diferit de tot ce am vazut pana acum. Si e diferit in sensul bun al cuvantului, pentru ca am vazut forumuri in care nu se facea altceva decat sa se injure. Si aceasta restrictie a limbajului, impreuna cu autocenzura membrilor, mi-a dovedit ca este un forum care merita si care are sanse mari sa devina "Ceva"... sau "Cineva"... ca este Ancuta smile.gif

Am ramas pentru ca am fost printre primii membri si, de ce sa nu recunosc asta, e un lucru cu care ma mandresc. Am ramas pentru ca am vazut ca aceasta comunitate creste de la o zi la alta, si apar persoane cel putin la fel de interesante ca cele vechi. Am ramas pe acest forum pentru ca am gasit in sfarsit persoane cu care ma inteleg, si cu care sa nu imi doresc in vreun fel sa intru in conflicte. Am ramas pe acest forum pentru ca am eu convingerea ca pe unii dintre voi ii voi putea numi in viitor prieteni.

Si... am ramas pe forum pentru ca se prefigureaza o betie pe cinste, cu mici si olteni... asa cum zicea si Sorin... biggrin.gif

Vivat, Crescat, Floreat, Famat Hanu Ancutei! biggrin.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bubu
mesaj 21 May 2003, 04:09 PM
Mesaj #11


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 993
Inscris: 30 March 03
Din: BUCURESTI
Forumist Nr.: 144



Am ramas pe acest forum datorita calitatii discutiilor...ia uite la Mihai ce se umfla biggrin.gif biggrin.gif
...sincer, imi face placere de fiecare data cind intru, si vad cum gindeste lumea(indiferent de pozitie), pentru ca in viata de zi cu zi , nu ai ocazia sa porti astfel de discutii.O data pentru ca esti in viteza si a doua pentru ca nu esti la fel de sincer cum poti fi aici.
Oricum e un lucru bun pentru oameni...bravo Mihai! si succes in viitor. 40.gif


--------------------
"Frica de Dumnezeu este inceputul intelepciunii"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 21 May 2003, 07:25 PM
Mesaj #12


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



Da , e corect ca discutiile de aici sunt gandite , si fara chestii la misto si nu stiu ce .. scurt ( sau lung ) dar la subiect.
Eu mai cunosc doar 1-2 forumuri pe care se vorbeste serios , ca pe restul nu mai stiu aia cum sa isi bata joc unul de altul.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 21 May 2003, 07:31 PM
Mesaj #13


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



QUOTE (necromanc @ May 21 2003, 07:48 PM)
Da , e corect ca discutiile de aici sunt gandite , si fara chestii la misto si nu stiu ce .. scurt ( sau lung ) dar la subiect.
Eu mai cunosc doar 1-2 forumuri pe care se vorbeste serios , ca pe restul nu mai stiu aia cum sa isi bata joc unul de altul.


Care forumuri ????

Doar de curiozitate...

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 21 May 2003, 07:54 PM
Mesaj #14


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Presupun ca cele amintite in sub-forumul 'Reclama' wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SORIN
mesaj 21 May 2003, 08:44 PM
Mesaj #15


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 4.344
Inscris: 8 March 03
Forumist Nr.: 41



QUOTE (Mihai @ May 21 2003, 08:17 PM)
Presupun ca cele amintite in sub-forumul 'Reclama' wink.gif


Sper ca nu !! 24.gif

Si asta in ciuda faptului ca am un mare respect fata de admin-ul de acolo. Cinstit sa fiu...merita mai mult decat ce are pe acolo si potentialul e rasipit ( parerea mea ).

Oricum, noi ramanem pe Han ( am auzit ca e unu care da mititei si berica la prieteni biggrin.gif biggrin.gif ) si impreuna o sa decolam la mare inaltime!!

Acum inapoi la Turism, ca l-am neglijat in ultimul timp.

Sorin.


--------------------
When you have to shoot, shoot, don't talk.

Mai usori ca vulturii, mai tari ca leii.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 22 May 2003, 05:35 PM
Mesaj #16


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



Pentru SORIN - forumuri care sunt calumea consider ca sunt softnews & visualart.

Si cel mai penal dupa parerea mea este CG , deoarece acolo daca vrei sa primesti raspuns la o problema primesti o gramada de mesaje puse la misto , si abia dupa aceea poate cineva o sa iti raspunda on topic.

Totusi aici vad ca sunt oameni seriosi si stau , daca nu erau nu aveam aici mai mult de 20 de posturi.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
black ice
mesaj 22 May 2003, 08:46 PM
Mesaj #17


blue-eyed dreamer
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.367
Inscris: 14 April 03
Din: Cluj / Bucuresti
Forumist Nr.: 192



QUOTE
Si cel mai penal dupa parerea mea este CG , deoarece acolo daca vrei sa primesti raspuns la o problema primesti o gramada de mesaje puse la misto , si abia dupa aceea poate cineva o sa iti raspunda on topic.


Mie mi se pare ca e chiar invers. CG-ul mi se pare cel mai riguros forum din .ro
Motiv pentru care nici nu am ramas pe acolo. Putin off-topic nu strica nicaieri...


--------------------
"Mai bine o noapte eternă decāt o zi fadă, mai bine obscuritatea decāt o lumină ştearsă" (E. Cioran)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 23 May 2003, 10:33 AM
Mesaj #18


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



Da , dar unde iti place mai mult ? Acolo sau aici ?
Mie imi place mai mult pe HA decat pe CG , deoarece majoritatea abereaza.Aici se mai pune cate un post la misto , dar in acel post e si lucru serios , acolo apar si posturi de genul " hahaha " care nu fac altceva decat sa ocupe serverul si nu dau nici macar rezolvarea la problema.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 23 May 2003, 05:01 PM
Mesaj #19





Guests






Hmm...De ce am ramas pe Hanu' Ancutei? Din mai multe motive, unele din ele enumerate si de voi.Imi place aici pt ca se cunoaste ca mai exista bun simt pe lumea asta.Chiar daca uneori se mai fac unele remarci acide sau cu subintelesuri, macar totul e in limita bunului simt.Se poarta discutii interesante, nu se vorbeste aiurea.Chiar daca mai exista off topicuri, de multe ori sunt binevenite caci destind atmosfera.Imi place ca nu se injura, ca se respecta parerea celuilalt, ca se discuta civilizat.Si-mi mai place ca aici am gasit oameni adevarati, cu suflet si inteligenti..
Pe alte forumuri nu am ramas tocmai din cauza lipsei bunului simt si a discutiilor coerente.Ce sa mai zic?Mi-am facut multi prieteni aici pe care sper ca intr-o zi ii voi intalni, la un mic si la o bere, ca sa pastrez traditia hanului biggrin.gif tongue.gif
In concluzie va iubesc pe toti si-mi pare bine ca v-am intalnit!!!
Si, in plus, Mihai si restul moderatorilor, fac treaba buna, adica au grija ca acest han sa nu se transforme intr-o bodega, ceea ce e un lucru demn de laudat!!Tineti-o tot asa!!
Pup iu all 30.gif rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cain
mesaj 26 May 2003, 10:30 AM
Mesaj #20


Domnitor
******

Grup: EmailInvalid
Mesaje: 1.533
Inscris: 18 March 03
Forumist Nr.: 93



necromanc, pe CG, cel putin la partea hardware sau software, intotdeauna vei capata raspunsul, asta in masura in care cei de acolo il stiu; daca unii mai ironizeaza din cand in cand, ii iei la suturi, si pana la urma se calmeaza si raspund. Si eu va mai iau in balon din cand in cand, dar nu mi-ati spus niciodata sa incetez... daca am deranjat pe cineva, sa-mi spuna.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 26 May 2003, 01:04 PM
Mesaj #21


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



In mai multe locuri am vazut discutii neserioase pe CG.
Despre tine Cain ce sa spun am vazut ca mai si glumesti , dar nu ma deranjeaza ca stii sa te controlezi ... un rambet nu strica niciodata smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AIWA
mesaj 26 May 2003, 03:03 PM
Mesaj #22


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 938
Inscris: 11 March 03
Forumist Nr.: 69



Necromanc...sincer si black Ice ...a spus bine...CGul e serios...e riguros...asta datorita faptului ca e o armata de useri...si o gasca de Admini si Moderatori! Ca uneori pe anumite arii mai gasesti si unele discutii mai neserioase...asta nu inseamna ca un forum este penal!
Unde e foarte multa lume...intotdeauna exista si citeva uscaturi! Pricepi?
Nu mai fa comparatii intre un forum care ceva ani buni de existenta si are Members: 5,058, Threads: 36,412, Posts: 508,456 (astazi) cu un forum proaspat nascut! Nu ramane decat ca HA sa creasca si in momentul cind va ajunge si el mare (ma refer la numarul de membri) or sa apara si aici ceva personaje mai stresante...e inevitabil acest lucru!

Si acum ON TOPIC
In primul rind aici e o oaza de liniste pentru mine...discutiile sint putine si interesante....efectiv e un moment de relaxare cin d ma plimb printre mesele hanului (a se citi ariile forumului) plus ca ma intilnesc cu o gasca de vechi amici 19.gif


--------------------
Bertrand Russel: Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac , viata o demonstreaza zilnic !!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 26 May 2003, 07:30 PM
Mesaj #23


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



Am spus si eu parerea mea. smile.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(cretze)
mesaj 28 May 2003, 09:39 AM
Mesaj #24





Guests






QUOTE (AIWA @ May 26 2003, 04:26 PM)
Necromanc...sincer si black Ice ...a spus bine...CGul e serios...e riguros...asta datorita faptului ca e o armata de useri...si o gasca de Admini si Moderatori! Ca uneori pe anumite arii mai gasesti si unele discutii mai neserioase...asta nu inseamna ca un forum este penal!
Unde e foarte multa lume...intotdeauna exista si citeva uscaturi! Pricepi?
Nu mai fa comparatii intre un forum care ceva ani buni de existenta si are Members: 5,058, Threads: 36,412, Posts: 508,456 (astazi) cu un forum proaspat nascut! Nu ramane decat ca HA sa creasca si in momentul cind va ajunge si el mare (ma refer la numarul de membri) or sa apara si aici ceva personaje mai stresante...e inevitabil acest lucru!

... si eu cred ca o comparatie intre HA si CG este deplasata atat prin prisma dimensiunilor celor doua cat si a varstei lor ... s-a spus ca este un forum penal ... cred ca este departe de treaba asta, insa nu este nici un model de luat in seama ... sunt acolo oameni pe care ii respect si am toata admiratia pentru profesionalismu' lor cum ar fi GunX si Mir, prieteni buni ca AIWA sau gaurika despre care nu pot sa am decat cuvinte de lauda ... din pacate, eu nu cred CG nu se identifica cu acestia ...

... de ce am ramas pe HA?!? ... pai raspunsul este unul foarte simplu: mi-a placut atmosfera calda de aici si bine-nteles faptul cei prezenti au ceva de zis ...


Cretze ph34r.gif

Acest topic a fost editat de cretze: 28 May 2003, 09:40 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
necromanc
mesaj 28 May 2003, 12:35 PM
Mesaj #25


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 475
Inscris: 8 April 03
Forumist Nr.: 171



cretze a atins un scop pe care si eu vroiam sa il afisez, adica ca CG nu se identifica doar prin moderatori , ci si prin felul sau de a fi. Chiar daca e cel mai mare forum din romania nu inseamna ca e si cel mai bun.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mihai
mesaj 28 May 2003, 02:05 PM
Mesaj #26


Gazda Hanului
******

Grup: Admin
Mesaje: 8.578
Inscris: 22 February 03
Din: Hanu Ancutei
Forumist Nr.: 1



Subiectul se numeste 'Ce v-a determinat sa ramaneti pe acest forum', nu 'Comparati acest forum cu altele'. wink.gif
On topic, va rog.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sagitarius
mesaj 23 Sep 2003, 08:54 AM
Mesaj #27


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 212
Inscris: 16 September 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 782



Ced m-a determinat sa raman pe acest forum?
Ei bine...sunt subiecte diverse si ai despre ce vorbi.Scurt si la obiect asa cum imi este stilul. tongue.gif


--------------------
La vita e bella!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares
mesaj 23 Sep 2003, 09:44 AM
Mesaj #28


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 805
Inscris: 5 September 03
Din: Bucureşti
Forumist Nr.: 711



Eu sunt mai nou venit si nu stiu daca am facut destui "purici" pe aici ca sa pot raspunde la intrebarea lui Mihai, dar...
Am ramas aici si pentru ca m-a captivat atmosfera placuta (uneori prea de "gashca" si cei noi se simt lasati pe afara, dar cred ca asta se remediaza in timp), m-au atras unele dintre thread-uri si m-am trezit raspunzand biggrin.gif
E un forum placut si seamana cu un bar / cafenea unde iti face placere sa tot revii. Sper sa nu se schimbe situatia wink.gif


--------------------
Atat de multe carti si atat de putin timp... Vizitati "Pagina Cronicarului".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cameron
mesaj 23 Sep 2003, 10:00 AM
Mesaj #29


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.407
Inscris: 4 August 03
Forumist Nr.: 542



Eu nu mai intrasem pe un forum de genul acesta de aproape 2 ani.
La inceput ma simteam mai mult decat stinghera..si a trecut destul timp pana ca capat curaj sa postez ceva.
Cred ca in 2 saptamani am reusit sa citesc aproape tot ce era postat aici..
Jurnalul lui Genicon m-a facut sa ma inscriu ...
Acum... rolleyes.gif imi fac teste de vointa..inchizand conexiunea cu net-ul.. biggrin.gif

Acest topic a fost editat de cameron: 23 Sep 2003, 10:01 AM


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hamleet
mesaj 23 Sep 2003, 10:34 AM
Mesaj #30


Vataf
***

Grup: Membri
Mesaje: 209
Inscris: 19 August 03
Din: Bucuresti - Romanica
Forumist Nr.: 636



Asta este primul forum pe care m-am oprit. Am mai fost si pe altele pe care le-am luat la "puricat" inainte sa-mi fac cont si am vazut ca nu are rost sa raman...
Se injurau oamenii, adminul bana la intamplare si nu mai vorbesc de ce discutii imbecile erau blink.gif
Aici primul lucru care mi-a atras atentia au fost cativa dintre voi care aveau niste sute de mesaje si m-am gandit sa ma uit mai bine ca poate merita.
SI A MERITAT 40.gif


--------------------
"If i were a king, i could do anything!"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
genicon
mesaj 23 Sep 2003, 02:28 PM
Mesaj #31


Cronicar oPsedat
******

Grup: Moderator
Mesaje: 3.227
Inscris: 8 March 03
Din: Din sud
Forumist Nr.: 45



QUOTE (Sagitarius @ Sep 23 2003, 09:59 AM)
Ei bine...sunt subiecte diverse si ai despre ce vorbi.

Si ai si cu cine! wink.gif (urla modestia in mine... biggrin.gif )
@Ares: Nu iti face griji... o sa intri fara probleme si fara initieri prealabile in "gasca" wink.gif Noua insa ne place sa ii zicem "familie" wink.gif

P.S. Bine ati venit! smile.gif


--------------------
Am incalcat cel putin 5 din 10 porunci/Ma pocaiesc la 90 de ani, pacatuiesc pana atunci

PreaoPsedatul genicon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ares
mesaj 23 Sep 2003, 08:43 PM
Mesaj #32


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 805
Inscris: 5 September 03
Din: Bucureşti
Forumist Nr.: 711



Multzam mult de tot genicon pentru primirea in familie.
Bebe mic al HA devil.gif (vai ca ma bucur ca au aparut smiley astia noi!!!!! spoton.gif )


--------------------
Atat de multe carti si atat de putin timp... Vizitati "Pagina Cronicarului".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
atta
mesaj 23 Sep 2003, 10:33 PM
Mesaj #33


Vornic
****

Grup: Membri
Mesaje: 373
Inscris: 18 June 03
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 386




Primul lucru pe care l'am facut cand am intrat in Han a fost sa citesc regulamentul.... si parca era facut pentru mine.... tin minte ca eram de acord cu mai toate punctele si subpunctele si am fost uimita ca cineva a formulat toate lucrurile astea pe care eu le practicam deja dupa ureche wink.gif.
Apoi.... vorba lui geni, incet, incet am inceput sa simt familia... si sper ca voi fi si eu adoptata cat de curand.
Ce imi mai place... este spiritul "noi suntem buni"... imi plac la nebunie oamenii buni.

pup iuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMU'BUN
mesaj 23 Sep 2003, 11:03 PM
Mesaj #34


Batranul Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 1.491
Inscris: 5 June 03
Din: Romania
Forumist Nr.: 360



atta
QUOTE
imi plac la nebunie oamenii buni.

Sa inteleg ca am fost clonat? cry.gif
De ce am...ramas? De ce nu m-ati dat afara, ca altfel n-aveti cum sa scapati de mine?!!! laugh.gif

Acest topic a fost editat de OMU'BUN: 23 Sep 2003, 11:05 PM


--------------------
Dincolo de inocenta e alunecare !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
atheos
mesaj 24 Sep 2003, 12:21 AM
Mesaj #35


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 44
Inscris: 26 August 03
Forumist Nr.: 674



Io inca nu stiu daca ramin sau nu , desi sunt multe motive pt mine sa continui sa postez aicea , nu pot sa trec peste senzatzia de sufocat pe care moderatori o dau acestui forum. Mult , mult prea exagerat de moderat , parerea mea.
Sincer nici nu crede-am ca exista asa ceva pe internet, se intra in niste detali asa marunte cu moderatul , ca itzi piere chefu sa mai participi in discutzie. Nici nu imi vine sa cred citzi pot sa aplaude asa ceva


--------------------
Just cos I don't know what happens after I die , I should not be an ignorant coward and invent story's about heaven and the virtues of my highly moral life , just so I can sleep better at night.
We are what we are - intelligent animals and for one I am very proud of that . If I have to believe in someone I chose to belive in myself and if it is in my nature to worship I chose to worship nature and every second of life I have on this planet
-Atheos
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Pagini V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 24 April 2024 - 04:05 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman