HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Vrei si tu un Jurnal?

Daca doriti si dumneavoastra un Jurnal, trimiteti un mesaj in acest sens in cadrul topicului Detalii Forum.
Nou: Autorul unui jurnal are dreptul de a decide ca un mesaj scris in cadrul Jurnalului sau de catre altcineva sa fie sters. Daca doriti acest lucru, trimiteti-mi un PM cu adresa mesajului in cauza si acesta va fi sters (bineinteles, atat timp cat nu se exagereaza).

8 Pagini V  « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> Taifas, cu Mara
Mara
mesaj 10 May 2011, 03:17 PM
Mesaj #246


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



mwah1.gif Felinus

Am gasit un blog nou pentru mine si un articol fain: aici. Citire placuta!


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 10 May 2011, 09:15 PM
Mesaj #247


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Mara, bine ai revenit!
Ma bucur , desi tu esti trista, pentru ca aceasta revenire e un prim pas in vindecare sau mai bine zis acceptare a situatiei. Sa-ti sun ceva , ca o batrana ce sunt intre voi: toate trec, doar moartea e definitiva. E crud ce-ti spun, dar o sa-ti treaca pentru ca nu-ti poti permite o depresie prea lunga. Fiica ta creste si are nevoie de un om echilibrat alaturi.
Trateaza-ti spatele, e important sa fii sanatoasa pentru ea. Cum o cheama pe frumoasa ta?
Maine poimaine te aud ca da bacalaureatul!
Apropo, Ralu da anul acesta licenta. Parca ieri am dus-o la gradi!
Vezi, timpul trece si sunt atatea de trait, nu-i timp de lancezeala, da?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 11 May 2011, 01:21 AM
Mesaj #248





Guests






Sunt pe fuga, ca iarasi am avut o dupa masa total diferita de ce programasem eu blink.gif : Sanatate multa, sper sa poti face toate/orice tratament ai nevoie si ca iti va fi ok coloana si scapi de durerile fizice.

Cat despre cele din suflet... Trec si ele... Intr-un fel sau altul... Iar daca acum simti ca trebuie sa astepti si sa nu iei o hotarare, atunci asteapta. Pentru ca toate lucrurile au momentul lor si daca nu simti sa le faci inseamna ca n-o fi momentul potrivit... Te pup (si va pup pe toate) si ne vorbim curand, ca acum tre sa bag somn mwah1.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 11 May 2011, 01:21 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Mara
mesaj 11 May 2011, 08:40 AM
Mesaj #249


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



QUOTE(dascalita @ 10 May 2011, 10:15 PM) *
Mara, bine ai revenit!
Ma bucur , desi tu esti trista, pentru ca aceasta revenire e un prim pas in vindecare sau mai bine zis acceptare a situatiei. Sa-ti sun ceva , ca o batrana ce sunt intre voi: toate trec, doar moartea e definitiva. E crud ce-ti spun, dar o sa-ti treaca pentru ca nu-ti poti permite o depresie prea lunga. Fiica ta creste si are nevoie de un om echilibrat alaturi.
Trateaza-ti spatele, e important sa fii sanatoasa pentru ea. Cum o cheama pe frumoasa ta?
Maine poimaine te aud ca da bacalaureatul!
Apropo, Ralu da anul acesta licenta. Parca ieri am dus-o la gradi!
Vezi, timpul trece si sunt atatea de trait, nu-i timp de lancezeala, da?


Bine te-am gasit, dasca draga, multumesc pentru primire! mwah1.gif Ai dreptate, sufletul se vindeca in mare parte, iar de spate musai sa am grija, ca altfel nu ma vad bine pe termen lung. M-am programat la kineto si ma gandeam ca poate n-ar fi rau concediul de anul asta sa-l fac intr-o statiune la tratament. Giiiz, si nici 35 de ani n-am! rofl.gif

Pe pitica o cheama Clara si nuuu, nu ma gandesc deja la bac. Deja citeam ieri la Oiski in jurnal de programul ala de schimb si mi s-a strans inima in mine la ideea ca poate pleca o saptamana singura... bac-ul e ceva departe rau. laugh.gif

Multa bafta pentru Ralu! Incredibil ce trece timpul, mi-aduc aminte cand ziceai ca are bacul...
Descarca fisierul/ele
 


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nefertiti
mesaj 11 May 2011, 08:50 AM
Mesaj #250


[Vera]
******

Grup: Moderator
Mesaje: 4.054
Inscris: 25 October 06
Din: pe plaja
Forumist Nr.: 8.842



Să-ţi trăiască minunea! mwah1.gif

Abia aştept să o cunosc.

Măi, să ştii că nu e aşa rău īn staţiuni. laugh.gif Eu am fost de două ori: o dată silită de īmprejurări, ca tine, şi o dată nesilită de nimeni, cu o prietenă. Dar a fost chiar bine. Prima dată m-am ales cu un iubit de o vară rofl.gif , iar a doua am hoinărit cu prietena asta a mea de nebune şi ne-am rătăcit printr-o pădure. rofl.gif


--------------------
passionate about latin america

Cafeneaua
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 11 May 2011, 08:55 AM
Mesaj #251


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Iubit de vara? Mmmm, suna interesant ohyeah.gif , deci anulez planul sa-i iau si pe ai mei cu mine si ma duc singura! La statiune, sigur?? Ce statiune? rofl.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oiski-Poiski
mesaj 11 May 2011, 09:02 AM
Mesaj #252


femeia de pe luna
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.998
Inscris: 22 January 05
Din: LUNA
Forumist Nr.: 5.504



Ba sa-i iei pe ai tai cu tine.Ca au grija de cea mica si tu poti linistita sa respiri aerul curat de prin padure si ca sa nu-ti fie frica de urs iei un lup cu tine ohyeah.gif


--------------------
"Vorbeste doar atunci cand cuvintele tale sunt mai valoroase decat tacerea"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nefertiti
mesaj 11 May 2011, 09:02 AM
Mesaj #253


[Vera]
******

Grup: Moderator
Mesaje: 4.054
Inscris: 25 October 06
Din: pe plaja
Forumist Nr.: 8.842



Well, aia se īntāmpla īn Sāngeorz, unde am dat şi peste proful meu de engleză din facultă (īncă eram la facultă), de care eram amorezată (mă rog, aşa īmi īnchipuiam). rofl.gif Dar era cu nevasta. Aşa că am intrat īn vorbe cu tipul ăla de care zic, cu care am ţinut legătura toată vara - scrisori, vederi, telefoane, dar n-a ţinut mult, că el era din Vālcea, iar eu eram īn Satu Mare. Nici nu mai ştiu cum īl chema, dar a fost f drăguţă povestea. Vezi?! laugh.gif


--------------------
passionate about latin america

Cafeneaua
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 11 May 2011, 09:13 AM
Mesaj #254


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



QUOTE(Oiski-Poiski @ 11 May 2011, 10:02 AM) *
Ba sa-i iei pe ai tai cu tine.Ca au grija de cea mica si tu poti linistita sa respiri aerul curat de prin padure si ca sa nu-ti fie frica de urs iei un lup cu tine ohyeah.gif


rofl.gif rofl.gif rofl.gif Si oare ma apara lupul asa cum o trebui? rofl.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 11 May 2011, 09:14 AM
Mesaj #255


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



QUOTE(Vera @ 11 May 2011, 10:02 AM) *
Well, aia se īntāmpla īn Sāngeorz, unde am dat şi peste proful meu de engleză din facultă (īncă eram la facultă), de care eram amorezată (mă rog, aşa īmi īnchipuiam). rofl.gif Dar era cu nevasta. Aşa că am intrat īn vorbe cu tipul ăla de care zic, cu care am ţinut legătura toată vara - scrisori, vederi, telefoane, dar n-a ţinut mult, că el era din Vālcea, iar eu eram īn Satu Mare. Nici nu mai ştiu cum īl chema, dar a fost f drăguţă povestea. Vezi?! laugh.gif


Da, da, de-a dreptul romantic. Oare pe unde umbla John ca sa comenteze ceva in stilul lui? jamie.gif Chiar ce mai stiti de el?


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 12 May 2011, 11:33 AM
Mesaj #256


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Ziua de ieri a fost grea, cu adevarat grea. Acum o luna un unchi tare drag a fost operat, i s-a scos o tumora de pe rinichi, impreuna cu rinichiul, iar ieri am fost sa iau rezultatul la biopsie. Care rezultat nu era tiparit, am asteptat pana s-a redactat si noroc ca eram pe un fotoliu cand l-am citit: carcinom. Am dat intr-un plans isteric pe holurile spitalului, nu gaseam medicul care l-a operat sa-mi explice, pe foaie erau numai cuvinte de neinteles pentru mine (celule clare Furhmann grad 2 si 3 si alte minuni pe care nu mi le mai amintesc), insa carcinom stiu ce inseamna si inseamna rau. Probabil aratam atat de distrusa incat aproape tot personalul medical intalnit in drum mai ca nu ma lua in brate sa ma consoleze... dupa multe peregrinari prin toate sectiile, intr-un final am dat de rezidentul medicului, mi-a confirmat ce presupuneam deja si mi-a spus ca totusi nu este atat de rau, ca da, este cancer, dar este incipient si nu s-a extins la ganglioni. A mers cu mine pana l-am gasit pe medic, care mi-a spus acelasi lucru. Din pacate carcinomul renal este rezistent la chimioterapie si din cauza asta tot ce putem face este sa asteptam si sa se mearga la 6 luni la control. M-a asigurat inca o data ca au indepartat tot si ca nu avem motive de ingrijorare. Timp in care mie mi se perindau prin cap cele mai negre scenarii, incepand de la cum o sa ii spun tatei vestea, apoi unchiului si dupa aia ce mai facem? Cum putem sta sa asteptam pur si simplu? Si dupa asta au urmat telefoanele: intai sora-mea, apoi tata care a inceput sa planga, mama, apoi matusa mea si la final unchiul meu. Iar azi m-au rugat sa o sun eu pe vara-mea, stabilita in UK, sa ii spun... cum sa-i spun asa ceva? Stiu ca-s cea mai buna persoana sa-i spun, ca si cu restul am fost optimista si increzatoare bla-bla, ca doar bocisem o ora inainte... bun, sa revin. Printre telefoane am facut planul pentru perioada urmatoare: mers la prof. Sinescu la Fundeni cu dosarul in brate, am aflat ca trebuie sa fiu la maxim 6 dimineata la spital, deci peste 2 saptamani voi fi acolo, sperand sa pot sa discut si sa-i cer opinia.

In paralel cu toata povestea asta trebuia sa muncesc, deoarece la 5 aveam intalnirea pentru negocierea finala a unui contract extrem de important. Eram atat de varza incat chiar nu-mi pasa de contract si habar n-aveam ce urma sa zic, doar ca trebuie sa nu cedez la fee-uri. Si a naibii treaba ca m-am concentrat bine si am obtinut tot ce-am vrut! Prima negociere pe care am condus-o cu adevarat, cu un client extrem de dificil si de zgarcit la bani... si am obtinut ceea ce ne-am propus. Mai aveam putin si-l luam in brate sa-l pup cand a fost de acord cu versiunea mea! laugh.gif M-am simtit mandra de mine, simt ca am atins un nou prag in cariera si e bine, lucrurile merg bine.

Asa ca o zi de agonie si extaz. Acasa C. mi-a facut placuta surpriza sa deseneze cu creioane cerate peretele din sufragerie, normal ca nu mai ies culorile si e tare haios sa-i vad opera sub nas zi de zi. wub.gif

Acest topic a fost editat de Mara: 12 May 2011, 11:33 AM


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 16 May 2011, 09:29 AM
Mesaj #257


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Un week-end agitat si cu stari contradictorii. Sambata am mers acasa, a fost parastasul de 1 an pentru mamaita mea iubita, mi-am vazut unchii batrani pe care am realizat ca probabil n-o sa-i mai vad in viata. Au deja peste 80 de ani si eu nu mai am bunici unde sa ne putem intalni, nici macar parastase prea curand... Greu gand. Plus durerea sa merg iar la cimitir la mamaie. Oricat de mult as incerca sa-mi spun ca ii e mai bine unde e, ca e cu tataie, ceea ce mereu si-a dorit, doare sa n-o mai vad si sa nu mai povestim asa cum am facut-o intotdeauna. Cand am diverse conversatii inca ii aud vorbele in cap, glumele, rimele, felul cum ii spunea tataie "tu, Eminescule" si mi-e dor sa o mai tin macar o data in brate. Macar o data sa mai povestim si sa barfim tot neamul. Macar o data sa imi faca placinta cu nuca. Macar o data sa o mai conving sa manance si ea sa protesteze ca nu-i e foame si nu poate. Cele mai savuroase barfe din viata mea s-au dus o data cu ea. Te iubesc, mamaita mea!


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Felina
mesaj 16 May 2011, 03:00 PM
Mesaj #258


bulina
******

Grup: Membri
Mesaje: 10.490
Inscris: 19 January 05
Forumist Nr.: 5.473



Mara draga, un gand bun de la mine catre tine.


--------------------
"Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle."
Never asume.
A friend told me I was delusional. I almost fell off of my unicorn.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 16 May 2011, 04:00 PM
Mesaj #259


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



mwah1.gif Multumesc. Azi sunt bine, am fost cu tata la un control si medicul i-a spus ca e bine. Sunt si vesti bune, se pare!

Ah, si mi-am cumparat acum o vreme un voucher cu tuns, coafat, manichiura, pedichiura si tratament cosmetic, asa ca sambata m-am programat la rasfat. Abia astept! Chiar simteam nevoia de asa ceva... maine ma duc la kineto, asa ca ma simt mai bine stiind ca am un pic de grija de sanatatea mea.


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 18 May 2011, 02:42 PM
Mesaj #260


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Bifez a doua negociere incheiata cu succes, unul din sefi mi-a spus ca deja sunt periculoasa pentru clienti. rolleyes.gif Imi place treaba asta cu negocierea, sper sa am ocazia sa o fac cat mai des. ohyeah.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nefertiti
mesaj 18 May 2011, 03:41 PM
Mesaj #261


[Vera]
******

Grup: Moderator
Mesaje: 4.054
Inscris: 25 October 06
Din: pe plaja
Forumist Nr.: 8.842



N-am uitat de tine, doar că a fost o perioadă mai aglomerată cu tot felul de aiureli. Şi mai durează cāteva zile, apoi te bāzāi. ohyeah.gif


--------------------
passionate about latin america

Cafeneaua
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 19 May 2011, 09:16 AM
Mesaj #262


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Stai linistita, si eu sunt agitata cu multe minuni la munca. Numai aseara am aflat ca firma va fi cumparata, deci o gramada de necunoscute pentru viitor. Aparent sunt destule avantaje, insa na, alta corporatie, alte reguli, alti oameni etc. Urasc schimbarile!


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 22 May 2011, 08:59 AM
Mesaj #263


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Ieri am fost la rasfatul de care am pomenit mai sus. Tratamentul cosmetic a fost acceptabil, insa manichiura si pedichiura spa au fost o mare pierdere de timp. Intai mi s-a dat cu un scrub pe picioare (laba piciorului mai precis), spalat, pilit unghii, apoi s-a aplicat o masca albastra pentru hidratare, iar spalat, dat cu crema, vag s-au impins cuticulele cu un betigas de lemn si apoi aplicat de oja. Pe moment aratau bine, acum arata ca inainte, dar stiu ca-s hidratate! rofl.gif Si la maini la fel. Evident ca oja deja a sarit, ca na, a trebuit sa fac curat in casa, mancare la copil... diseara tre sa le fac eu din nou, halal treaba! Asta ca invatare de minte sa nu mai dau banii pe prostii. sorry.gif Si acum parc, paaa!


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 31 May 2011, 09:35 PM
Mesaj #264


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



I-am dat un sms si i-am spus ca poate sa divorteze. N-a răspuns, tipic. Īnsă eu ma simt destul de bine, faptul ca Dupa 2 ani am putut sa iau o decizie e un lucru bun.


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Oiski-Poiski
mesaj 1 Jun 2011, 06:56 AM
Mesaj #265


femeia de pe luna
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.998
Inscris: 22 January 05
Din: LUNA
Forumist Nr.: 5.504



hug.gif


--------------------
"Vorbeste doar atunci cand cuvintele tale sunt mai valoroase decat tacerea"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 1 Jun 2011, 08:48 AM
Mesaj #266


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



QUOTE(Oiski-Poiski @ 1 Jun 2011, 07:56 AM) *
hug.gif


mwah1.gif


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
(Afrodita)
mesaj 4 Jun 2011, 01:59 PM
Mesaj #267





Guests






Ma gandesc la tine si iti tin pumnii sa fii ok, sa te linistesti, sa poti merge mai departe hug.gif mwah1.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 2 Jul 2011, 09:52 AM
Mesaj #268


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Am o decizie dificila de luat: daca iau sau nu functia cuiva care o ocupa in acest moment. Functie de conducere, responsabilitati garla si unele noi pentru mine, dezvoltare afacere etc. Experienta mea este mult peste a persoanei respective, am sustinerea a 3 directori pe Europa, insa ramane problema de morala. Oricat de tare m-ar flata ca ma vor in postul respectiv e posibil ca persoana respectiva sa nu inteleaga si sa nu accepte ratiunile de business, pentru ca este o ratiune de business sa pui omul mai experimentat pe un job. E o persoana draguta, inteligenta, insa nu lucreaza decat de cateva luni in domeniu, in timp ce eu am ani in spate... e si o problema de functionalitate, daca nu accept, cum vom lucra daca ii voi fi subordonata, in conditiile in care nu suntem la acelasi nivel profesional. Pfuai, in loc sa stau linistita sa ma bucur de week-end, eu trebuie sa iau decizii. Pareri?


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Erwin
mesaj 2 Jul 2011, 11:58 AM
Mesaj #269


Cronicar
******

Grup: Admin
Mesaje: 5.082
Inscris: 26 December 05
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 7.531



Acceptă postul. Prea mulţi oameni capabili din ţara asta stau deoparte, din varii motive. Succes! thumb_yello.gif


--------------------
pantha rhei
Universul Fractal
The universe appears to be fractal, cyclic and self-regenerating. Implied is that it is eternal and infinite.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 2 Jul 2011, 07:10 PM
Mesaj #270


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Multumesc, Erwin, tare bine mi-a picat sfatul tau!


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dascalita
mesaj 2 Jul 2011, 10:19 PM
Mesaj #271


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 3.373
Inscris: 2 May 05
Din: galati
Forumist Nr.: 6.233



Probleme de moralitate puteai sa ai daca faceai sapaturi si mismasuri sa-i iei locul persoanei...Asa ca, nu vad unde e problema! Daca nu esti e altcineva, oricum persoana pentru care te framanti va fi schimbata! Asa ca, succes ! thumb_yello.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nefertiti
mesaj 2 Jul 2011, 10:40 PM
Mesaj #272


[Vera]
******

Grup: Moderator
Mesaje: 4.054
Inscris: 25 October 06
Din: pe plaja
Forumist Nr.: 8.842



Şi eu zic să accepţi.

Şi mai zic că poate weekendul viitor reuşim să ne vedem, că peste vreo două zile predau ceva la care lucram de aproape două luni. mwah1.gif


--------------------
passionate about latin america

Cafeneaua
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mara
mesaj 3 Jul 2011, 08:41 PM
Mesaj #273


Domnitor
******

Grup: Membri SpecialPM
Mesaje: 2.145
Inscris: 30 January 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.040



Mismasuri si sapat pe la spate chiar nu e cazul, sunt stupid de corecta, in defavoarea mea de obicei. Probabil de asta n-am acceptat pe loc propunerea... insa ma gandesc ca daca nu accept nu voi mai avea o alta sansa, se va considera ca n-am ambitie etc etc

Vera, ne vedem, nici o grija, bafta la proiect si ne auzim cand te eliberezi.

Multumesc pentru pareri mwah1.gif , inclin sa accept cam 80%, vin maine sa raportez cum a fost discutia cu the boss.


--------------------
Freedom is just another word for nothing left to lose.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Pagini V  « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 02:31 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman