HanuAncutei.com - ARTA de a conversa!
Haine Dama designer roman

Bine ati venit ca musafir! ( Logare | Inregistrare )

> Recomandari

Siteuri partenere: Auto-Dealer.RO

9 Pagini V  « < 6 7 8 9 >  
Reply to this topicStart new topic
> Steaua Bucureşti, "militarii" din Ghencea
Serenity
mesaj 2 Sep 2007, 06:31 PM
Mesaj #246


Hipopotamu' Somnoros
******

Grup: Moderator
Mesaje: 5.493
Inscris: 18 April 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 3.143



Valeu! hh.gif Cica "Prima infrangere a lui Hagi".... imi vine sa rad laugh.gif Mie Hagi mi se pare si mi se va parea (pana la proba contrarie, sa zicem) o gluma de antrenor.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 12 Sep 2007, 06:28 AM
Mesaj #247


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



ma surprinde seriozitatea cu care Hagi abordeaza acest job, si faptul ca adreseaza de cele mai multe ori problemele si nu persoanele
indif cit este de bun sau rau, steaua este acum un viespar, si presiunea creata de modul de a aborda becali problemele e un factor negativ suplimentar. asta ca sa nu mai pun interesul ziristilor

e de vazut si cum va evolua razboiul cu Oli, pe care sincer.. chiar daca o avea ceva in cap ca antrenor, in mod cert nu il vad ca fiind un tip cu personalitate
e clar ca nu tinea vestiarul la Steaua cum nu l-a tinut nici la Poli


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 17 Oct 2007, 07:40 AM
Mesaj #248


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



ce mocirla si-au tras astia... ce balacareala...

si in toate cele nu am putut sa remarc cum fraierii au stat la coada la moastele Sf Paraschiva la Iasi, in timp ce Becali & fotbalistii au avut loc in fata si televiziune ca sa ii fimeze...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Promo Contextual
mesaj 17 Oct 2007, 07:40 AM
Mesaj #


ContextuALL









Go to the top of the page
 
Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 17 Oct 2007, 01:20 PM
Mesaj #249


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



Imi pare rau de Hagi, dar asta e, cand intri in mocirla te mananca porcii.


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marduk
mesaj 17 Oct 2007, 03:04 PM
Mesaj #250


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 17.291
Inscris: 9 December 06
Din: Din acest univers.
Forumist Nr.: 9.062



Eu nu sunt microbist, tin cu nationala si ma uit la meciurile cu adevarat frumoase, cand le prind. Urmaresc indeaproape evolutia unui personaj implicat in fotbal, Becali. Am urmarit la "Nasul" balacareala dintre doi indivizi, nas si fin. Insa finul este mai tare ca nasu. Sa dai replica la o asemenea ora de audienta cu povesti puerile din vremea cand agatai gagicute si cum si ce le mai faceai, este pentru mine sub orice critica. Nu pot decat sa spun ca echipa militara Steaua Bucuresti a intrat pe mainile unui om care vrea cu tot dinadinsu sa fie primul, dar nu este si nu va fi, tocmai datorita TRUFIEI sale. Degeaba are bani, degaba face donatii daca striga in gura mare cine este el si cat de puternic si tare este el.


--------------------
"Problema cu lumea este că proștii și fanaticii sunt īntotdeauna așa de siguri pe ei, īn timp ce oamenii īnțelepți sunt atāt de plini de īndoieli." (Bertrand Russell)

"A fi tolerant nu inseamnă a tolera intoleranţa altora" (Jules Romains)

LINEDRONE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 18 Oct 2007, 01:23 PM
Mesaj #251


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



QUOTE(marduk @ 17 Oct 2007, 04:04 PM) *
Degeaba are bani, degaba face donatii daca striga in gura mare cine este el si cat de puternic si tare este el.

Marduk, la fel ca si tine si ca majoritatea oamenilor rationali, nu il agreez pe Becali ca om (politic, din sport, de la stana, de oriunde, nu cadreaza cu notiunea) dar, despre "a fi primul" ramane de discutat: exista localitati rurale unde ai sansa sa o iei pe cocoasa daca iti expui astfel de pareri cu privire la Becali.
Oricum, sa vedem ce ne rezerva 2009... oricum, nu am eu cine stie ce scoli inalte, dar conducator cioban, oligofren si megaloman nu accept, ma mut in Congo! rofl.gif


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 18 Oct 2007, 05:19 PM
Mesaj #252


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



oare o sa puna sigla cu Sf Gheorghe la Cotroceni?


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andra_v
mesaj 19 Oct 2007, 01:54 PM
Mesaj #253


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



QUOTE(Ovidius @ 1 Aug 2007, 05:25 PM) *
Eu cred ca diferenta au facut-o jucatorii si nu Hagi. Din pacate, eu inca sunt reticent la capabilitatile lui actuale de antrenor. sad.gif Sper sa demonstreze contrariul, cel putin atat timp cat sta la Steaua.

Steaua a avut un superantrenor, Victor Piturca: a luat o echipa la retrogradare si a facut-o competitiva. Piti a obtinut primele rezultate bune romanesti in Cupa UEFA. Munca sa a fost continuata de trei antrenori buni: Protasov, Zenga si Olaroiu. Sa sperem ca Jiji va mai avea un sfatuitor inspirat, care sa-i aduca antrenor de clasa.


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 19 Oct 2007, 04:32 PM
Mesaj #254


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



pe Oli nu l-as prea pune pe acolo...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 22 Oct 2007, 04:14 PM
Mesaj #255


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



QUOTE
Steaua a avut un superantrenor, Victor Piturca: a luat o echipa la retrogradare si a facut-o competitiva.

Daca te referi ca Piturca a luat-o pe Steaua de la retrogradare, atunci gresesti. Eu nu tin minte ca Steaua sa fi fost in pericolul de a retrograda, cel putin in ultimii 20 de ani si nici o statistica nu am gasit care sa arate ca Steaua era la retrogradare cand a luat-o Piturca. Atat timp cat a fost la Steaua (4 ani, parca) a reusit sa ia un singur capionat, asa ca eu nu il vad un mare antrenor de achipa de club. In schimb, da, este un mare antrenor de echipa nationala, pentru ca si acum si in '99 sau cand a mai fost antrenor, a avut performante.

QUOTE
Piti a obtinut primele rezultate bune romanesti in Cupa UEFA.

Primele rezultate bune in exterior le-a obtinut Zenga, care a reusit sa se califice in grupele cupei UEFA, daca tin eu bine minte. Iar jocul echipei s-a schimbat foarte mult de cand a venit el antrenor. Cred ca Piturca se plafonase undeva de nu a reusit sa faca treaba, nu stiu....


--------------------
Suntem ceea ce gāndim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andra_v
mesaj 22 Oct 2007, 06:12 PM
Mesaj #256


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



Nu uita, Liverpool. Piturca a deschis un drum, 0-0, respectiv 0-1 cu castigatoarea Cupei UEFA, ulterir a Ligii Campionilor nu e putin. Zenga a continuat, avand o echipa competitiva formata. Sa fim seriosi, daca Zenga dadea de Liverpool pierdea. Poate tot onorabil, dar era eliminat.


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 23 Oct 2007, 03:46 PM
Mesaj #257


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



andra_v, cu o floare nu se face primavara...cel putin nu la mine. Putea sa bata si pe detinatoarea cupei campionilor pentru ca asta tot nu il facea un antrenor mare. Mare te face constanta in timp si increderea ca in orice moment poti sa bati pe oricine, si nu la un moment dat.

QUOTE
Sa fim seriosi, daca Zenga dadea de Liverpool pierdea.

Zenga a batut pe Valencia...


--------------------
Suntem ceea ce gāndim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andra_v
mesaj 23 Oct 2007, 05:28 PM
Mesaj #258


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



Dar nu batea Liverpool. De fapt, n-a putut bate nici Middlesbrough. Piti batuse anterior tot o echipa din Anglia si, remember, Steaua a scos rezultate mai mult decat onorabile cu cei de la Liverpool, ajutati si de arbitri.

Ovidius, Piturca a deschis un drum, au fost primele meciuri onorabile ale unei echipe romanesti in cupele europene. Pana atunci romanii bateau numai echipe din Malta, Lexemburg, cel mult Albania. Pe zidaria lui, Protasov, Zenga si Olaroiu au construit mai departe.

Acest topic a fost editat de andra_v: 23 Oct 2007, 05:29 PM


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 24 Oct 2007, 06:40 AM
Mesaj #259


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



Steaua a fost depasita din toate punctele de vedere... iar favoritii lui Jiji au fost cei mai vraiste
de remarcat totusi ca jucatorii pe care nu i-a mai vrut Becali fac treaba buna pe la rivale


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 25 Oct 2007, 10:01 AM
Mesaj #260


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



slabuta echipa, numai gura e de patronul lor, in rest...spaniolii au dat senzatia ca ii spulbera in prima repriza.
iacob a ratat 2 faze excelente in primele 4 minute, mai bine s-ar duce la ana aslan...asa joaca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ovidius
mesaj 26 Oct 2007, 10:19 AM
Mesaj #261


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 1.849
Inscris: 30 March 04
Din: Timisoara
Forumist Nr.: 2.824



Steaua a avut noroc cu carul, 2-1 fiind un scor mult mai bun decat 6-0 sad.gif. Noroc cu Zapata....

Incet, incet marele oier isi distruge echipa si aduce la disperare suporterii. Eu unul am ajuns sa ma uit la meciurile din CL ca la niste meciuri amicale, adica dau drumul la TV ca sa aud comentariul si mai fac una alta prin casa ca sa nu pierd vremea de pomana. E trist...foarte trist, atunci cand echipa ta favorita pica pe mana unui cretin care se crede razboinicul luminii. Locul lui e la nebuni, nu sef la steaua. Si cand ma gandesc ca nebunu' vrea sa devina presedinte, ma ia cu dureri de cap mad.gif


--------------------
Suntem ceea ce gāndim. (Buddha)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andra_v
mesaj 26 Oct 2007, 06:57 PM
Mesaj #262


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



O sa aduca un antrenor competent, asa cum i-a adus pe Piturca, Protasov, Zenga, Oli. Sa sp[eram ca va reveni cu picioarele pe pamant si va asculta de sfatul unora mai competenti. Cred ca s-a lamurit ca el personal nu e un bun antrenor si nu poate face echipa la nici un meci.


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 27 Oct 2007, 06:01 AM
Mesaj #263


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



nu prea a rezistat nici un competent in fata competentei primordiale


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 8 Nov 2007, 02:26 PM
Mesaj #264


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



Cum sa zic, sa fiu un delicat... ne-au facut mucii haturi! devil.gif


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 8 Nov 2007, 03:07 PM
Mesaj #265


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



pana si Gigi a realizat ce depasiti sunt unii din trupa lui de cascadori ai rasului
incepe sa ia locul lui Iancu de care radea cativa ani in urma


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Energie
mesaj 5 Feb 2008, 05:19 PM
Mesaj #266


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 864
Inscris: 29 November 07
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 10.914



Ce parere aveti de achizitiile Stelei?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
andra_v
mesaj 7 Mar 2008, 06:02 PM
Mesaj #267


Cronicar
******

Grup: Moderator
Mesaje: 2.799
Inscris: 9 September 06
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 8.652



Au jucat super bine stranierii Stelei in ultima etapa. Astept confirmarea.

Acest topic a fost editat de andra_v: 7 Mar 2008, 06:02 PM


--------------------
An Appeal From James’ Family

An Appeal From James’ Family
Unidentified gunmen kidnapped journalist James Foley in northwest Syria on Thanksgiving Day, November 22 2012.

Jim is the oldest of five children. He has reported independently and objectively from the Middle East for the past five years. Prior to his work as a journalist, Jim helped empower disadvantaged individuals as a teacher and mentor assisting them in improving their lives.

The family appeals for the release of Jim unharmed.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jonathan
mesaj 7 Mar 2008, 06:36 PM
Mesaj #268


Musteriu
*

Grup: Musterii
Mesaje: 38
Inscris: 28 February 08
Forumist Nr.: 11.332



Mi-a placut Dayro Moreno. Super tehnic. Sper sa i se dea mai mult credit. La Steaua, cine e bun saptamana asta e facut praf saptamana viitoare si trimis la Buzau.

Din Pacate


--------------------
http:\\www.johnbalon.ro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 8 Mar 2008, 06:01 AM
Mesaj #269


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



nu e... nu merge....
astia au fost tari, ac si dinamo de altfel, atunci cand au fost mai degraba familie decat echipa
acuma nu e asa, unii sunt pusi la zid, altii adulati.. nu e ok

uite la Urziceni, unde sunt gashka...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
simonsays
mesaj 21 Mar 2008, 03:05 PM
Mesaj #270


Batranel oPsedat
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.074
Inscris: 15 January 04
Forumist Nr.: 1.836



Vand brichete. Pentru suporterii echipelor bucurestene de fotbal - reduceri de pana la 98 %.
OFERTA SPECIALA: Brichete tip Zippo !! Nu ezitati !! Cele mai bune preturi din oras !! La 100 de bucati / etapa cumparate, discount 20 % !! Vino si convinge-te !!


--------------------
-- de aceea pentru mine muntele - munte, se zice, de aceea pentru mine iarba - iarba, se spune, de aceea pentru mine izvorul - izvoreste, de aceea pentru mine, viata - se traieste --
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 24 Mar 2008, 08:17 AM
Mesaj #271


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



doar daca le rascumpara becali la masa verde


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 5 Jun 2008, 07:13 AM
Mesaj #272


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



se pare ca pana la urma s-a luat o decizie referitoare la valiza cu bani
o decizie inteleapta as spune eu.. au fost penalizati cei ce premiau performanta... si cei ce au "ciripit"
afara de dosul de palma peste botul becalian, pe care probabil il saluta multa lume, restul povestii este de-o ipocrizie bestiala. sa se invete minte aia de vor sa premieze performanta si aia care se duc cu para la DNA. la noi se accepta doar vanzarea-cumpararea pe bune


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Superunknown
mesaj 5 Jun 2008, 10:50 AM
Mesaj #273


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 911
Inscris: 15 February 04
Forumist Nr.: 2.236



Daca voiau sa "premieze performanta", de ce n-au premiat-o pe CFR Cluj, ca performanta ei a fost mai mare decit a lui "U"? laugh.gif


--------------------
"Screw you guys, I'm going home" (E. Cartman)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 5 Jun 2008, 03:01 PM
Mesaj #274


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



Superunknown - ca raspuns pentru tine pentru ca au fost fraieri si au premiat pe Dinamo cu un an inainte...


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ilie
mesaj 5 Jun 2008, 03:10 PM
Mesaj #275


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 2.816
Inscris: 16 March 04
Din: Bucuresti
Forumist Nr.: 2.605



U Cluj de ce a fost penalizata?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mutulica
mesaj 5 Jun 2008, 03:18 PM
Mesaj #276


piticanie oPsedata
******

Grup: Membri
Mesaje: 7.280
Inscris: 7 January 04
Din: ***
Forumist Nr.: 1.726



ca sa se invete minte ailalti si sa nu mai parasca. sa ia banii si sa taca

cu alte cuvinte, pentru ca prostia se plateste

Acest topic a fost editat de mutulica: 5 Jun 2008, 03:20 PM


--------------------
Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cucu Mucu
mesaj 22 Oct 2008, 08:22 AM
Mesaj #277


From Cooca Macaii
******

Grup: Moderator
Mesaje: 7.228
Inscris: 3 March 04
Din: Pe luna
Forumist Nr.: 2.443



ba, ce pot sa zic... roflmao.gif


--------------------
Sometimes, the majority only means that all the fools are on the same side.

If you could reason with religious people there would be no religious people!
Don't pray in my school, and I won't think in your church!
Ziarul de Rimnic
Go to the top of the page
 
+Quote Post
March
mesaj 27 Sep 2009, 04:18 PM
Mesaj #278


Domnitor
******

Grup: Membri
Mesaje: 18.844
Inscris: 30 January 04
Din: EU
Forumist Nr.: 2.042



Temperatura atinge cote maxime la fanii echipei Steaua <

VIDEO senzational! Hitler si generalii nazisti nu il vor pe Becali la Steaua! rofl.gif


--------------------
Un prost gaseste intodeauna unul mai prost , care sa-l admire

Nicolas Boileau


Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rovaniemi
mesaj 27 Sep 2009, 09:15 PM
Mesaj #279


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 870
Inscris: 5 May 08
Forumist Nr.: 11.565



QUOTE(mutulica @ 12 Sep 2007, 07:28 AM) *
ma surprinde seriozitatea cu care Hagi abordeaza acest job, si faptul ca adreseaza de cele mai multe ori problemele si nu persoanele
indif cit este de bun sau rau, steaua este acum un viespar, si presiunea creata de modul de a aborda becali problemele e un factor negativ suplimentar. asta ca sa nu mai pun interesul ziristilor


Au trecut 2 ani, numele antrenorului e altul, īn rest probleme-s exact aceleași.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rovaniemi
mesaj 27 Sep 2009, 09:22 PM
Mesaj #280


Dregator
*****

Grup: Membri
Mesaje: 870
Inscris: 5 May 08
Forumist Nr.: 11.565



QUOTE(March @ 27 Sep 2009, 05:18 PM) *
Temperatura atinge cote maxime la fanii echipei Steaua <

VIDEO senzational! Hitler si generalii nazisti nu il vor pe Becali la Steaua! rofl.gif


Filmulețul ăsta e deja marcă īnregistrată Chelsea - ultima dată fanii lui Chelsea au băgat o subtitrare referitoare la suspendarea transferuruilor pīnă la sfīrșitul lui 2010 ... rofl.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Pagini V  « < 6 7 8 9 >
Reply to this topicStart new topic

 



RSS Versiune Text-Only Data este acum: 20 April 2024 - 11:40 AM
Ceaiuri Medicinale Haine Dama Designer Roman